Mitä tämä sivu sisältää?
Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa Gerard Seghers sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.
Gerard Seghers: luvut muutamassa rivissä
Resurrection of Christ on suosituin teos: 300 käyntikertaa viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana, mikä on 33% kaikista Gerard Seghers -teosten näkymistä. Seuraavina ovat The Denial of St. Peter ja St. Augustine between Fathers and Doctors of the Church. Taiteilijasivu (800 näyttelyä) ja teokset (900 näyttelyä) ovat yhteensä 1 700 näyttelyä. Paras kuukausi: Hei 2026 (1 500 käyntiä). Käynnit painottuvat Hienovaraiset värit (Värikylläisyys) -tyyliin, jolloin sen osuus on 78% käynneistä, kun taas koko luettelon osuus on 50%.
Gerard Seghers: 7 teosta, joita ihmiset katsovat ensin
Jokaisen alla olevan teoksen on avannut todellinen vierailija ArtsDot.com-palvelussa viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana. Sija 1 on Gerard Seghers-taiteilijan vierailuun perustuva suosituin teos.
-
1
Resurrection of Christ, 1620
300 käyntiä · 33,3%
-
2
The Denial of St. Peter
100 käyntiä · 11,1%
-
3
St. Augustine between Fathers and Doctors of the Church
100 käyntiä · 11,1%
-
4
Denial of St Peter, 1620
100 käyntiä · 11,1%
-
5
Saint Sebastian Comforted by an Angel, 1630
100 käyntiä · 11,1%
-
6
LA RESURRECTION DU CHRIST
100 käyntiä · 11,1%
-
7
Saint Eloi au pied de la Vierge
100 käyntiä · 11,1%
Milloin ihmiset vierailevat Gerard Seghers -sivulla?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.
Tietotaulukko
| Kuukausi | Taiteilijan sivu | Teossivut |
|---|---|---|
| Lok 2025 | 0 | 0 |
| Mar 2025 | 0 | 0 |
| Jou 2025 | 0 | 0 |
| Tam 2026 | 0 | 0 |
| Hel 2026 | 0 | 0 |
| Maa 2026 | 0 | 0 |
| Huh 2026 | 0 | 0 |
| Tou 2026 | 0 | 0 |
| Kes 2026 | 0 | 0 |
| Hei 2026 | 700 | 800 |
| Elo 2026 | 100 | 0 |
| Syy 2026 | 0 | 100 |
Milloin Gerard Seghers -taiteilijan teoksia katsotaan?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.
Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.
Mitä Gerard Seghers -taiteilijan kävijät valitsevat verrattuna siihen, mitä taiteilija on luonut?
Jokainen tähtikaavio vertaa kahta asiaa. Katkoviivalla merkitty alue edustaa taiteilijan omaa tuotantoa: viisikymmentä satunnaisesti valittua teosta, järjestettynä yhden ominaisuuden mukaan. Yhtenäinen alue puolestaan kuvaa, mihin vierailut todellisuudessa kohdistuivat viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana. Jos yhtenäinen alue ulottuu katkoviivalla merkittyä aluetta pidemmälle, kyseinen teostyyppi kerää enemmän huomiota kuin sen osuus taiteilijan tuotannosta antaisi olettaa.
Tunnelma
Tunteen sävy
Valoisuus
Värikylläisyys
Väripaletti
Värin voimakkuus
Kontrasti
Väriharmonia
Tietotaulukko
| Tunteen sävy | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Hengellinen | 50,0% | 60,0% |
| Dramaattinen | 25,0% | 20,0% |
| Vaikuttava | 25,0% | 20,0% |
| Valoisuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Tumma | 57,1% | 66,7% |
| Pehmeä varjo | 28,6% | 33,3% |
| Pehmeä valoisuus | 14,3% | 0,0% |
| Kirkas tasapaino | 0,0% | 0,0% |
| Valoisa | 0,0% | 0,0% |
| Värikylläisyys | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Vaimea | 50,0% | 22,2% |
| Hienovaraiset värit | 50,0% | 77,8% |
| Tasapainoisen pehmeä | 0,0% | 0,0% |
| Selkeä värikylläisyys | 0,0% | 0,0% |
| Voimakas väri | 0,0% | 0,0% |
| Värin voimakkuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Monokromaattinen | 78,6% | 55,6% |
| Tasapainoinen | 21,4% | 44,4% |
| Voimakas | 0,0% | 0,0% |
| Kontrasti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Seesteinen | 21,4% | 22,2% |
| Pehmeä | 7,1% | 11,1% |
| Tasapainoinen | 14,3% | 11,1% |
| Voimakas | 28,6% | 33,3% |
| Lausunto | 28,6% | 22,2% |
| Väriharmonia | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Ristiriitainen väripaletti | 7,1% | 11,1% |
| Pehmeästi sekoitettu paletti | 7,1% | 0,0% |
| Tasapainoinen harmonia | 14,3% | 0,0% |
| Vahva väriyhtenäisyys | 50,0% | 77,8% |
| Yhtenäinen väripaletti | 21,4% | 11,1% |
Mitkä ovat Gerard Seghers suosituimmat teokset kuukausittain?
Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.
Tietotaulukko
| Teos | Lok 2025 | Mar 2025 | Jou 2025 | Tam 2026 | Hel 2026 | Maa 2026 | Huh 2026 | Tou 2026 | Kes 2026 | Hei 2026 | Elo 2026 | Syy 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resurrection of Christ | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 | 0 |
| LA RESURRECTION DU CHRIST | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Denial of St Peter | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| SAINT FRANCOIS D'ASSISE REC… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| St. Augustine between Fathe… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| The Denial of St. Peter | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Christ and the Penitent Sin… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Patient Job | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| SAINT JEROME EN PRIERE | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| LA NATIVITE OU ADORATION DE… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Mitä kieliä Gerard Seghers -yleisö puhuu?
Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.
Kuinka monta päivittäistä käyntiä Gerard Seghers -sivulla on, ja miten se kehittyy seuraavan kolmen viikon aikana?
Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.
Tietotaulukko
| Päivä | Käynnit |
|---|---|
| ti 22 Syy | 0 |
| ke 23 Syy | 0 |
| to 24 Syy | 0 |
| pe 25 Syy | 0 |
| la 26 Syy | 100 |
| su 27 Syy | 0 |
| ma 28 Syy | 0 |
| ti 29 Syy | 0 |
| ke 30 Syy | 0 |
| to 1 Lok | 0 |
| pe 2 Lok | 0 |
| la 3 Lok | 0 |
| su 4 Lok | 0 |
| ma 5 Lok | 0 |
| ti 6 Lok | 0 |
| ke 7 Lok | 0 |
| to 8 Lok | 0 |
| pe 9 Lok | 0 |
| la 10 Lok | 0 |
| su 11 Lok | 0 |
| ma 12 Lok | 0 |
| ti 13 Lok (ennuste) | 0 |
| ke 14 Lok (ennuste) | 0 |
| to 15 Lok (ennuste) | 0 |
| pe 16 Lok (ennuste) | 0 |
| la 17 Lok (ennuste) | 0 |
| su 18 Lok (ennuste) | 0 |
| ma 19 Lok (ennuste) | 0 |
| ti 20 Lok (ennuste) | 0 |
| ke 21 Lok (ennuste) | 0 |
| to 22 Lok (ennuste) | 0 |
| pe 23 Lok (ennuste) | 0 |
| la 24 Lok (ennuste) | 0 |
| su 25 Lok (ennuste) | 0 |
| ma 26 Lok (ennuste) | 0 |
| ti 27 Lok (ennuste) | 0 |
| ke 28 Lok (ennuste) | 0 |
| to 29 Lok (ennuste) | 0 |
| pe 30 Lok (ennuste) | 0 |
| la 31 Lok (ennuste) | 0 |
| su 1 Mar (ennuste) | 0 |
| ma 2 Mar (ennuste) | 0 |
Mitä ihmiset kysyvät artistista Gerard Seghers
Mitä Gerard Seghers -teoksia ihmiset avaavat eniten?
- Ennen kaikkea Resurrection of Christ, 300 vierailulla tai 33% katselukerroista. 7 teosta on sijoitettu ylemmäs.
Kuinka suuri on Gerard Seghers yleisö ArtsDot.com-palvelussa?
- 1 700 käyntiä kahdenneksitoista kuukaudessa: 800 taiteilijan sivulla ja 900 teoksissa.
Mitkä Gerard Seghers teokset sopivat parhaiten kävijöiden makuun?
- Hienovaraiset värit-tunnisteella varustetut teokset (Värikylläisyys) muodostavat 78% käynneistä, vaikka ne ovat vain 50% kokoelmasta.