Mitä tämä sivu sisältää?
Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa James Mcintosh Patrick sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.
Lyhyt versio artistille James Mcintosh Patrick
The Knapp Road, Rossie Priory on James Mcintosh Patrick -taiteilijan suosituin teos: 500 näyttelykäyntiä kahdenneksitoista kuukauden aikana, eli 15% kaikista katseluista. A city garden ja Boreland mill, kirkmichael täydentävät palkintopallin. James Mcintosh Patrick keräsi yhteensä 2 300 käyntiä, joista 300 taiteilijan sivulla ja 2 000 teoksilla. Trendi on nouseva: Lok 2026 oli 33% enemmän käyntejä kuin Syy 2026. Huippukuukausi oli Hei 2026, jolloin vierailuja oli 1 300. Yksi maku erottuu joukosta: Hienovaraiset värit (Värikylläisyys) saa 71% käynneistä, vaikka se on vain 54% koko luettelosta.
Top 10: James Mcintosh Patrick teokset, joita katsotaan eniten
Sijoitus todellisten käyntien, ei katalogipisteiden perusteella: James Mcintosh Patrick -taiteilijan 10 teosta on avattu useimmin ArtsDot.com -palvelussa kahdennesvuoden aikana.
-
1
The Knapp Road, Rossie Priory
500 käyntiä · 14,7%
-
2
A city garden
300 käyntiä · 8,8%
-
3
Boreland mill, kirkmichael
300 käyntiä · 8,8%
-
4
The old course
300 käyntiä · 8,8%
-
5
The Tay Bridge from My Studio Window
200 käyntiä · 5,9%
-
6
White Poplar, Carse of Gowrie
200 käyntiä · 5,9%
-
7
The Carse of Gowrie, near Rossie Priory
200 käyntiä · 5,9%
-
8
Callum's hill, crieff
200 käyntiä · 5,9%
-
9
Quarry Farm
100 käyntiä · 2,9%
-
10
Professor aylwin d. hitchin
100 käyntiä · 2,9%
Kuinka suosittu James Mcintosh Patrick -sivu on kuukaudesta toiseen?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.
Näytä tämän kaavion luvut
| Kuukausi | Taiteilijan sivu | Teossivut |
|---|---|---|
| Mar 2025 | 0 | 0 |
| Jou 2025 | 0 | 0 |
| Tam 2026 | 0 | 0 |
| Hel 2026 | 0 | 0 |
| Maa 2026 | 0 | 0 |
| Huh 2026 | 0 | 0 |
| Tou 2026 | 0 | 0 |
| Kes 2026 | 0 | 100 |
| Hei 2026 | 200 | 1 100 |
| Elo 2026 | 0 | 200 |
| Syy 2026 | 100 | 200 |
| Lok 2026 | 0 | 400 |
Kuinka paljon James Mcintosh Patrick teokset saavat yhteensä huomiota?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.
Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.
Minkä tyyliset teokset houkuttelevat James Mcintosh Patrick -taiteilijan vierailijoita?
Jokainen tähtikaavio vertaa kahta asiaa. Katkoviivalla merkitty alue edustaa taiteilijan omaa tuotantoa: viisikymmentä satunnaisesti valittua teosta, järjestettynä yhden ominaisuuden mukaan. Yhtenäinen alue puolestaan kuvaa, mihin vierailut todellisuudessa kohdistuivat viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana. Jos yhtenäinen alue ulottuu katkoviivalla merkittyä aluetta pidemmälle, kyseinen teostyyppi kerää enemmän huomiota kuin sen osuus taiteilijan tuotannosta antaisi olettaa.
Tunnelma
Tunteen sävy
Valoisuus
Värikylläisyys
Väripaletti
Värin voimakkuus
Kontrasti
Väriharmonia
Näytä tämän kaavion luvut
| Valoisuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Tumma | 4,0% | 2,9% |
| Pehmeä varjo | 44,0% | 55,9% |
| Pehmeä valoisuus | 48,0% | 29,4% |
| Kirkas tasapaino | 4,0% | 11,8% |
| Valoisa | 0,0% | 0,0% |
| Värikylläisyys | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Vaimea | 24,0% | 14,7% |
| Hienovaraiset värit | 54,0% | 70,6% |
| Tasapainoisen pehmeä | 16,0% | 11,8% |
| Selkeä värikylläisyys | 6,0% | 2,9% |
| Voimakas väri | 0,0% | 0,0% |
| Väripaletti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Maanläheinen | 53,3% | 54,5% |
| Neutraalit sävyt | 26,7% | 36,4% |
| Tumma | 20,0% | 9,1% |
| Värin voimakkuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Monokromaattinen | 22,0% | 14,7% |
| Tasapainoinen | 72,0% | 79,4% |
| Voimakas | 6,0% | 5,9% |
| Kontrasti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Seesteinen | 6,0% | 8,8% |
| Pehmeä | 20,0% | 26,5% |
| Tasapainoinen | 20,0% | 11,8% |
| Voimakas | 36,0% | 32,4% |
| Lausunto | 18,0% | 20,6% |
| Väriharmonia | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Ristiriitainen väripaletti | 24,0% | 17,6% |
| Pehmeästi sekoitettu paletti | 10,0% | 14,7% |
| Tasapainoinen harmonia | 24,0% | 32,4% |
| Vahva väriyhtenäisyys | 38,0% | 35,3% |
| Yhtenäinen väripaletti | 4,0% | 0,0% |
Miten suosituimmat James Mcintosh Patrick -teokset vertautuvat toisiinsa vuoden aikana?
Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.
Näytä tämän kaavion luvut
| Teos | Mar 2025 | Jou 2025 | Tam 2026 | Hel 2026 | Maa 2026 | Huh 2026 | Tou 2026 | Kes 2026 | Hei 2026 | Elo 2026 | Syy 2026 | Lok 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Tay Bridge from My Stud… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| A city garden | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Boreland mill, kirkmichael | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 100 | 0 |
| Ross-shire Landscape near P… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Midsummer, east fife | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Knapp Road, Rossie Prio… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 100 | 100 |
| Pitermo Farm near Lundie An… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| William briggs | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The old course | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| David Gardiner, Provost of… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Millä kielillä James Mcintosh Patrick on luettu?
Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.
Miltä James Mcintosh Patrick päivittäiset vierailut näyttävät ja mikä on ennuste?
Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.
Näytä tämän kaavion luvut
| Päivä | Käynnit |
|---|---|
| su 18 Lok | 0 |
| ma 19 Lok | 0 |
| ti 20 Lok | 0 |
| ke 21 Lok | 0 |
| to 22 Lok | 0 |
| pe 23 Lok | 300 |
| la 24 Lok | 0 |
| su 25 Lok | 100 |
| ma 26 Lok | 0 |
| ti 27 Lok | 0 |
| ke 28 Lok | 0 |
| to 29 Lok | 0 |
| pe 30 Lok | 0 |
| la 31 Lok | 0 |
| su 1 Mar | 0 |
| ma 2 Mar | 300 |
| ti 3 Mar | 0 |
| ke 4 Mar | 0 |
| to 5 Mar | 0 |
| pe 6 Mar | 0 |
| la 7 Mar | 0 |
| su 8 Mar (ennuste) | 0 |
| ma 9 Mar (ennuste) | 100 |
| ti 10 Mar (ennuste) | 0 |
| ke 11 Mar (ennuste) | 0 |
| to 12 Mar (ennuste) | 0 |
| pe 13 Mar (ennuste) | 100 |
| la 14 Mar (ennuste) | 0 |
| su 15 Mar (ennuste) | 0 |
| ma 16 Mar (ennuste) | 100 |
| ti 17 Mar (ennuste) | 0 |
| ke 18 Mar (ennuste) | 0 |
| to 19 Mar (ennuste) | 0 |
| pe 20 Mar (ennuste) | 100 |
| la 21 Mar (ennuste) | 0 |
| su 22 Mar (ennuste) | 0 |
| ma 23 Mar (ennuste) | 100 |
| ti 24 Mar (ennuste) | 0 |
| ke 25 Mar (ennuste) | 0 |
| to 26 Mar (ennuste) | 0 |
| pe 27 Mar (ennuste) | 100 |
| la 28 Mar (ennuste) | 0 |
James Mcintosh Patrick: nopeita vastauksia
Mikä on James Mcintosh Patrick -taiteilijan katsotuin teos?
- Se on The Knapp Road, Rossie Priory: 500 vierailua, mikä on 15% James Mcintosh Patrick -taiteilijan kokonaisnäyttömistä. Yllä oleva lista ulottuu sijoille 10.
Kuinka monta käyntiä James Mcintosh Patrick saa?
- 2 300 viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana, joista 300 taiteilijan sivulla ja 2 000 yksittäisissä teoksissa.
Onko James Mcintosh Patrick -taiteilijalla jokin teostyyppi, jota ihmiset suosivat?
- Kyllä, Hienovaraiset värit (Värikylläisyys): 71% vierailuista vastaa 54% osuutta luettelosta.