Mitä tämä sivu sisältää?
Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa Harry Rutherford sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.
Lyhyt versio artistille Harry Rutherford
Sunday Afternoon, Hyde on Harry Rutherford -taiteilijan suosituin teos: 1 000 näyttelykäyntiä kahdenneksitoista kuukauden aikana, eli 44% kaikista katseluista. Mill Girls, Ashton, Lancashire ja The Custodian täydentävät palkintopallin. Harry Rutherford keräsi yhteensä 1 200 käyntiä, joista 400 taiteilijan sivulla ja 800 teoksilla. Trendi on nouseva: Lok 2026 oli 100% enemmän käyntejä kuin Syy 2026. Huippukuukausi oli Hei 2026, jolloin vierailuja oli 500. Yksi maku erottuu joukosta: Tumma (Valoisuus) saa 43% käynneistä, vaikka se on vain 4% koko luettelosta.
Top 8: Harry Rutherford teokset, joita katsotaan eniten
Sijoitus todellisten käyntien, ei katalogipisteiden perusteella: Harry Rutherford -taiteilijan 8 teosta on avattu useimmin ArtsDot.com -palvelussa kahdennesvuoden aikana.
-
1
Sunday Afternoon, Hyde
1 000 käyntiä · 43,5%
-
2
Mill Girls, Ashton, Lancashire, 1948
400 käyntiä · 17,4%
-
3
The Custodian, 1947
400 käyntiä · 17,4%
-
4
September, Mottram, Cheshire
100 käyntiä · 4,3%
-
5
Theatre Royal, Hyde, Tameside, 1926
100 käyntiä · 4,3%
-
6
Suburban Summer, 1935
100 käyntiä · 4,3%
-
7
Penzance, 1930
100 käyntiä · 4,3%
-
8
The Opening of the Chartists' Meeting House, Hyde
100 käyntiä · 4,3%
Kuinka suosittu Harry Rutherford -sivu on kuukaudesta toiseen?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.
Näytä tämän kaavion luvut
| Kuukausi | Taiteilijan sivu | Teossivut |
|---|---|---|
| Mar 2025 | 0 | 0 |
| Jou 2025 | 0 | 0 |
| Tam 2026 | 0 | 0 |
| Hel 2026 | 0 | 0 |
| Maa 2026 | 0 | 0 |
| Huh 2026 | 0 | 0 |
| Tou 2026 | 0 | 0 |
| Kes 2026 | 0 | 0 |
| Hei 2026 | 300 | 200 |
| Elo 2026 | 100 | 0 |
| Syy 2026 | 0 | 200 |
| Lok 2026 | 0 | 400 |
Kuinka paljon Harry Rutherford teokset saavat yhteensä huomiota?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.
Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.
Minkä tyyliset teokset houkuttelevat Harry Rutherford -taiteilijan vierailijoita?
Jokainen tähtikaavio vertaa kahta asiaa. Katkoviivalla merkitty alue edustaa taiteilijan omaa tuotantoa: viisikymmentä satunnaisesti valittua teosta, järjestettynä yhden ominaisuuden mukaan. Yhtenäinen alue puolestaan kuvaa, mihin vierailut todellisuudessa kohdistuivat viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana. Jos yhtenäinen alue ulottuu katkoviivalla merkittyä aluetta pidemmälle, kyseinen teostyyppi kerää enemmän huomiota kuin sen osuus taiteilijan tuotannosta antaisi olettaa.
Tunnelma
Tunteen sävy
Valoisuus
Värikylläisyys
Väripaletti
Värin voimakkuus
Kontrasti
Väriharmonia
Näytä tämän kaavion luvut
| Valoisuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Tumma | 3,9% | 43,5% |
| Pehmeä varjo | 42,3% | 21,7% |
| Pehmeä valoisuus | 34,6% | 34,8% |
| Kirkas tasapaino | 11,5% | 0,0% |
| Valoisa | 7,7% | 0,0% |
| Värikylläisyys | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Vaimea | 30,8% | 30,4% |
| Hienovaraiset värit | 61,5% | 69,6% |
| Tasapainoisen pehmeä | 7,7% | 0,0% |
| Selkeä värikylläisyys | 0,0% | 0,0% |
| Voimakas väri | 0,0% | 0,0% |
| Väripaletti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Maanläheinen | 68,4% | 100,0% |
| Neutraalit sävyt | 26,3% | 0,0% |
| Tumma | 5,3% | 0,0% |
| Värin voimakkuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Monokromaattinen | 19,2% | 26,1% |
| Tasapainoinen | 76,9% | 73,9% |
| Voimakas | 3,9% | 0,0% |
| Kontrasti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Seesteinen | 19,2% | 0,0% |
| Pehmeä | 30,8% | 69,6% |
| Tasapainoinen | 19,2% | 4,3% |
| Voimakas | 7,7% | 17,4% |
| Lausunto | 23,1% | 8,7% |
| Väriharmonia | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Ristiriitainen väripaletti | 11,5% | 13,0% |
| Pehmeästi sekoitettu paletti | 19,2% | 17,4% |
| Tasapainoinen harmonia | 23,1% | 21,7% |
| Vahva väriyhtenäisyys | 42,3% | 47,8% |
| Yhtenäinen väripaletti | 3,9% | 0,0% |
Miten suosituimmat Harry Rutherford -teokset vertautuvat toisiinsa vuoden aikana?
Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.
Näytä tämän kaavion luvut
| Teos | Mar 2025 | Jou 2025 | Tam 2026 | Hel 2026 | Maa 2026 | Huh 2026 | Tou 2026 | Kes 2026 | Hei 2026 | Elo 2026 | Syy 2026 | Lok 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Opening of the Chartist… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| September, Mottram, Cheshire | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sunday Afternoon, Hyde | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 400 |
| Yorkshire Street, Oldham, L… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| View from the Studio Window… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sennen Cove | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Comedians (Hyde Theatre) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Model, Sickert's Class | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Theatre Royal, Hyde, Tamesi… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Penzance | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
Millä kielillä Harry Rutherford on luettu?
Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.
Miltä Harry Rutherford päivittäiset vierailut näyttävät ja mikä on ennuste?
Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.
Näytä tämän kaavion luvut
| Päivä | Käynnit |
|---|---|
| pe 16 Lok | 0 |
| la 17 Lok | 0 |
| su 18 Lok | 0 |
| ma 19 Lok | 100 |
| ti 20 Lok | 100 |
| ke 21 Lok | 0 |
| to 22 Lok | 0 |
| pe 23 Lok | 0 |
| la 24 Lok | 1 000 |
| su 25 Lok | 0 |
| ma 26 Lok | 0 |
| ti 27 Lok | 0 |
| ke 28 Lok | 0 |
| to 29 Lok | 0 |
| pe 30 Lok | 0 |
| la 31 Lok | 0 |
| su 1 Mar | 0 |
| ma 2 Mar | 0 |
| ti 3 Mar | 0 |
| ke 4 Mar | 0 |
| to 5 Mar | 0 |
| pe 6 Mar (ennuste) | 0 |
| la 7 Mar (ennuste) | 0 |
| su 8 Mar (ennuste) | 0 |
| ma 9 Mar (ennuste) | 0 |
| ti 10 Mar (ennuste) | 0 |
| ke 11 Mar (ennuste) | 0 |
| to 12 Mar (ennuste) | 0 |
| pe 13 Mar (ennuste) | 0 |
| la 14 Mar (ennuste) | 0 |
| su 15 Mar (ennuste) | 0 |
| ma 16 Mar (ennuste) | 0 |
| ti 17 Mar (ennuste) | 0 |
| ke 18 Mar (ennuste) | 0 |
| to 19 Mar (ennuste) | 0 |
| pe 20 Mar (ennuste) | 0 |
| la 21 Mar (ennuste) | 0 |
| su 22 Mar (ennuste) | 0 |
| ma 23 Mar (ennuste) | 0 |
| ti 24 Mar (ennuste) | 0 |
| ke 25 Mar (ennuste) | 0 |
| to 26 Mar (ennuste) | 0 |
Harry Rutherford: nopeita vastauksia
Mikä on Harry Rutherford -taiteilijan katsotuin teos?
- Se on Sunday Afternoon, Hyde: 1 000 vierailua, mikä on 44% Harry Rutherford -taiteilijan kokonaisnäyttömistä. Yllä oleva lista ulottuu sijoille 8.
Kuinka monta käyntiä Harry Rutherford saa?
- 1 200 viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana, joista 400 taiteilijan sivulla ja 800 yksittäisissä teoksissa.
Onko Harry Rutherford -taiteilijalla jokin teostyyppi, jota ihmiset suosivat?
- Kyllä, Tumma (Valoisuus): 43% vierailuista vastaa 4% osuutta luettelosta.