Mitä tämä sivu sisältää?
Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa Henri Regnault sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.
Henri Regnault: luvut muutamassa rivissä
Automedon with the Horses of Achilles on suosituin teos: 600 käyntikertaa viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana, mikä on 50% kaikista Henri Regnault -teosten näkymistä. Seuraavina ovat Self portrait ja Salome. Taiteilijasivu (300 näyttelyä) ja teokset (1 000 näyttelyä) ovat yhteensä 1 300 näyttelyä. Kiinnostus laski 67% välillä Syy 2026 ja Lok 2026. Paras kuukausi: Hei 2026 (800 käyntiä). Käynnit painottuvat Elegantti (Tunnelma) -tyyliin, jolloin sen osuus on 86% käynneistä, kun taas koko luettelon osuus on 7%.
Henri Regnault: 6 teosta, joita ihmiset katsovat ensin
Jokaisen alla olevan teoksen on avannut todellinen vierailija ArtsDot.com-palvelussa viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana. Sija 1 on Henri Regnault-taiteilijan vierailuun perustuva suosituin teos.
-
1
Automedon with the Horses of Achilles, 1868
600 käyntiä · 50,0%
-
2
Self portrait
200 käyntiä · 16,7%
-
3
Salome, 1870
100 käyntiä · 8,3%
-
4
Sketch for Automedon with the Horses of Achilles
100 käyntiä · 8,3%
-
5
Execution without trial under the Moorish kings in Grenada
100 käyntiä · 8,3%
-
6
The spy
100 käyntiä · 8,3%
Milloin ihmiset vierailevat Henri Regnault -sivulla?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.
Tietotaulukko
| Kuukausi | Taiteilijan sivu | Teossivut |
|---|---|---|
| Mar 2025 | 0 | 0 |
| Jou 2025 | 0 | 0 |
| Tam 2026 | 0 | 0 |
| Hel 2026 | 0 | 0 |
| Maa 2026 | 0 | 0 |
| Huh 2026 | 0 | 0 |
| Tou 2026 | 0 | 0 |
| Kes 2026 | 0 | 100 |
| Hei 2026 | 300 | 500 |
| Elo 2026 | 0 | 0 |
| Syy 2026 | 0 | 300 |
| Lok 2026 | 0 | 100 |
Milloin Henri Regnault -taiteilijan teoksia katsotaan?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.
Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.
Mitä Henri Regnault -taiteilijan kävijät valitsevat verrattuna siihen, mitä taiteilija on luonut?
Jokainen tähtikaavio vertaa kahta asiaa. Katkoviivalla merkitty alue edustaa taiteilijan omaa tuotantoa: viisikymmentä satunnaisesti valittua teosta, järjestettynä yhden ominaisuuden mukaan. Yhtenäinen alue puolestaan kuvaa, mihin vierailut todellisuudessa kohdistuivat viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana. Jos yhtenäinen alue ulottuu katkoviivalla merkittyä aluetta pidemmälle, kyseinen teostyyppi kerää enemmän huomiota kuin sen osuus taiteilijan tuotannosta antaisi olettaa.
Tunnelma
Tunteen sävy
Valoisuus
Värikylläisyys
Väripaletti
Värin voimakkuus
Kontrasti
Väriharmonia
Tietotaulukko
| Tunnelma | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Dramaattinen | 64,3% | 14,3% |
| Elegantti | 7,1% | 85,7% |
| Klassinen | 7,1% | 0,0% |
| Maanläheinen | 7,1% | 0,0% |
| Ylellinen | 7,1% | 0,0% |
| Romanttinen | 7,1% | 0,0% |
| Tunteen sävy | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Pohtiva | 21,4% | 85,7% |
| Dramaattinen | 28,6% | 14,3% |
| Vaikuttava | 14,3% | 0,0% |
| Melankolinen | 14,3% | 0,0% |
| Melankolinen | 7,1% | 0,0% |
| Romanttinen | 7,1% | 0,0% |
| Jännitteinen | 7,1% | 0,0% |
| Valoisuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Tumma | 42,9% | 66,7% |
| Pehmeä varjo | 38,1% | 16,7% |
| Pehmeä valoisuus | 9,5% | 16,7% |
| Kirkas tasapaino | 0,0% | 0,0% |
| Valoisa | 9,5% | 0,0% |
| Värikylläisyys | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Vaimea | 52,4% | 75,0% |
| Hienovaraiset värit | 28,6% | 8,3% |
| Tasapainoisen pehmeä | 9,5% | 0,0% |
| Selkeä värikylläisyys | 9,5% | 16,7% |
| Voimakas väri | 0,0% | 0,0% |
| Väripaletti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Maanläheinen | 75,0% | 77,8% |
| Tumma | 12,5% | 22,2% |
| Monokromaattinen | 6,2% | 0,0% |
| Neutraalit sävyt | 6,2% | 0,0% |
| Värin voimakkuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Monokromaattinen | 66,7% | 75,0% |
| Tasapainoinen | 23,8% | 16,7% |
| Voimakas | 9,5% | 8,3% |
| Kontrasti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Seesteinen | 23,8% | 16,7% |
| Pehmeä | 14,3% | 50,0% |
| Tasapainoinen | 23,8% | 16,7% |
| Voimakas | 14,3% | 0,0% |
| Lausunto | 23,8% | 16,7% |
| Väriharmonia | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Ristiriitainen väripaletti | 4,8% | 8,3% |
| Pehmeästi sekoitettu paletti | 14,3% | 58,3% |
| Tasapainoinen harmonia | 9,5% | 0,0% |
| Vahva väriyhtenäisyys | 33,3% | 16,7% |
| Yhtenäinen väripaletti | 38,1% | 16,7% |
Mitkä ovat Henri Regnault suosituimmat teokset kuukausittain?
Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.
Tietotaulukko
| Teos | Mar 2025 | Jou 2025 | Tam 2026 | Hel 2026 | Maa 2026 | Huh 2026 | Tou 2026 | Kes 2026 | Hei 2026 | Elo 2026 | Syy 2026 | Lok 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Automedon with the Horses o… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 300 | 100 |
| General Juan Prim (1814-187… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of a Young Woman | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Juan Prim, October 8, 1868 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Orpheus in the Underworld | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Presumed portrait of the ar… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Spanish scoundrel | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Hassan Et Namouna | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The madrilenian | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Still Life | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Mitä kieliä Henri Regnault -yleisö puhuu?
Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.
Kuinka monta päivittäistä käyntiä Henri Regnault -sivulla on, ja miten se kehittyy seuraavan kolmen viikon aikana?
Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.
Tietotaulukko
| Päivä | Käynnit |
|---|---|
| su 18 Lok | 0 |
| ma 19 Lok | 0 |
| ti 20 Lok | 0 |
| ke 21 Lok | 0 |
| to 22 Lok | 100 |
| pe 23 Lok | 0 |
| la 24 Lok | 0 |
| su 25 Lok | 0 |
| ma 26 Lok | 0 |
| ti 27 Lok | 0 |
| ke 28 Lok | 0 |
| to 29 Lok | 100 |
| pe 30 Lok | 0 |
| la 31 Lok | 0 |
| su 1 Mar | 0 |
| ma 2 Mar | 0 |
| ti 3 Mar | 0 |
| ke 4 Mar | 0 |
| to 5 Mar | 0 |
| pe 6 Mar | 0 |
| la 7 Mar | 0 |
| su 8 Mar (ennuste) | 0 |
| ma 9 Mar (ennuste) | 0 |
| ti 10 Mar (ennuste) | 0 |
| ke 11 Mar (ennuste) | 0 |
| to 12 Mar (ennuste) | 0 |
| pe 13 Mar (ennuste) | 0 |
| la 14 Mar (ennuste) | 0 |
| su 15 Mar (ennuste) | 0 |
| ma 16 Mar (ennuste) | 0 |
| ti 17 Mar (ennuste) | 0 |
| ke 18 Mar (ennuste) | 0 |
| to 19 Mar (ennuste) | 0 |
| pe 20 Mar (ennuste) | 0 |
| la 21 Mar (ennuste) | 0 |
| su 22 Mar (ennuste) | 0 |
| ma 23 Mar (ennuste) | 0 |
| ti 24 Mar (ennuste) | 0 |
| ke 25 Mar (ennuste) | 0 |
| to 26 Mar (ennuste) | 0 |
| pe 27 Mar (ennuste) | 0 |
| la 28 Mar (ennuste) | 0 |
Mitä ihmiset kysyvät artistista Henri Regnault
Mitä Henri Regnault -teoksia ihmiset avaavat eniten?
- Ennen kaikkea Automedon with the Horses of Achilles, 600 vierailulla tai 50% katselukerroista. 6 teosta on sijoitettu ylemmäs.
Kuinka suuri on Henri Regnault yleisö ArtsDot.com-palvelussa?
- 1 300 käyntiä kahdenneksitoista kuukaudessa: 300 taiteilijan sivulla ja 1 000 teoksissa.
Mitkä Henri Regnault teokset sopivat parhaiten kävijöiden makuun?
- Elegantti-tunnisteella varustetut teokset (Tunnelma) muodostavat 86% käynneistä, vaikka ne ovat vain 7% kokoelmasta.