István Nagy Kävijätilastot ja katsotuimmat teokset

1873 – 1937

Mitä tämä sivu sisältää?

Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa István Nagy sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.

Tilastot nollattiin 1. heinäkuuta 2026 — tietoja ei ole saatavilla ennen tätä päivämäärää.

Lyhyt versio artistille István Nagy

Newspaper Reader on István Nagy -taiteilijan suosituin teos: 200 näyttelykäyntiä kahdenneksitoista kuukauden aikana, eli 5% kaikista katseluista. Swiss-capped Self-portrait ja Reader täydentävät palkintopallin. István Nagy keräsi yhteensä 4 000 käyntiä, joista 500 taiteilijan sivulla ja 3 500 teoksilla. Huippukuukausi oli Hei 2026, jolloin vierailuja oli 3 400. Käynnit jakautuneet laitteiden tietokoneet (90%) ja puhelimet (10%) välillä. Yksi maku erottuu joukosta: Lausunto (Kontrasti) saa 30% käynneistä, vaikka se on vain 20% koko luettelosta.

Top 10: István Nagy teokset, joita katsotaan eniten

Sijoitus todellisten käyntien, ei katalogipisteiden perusteella: István Nagy -taiteilijan 10 teosta on avattu useimmin ArtsDot.com -palvelussa kahdennesvuoden aikana.

  1. Newspaper Reader 1 Newspaper Reader 200 käyntiä · 4,7%
  2. Swiss-capped Self-portrait 2 Swiss-capped Self-portrait 200 käyntiä · 4,7%
  3. Reader 3 Reader 200 käyntiä · 4,7%
  4. Drinking Girl 4 Drinking Girl 200 käyntiä · 4,7%
  5. On A Waterfront 5 On A Waterfront 200 käyntiä · 4,7%
  6. Little Girl 6 Little Girl 100 käyntiä · 2,3%
  7. Hill Landscape 7 Hill Landscape 100 käyntiä · 2,3%
  8. Autumn In Bakony 8 Autumn In Bakony 100 käyntiä · 2,3%
  9. Hillside With Bushes And With Tree Trunks 9 Hillside With Bushes And With Tree Trunks 100 käyntiä · 2,3%
  10. Cows Between Trees 10 Cows Between Trees 100 käyntiä · 2,3%

Kuinka suosittu István Nagy -sivu on kuukaudesta toiseen?

Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.

Näytä tämän kaavion luvut
KuukausiTaiteilijan sivuTeossivut
Mar 202500
Jou 202500
Tam 202600
Hel 202600
Maa 202600
Huh 202600
Tou 202600
Kes 2026100100
Hei 20262003 200
Elo 2026100200
Syy 202600
Lok 20261000

Kuinka paljon István Nagy teokset saavat yhteensä huomiota?

Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.

Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.

Miten suosituimmat István Nagy -teokset vertautuvat toisiinsa vuoden aikana?

Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.

Näytä tämän kaavion luvut
TeosMar 2025Jou 2025Tam 2026Hel 2026Maa 2026Huh 2026Tou 2026Kes 2026Hei 2026Elo 2026Syy 2026Lok 2026
Transylvania Landscape -000000000000
Little Girl000000000000
Little Boy000000000000
Old Woman00000000100000
Self-portrait -000000000000
Drinking Girl00000000200000
Self-portrait -000000000000
Little Girl With A Dolly00000000100000
Little Girl With Yellow Bab…000000000000
Meadow In Sunset000000000000

Puhelimet, tabletit tai tietokoneet: miten István Nagy on nähty?

Jokainen lohko edustaa tiettyä laitetyyppiä: puhelinta, tablettia tai tietokonetta. Mitä suurempi lohko on, sitä enemmän kyseisestä laitteesta on tullut käyntejä viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana.

Näytä tämän kaavion luvut
LaiteKäynnitJaa
tietokoneet3 60090,0%
puhelimet40010,0%

Millä kielillä István Nagy on luettu?

Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.

Näytä tämän kaavion luvut
KieliKäynnitJaa
englanti100100,0%

Miltä István Nagy päivittäiset vierailut näyttävät ja mikä on ennuste?

Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.

Näytä tämän kaavion luvut
PäiväKäynnit
su 18 Lok0
ma 19 Lok0
ti 20 Lok0
ke 21 Lok0
to 22 Lok0
pe 23 Lok0
la 24 Lok0
su 25 Lok0
ma 26 Lok0
ti 27 Lok0
ke 28 Lok0
to 29 Lok0
pe 30 Lok0
la 31 Lok0
su 1 Mar0
ma 2 Mar0
ti 3 Mar0
ke 4 Mar0
to 5 Mar0
pe 6 Mar0
la 7 Mar0
su 8 Mar (ennuste)0
ma 9 Mar (ennuste)0
ti 10 Mar (ennuste)0
ke 11 Mar (ennuste)0
to 12 Mar (ennuste)0
pe 13 Mar (ennuste)0
la 14 Mar (ennuste)0
su 15 Mar (ennuste)0
ma 16 Mar (ennuste)0
ti 17 Mar (ennuste)0
ke 18 Mar (ennuste)0
to 19 Mar (ennuste)0
pe 20 Mar (ennuste)0
la 21 Mar (ennuste)0
su 22 Mar (ennuste)0
ma 23 Mar (ennuste)0
ti 24 Mar (ennuste)0
ke 25 Mar (ennuste)0
to 26 Mar (ennuste)0
pe 27 Mar (ennuste)0
la 28 Mar (ennuste)0

István Nagy: nopeita vastauksia

Mikä on István Nagy -taiteilijan katsotuin teos?

Se on Newspaper Reader: 200 vierailua, mikä on 5% István Nagy -taiteilijan kokonaisnäyttömistä. Yllä oleva lista ulottuu sijoille 10.

Kuinka monta käyntiä István Nagy saa?

4 000 viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana, joista 500 taiteilijan sivulla ja 3 500 yksittäisissä teoksissa.

Katsovatko ihmiset István Nagy -teoksia puhelimella vai tietokoneella?

Molemmat: käynnit jakautuvat laitteisiin tietokoneet (90%) ja puhelimet (10%); kärjessä on tietokoneet osuudella 90%.

Onko István Nagy -taiteilijalla jokin teostyyppi, jota ihmiset suosivat?

Kyllä, Lausunto (Kontrasti): 30% vierailuista vastaa 20% osuutta luettelosta.