Mitä tämä sivu sisältää?
Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa Henri Biva sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.
Henri Biva pähkinänkuoressa
Viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana Woodland interior with brook oli Henri Biva näyttävimmät teos ArtsDot.com-palvelussa: 300 katselukertaa, mikä vastaa 27% artistin teosten kaikista katselukerroista. Sitä seuraavat Looking out onto a lake on a summer day ja Forest in the spring. Yhteensä Henri Biva sai 1 300 käyntikertaa: 500 artistin sivulla ja 800 yksittäisten teosten sivuilla. Vilkkain kuukausi oli Hei 2026, jolloin vierailuja oli 900. Kävijät suosivat tyyliä Vahva väriyhtenäisyys (Väriharmonia): 91% käynneistä kohdistui tällaisiin teoksiin, jotka muodostavat 67% taiteilijan valikoimasta.
Tarkastelluimmat 7 Henri Biva -teosta
Nämä ovat ArtsDot.com-palvelussa viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana eniten avattuja Henri Biva -teoksia (7 kpl), järjestettynä eniten katselluista ensin.
-
1
Woodland interior with brook
300 käyntiä · 27,3%
-
2
Looking out onto a lake on a summer day
200 käyntiä · 18,2%
-
3
Forest in the spring
200 käyntiä · 18,2%
-
4
Les nenuphar
100 käyntiä · 9,1%
-
5
A Quiet Stretch Of The River
100 käyntiä · 9,1%
-
6
Flowers near a well
100 käyntiä · 9,1%
-
7
By The River
100 käyntiä · 9,1%
Kuinka monta ihmistä vierailee Henri Biva -sivulla kuukaudessa?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.
Katso luvut
| Kuukausi | Taiteilijan sivu | Teossivut |
|---|---|---|
| Lok 2025 | 0 | 0 |
| Mar 2025 | 0 | 0 |
| Jou 2025 | 0 | 0 |
| Tam 2026 | 0 | 0 |
| Hel 2026 | 0 | 0 |
| Maa 2026 | 0 | 0 |
| Huh 2026 | 0 | 0 |
| Tou 2026 | 0 | 0 |
| Kes 2026 | 0 | 200 |
| Hei 2026 | 300 | 600 |
| Elo 2026 | 0 | 0 |
| Syy 2026 | 200 | 0 |
Kuinka usein Henri Biva -taiteilijan teoksia katsotaan?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.
Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.
Minkä tyyppisiä teoksia Henri Biva vierailijat valitsevat?
Jokainen tähtikaavio vertaa kahta asiaa. Katkoviivalla merkitty alue edustaa taiteilijan omaa tuotantoa: viisikymmentä satunnaisesti valittua teosta, järjestettynä yhden ominaisuuden mukaan. Yhtenäinen alue puolestaan kuvaa, mihin vierailut todellisuudessa kohdistuivat viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana. Jos yhtenäinen alue ulottuu katkoviivalla merkittyä aluetta pidemmälle, kyseinen teostyyppi kerää enemmän huomiota kuin sen osuus taiteilijan tuotannosta antaisi olettaa.
Tunnelma
Tunteen sävy
Valoisuus
Värikylläisyys
Väripaletti
Värin voimakkuus
Kontrasti
Väriharmonia
Katso luvut
| Valoisuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Tumma | 20,0% | 18,2% |
| Pehmeä varjo | 60,0% | 63,6% |
| Pehmeä valoisuus | 20,0% | 18,2% |
| Kirkas tasapaino | 0,0% | 0,0% |
| Valoisa | 0,0% | 0,0% |
| Värikylläisyys | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Vaimea | 13,3% | 18,2% |
| Hienovaraiset värit | 0,0% | 0,0% |
| Tasapainoisen pehmeä | 66,7% | 45,5% |
| Selkeä värikylläisyys | 20,0% | 36,4% |
| Voimakas väri | 0,0% | 0,0% |
| Värin voimakkuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Monokromaattinen | 13,3% | 18,2% |
| Tasapainoinen | 73,3% | 63,6% |
| Voimakas | 13,3% | 18,2% |
| Kontrasti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Seesteinen | 0,0% | 0,0% |
| Pehmeä | 33,3% | 36,4% |
| Tasapainoinen | 26,7% | 27,3% |
| Voimakas | 20,0% | 18,2% |
| Lausunto | 20,0% | 18,2% |
| Väriharmonia | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Ristiriitainen väripaletti | 0,0% | 0,0% |
| Pehmeästi sekoitettu paletti | 0,0% | 0,0% |
| Tasapainoinen harmonia | 13,3% | 9,1% |
| Vahva väriyhtenäisyys | 66,7% | 90,9% |
| Yhtenäinen väripaletti | 20,0% | 0,0% |
Mitä Henri Biva -teoksia katsotaan eniten kuukausittain?
Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.
Katso luvut
| Teos | Lok 2025 | Mar 2025 | Jou 2025 | Tam 2026 | Hel 2026 | Maa 2026 | Huh 2026 | Tou 2026 | Kes 2026 | Hei 2026 | Elo 2026 | Syy 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Looking out onto a lake on… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Forest in the spring | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 0 | 0 |
| A sun drenched river view | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Les nenuphar | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The river | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| By The River | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| River Scene in Spring | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Tranquility | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Market At Jaffa | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Quiet Stretch Of The River | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
Mitä kieliä Henri Bivain vierailijat käyttävät?
Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.
Katso luvut
| Kieli | Käynnit | Jaa |
|---|---|---|
| tšekki | 100 | 33,3% |
| englanti | 100 | 33,3% |
| puola | 100 | 33,3% |
Kuinka monta käyntiä Henri Biva saa päivittäin ja mitä seuraavaksi?
Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.
Katso luvut
| Päivä | Käynnit |
|---|---|
| ti 22 Syy | 0 |
| ke 23 Syy | 0 |
| to 24 Syy | 0 |
| pe 25 Syy | 0 |
| la 26 Syy | 0 |
| su 27 Syy | 0 |
| ma 28 Syy | 0 |
| ti 29 Syy | 0 |
| ke 30 Syy | 0 |
| to 1 Lok | 0 |
| pe 2 Lok | 0 |
| la 3 Lok | 0 |
| su 4 Lok | 0 |
| ma 5 Lok | 0 |
| ti 6 Lok | 0 |
| ke 7 Lok | 0 |
| to 8 Lok | 0 |
| pe 9 Lok | 2 400 |
| la 10 Lok | 0 |
| su 11 Lok | 100 |
| ma 12 Lok | 0 |
| ti 13 Lok (ennuste) | 0 |
| ke 14 Lok (ennuste) | 0 |
| to 15 Lok (ennuste) | 0 |
| pe 16 Lok (ennuste) | 3 400 |
| la 17 Lok (ennuste) | 0 |
| su 18 Lok (ennuste) | 100 |
| ma 19 Lok (ennuste) | 0 |
| ti 20 Lok (ennuste) | 0 |
| ke 21 Lok (ennuste) | 0 |
| to 22 Lok (ennuste) | 0 |
| pe 23 Lok (ennuste) | 4 300 |
| la 24 Lok (ennuste) | 0 |
| su 25 Lok (ennuste) | 200 |
| ma 26 Lok (ennuste) | 0 |
| ti 27 Lok (ennuste) | 0 |
| ke 28 Lok (ennuste) | 0 |
| to 29 Lok (ennuste) | 0 |
| pe 30 Lok (ennuste) | 5 000 |
| la 31 Lok (ennuste) | 0 |
| su 1 Mar (ennuste) | 200 |
| ma 2 Mar (ennuste) | 0 |
Kysymyksiä artistista Henri Biva palvelussa ArtsDot.com
Mitkä Henri Biva teokset ovat suosituimpia?
- Woodland interior with brook on suosituin teos 300 vierailulla (27% kaikista Henri Biva -teosten näkymistä). Yllä oleva sijoituslista sisältää 7 katsotuinta teosta.
Kuinka monta ihmistä katsoo Henri Biva -taiteilijaa sivustolla ArtsDot.com?
- Viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana Henri Biva sai yhteensä 1 300 käyntikertaa: 500 taiteilijan sivulla ja 800 yksittäisten teosten sivuilla.
Minkä tyyppisistä teoksista Henri Biva -taiteilijan vierailijat pitävät?
- He suosivat Vahva väriyhtenäisyys (Väriharmonia): 91% käynneistä, kun taas taiteilijan luettelosta 67%.