James Fullarton Yleisö ja suosio palvelussa ArtsDot.com

1946

Mitä tämä sivu sisältää?

Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa James Fullarton sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.

Tilastot nollattiin 1. heinäkuuta 2026 — tietoja ei ole saatavilla ennen tätä päivämäärää.

James Fullarton: luvut muutamassa rivissä

Winter Landscape on suosituin teos: 100 käyntikertaa viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana, mikä on 25% kaikista James Fullarton -teosten näkymistä. Seuraavina ovat Self Portrait 3 ja Summer Blossom. Taiteilijasivu (300 näyttelyä) ja teokset (400 näyttelyä) ovat yhteensä 700 näyttelyä. Paras kuukausi: Hei 2026 (700 käyntiä). Käynnit painottuvat Pehmeästi sekoitettu paletti (Väriharmonia) -tyyliin, jolloin sen osuus on 75% käynneistä, kun taas koko luettelon osuus on 38%.

James Fullarton: 4 teosta, joita ihmiset katsovat ensin

Jokaisen alla olevan teoksen on avannut todellinen vierailija ArtsDot.com-palvelussa viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana. Sija 1 on James Fullarton-taiteilijan vierailuun perustuva suosituin teos.

  1. Winter Landscape 1 Winter Landscape 100 käyntiä · 25,0%
  2. Self Portrait 3 2 Self Portrait 3 100 käyntiä · 25,0%
  3. Summer Blossom 3 Summer Blossom 100 käyntiä · 25,0%
  4. Poppies and Cornflowers 4 Poppies and Cornflowers 100 käyntiä · 25,0%

Milloin ihmiset vierailevat James Fullarton -sivulla?

Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.

Tietotaulukko
KuukausiTaiteilijan sivuTeossivut
Lok 202500
Mar 202500
Jou 202500
Tam 202600
Hel 202600
Maa 202600
Huh 202600
Tou 202600
Kes 202600
Hei 2026300400
Elo 202600
Syy 202600

Milloin James Fullarton -taiteilijan teoksia katsotaan?

Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.

Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.

Mitkä ovat James Fullarton suosituimmat teokset kuukausittain?

Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.

Tietotaulukko
TeosLok 2025Mar 2025Jou 2025Tam 2026Hel 2026Maa 2026Huh 2026Tou 2026Kes 2026Hei 2026Elo 2026Syy 2026
Self Portrait 2000000000000
Self Portrait 7000000000000
Self Portrait 8000000000000
Hans Meidner000000000000
Self Portrait 5000000000000
Self Portrait 4000000000000
Self Portrait 300000000010000
Self Portrait 9000000000000
Poppies and Cornflowers00000000010000
Self Portrait 6000000000000

Mitä kieliä James Fullarton -yleisö puhuu?

Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.

Kuinka monta päivittäistä käyntiä James Fullarton -sivulla on, ja miten se kehittyy seuraavan kolmen viikon aikana?

Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.

Tietotaulukko
PäiväKäynnit
ma 21 Syy0
ti 22 Syy0
ke 23 Syy0
to 24 Syy0
pe 25 Syy0
la 26 Syy0
su 27 Syy0
ma 28 Syy0
ti 29 Syy0
ke 30 Syy0
to 1 Lok0
pe 2 Lok0
la 3 Lok0
su 4 Lok0
ma 5 Lok0
ti 6 Lok0
ke 7 Lok0
to 8 Lok0
pe 9 Lok0
la 10 Lok0
su 11 Lok0
ma 12 Lok (ennuste)0
ti 13 Lok (ennuste)0
ke 14 Lok (ennuste)0
to 15 Lok (ennuste)0
pe 16 Lok (ennuste)0
la 17 Lok (ennuste)0
su 18 Lok (ennuste)0
ma 19 Lok (ennuste)0
ti 20 Lok (ennuste)0
ke 21 Lok (ennuste)0
to 22 Lok (ennuste)0
pe 23 Lok (ennuste)0
la 24 Lok (ennuste)0
su 25 Lok (ennuste)0
ma 26 Lok (ennuste)0
ti 27 Lok (ennuste)0
ke 28 Lok (ennuste)0
to 29 Lok (ennuste)0
pe 30 Lok (ennuste)0
la 31 Lok (ennuste)0
su 1 Mar (ennuste)0

Mitä ihmiset kysyvät artistista James Fullarton

Mitä James Fullarton -teoksia ihmiset avaavat eniten?

Ennen kaikkea Winter Landscape, 100 vierailulla tai 25% katselukerroista. 4 teosta on sijoitettu ylemmäs.

Kuinka suuri on James Fullarton yleisö ArtsDot.com-palvelussa?

700 käyntiä kahdenneksitoista kuukaudessa: 300 taiteilijan sivulla ja 400 teoksissa.

Mitkä James Fullarton teokset sopivat parhaiten kävijöiden makuun?

Pehmeästi sekoitettu paletti-tunnisteella varustetut teokset (Väriharmonia) muodostavat 75% käynneistä, vaikka ne ovat vain 38% kokoelmasta.