Mitä tämä sivu sisältää?
Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa Harold Hopps sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.
Harold Hopps: luvut muutamassa rivissä
Higher Bebington, Wirral on suosituin teos: 1 200 käyntikertaa viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana, mikä on 22% kaikista Harold Hopps -teosten näkymistä. Seuraavina ovat Wallasey, Wirral, Church Hill, 1856 ja Wallasey Mill, Wirral. Taiteilijasivu (1 500 näyttelyä) ja teokset (3 600 näyttelyä) ovat yhteensä 5 100 näyttelyä. Kiinnostus laski 29% välillä Syy 2026 ja Lok 2026. Paras kuukausi: Hei 2026 (3 700 käyntiä). Laitteittain: tietokoneet (69%), puhelimet (29%) ja tabletit (2%). Käynnit painottuvat Pehmeä valoisuus (Valoisuus) -tyyliin, jolloin sen osuus on 63% käynneistä, kun taas koko luettelon osuus on 32%.
Harold Hopps: 10 teosta, joita ihmiset katsovat ensin
Jokaisen alla olevan teoksen on avannut todellinen vierailija ArtsDot.com-palvelussa viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana. Sija 1 on Harold Hopps-taiteilijan vierailuun perustuva suosituin teos.
-
1
Higher Bebington, Wirral, 1917
1 200 käyntiä · 22,2%
-
2
Wallasey, Wirral, Church Hill, 1856
300 käyntiä · 5,6%
-
3
Wallasey Mill, Wirral
300 käyntiä · 5,6%
-
4
Yorkshire Moors
300 käyntiä · 5,6%
-
5
Red and Yellow Noses, New Brighton, Wirral, 1902
200 käyntiä · 3,7%
-
6
Old Grammar School, Foot of the Breck, Wallasey, Wirral, 1909
200 käyntiä · 3,7%
-
7
Magazine Brow with Liscard Battery, Wallasey, Wirral, 1935
200 käyntiä · 3,7%
-
8
Bidston Hall Farm, Wirral, 1915
200 käyntiä · 3,7%
-
9
Ivy House Farm, Saughall Massie, Wirral, 1918
200 käyntiä · 3,7%
-
10
Storeton Ridge, Wirral, 1916
200 käyntiä · 3,7%
Milloin ihmiset vierailevat Harold Hopps -sivulla?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.
Tietotaulukko
| Kuukausi | Taiteilijan sivu | Teossivut |
|---|---|---|
| Mar 2025 | 0 | 0 |
| Jou 2025 | 0 | 0 |
| Tam 2026 | 0 | 0 |
| Hel 2026 | 0 | 0 |
| Maa 2026 | 0 | 0 |
| Huh 2026 | 0 | 0 |
| Tou 2026 | 0 | 0 |
| Kes 2026 | 0 | 0 |
| Hei 2026 | 800 | 2 900 |
| Elo 2026 | 100 | 100 |
| Syy 2026 | 400 | 300 |
| Lok 2026 | 200 | 300 |
Milloin Harold Hopps -taiteilijan teoksia katsotaan?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.
Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.
Mitä Harold Hopps -taiteilijan kävijät valitsevat verrattuna siihen, mitä taiteilija on luonut?
Jokainen tähtikaavio vertaa kahta asiaa. Katkoviivalla merkitty alue edustaa taiteilijan omaa tuotantoa: viisikymmentä satunnaisesti valittua teosta, järjestettynä yhden ominaisuuden mukaan. Yhtenäinen alue puolestaan kuvaa, mihin vierailut todellisuudessa kohdistuivat viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana. Jos yhtenäinen alue ulottuu katkoviivalla merkittyä aluetta pidemmälle, kyseinen teostyyppi kerää enemmän huomiota kuin sen osuus taiteilijan tuotannosta antaisi olettaa.
Tunnelma
Tunteen sävy
Valoisuus
Värikylläisyys
Väripaletti
Värin voimakkuus
Kontrasti
Väriharmonia
Tietotaulukko
| Valoisuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Tumma | 2,0% | 0,0% |
| Pehmeä varjo | 4,0% | 0,0% |
| Pehmeä valoisuus | 32,0% | 63,0% |
| Kirkas tasapaino | 60,0% | 37,0% |
| Valoisa | 2,0% | 0,0% |
| Värikylläisyys | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Vaimea | 48,0% | 44,4% |
| Hienovaraiset värit | 46,0% | 44,4% |
| Tasapainoisen pehmeä | 6,0% | 11,1% |
| Selkeä värikylläisyys | 0,0% | 0,0% |
| Voimakas väri | 0,0% | 0,0% |
| Värin voimakkuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Monokromaattinen | 30,0% | 38,9% |
| Tasapainoinen | 70,0% | 61,1% |
| Voimakas | 0,0% | 0,0% |
| Kontrasti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Seesteinen | 0,0% | 0,0% |
| Pehmeä | 4,0% | 0,0% |
| Tasapainoinen | 4,0% | 1,8% |
| Voimakas | 24,0% | 7,4% |
| Lausunto | 68,0% | 90,7% |
| Väriharmonia | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Ristiriitainen väripaletti | 52,0% | 57,4% |
| Pehmeästi sekoitettu paletti | 26,0% | 18,5% |
| Tasapainoinen harmonia | 14,0% | 9,3% |
| Vahva väriyhtenäisyys | 8,0% | 14,8% |
| Yhtenäinen väripaletti | 0,0% | 0,0% |
Mitkä ovat Harold Hopps suosituimmat teokset kuukausittain?
Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.
Tietotaulukko
| Teos | Mar 2025 | Jou 2025 | Tam 2026 | Hel 2026 | Maa 2026 | Huh 2026 | Tou 2026 | Kes 2026 | Hei 2026 | Elo 2026 | Syy 2026 | Lok 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Higher Bebington, Wirral | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 200 | 200 |
| Wallasey, Wirral, Claremoun… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Storeton Ridge, Wirral | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Magazine Brow with Liscard… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Red and Yellow Noses, New B… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 0 |
| Egremont Ferry, Wallasey, W… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| View from the End of Bidsto… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Gayton Mill, Wirral | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Breck Road, Wallasey, Wirral | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Irby Mill, Wirral | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Mitä laitteita Harold Hopps -yleisö käyttää?
Jokainen lohko edustaa tiettyä laitetyyppiä: puhelinta, tablettia tai tietokonetta. Mitä suurempi lohko on, sitä enemmän kyseisestä laitteesta on tullut käyntejä viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana.
Tietotaulukko
| Laite | Käynnit | Jaa |
|---|---|---|
| tietokoneet | 3 500 | 68,6% |
| puhelimet | 1 500 | 29,4% |
| tabletit | 100 | 2,0% |
Mitä kieliä Harold Hopps -yleisö puhuu?
Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.
Tietotaulukko
| Kieli | Käynnit | Jaa |
|---|---|---|
| englanti | 200 | 100,0% |
Kuinka monta päivittäistä käyntiä Harold Hopps -sivulla on, ja miten se kehittyy seuraavan kolmen viikon aikana?
Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.
Tietotaulukko
| Päivä | Käynnit |
|---|---|
| pe 16 Lok | 0 |
| la 17 Lok | 0 |
| su 18 Lok | 500 |
| ma 19 Lok | 0 |
| ti 20 Lok | 0 |
| ke 21 Lok | 0 |
| to 22 Lok | 0 |
| pe 23 Lok | 0 |
| la 24 Lok | 0 |
| su 25 Lok | 0 |
| ma 26 Lok | 0 |
| ti 27 Lok | 0 |
| ke 28 Lok | 0 |
| to 29 Lok | 0 |
| pe 30 Lok | 0 |
| la 31 Lok | 900 |
| su 1 Mar | 0 |
| ma 2 Mar | 0 |
| ti 3 Mar | 0 |
| ke 4 Mar | 0 |
| to 5 Mar | 0 |
| pe 6 Mar (ennuste) | 0 |
| la 7 Mar (ennuste) | 700 |
| su 8 Mar (ennuste) | 400 |
| ma 9 Mar (ennuste) | 0 |
| ti 10 Mar (ennuste) | 0 |
| ke 11 Mar (ennuste) | 0 |
| to 12 Mar (ennuste) | 0 |
| pe 13 Mar (ennuste) | 0 |
| la 14 Mar (ennuste) | 800 |
| su 15 Mar (ennuste) | 400 |
| ma 16 Mar (ennuste) | 0 |
| ti 17 Mar (ennuste) | 0 |
| ke 18 Mar (ennuste) | 0 |
| to 19 Mar (ennuste) | 0 |
| pe 20 Mar (ennuste) | 0 |
| la 21 Mar (ennuste) | 900 |
| su 22 Mar (ennuste) | 500 |
| ma 23 Mar (ennuste) | 0 |
| ti 24 Mar (ennuste) | 0 |
| ke 25 Mar (ennuste) | 0 |
| to 26 Mar (ennuste) | 0 |
Mitä ihmiset kysyvät artistista Harold Hopps
Mitä Harold Hopps -teoksia ihmiset avaavat eniten?
- Ennen kaikkea Higher Bebington, Wirral, 1 200 vierailulla tai 22% katselukerroista. 10 teosta on sijoitettu ylemmäs.
Kuinka suuri on Harold Hopps yleisö ArtsDot.com-palvelussa?
- 5 100 käyntiä kahdenneksitoista kuukaudessa: 1 500 taiteilijan sivulla ja 3 600 teoksissa.
Mitä laitteita Harold Hopps -yleisö käyttää?
- Yleisö on peräisin laitteista tietokoneet (69%), puhelimet (29%) ja tabletit (2%); tietokoneet muodostaa 69% käynneistä.
Mitkä Harold Hopps teokset sopivat parhaiten kävijöiden makuun?
- Pehmeä valoisuus-tunnisteella varustetut teokset (Valoisuus) muodostavat 63% käynneistä, vaikka ne ovat vain 32% kokoelmasta.