Mitä tämä sivu sisältää?
Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa Herbert Menzies Marshall sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.
Herbert Menzies Marshall pähkinänkuoressa
Viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana Southwark bridge oli Herbert Menzies Marshall näyttävimmät teos ArtsDot.com-palvelussa: 100 katselukertaa, mikä vastaa 17% artistin teosten kaikista katselukerroista. Sitä seuraavat Fleet Street by Temple Bar ja Chartres from the North. Yhteensä Herbert Menzies Marshall sai 800 käyntikertaa: 200 artistin sivulla ja 600 yksittäisten teosten sivuilla. Vilkkain kuukausi oli Hei 2026, jolloin vierailuja oli 700. Kävijät suosivat tyyliä Pehmeästi sekoitettu paletti (Väriharmonia): 50% käynneistä kohdistui tällaisiin teoksiin, jotka muodostavat 20% taiteilijan valikoimasta.
Tarkastelluimmat 6 Herbert Menzies Marshall -teosta
Nämä ovat ArtsDot.com-palvelussa viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana eniten avattuja Herbert Menzies Marshall -teoksia (6 kpl), järjestettynä eniten katselluista ensin.
Kuinka monta ihmistä vierailee Herbert Menzies Marshall -sivulla kuukaudessa?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.
Katso luvut
| Kuukausi | Taiteilijan sivu | Teossivut |
|---|---|---|
| Lok 2025 | 0 | 0 |
| Mar 2025 | 0 | 0 |
| Jou 2025 | 0 | 0 |
| Tam 2026 | 0 | 0 |
| Hel 2026 | 0 | 0 |
| Maa 2026 | 0 | 0 |
| Huh 2026 | 0 | 0 |
| Tou 2026 | 0 | 0 |
| Kes 2026 | 0 | 0 |
| Hei 2026 | 200 | 500 |
| Elo 2026 | 0 | 0 |
| Syy 2026 | 0 | 100 |
Kuinka usein Herbert Menzies Marshall -taiteilijan teoksia katsotaan?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.
Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.
Minkä tyyppisiä teoksia Herbert Menzies Marshall vierailijat valitsevat?
Jokainen tähtikaavio vertaa kahta asiaa. Katkoviivalla merkitty alue edustaa taiteilijan omaa tuotantoa: viisikymmentä satunnaisesti valittua teosta, järjestettynä yhden ominaisuuden mukaan. Yhtenäinen alue puolestaan kuvaa, mihin vierailut todellisuudessa kohdistuivat viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana. Jos yhtenäinen alue ulottuu katkoviivalla merkittyä aluetta pidemmälle, kyseinen teostyyppi kerää enemmän huomiota kuin sen osuus taiteilijan tuotannosta antaisi olettaa.
Tunnelma
Tunteen sävy
Valoisuus
Värikylläisyys
Väripaletti
Värin voimakkuus
Kontrasti
Väriharmonia
Katso luvut
| Valoisuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Tumma | 4,0% | 0,0% |
| Pehmeä varjo | 14,0% | 16,7% |
| Pehmeä valoisuus | 50,0% | 33,3% |
| Kirkas tasapaino | 32,0% | 50,0% |
| Valoisa | 0,0% | 0,0% |
| Värikylläisyys | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Vaimea | 28,0% | 50,0% |
| Hienovaraiset värit | 56,0% | 16,7% |
| Tasapainoisen pehmeä | 14,0% | 16,7% |
| Selkeä värikylläisyys | 2,0% | 16,7% |
| Voimakas väri | 0,0% | 0,0% |
| Väripaletti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Maanläheinen | 54,2% | 33,3% |
| Neutraalit sävyt | 43,8% | 50,0% |
| Tumma | 2,1% | 16,7% |
| Värin voimakkuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Monokromaattinen | 24,0% | 16,7% |
| Tasapainoinen | 74,0% | 66,7% |
| Voimakas | 2,0% | 16,7% |
| Kontrasti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Seesteinen | 0,0% | 0,0% |
| Pehmeä | 12,0% | 16,7% |
| Tasapainoinen | 12,0% | 0,0% |
| Voimakas | 24,0% | 50,0% |
| Lausunto | 52,0% | 33,3% |
| Väriharmonia | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Ristiriitainen väripaletti | 14,0% | 0,0% |
| Pehmeästi sekoitettu paletti | 20,0% | 50,0% |
| Tasapainoinen harmonia | 18,0% | 0,0% |
| Vahva väriyhtenäisyys | 36,0% | 33,3% |
| Yhtenäinen väripaletti | 12,0% | 16,7% |
Mitä Herbert Menzies Marshall -teoksia katsotaan eniten kuukausittain?
Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.
Katso luvut
| Teos | Lok 2025 | Mar 2025 | Jou 2025 | Tam 2026 | Hel 2026 | Maa 2026 | Huh 2026 | Tou 2026 | Kes 2026 | Hei 2026 | Elo 2026 | Syy 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Fleet Street by Temple Bar | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| View looking down Fleet Str… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mother and Child in Landsca… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Meaux | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The ramparts, laon | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The quayside, amiens | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The musee cujas, bourges | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Street in Perigueux | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| St. germain, auxerre | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Southwark bridge | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
Mitä kieliä Herbert Menzies Marshallin vierailijat käyttävät?
Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.
Kuinka monta käyntiä Herbert Menzies Marshall saa päivittäin ja mitä seuraavaksi?
Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.
Katso luvut
| Päivä | Käynnit |
|---|---|
| ke 23 Syy | 0 |
| to 24 Syy | 0 |
| pe 25 Syy | 0 |
| la 26 Syy | 0 |
| su 27 Syy | 0 |
| ma 28 Syy | 100 |
| ti 29 Syy | 0 |
| ke 30 Syy | 0 |
| to 1 Lok | 0 |
| pe 2 Lok | 0 |
| la 3 Lok | 0 |
| su 4 Lok | 0 |
| ma 5 Lok | 0 |
| ti 6 Lok | 0 |
| ke 7 Lok | 0 |
| to 8 Lok | 0 |
| pe 9 Lok | 0 |
| la 10 Lok | 0 |
| su 11 Lok | 0 |
| ma 12 Lok | 0 |
| ti 13 Lok | 0 |
| ke 14 Lok (ennuste) | 0 |
| to 15 Lok (ennuste) | 0 |
| pe 16 Lok (ennuste) | 0 |
| la 17 Lok (ennuste) | 0 |
| su 18 Lok (ennuste) | 0 |
| ma 19 Lok (ennuste) | 0 |
| ti 20 Lok (ennuste) | 0 |
| ke 21 Lok (ennuste) | 0 |
| to 22 Lok (ennuste) | 0 |
| pe 23 Lok (ennuste) | 0 |
| la 24 Lok (ennuste) | 0 |
| su 25 Lok (ennuste) | 0 |
| ma 26 Lok (ennuste) | 0 |
| ti 27 Lok (ennuste) | 0 |
| ke 28 Lok (ennuste) | 0 |
| to 29 Lok (ennuste) | 0 |
| pe 30 Lok (ennuste) | 0 |
| la 31 Lok (ennuste) | 0 |
| su 1 Mar (ennuste) | 0 |
| ma 2 Mar (ennuste) | 0 |
| ti 3 Mar (ennuste) | 0 |
Kysymyksiä artistista Herbert Menzies Marshall palvelussa ArtsDot.com
Mitkä Herbert Menzies Marshall teokset ovat suosituimpia?
- Southwark bridge on suosituin teos 100 vierailulla (17% kaikista Herbert Menzies Marshall -teosten näkymistä). Yllä oleva sijoituslista sisältää 6 katsotuinta teosta.
Kuinka monta ihmistä katsoo Herbert Menzies Marshall -taiteilijaa sivustolla ArtsDot.com?
- Viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana Herbert Menzies Marshall sai yhteensä 800 käyntikertaa: 200 taiteilijan sivulla ja 600 yksittäisten teosten sivuilla.
Minkä tyyppisistä teoksista Herbert Menzies Marshall -taiteilijan vierailijat pitävät?
- He suosivat Pehmeästi sekoitettu paletti (Väriharmonia): 50% käynneistä, kun taas taiteilijan luettelosta 20%.