Mitä tämä sivu sisältää?
Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa Frederick Mackenzie sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.
Frederick Mackenzie: luvut muutamassa rivissä
Winchester College Chapel on suosituin teos: 100 käyntikertaa viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana, mikä on 9% kaikista Frederick Mackenzie -teosten näkymistä. Seuraavina ovat Examination Room Of Merchant Taylors' School ja Effigy Of Aveline. Taiteilijasivu (200 näyttelyä) ja teokset (1 000 näyttelyä) ovat yhteensä 1 200 näyttelyä. Paras kuukausi: Hei 2026 (1 200 käyntiä). Käynnit painottuvat Vaimea (Värikylläisyys) -tyyliin, jolloin sen osuus on 64% käynneistä, kun taas koko luettelon osuus on 54%.
Frederick Mackenzie: 10 teosta, joita ihmiset katsovat ensin
Jokaisen alla olevan teoksen on avannut todellinen vierailija ArtsDot.com-palvelussa viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana. Sija 1 on Frederick Mackenzie-taiteilijan vierailuun perustuva suosituin teos.
-
1
Winchester College Chapel
100 käyntiä · 9,1%
-
2
Examination Room Of Merchant Taylors' School
100 käyntiä · 9,1%
-
3
Effigy Of Aveline
100 käyntiä · 9,1%
-
4
Interior View Of Westminster Abbey Looking Towards
100 käyntiä · 9,1%
-
5
The Radcliffe Library, Oxford
100 käyntiä · 9,1%
-
6
Interior Of Divinity School
100 käyntiä · 9,1%
-
7
Part Of The Screen Of Edward
100 käyntiä · 9,1%
-
8
Lincoln Cathedral From The North West
100 käyntiä · 9,1%
-
9
The Screen Of Edward The Confessor
100 käyntiä · 9,1%
-
10
The North Entrance
100 käyntiä · 9,1%
Milloin ihmiset vierailevat Frederick Mackenzie -sivulla?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.
Tietotaulukko
| Kuukausi | Taiteilijan sivu | Teossivut |
|---|---|---|
| Mar 2025 | 0 | 0 |
| Jou 2025 | 0 | 0 |
| Tam 2026 | 0 | 0 |
| Hel 2026 | 0 | 0 |
| Maa 2026 | 0 | 0 |
| Huh 2026 | 0 | 0 |
| Tou 2026 | 0 | 0 |
| Kes 2026 | 0 | 0 |
| Hei 2026 | 200 | 1 000 |
| Elo 2026 | 0 | 0 |
| Syy 2026 | 0 | 0 |
| Lok 2026 | 0 | 0 |
Milloin Frederick Mackenzie -taiteilijan teoksia katsotaan?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.
Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.
Mitä Frederick Mackenzie -taiteilijan kävijät valitsevat verrattuna siihen, mitä taiteilija on luonut?
Jokainen tähtikaavio vertaa kahta asiaa. Katkoviivalla merkitty alue edustaa taiteilijan omaa tuotantoa: viisikymmentä satunnaisesti valittua teosta, järjestettynä yhden ominaisuuden mukaan. Yhtenäinen alue puolestaan kuvaa, mihin vierailut todellisuudessa kohdistuivat viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana. Jos yhtenäinen alue ulottuu katkoviivalla merkittyä aluetta pidemmälle, kyseinen teostyyppi kerää enemmän huomiota kuin sen osuus taiteilijan tuotannosta antaisi olettaa.
Tunnelma
Tunteen sävy
Valoisuus
Värikylläisyys
Väripaletti
Värin voimakkuus
Kontrasti
Väriharmonia
Tietotaulukko
| Valoisuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Tumma | 22,0% | 9,1% |
| Pehmeä varjo | 38,0% | 45,5% |
| Pehmeä valoisuus | 26,0% | 27,3% |
| Kirkas tasapaino | 12,0% | 18,2% |
| Valoisa | 2,0% | 0,0% |
| Värikylläisyys | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Vaimea | 54,0% | 63,6% |
| Hienovaraiset värit | 36,0% | 36,4% |
| Tasapainoisen pehmeä | 10,0% | 0,0% |
| Selkeä värikylläisyys | 0,0% | 0,0% |
| Voimakas väri | 0,0% | 0,0% |
| Värin voimakkuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Monokromaattinen | 54,0% | 54,5% |
| Tasapainoinen | 46,0% | 45,5% |
| Voimakas | 0,0% | 0,0% |
| Kontrasti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Seesteinen | 10,0% | 0,0% |
| Pehmeä | 14,0% | 18,2% |
| Tasapainoinen | 12,0% | 18,2% |
| Voimakas | 18,0% | 9,1% |
| Lausunto | 46,0% | 54,5% |
| Väriharmonia | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Ristiriitainen väripaletti | 12,0% | 9,1% |
| Pehmeästi sekoitettu paletti | 4,0% | 9,1% |
| Tasapainoinen harmonia | 6,0% | 0,0% |
| Vahva väriyhtenäisyys | 40,0% | 45,5% |
| Yhtenäinen väripaletti | 38,0% | 36,4% |
Mitkä ovat Frederick Mackenzie suosituimmat teokset kuukausittain?
Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.
Tietotaulukko
| Teos | Mar 2025 | Jou 2025 | Tam 2026 | Hel 2026 | Maa 2026 | Huh 2026 | Tou 2026 | Kes 2026 | Hei 2026 | Elo 2026 | Syy 2026 | Lok 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Tombs Of Queen Philippa… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Interior Of The Old Perse S… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| The North Entrance | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| The Tomb Of George Villiers | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Across The Transept From Po… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| First Master's House | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Interior Of Christ Church | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Exterior Of Christ Church L… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| St. John's College seen fro… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Eton college chapel | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Mitä kieliä Frederick Mackenzie -yleisö puhuu?
Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.
Kuinka monta päivittäistä käyntiä Frederick Mackenzie -sivulla on, ja miten se kehittyy seuraavan kolmen viikon aikana?
Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.
Tietotaulukko
| Päivä | Käynnit |
|---|---|
| su 11 Lok | 0 |
| ma 12 Lok | 0 |
| ti 13 Lok | 0 |
| ke 14 Lok | 0 |
| to 15 Lok | 0 |
| pe 16 Lok | 0 |
| la 17 Lok | 0 |
| su 18 Lok | 0 |
| ma 19 Lok | 0 |
| ti 20 Lok | 0 |
| ke 21 Lok | 0 |
| to 22 Lok | 0 |
| pe 23 Lok | 0 |
| la 24 Lok | 0 |
| su 25 Lok | 0 |
| ma 26 Lok | 0 |
| ti 27 Lok | 0 |
| ke 28 Lok | 0 |
| to 29 Lok | 0 |
| pe 30 Lok | 0 |
| la 31 Lok | 0 |
| su 1 Mar (ennuste) | 0 |
| ma 2 Mar (ennuste) | 0 |
| ti 3 Mar (ennuste) | 0 |
| ke 4 Mar (ennuste) | 0 |
| to 5 Mar (ennuste) | 0 |
| pe 6 Mar (ennuste) | 0 |
| la 7 Mar (ennuste) | 0 |
| su 8 Mar (ennuste) | 0 |
| ma 9 Mar (ennuste) | 0 |
| ti 10 Mar (ennuste) | 0 |
| ke 11 Mar (ennuste) | 0 |
| to 12 Mar (ennuste) | 0 |
| pe 13 Mar (ennuste) | 0 |
| la 14 Mar (ennuste) | 0 |
| su 15 Mar (ennuste) | 0 |
| ma 16 Mar (ennuste) | 0 |
| ti 17 Mar (ennuste) | 0 |
| ke 18 Mar (ennuste) | 0 |
| to 19 Mar (ennuste) | 0 |
| pe 20 Mar (ennuste) | 0 |
| la 21 Mar (ennuste) | 0 |
Mitä ihmiset kysyvät artistista Frederick Mackenzie
Mitä Frederick Mackenzie -teoksia ihmiset avaavat eniten?
- Ennen kaikkea Winchester College Chapel, 100 vierailulla tai 9% katselukerroista. 10 teosta on sijoitettu ylemmäs.
Kuinka suuri on Frederick Mackenzie yleisö ArtsDot.com-palvelussa?
- 1 200 käyntiä kahdenneksitoista kuukaudessa: 200 taiteilijan sivulla ja 1 000 teoksissa.
Mitkä Frederick Mackenzie teokset sopivat parhaiten kävijöiden makuun?
- Vaimea-tunnisteella varustetut teokset (Värikylläisyys) muodostavat 64% käynneistä, vaikka ne ovat vain 54% kokoelmasta.