Mitä tämä sivu sisältää?
Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa Friedrich Nerly sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.
Friedrich Nerly pähkinänkuoressa
Viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana Waterfall (Study) oli Friedrich Nerly näyttävimmät teos ArtsDot.com-palvelussa: 600 katselukertaa, mikä vastaa 54% artistin teosten kaikista katselukerroista. Sitä seuraavat Transporting Marble to the Sculptor Thorvaldsen in Rome ja Look On Capri Of The Northern Side. Yhteensä Friedrich Nerly sai 1 400 käyntikertaa: 300 artistin sivulla ja 1 100 yksittäisten teosten sivuilla. Kiinnostus laski hieman: käynnit vähentyivät 25% välillä Syy 2026–Lok 2026. Vilkkain kuukausi oli Hei 2026, jolloin vierailuja oli 400. Kävijät suosivat tyyliä Tasapainoinen harmonia (Väriharmonia): 55% käynneistä kohdistui tällaisiin teoksiin, jotka muodostavat 13% taiteilijan valikoimasta.
Tarkastelluimmat 3 Friedrich Nerly -teosta
Nämä ovat ArtsDot.com-palvelussa viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana eniten avattuja Friedrich Nerly -teoksia (3 kpl), järjestettynä eniten katselluista ensin.
Kuinka monta ihmistä vierailee Friedrich Nerly -sivulla kuukaudessa?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.
Katso luvut
| Kuukausi | Taiteilijan sivu | Teossivut |
|---|---|---|
| Mar 2025 | 0 | 0 |
| Jou 2025 | 0 | 0 |
| Tam 2026 | 0 | 0 |
| Hel 2026 | 0 | 0 |
| Maa 2026 | 0 | 0 |
| Huh 2026 | 0 | 0 |
| Tou 2026 | 0 | 0 |
| Kes 2026 | 0 | 100 |
| Hei 2026 | 100 | 300 |
| Elo 2026 | 0 | 200 |
| Syy 2026 | 200 | 200 |
| Lok 2026 | 0 | 300 |
Kuinka usein Friedrich Nerly -taiteilijan teoksia katsotaan?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.
Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.
Minkä tyyppisiä teoksia Friedrich Nerly vierailijat valitsevat?
Jokainen tähtikaavio vertaa kahta asiaa. Katkoviivalla merkitty alue edustaa taiteilijan omaa tuotantoa: viisikymmentä satunnaisesti valittua teosta, järjestettynä yhden ominaisuuden mukaan. Yhtenäinen alue puolestaan kuvaa, mihin vierailut todellisuudessa kohdistuivat viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana. Jos yhtenäinen alue ulottuu katkoviivalla merkittyä aluetta pidemmälle, kyseinen teostyyppi kerää enemmän huomiota kuin sen osuus taiteilijan tuotannosta antaisi olettaa.
Tunnelma
Tunteen sävy
Valoisuus
Värikylläisyys
Väripaletti
Värin voimakkuus
Kontrasti
Väriharmonia
Katso luvut
| Valoisuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Tumma | 21,7% | 54,5% |
| Pehmeä varjo | 30,4% | 36,4% |
| Pehmeä valoisuus | 34,8% | 0,0% |
| Kirkas tasapaino | 4,3% | 0,0% |
| Valoisa | 8,7% | 9,1% |
| Värikylläisyys | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Vaimea | 30,4% | 9,1% |
| Hienovaraiset värit | 43,5% | 54,5% |
| Tasapainoisen pehmeä | 21,7% | 36,4% |
| Selkeä värikylläisyys | 4,3% | 0,0% |
| Voimakas väri | 0,0% | 0,0% |
| Väripaletti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Maanläheinen | 46,2% | 80,0% |
| Neutraalit sävyt | 38,5% | 20,0% |
| Tumma | 7,7% | 0,0% |
| Monokromaattinen | 7,7% | 0,0% |
| Värin voimakkuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Monokromaattinen | 30,4% | 54,5% |
| Tasapainoinen | 65,2% | 45,5% |
| Voimakas | 4,3% | 0,0% |
| Kontrasti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Seesteinen | 8,7% | 9,1% |
| Pehmeä | 13,0% | 0,0% |
| Tasapainoinen | 17,4% | 54,5% |
| Voimakas | 8,7% | 36,4% |
| Lausunto | 52,2% | 0,0% |
| Väriharmonia | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Ristiriitainen väripaletti | 21,7% | 0,0% |
| Pehmeästi sekoitettu paletti | 8,7% | 0,0% |
| Tasapainoinen harmonia | 13,0% | 54,5% |
| Vahva väriyhtenäisyys | 39,1% | 45,5% |
| Yhtenäinen väripaletti | 17,4% | 0,0% |
Mitä Friedrich Nerly -teoksia katsotaan eniten kuukausittain?
Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.
Katso luvut
| Teos | Mar 2025 | Jou 2025 | Tam 2026 | Hel 2026 | Maa 2026 | Huh 2026 | Tou 2026 | Kes 2026 | Hei 2026 | Elo 2026 | Syy 2026 | Lok 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pastoral scene. | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Santa maria della salute, v… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Canale grande, venedig | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| View from Olevano toward th… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Waterfalls of Terni | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Piazza San Marco in the Moo… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ruins of the Temple of Hera… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Look On Capri Of The Northe… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Old Elms | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Transporting Marble to the… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 300 |
Mitä kieliä Friedrich Nerlyin vierailijat käyttävät?
Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.
Katso luvut
| Kieli | Käynnit | Jaa |
|---|---|---|
| espanja | 200 | 100,0% |
Kuinka monta käyntiä Friedrich Nerly saa päivittäin ja mitä seuraavaksi?
Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.
Katso luvut
| Päivä | Käynnit |
|---|---|
| la 17 Lok | 0 |
| su 18 Lok | 0 |
| ma 19 Lok | 0 |
| ti 20 Lok | 0 |
| ke 21 Lok | 0 |
| to 22 Lok | 0 |
| pe 23 Lok | 0 |
| la 24 Lok | 0 |
| su 25 Lok | 0 |
| ma 26 Lok | 0 |
| ti 27 Lok | 0 |
| ke 28 Lok | 0 |
| to 29 Lok | 0 |
| pe 30 Lok | 0 |
| la 31 Lok | 0 |
| su 1 Mar | 0 |
| ma 2 Mar | 0 |
| ti 3 Mar | 200 |
| ke 4 Mar | 100 |
| to 5 Mar | 500 |
| pe 6 Mar | 0 |
| la 7 Mar (ennuste) | 0 |
| su 8 Mar (ennuste) | 0 |
| ma 9 Mar (ennuste) | 0 |
| ti 10 Mar (ennuste) | 300 |
| ke 11 Mar (ennuste) | 100 |
| to 12 Mar (ennuste) | 700 |
| pe 13 Mar (ennuste) | 0 |
| la 14 Mar (ennuste) | 0 |
| su 15 Mar (ennuste) | 0 |
| ma 16 Mar (ennuste) | 0 |
| ti 17 Mar (ennuste) | 400 |
| ke 18 Mar (ennuste) | 200 |
| to 19 Mar (ennuste) | 900 |
| pe 20 Mar (ennuste) | 0 |
| la 21 Mar (ennuste) | 0 |
| su 22 Mar (ennuste) | 0 |
| ma 23 Mar (ennuste) | 0 |
| ti 24 Mar (ennuste) | 400 |
| ke 25 Mar (ennuste) | 200 |
| to 26 Mar (ennuste) | 1 000 |
| pe 27 Mar (ennuste) | 0 |
Kysymyksiä artistista Friedrich Nerly palvelussa ArtsDot.com
Mitkä Friedrich Nerly teokset ovat suosituimpia?
- Waterfall (Study) on suosituin teos 600 vierailulla (54% kaikista Friedrich Nerly -teosten näkymistä). Yllä oleva sijoituslista sisältää 3 katsotuinta teosta.
Kuinka monta ihmistä katsoo Friedrich Nerly -taiteilijaa sivustolla ArtsDot.com?
- Viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana Friedrich Nerly sai yhteensä 1 400 käyntikertaa: 300 taiteilijan sivulla ja 1 100 yksittäisten teosten sivuilla.
Minkä tyyppisistä teoksista Friedrich Nerly -taiteilijan vierailijat pitävät?
- He suosivat Tasapainoinen harmonia (Väriharmonia): 55% käynneistä, kun taas taiteilijan luettelosta 13%.