Inti Castro Yleisö ja suosio palvelussa ArtsDot.com

1983

Mitä tämä sivu sisältää?

Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa Inti Castro sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.

Tilastot nollattiin 1. heinäkuuta 2026 — tietoja ei ole saatavilla ennen tätä päivämäärää.

Inti Castro: luvut muutamassa rivissä

Resistancia on suosituin teos: 1 300 käyntikertaa viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana, mikä on 32% kaikista Inti Castro -teosten näkymistä. Seuraavina ovat Resignación ja POW! WOW! Hawaii 2014 - Inti Mural. Taiteilijasivu (11 600 näyttelyä) ja teokset (1 200 näyttelyä) ovat yhteensä 12 800 näyttelyä. Kiinnostus kasvaa: käyntejä oli 376% enemmän aikavälillä Syy 2026–Lok 2026. Paras kuukausi: Lok 2026 (8 100 käyntiä). Yleisön suosituimmat kielet: espanja (80%), englanti (10%) ja ranska (5%). Yleisön suosituimmat maat: Espanja (30%), Chile (27%) ja Yhdysvallat (8%). Laitteittain: tietokoneet (50%), puhelimet (43%) ja tabletit (7%). Käynnit painottuvat Pehmeä varjo (Valoisuus) -tyyliin, jolloin sen osuus on 61% käynneistä, kun taas koko luettelon osuus on 33%.

Inti Castro: 10 teosta, joita ihmiset katsovat ensin

Jokaisen alla olevan teoksen on avannut todellinen vierailija ArtsDot.com-palvelussa viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana. Sija 1 on Inti Castro-taiteilijan vierailuun perustuva suosituin teos.

  1. Resistancia 1 Resistancia 1 300 käyntiä · 31,7%
  2. Resignación 2 Resignación 900 käyntiä · 22,0%
  3. POW! WOW! Hawaii 2014 - Inti Mural 3 POW! WOW! Hawaii 2014 - Inti Mural 400 käyntiä · 9,8%
  4. San Dunguero 4 San Dunguero 300 käyntiä · 7,3%
  5. El arriero 5 El arriero 200 käyntiä · 4,9%
  6. Resistancia 6 Resistancia 100 käyntiä · 2,4%
  7. San Dunguero 7 San Dunguero 100 käyntiä · 2,4%
  8. Resistancia 8 Resistancia 100 käyntiä · 2,4%
  9. Pecador 9 Pecador 100 käyntiä · 2,4%
  10. El arriero 10 El arriero 100 käyntiä · 2,4%

Milloin ihmiset vierailevat Inti Castro -sivulla?

Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.

Tietotaulukko
KuukausiTaiteilijan sivuTeossivut
Mar 202500
Jou 202500
Tam 202600
Hel 202600
Maa 202600
Huh 202600
Tou 202600
Kes 2026100200
Hei 20261 700700
Elo 20263000
Syy 20261 600100
Lok 20267 900200

Milloin Inti Castro -taiteilijan teoksia katsotaan?

Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.

Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.

Mitkä ovat Inti Castro suosituimmat teokset kuukausittain?

Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.

Tietotaulukko
TeosMar 2025Jou 2025Tam 2026Hel 2026Maa 2026Huh 2026Tou 2026Kes 2026Hei 2026Elo 2026Syy 2026Lok 2026
Resignación0000000010000100
untitled00000000001000
San Dunguero00000000100000
POW! WOW! Hawaii 2014 - Int…000000000000
San Dunguero000000000000
El arriero000000000000
untitled00000000000100
Pecador00000001000000
Caudillo000000000000
untitled000000000000

Mitä laitteita Inti Castro -yleisö käyttää?

Jokainen lohko edustaa tiettyä laitetyyppiä: puhelinta, tablettia tai tietokonetta. Mitä suurempi lohko on, sitä enemmän kyseisestä laitteesta on tullut käyntejä viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana.

Tietotaulukko
LaiteKäynnitJaa
tietokoneet6 40050,0%
puhelimet5 50043,0%
tabletit9007,0%

Mitä kieliä Inti Castro -yleisö puhuu?

Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.

Tietotaulukko
KieliKäynnitJaa
espanja6 30079,7%
englanti80010,1%
ranska4005,1%
saksa1001,3%
venäjä1001,3%
ruotsi1001,3%
ukraina1001,3%

Kuinka monta päivittäistä käyntiä Inti Castro -sivulla on, ja miten se kehittyy seuraavan kolmen viikon aikana?

Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.

Tietotaulukko
PäiväKäynnit
su 18 Lok0
ma 19 Lok0
ti 20 Lok500
ke 21 Lok0
to 22 Lok100
pe 23 Lok0
la 24 Lok200
su 25 Lok100
ma 26 Lok1 500
ti 27 Lok300
ke 28 Lok1 600
to 29 Lok700
pe 30 Lok300
la 31 Lok0
su 1 Mar400
ma 2 Mar800
ti 3 Mar300
ke 4 Mar500
to 5 Mar200
pe 6 Mar400
la 7 Mar0
su 8 Mar (ennuste)200
ma 9 Mar (ennuste)1 000
ti 10 Mar (ennuste)500
ke 11 Mar (ennuste)900
to 12 Mar (ennuste)400
pe 13 Mar (ennuste)300
la 14 Mar (ennuste)100
su 15 Mar (ennuste)300
ma 16 Mar (ennuste)1 200
ti 17 Mar (ennuste)600
ke 18 Mar (ennuste)1 100
to 19 Mar (ennuste)500
pe 20 Mar (ennuste)400
la 21 Mar (ennuste)100
su 22 Mar (ennuste)300
ma 23 Mar (ennuste)1 300
ti 24 Mar (ennuste)600
ke 25 Mar (ennuste)1 200
to 26 Mar (ennuste)600
pe 27 Mar (ennuste)400
la 28 Mar (ennuste)100

Mitä ihmiset kysyvät artistista Inti Castro

Mitä Inti Castro -teoksia ihmiset avaavat eniten?

Ennen kaikkea Resistancia, 1 300 vierailulla tai 32% katselukerroista. 10 teosta on sijoitettu ylemmäs.

Kuinka suuri on Inti Castro yleisö ArtsDot.com-palvelussa?

12 800 käyntiä kahdenneksitoista kuukaudessa: 11 600 taiteilijan sivulla ja 1 200 teoksissa.

Mitä laitteita Inti Castro -yleisö käyttää?

Yleisö on peräisin laitteista tietokoneet (50%), puhelimet (43%) ja tabletit (7%); tietokoneet muodostaa 50% käynneistä.

Mitä kieliä Inti Castro -taiteilijan yleisö käyttää?

espanja (80%), englanti (10%) ja ranska (5%). Ensimmäinen kieli, espanja, kattaa 80% vierailijoista.

Mitkä Inti Castro teokset sopivat parhaiten kävijöiden makuun?

Pehmeä varjo-tunnisteella varustetut teokset (Valoisuus) muodostavat 61% käynneistä, vaikka ne ovat vain 33% kokoelmasta.