Mitä tämä sivu sisältää?
Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa Giovanni Salvi Da Sassoferrato sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.
Giovanni Salvi Da Sassoferrato pähkinänkuoressa
Viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana The Madonna and Child (after Rahael) oli Giovanni Salvi Da Sassoferrato näyttävimmät teos ArtsDot.com-palvelussa: 300 katselukertaa, mikä vastaa 43% artistin teosten kaikista katselukerroista. Sitä seuraavat The Holy Family with Saints John the Baptist and Elizabeth (after Raphael) ja The Holy Family with Two Female Figures. Yhteensä Giovanni Salvi Da Sassoferrato sai 800 käyntikertaa: 100 artistin sivulla ja 700 yksittäisten teosten sivuilla. Kiinnostus laski hieman: käynnit vähentyivät 100% välillä Elo 2026–Syy 2026. Vilkkain kuukausi oli Hei 2026, jolloin vierailuja oli 600. Kävijät suosivat tyyliä Tumma (Valoisuus): 71% käynneistä kohdistui tällaisiin teoksiin, jotka muodostavat 43% taiteilijan valikoimasta.
Tarkastelluimmat 5 Giovanni Salvi Da Sassoferrato -teosta
Nämä ovat ArtsDot.com-palvelussa viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana eniten avattuja Giovanni Salvi Da Sassoferrato -teoksia (5 kpl), järjestettynä eniten katselluista ensin.
-
1
The Madonna and Child (after Rahael)
300 käyntiä · 42,9%
-
2
The Holy Family with Saints John the Baptist and Elizabeth (after Raphael), 1645
100 käyntiä · 14,3%
-
3
The Holy Family with Two Female Figures
100 käyntiä · 14,3%
-
4
Madonna in Prayer
100 käyntiä · 14,3%
-
5
Madonna and Child
100 käyntiä · 14,3%
Kuinka monta ihmistä vierailee Giovanni Salvi Da Sassoferrato -sivulla kuukaudessa?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.
Katso luvut
| Kuukausi | Taiteilijan sivu | Teossivut |
|---|---|---|
| Lok 2025 | 0 | 0 |
| Mar 2025 | 0 | 0 |
| Jou 2025 | 0 | 0 |
| Tam 2026 | 0 | 0 |
| Hel 2026 | 0 | 0 |
| Maa 2026 | 0 | 0 |
| Huh 2026 | 0 | 0 |
| Tou 2026 | 0 | 0 |
| Kes 2026 | 100 | 0 |
| Hei 2026 | 0 | 600 |
| Elo 2026 | 0 | 100 |
| Syy 2026 | 0 | 0 |
Kuinka usein Giovanni Salvi Da Sassoferrato -taiteilijan teoksia katsotaan?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.
Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.
Minkä tyyppisiä teoksia Giovanni Salvi Da Sassoferrato vierailijat valitsevat?
Jokainen tähtikaavio vertaa kahta asiaa. Katkoviivalla merkitty alue edustaa taiteilijan omaa tuotantoa: viisikymmentä satunnaisesti valittua teosta, järjestettynä yhden ominaisuuden mukaan. Yhtenäinen alue puolestaan kuvaa, mihin vierailut todellisuudessa kohdistuivat viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana. Jos yhtenäinen alue ulottuu katkoviivalla merkittyä aluetta pidemmälle, kyseinen teostyyppi kerää enemmän huomiota kuin sen osuus taiteilijan tuotannosta antaisi olettaa.
Tunnelma
Tunteen sävy
Valoisuus
Värikylläisyys
Väripaletti
Värin voimakkuus
Kontrasti
Väriharmonia
Katso luvut
| Valoisuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Tumma | 42,9% | 71,4% |
| Pehmeä varjo | 50,0% | 28,6% |
| Pehmeä valoisuus | 7,1% | 0,0% |
| Kirkas tasapaino | 0,0% | 0,0% |
| Valoisa | 0,0% | 0,0% |
| Värikylläisyys | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Vaimea | 21,4% | 28,6% |
| Hienovaraiset värit | 42,9% | 57,1% |
| Tasapainoisen pehmeä | 28,6% | 0,0% |
| Selkeä värikylläisyys | 7,1% | 14,3% |
| Voimakas väri | 0,0% | 0,0% |
| Värin voimakkuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Monokromaattinen | 42,9% | 28,6% |
| Tasapainoinen | 50,0% | 57,1% |
| Voimakas | 7,1% | 14,3% |
| Kontrasti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Seesteinen | 0,0% | 0,0% |
| Pehmeä | 7,1% | 0,0% |
| Tasapainoinen | 0,0% | 0,0% |
| Voimakas | 14,3% | 14,3% |
| Lausunto | 78,6% | 85,7% |
| Väriharmonia | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Ristiriitainen väripaletti | 14,3% | 28,6% |
| Pehmeästi sekoitettu paletti | 14,3% | 0,0% |
| Tasapainoinen harmonia | 14,3% | 0,0% |
| Vahva väriyhtenäisyys | 50,0% | 71,4% |
| Yhtenäinen väripaletti | 7,1% | 0,0% |
Mitä Giovanni Salvi Da Sassoferrato -teoksia katsotaan eniten kuukausittain?
Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.
Katso luvut
| Teos | Lok 2025 | Mar 2025 | Jou 2025 | Tam 2026 | Hel 2026 | Maa 2026 | Huh 2026 | Tou 2026 | Kes 2026 | Hei 2026 | Elo 2026 | Syy 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Madonna and Child (afte… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 100 | 0 |
| The Virgin in Prayer | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saint Catherine of Siena wi… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Madonna and Child | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Mystic Marriage of Sain… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Madonna and Child | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Madonna in Prayer | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Madonna in Prayer | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Monsignor Ottaviano Prati | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Holy Family with Saints… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
Mitä kieliä Giovanni Salvi Da Sassoferratoin vierailijat käyttävät?
Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.
Kuinka monta käyntiä Giovanni Salvi Da Sassoferrato saa päivittäin ja mitä seuraavaksi?
Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.
Katso luvut
| Päivä | Käynnit |
|---|---|
| to 24 Syy | 0 |
| pe 25 Syy | 0 |
| la 26 Syy | 100 |
| su 27 Syy | 0 |
| ma 28 Syy | 0 |
| ti 29 Syy | 0 |
| ke 30 Syy | 0 |
| to 1 Lok | 0 |
| pe 2 Lok | 0 |
| la 3 Lok | 0 |
| su 4 Lok | 0 |
| ma 5 Lok | 0 |
| ti 6 Lok | 0 |
| ke 7 Lok | 0 |
| to 8 Lok | 0 |
| pe 9 Lok | 0 |
| la 10 Lok | 0 |
| su 11 Lok | 0 |
| ma 12 Lok | 0 |
| ti 13 Lok | 0 |
| ke 14 Lok | 0 |
| to 15 Lok (ennuste) | 0 |
| pe 16 Lok (ennuste) | 0 |
| la 17 Lok (ennuste) | 0 |
| su 18 Lok (ennuste) | 0 |
| ma 19 Lok (ennuste) | 0 |
| ti 20 Lok (ennuste) | 0 |
| ke 21 Lok (ennuste) | 0 |
| to 22 Lok (ennuste) | 0 |
| pe 23 Lok (ennuste) | 0 |
| la 24 Lok (ennuste) | 0 |
| su 25 Lok (ennuste) | 0 |
| ma 26 Lok (ennuste) | 0 |
| ti 27 Lok (ennuste) | 0 |
| ke 28 Lok (ennuste) | 0 |
| to 29 Lok (ennuste) | 0 |
| pe 30 Lok (ennuste) | 0 |
| la 31 Lok (ennuste) | 0 |
| su 1 Mar (ennuste) | 0 |
| ma 2 Mar (ennuste) | 0 |
| ti 3 Mar (ennuste) | 0 |
| ke 4 Mar (ennuste) | 0 |
Kysymyksiä artistista Giovanni Salvi Da Sassoferrato palvelussa ArtsDot.com
Mitkä Giovanni Salvi Da Sassoferrato teokset ovat suosituimpia?
- The Madonna and Child (after Rahael) on suosituin teos 300 vierailulla (43% kaikista Giovanni Salvi Da Sassoferrato -teosten näkymistä). Yllä oleva sijoituslista sisältää 5 katsotuinta teosta.
Kuinka monta ihmistä katsoo Giovanni Salvi Da Sassoferrato -taiteilijaa sivustolla ArtsDot.com?
- Viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana Giovanni Salvi Da Sassoferrato sai yhteensä 800 käyntikertaa: 100 taiteilijan sivulla ja 700 yksittäisten teosten sivuilla.
Minkä tyyppisistä teoksista Giovanni Salvi Da Sassoferrato -taiteilijan vierailijat pitävät?
- He suosivat Tumma (Valoisuus): 71% käynneistä, kun taas taiteilijan luettelosta 43%.