Mitä tämä sivu sisältää?
Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa Gustav Johann Grunewald sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.
Lyhyt versio artistille Gustav Johann Grunewald
View of Bethlehem, from Monocacy Bridge on Gustav Johann Grunewald -taiteilijan suosituin teos: 100 näyttelykäyntiä kahdenneksitoista kuukauden aikana, eli 17% kaikista katseluista. Niagara Falls with the Terrapin Tower ja Scene on Bear Creek, Woods on Fire täydentävät palkintopallin. Gustav Johann Grunewald keräsi yhteensä 800 käyntiä, joista 400 taiteilijan sivulla ja 400 teoksilla. Trendi on hieman laskussa: 100% vähemmän käyntejä Syy 2026 kuin Elo 2026. Huippukuukausi oli Hei 2026, jolloin vierailuja oli 600. Yksi maku erottuu joukosta: Dramaattinen (Tunnelma) saa 50% käynneistä, vaikka se on vain 25% koko luettelosta.
Top 6: Gustav Johann Grunewald teokset, joita katsotaan eniten
Sijoitus todellisten käyntien, ei katalogipisteiden perusteella: Gustav Johann Grunewald -taiteilijan 6 teosta on avattu useimmin ArtsDot.com -palvelussa kahdennesvuoden aikana.
-
1
View of Bethlehem, from Monocacy Bridge, 1860
100 käyntiä · 16,7%
-
2
Niagara Falls with the Terrapin Tower, 1835
100 käyntiä · 16,7%
-
3
Scene on Bear Creek, Woods on Fire, 1848
100 käyntiä · 16,7%
-
4
Allentown Road, 1865
100 käyntiä · 16,7%
-
5
Saucon Valley, 1854
100 käyntiä · 16,7%
-
6
Zinc Works, Bethlehem, PA, 1850
100 käyntiä · 16,7%
Kuinka suosittu Gustav Johann Grunewald -sivu on kuukaudesta toiseen?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.
Näytä tämän kaavion luvut
| Kuukausi | Taiteilijan sivu | Teossivut |
|---|---|---|
| Lok 2025 | 0 | 0 |
| Mar 2025 | 0 | 0 |
| Jou 2025 | 0 | 0 |
| Tam 2026 | 0 | 0 |
| Hel 2026 | 0 | 0 |
| Maa 2026 | 0 | 0 |
| Huh 2026 | 0 | 0 |
| Tou 2026 | 0 | 0 |
| Kes 2026 | 100 | 0 |
| Hei 2026 | 300 | 300 |
| Elo 2026 | 0 | 100 |
| Syy 2026 | 0 | 0 |
Kuinka paljon Gustav Johann Grunewald teokset saavat yhteensä huomiota?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.
Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.
Minkä tyyliset teokset houkuttelevat Gustav Johann Grunewald -taiteilijan vierailijoita?
Jokainen tähtikaavio vertaa kahta asiaa. Katkoviivalla merkitty alue edustaa taiteilijan omaa tuotantoa: viisikymmentä satunnaisesti valittua teosta, järjestettynä yhden ominaisuuden mukaan. Yhtenäinen alue puolestaan kuvaa, mihin vierailut todellisuudessa kohdistuivat viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana. Jos yhtenäinen alue ulottuu katkoviivalla merkittyä aluetta pidemmälle, kyseinen teostyyppi kerää enemmän huomiota kuin sen osuus taiteilijan tuotannosta antaisi olettaa.
Tunnelma
Tunteen sävy
Valoisuus
Värikylläisyys
Väripaletti
Värin voimakkuus
Kontrasti
Väriharmonia
Näytä tämän kaavion luvut
| Tunnelma | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Dramaattinen | 25,0% | 50,0% |
| Seesteinen | 25,0% | 50,0% |
| Nostalginen | 25,0% | 0,0% |
| Romanttinen | 25,0% | 0,0% |
| Tunteen sävy | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Rauhallinen | 25,0% | 50,0% |
| Dramaattinen | 25,0% | 50,0% |
| Nostalginen | 25,0% | 0,0% |
| Seesteinen | 25,0% | 0,0% |
| Valoisuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Tumma | 0,0% | 0,0% |
| Pehmeä varjo | 41,7% | 16,7% |
| Pehmeä valoisuus | 50,0% | 66,7% |
| Kirkas tasapaino | 8,3% | 16,7% |
| Valoisa | 0,0% | 0,0% |
| Värikylläisyys | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Vaimea | 25,0% | 33,3% |
| Hienovaraiset värit | 41,7% | 16,7% |
| Tasapainoisen pehmeä | 33,3% | 50,0% |
| Selkeä värikylläisyys | 0,0% | 0,0% |
| Voimakas väri | 0,0% | 0,0% |
| Värin voimakkuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Monokromaattinen | 41,7% | 33,3% |
| Tasapainoinen | 58,3% | 66,7% |
| Voimakas | 0,0% | 0,0% |
| Kontrasti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Seesteinen | 8,3% | 16,7% |
| Pehmeä | 0,0% | 0,0% |
| Tasapainoinen | 8,3% | 0,0% |
| Voimakas | 25,0% | 50,0% |
| Lausunto | 58,3% | 33,3% |
| Väriharmonia | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Ristiriitainen väripaletti | 0,0% | 0,0% |
| Pehmeästi sekoitettu paletti | 0,0% | 0,0% |
| Tasapainoinen harmonia | 0,0% | 0,0% |
| Vahva väriyhtenäisyys | 50,0% | 33,3% |
| Yhtenäinen väripaletti | 50,0% | 66,7% |
Miten suosituimmat Gustav Johann Grunewald -teokset vertautuvat toisiinsa vuoden aikana?
Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.
Näytä tämän kaavion luvut
| Teos | Lok 2025 | Mar 2025 | Jou 2025 | Tam 2026 | Hel 2026 | Maa 2026 | Huh 2026 | Tou 2026 | Kes 2026 | Hei 2026 | Elo 2026 | Syy 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Landscape, Tirol | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Bethlehem from the Monocacy… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| View of Bethlehem, from Mon… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Bethlehem from the Monocacy… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Horse Cart in Village | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Scene on Bear Creek, Woods… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Niagara Falls with the Terr… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Brodheadsville Bridge | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Zinc Works, Bethlehem, PA | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Allentown Road | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Millä kielillä Gustav Johann Grunewald on luettu?
Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.
Miltä Gustav Johann Grunewald päivittäiset vierailut näyttävät ja mikä on ennuste?
Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.
Näytä tämän kaavion luvut
| Päivä | Käynnit |
|---|---|
| ti 22 Syy | 0 |
| ke 23 Syy | 0 |
| to 24 Syy | 0 |
| pe 25 Syy | 0 |
| la 26 Syy | 100 |
| su 27 Syy | 0 |
| ma 28 Syy | 0 |
| ti 29 Syy | 0 |
| ke 30 Syy | 0 |
| to 1 Lok | 0 |
| pe 2 Lok | 0 |
| la 3 Lok | 0 |
| su 4 Lok | 0 |
| ma 5 Lok | 0 |
| ti 6 Lok | 0 |
| ke 7 Lok | 0 |
| to 8 Lok | 0 |
| pe 9 Lok | 0 |
| la 10 Lok | 0 |
| su 11 Lok | 0 |
| ma 12 Lok | 0 |
| ti 13 Lok (ennuste) | 0 |
| ke 14 Lok (ennuste) | 0 |
| to 15 Lok (ennuste) | 0 |
| pe 16 Lok (ennuste) | 0 |
| la 17 Lok (ennuste) | 0 |
| su 18 Lok (ennuste) | 0 |
| ma 19 Lok (ennuste) | 0 |
| ti 20 Lok (ennuste) | 0 |
| ke 21 Lok (ennuste) | 0 |
| to 22 Lok (ennuste) | 0 |
| pe 23 Lok (ennuste) | 0 |
| la 24 Lok (ennuste) | 0 |
| su 25 Lok (ennuste) | 0 |
| ma 26 Lok (ennuste) | 0 |
| ti 27 Lok (ennuste) | 0 |
| ke 28 Lok (ennuste) | 0 |
| to 29 Lok (ennuste) | 0 |
| pe 30 Lok (ennuste) | 0 |
| la 31 Lok (ennuste) | 0 |
| su 1 Mar (ennuste) | 0 |
| ma 2 Mar (ennuste) | 0 |
Gustav Johann Grunewald: nopeita vastauksia
Mikä on Gustav Johann Grunewald -taiteilijan katsotuin teos?
- Se on View of Bethlehem, from Monocacy Bridge: 100 vierailua, mikä on 17% Gustav Johann Grunewald -taiteilijan kokonaisnäyttömistä. Yllä oleva lista ulottuu sijoille 6.
Kuinka monta käyntiä Gustav Johann Grunewald saa?
- 800 viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana, joista 400 taiteilijan sivulla ja 400 yksittäisissä teoksissa.
Onko Gustav Johann Grunewald -taiteilijalla jokin teostyyppi, jota ihmiset suosivat?
- Kyllä, Dramaattinen (Tunnelma): 50% vierailuista vastaa 25% osuutta luettelosta.