Mitä tämä sivu sisältää?
Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa George Hetzel sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.
Lyhyt versio artistille George Hetzel
Rocky Gorge on George Hetzel -taiteilijan suosituin teos: 300 näyttelykäyntiä kahdenneksitoista kuukauden aikana, eli 27% kaikista katseluista. Portrait of Miss Helen Leslie Myers (Mrs. William Allen) ja Still Life with Watermelon, Grapes and Apples täydentävät palkintopallin. George Hetzel keräsi yhteensä 1 300 käyntiä, joista 500 taiteilijan sivulla ja 800 teoksilla. Huippukuukausi oli Hei 2026, jolloin vierailuja oli 1 200. Yksi maku erottuu joukosta: Tumma (Valoisuus) saa 64% käynneistä, vaikka se on vain 39% koko luettelosta.
Top 9: George Hetzel teokset, joita katsotaan eniten
Sijoitus todellisten käyntien, ei katalogipisteiden perusteella: George Hetzel -taiteilijan 9 teosta on avattu useimmin ArtsDot.com -palvelussa kahdennesvuoden aikana.
-
1
Rocky Gorge, 1869
300 käyntiä · 27,3%
-
2
Portrait of Miss Helen Leslie Myers (Mrs. William Allen), 1884
100 käyntiä · 9,1%
-
3
Still Life with Watermelon, Grapes and Apples, 1880
100 käyntiä · 9,1%
-
4
Trout Stream in the Alleghenies, 1863
100 käyntiä · 9,1%
-
5
Still Life with Cantaloupe, Grapes and Peaches, 1864
100 käyntiä · 9,1%
-
6
View Near Pittsburgh, Pennsylvania, 1885
100 käyntiä · 9,1%
-
7
Still Life with Basket of Grapes, 1850
100 käyntiä · 9,1%
-
8
Stream with Field and Grazing Cattle, 1870
100 käyntiä · 9,1%
-
9
Fishing on the Conemaugh, 1891
100 käyntiä · 9,1%
Kuinka suosittu George Hetzel -sivu on kuukaudesta toiseen?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.
Näytä tämän kaavion luvut
| Kuukausi | Taiteilijan sivu | Teossivut |
|---|---|---|
| Mar 2025 | 0 | 0 |
| Jou 2025 | 0 | 0 |
| Tam 2026 | 0 | 0 |
| Hel 2026 | 0 | 0 |
| Maa 2026 | 0 | 0 |
| Huh 2026 | 0 | 0 |
| Tou 2026 | 0 | 0 |
| Kes 2026 | 0 | 0 |
| Hei 2026 | 500 | 700 |
| Elo 2026 | 0 | 0 |
| Syy 2026 | 0 | 0 |
| Lok 2026 | 0 | 100 |
Kuinka paljon George Hetzel teokset saavat yhteensä huomiota?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.
Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.
Minkä tyyliset teokset houkuttelevat George Hetzel -taiteilijan vierailijoita?
Jokainen tähtikaavio vertaa kahta asiaa. Katkoviivalla merkitty alue edustaa taiteilijan omaa tuotantoa: viisikymmentä satunnaisesti valittua teosta, järjestettynä yhden ominaisuuden mukaan. Yhtenäinen alue puolestaan kuvaa, mihin vierailut todellisuudessa kohdistuivat viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana. Jos yhtenäinen alue ulottuu katkoviivalla merkittyä aluetta pidemmälle, kyseinen teostyyppi kerää enemmän huomiota kuin sen osuus taiteilijan tuotannosta antaisi olettaa.
Tunnelma
Tunteen sävy
Valoisuus
Värikylläisyys
Väripaletti
Värin voimakkuus
Kontrasti
Väriharmonia
Näytä tämän kaavion luvut
| Valoisuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Tumma | 38,6% | 63,6% |
| Pehmeä varjo | 27,3% | 27,3% |
| Pehmeä valoisuus | 25,0% | 0,0% |
| Kirkas tasapaino | 6,8% | 9,1% |
| Valoisa | 2,3% | 0,0% |
| Värikylläisyys | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Vaimea | 47,7% | 63,6% |
| Hienovaraiset värit | 25,0% | 27,3% |
| Tasapainoisen pehmeä | 22,7% | 9,1% |
| Selkeä värikylläisyys | 4,5% | 0,0% |
| Voimakas väri | 0,0% | 0,0% |
| Väripaletti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Maanläheinen | 77,8% | 88,9% |
| Neutraalit sävyt | 13,9% | 11,1% |
| Tumma | 2,8% | 0,0% |
| Monokromaattinen | 2,8% | 0,0% |
| Pastellisävyt | 2,8% | 0,0% |
| Värin voimakkuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Monokromaattinen | 56,8% | 63,6% |
| Tasapainoinen | 38,6% | 36,4% |
| Voimakas | 4,5% | 0,0% |
| Kontrasti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Seesteinen | 6,8% | 0,0% |
| Pehmeä | 6,8% | 9,1% |
| Tasapainoinen | 13,6% | 36,4% |
| Voimakas | 9,1% | 9,1% |
| Lausunto | 63,6% | 45,5% |
| Väriharmonia | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Ristiriitainen väripaletti | 27,3% | 27,3% |
| Pehmeästi sekoitettu paletti | 25,0% | 45,5% |
| Tasapainoinen harmonia | 20,4% | 18,2% |
| Vahva väriyhtenäisyys | 25,0% | 9,1% |
| Yhtenäinen väripaletti | 2,3% | 0,0% |
Miten suosituimmat George Hetzel -teokset vertautuvat toisiinsa vuoden aikana?
Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.
Näytä tämän kaavion luvut
| Teos | Mar 2025 | Jou 2025 | Tam 2026 | Hel 2026 | Maa 2026 | Huh 2026 | Tou 2026 | Kes 2026 | Hei 2026 | Elo 2026 | Syy 2026 | Lok 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Still Life with Basket of G… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Self Portrait | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Farm at Scalp Level | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Trout Stream in the Alleghe… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Still Life with Trophy of G… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Still Life with Melons, Gra… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Stone Bridge | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Fishing Near Shade Run Furn… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Stream with Field and Grazi… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Pennsylvania Mounain Stream | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Millä kielillä George Hetzel on luettu?
Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.
Miltä George Hetzel päivittäiset vierailut näyttävät ja mikä on ennuste?
Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.
Näytä tämän kaavion luvut
| Päivä | Käynnit |
|---|---|
| pe 16 Lok | 0 |
| la 17 Lok | 0 |
| su 18 Lok | 0 |
| ma 19 Lok | 0 |
| ti 20 Lok | 0 |
| ke 21 Lok | 0 |
| to 22 Lok | 0 |
| pe 23 Lok | 0 |
| la 24 Lok | 0 |
| su 25 Lok | 300 |
| ma 26 Lok | 0 |
| ti 27 Lok | 0 |
| ke 28 Lok | 0 |
| to 29 Lok | 0 |
| pe 30 Lok | 0 |
| la 31 Lok | 0 |
| su 1 Mar | 100 |
| ma 2 Mar | 0 |
| ti 3 Mar | 0 |
| ke 4 Mar | 0 |
| to 5 Mar | 200 |
| pe 6 Mar (ennuste) | 0 |
| la 7 Mar (ennuste) | 0 |
| su 8 Mar (ennuste) | 300 |
| ma 9 Mar (ennuste) | 0 |
| ti 10 Mar (ennuste) | 0 |
| ke 11 Mar (ennuste) | 0 |
| to 12 Mar (ennuste) | 100 |
| pe 13 Mar (ennuste) | 0 |
| la 14 Mar (ennuste) | 0 |
| su 15 Mar (ennuste) | 400 |
| ma 16 Mar (ennuste) | 0 |
| ti 17 Mar (ennuste) | 0 |
| ke 18 Mar (ennuste) | 0 |
| to 19 Mar (ennuste) | 200 |
| pe 20 Mar (ennuste) | 0 |
| la 21 Mar (ennuste) | 0 |
| su 22 Mar (ennuste) | 400 |
| ma 23 Mar (ennuste) | 0 |
| ti 24 Mar (ennuste) | 0 |
| ke 25 Mar (ennuste) | 0 |
| to 26 Mar (ennuste) | 200 |
George Hetzel: nopeita vastauksia
Mikä on George Hetzel -taiteilijan katsotuin teos?
- Se on Rocky Gorge: 300 vierailua, mikä on 27% George Hetzel -taiteilijan kokonaisnäyttömistä. Yllä oleva lista ulottuu sijoille 9.
Kuinka monta käyntiä George Hetzel saa?
- 1 300 viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana, joista 500 taiteilijan sivulla ja 800 yksittäisissä teoksissa.
Onko George Hetzel -taiteilijalla jokin teostyyppi, jota ihmiset suosivat?
- Kyllä, Tumma (Valoisuus): 64% vierailuista vastaa 39% osuutta luettelosta.