František Kupka Kävijätilastot ja katsotuimmat teokset

1871 – 1957

Mitä tämä sivu sisältää?

Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa František Kupka sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.

Tilastot nollattiin 1. heinäkuuta 2026 — tietoja ei ole saatavilla ennen tätä päivämäärää.

Lyhyt versio artistille František Kupka

Woman Picking Flowers on František Kupka -taiteilijan suosituin teos: 1 500 näyttelykäyntiä kahdenneksitoista kuukauden aikana, eli 7% kaikista katseluista. The Black Idol (Resistance) ja Water. The Bather. täydentävät palkintopallin. František Kupka keräsi yhteensä 23 400 käyntiä, joista 4 500 taiteilijan sivulla ja 18 900 teoksilla. Trendi on hieman laskussa: 10% vähemmän käyntejä Syy 2026 kuin Elo 2026. Huippukuukausi oli Hei 2026, jolloin vierailuja oli 19 500. Käynnit jakautuneet laitteiden tietokoneet (79%), puhelimet (20%) ja tabletit (1%) välillä. Yksi maku erottuu joukosta: Eteerinen (Tunnelma) saa 32% käynneistä, vaikka se on vain 10% koko luettelosta.

Top 10: František Kupka teokset, joita katsotaan eniten

Sijoitus todellisten käyntien, ei katalogipisteiden perusteella: František Kupka -taiteilijan 10 teosta on avattu useimmin ArtsDot.com -palvelussa kahdennesvuoden aikana.

  1. Woman Picking Flowers 1 Woman Picking Flowers, 1909 1 500 käyntiä · 6,6%
  2. The Black Idol (Resistance) 2 The Black Idol (Resistance), 1903 1 400 käyntiä · 6,2%
  3. Water. The Bather. 3 Water. The Bather., 1907 800 käyntiä · 3,5%
  4. Around a Point 4 Around a Point 600 käyntiä · 2,6%
  5. Ballad of Epona 5 Ballad of Epona, 1900 600 käyntiä · 2,6%
  6. The Cathedral 6 The Cathedral, 1913 600 käyntiä · 2,6%
  7. Ms. Kupka between vertical 7 Ms. Kupka between vertical 500 käyntiä · 2,2%
  8. Piano Keys Lake 8 Piano Keys Lake, 1905 500 käyntiä · 2,2%
  9. Planes by Colors, Large Nude 9 Planes by Colors, Large Nude, 1910 400 käyntiä · 1,8%
  10. Color drawings 10 Color drawings 400 käyntiä · 1,8%

Kuinka suosittu František Kupka -sivu on kuukaudesta toiseen?

Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.

Näytä tämän kaavion luvut
KuukausiTaiteilijan sivuTeossivut
Lok 202500
Mar 202500
Jou 202500
Tam 202600
Hel 202600
Maa 202600
Huh 202600
Tou 202600
Kes 20260100
Hei 20262 30017 200
Elo 20269001 100
Syy 20261 300500

Kuinka paljon František Kupka teokset saavat yhteensä huomiota?

Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.

Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.

Miten suosituimmat František Kupka -teokset vertautuvat toisiinsa vuoden aikana?

Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.

Näytä tämän kaavion luvut
TeosLok 2025Mar 2025Jou 2025Tam 2026Hel 2026Maa 2026Huh 2026Tou 2026Kes 2026Hei 2026Elo 2026Syy 2026
The Cathedral0000000001002000
Ms. Kupka between vertical00000000050000
Around a Point0000000001000200
Disks of Newton, Study for…00000000010000
Piano Keys Lake0000000001000100
The colored00000000010000
Twisted black lines00000000040000
Planes by Colors, Large Nude00000000020000
Color drawings00000000040000
Vertical and Diagonal Planes00000000020000

Puhelimet, tabletit tai tietokoneet: miten František Kupka on nähty?

Jokainen lohko edustaa tiettyä laitetyyppiä: puhelinta, tablettia tai tietokonetta. Mitä suurempi lohko on, sitä enemmän kyseisestä laitteesta on tullut käyntejä viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana.

Näytä tämän kaavion luvut
LaiteKäynnitJaa
tietokoneet18 50079,1%
puhelimet4 70020,1%
tabletit2000,9%

Millä kielillä František Kupka on luettu?

Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.

Näytä tämän kaavion luvut
KieliKäynnitJaa
tšekki40025,0%
korea40025,0%
saksa20012,5%
englanti1006,2%
suomi1006,2%
italia1006,2%
slovakia1006,2%
ukraina1006,2%
Chinese1006,2%

Miltä František Kupka päivittäiset vierailut näyttävät ja mikä on ennuste?

Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.

Näytä tämän kaavion luvut
PäiväKäynnit
su 27 Syy100
ma 28 Syy200
ti 29 Syy500
ke 30 Syy0
to 1 Lok100
pe 2 Lok200
la 3 Lok400
su 4 Lok400
ma 5 Lok500
ti 6 Lok100
ke 7 Lok800
to 8 Lok0
pe 9 Lok400
la 10 Lok300
su 11 Lok100
ma 12 Lok700
ti 13 Lok200
ke 14 Lok300
to 15 Lok400
pe 16 Lok100
la 17 Lok200
su 18 Lok (ennuste)200
ma 19 Lok (ennuste)500
ti 20 Lok (ennuste)300
ke 21 Lok (ennuste)400
to 22 Lok (ennuste)200
pe 23 Lok (ennuste)300
la 24 Lok (ennuste)300
su 25 Lok (ennuste)200
ma 26 Lok (ennuste)600
ti 27 Lok (ennuste)300
ke 28 Lok (ennuste)400
to 29 Lok (ennuste)200
pe 30 Lok (ennuste)300
la 31 Lok (ennuste)400
su 1 Mar (ennuste)300
ma 2 Mar (ennuste)600
ti 3 Mar (ennuste)300
ke 4 Mar (ennuste)500
to 5 Mar (ennuste)200
pe 6 Mar (ennuste)300
la 7 Mar (ennuste)400

František Kupka: nopeita vastauksia

Mikä on František Kupka -taiteilijan katsotuin teos?

Se on Woman Picking Flowers: 1 500 vierailua, mikä on 7% František Kupka -taiteilijan kokonaisnäyttömistä. Yllä oleva lista ulottuu sijoille 10.

Kuinka monta käyntiä František Kupka saa?

23 400 viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana, joista 4 500 taiteilijan sivulla ja 18 900 yksittäisissä teoksissa.

Katsovatko ihmiset František Kupka -teoksia puhelimella vai tietokoneella?

Molemmat: käynnit jakautuvat laitteisiin tietokoneet (79%), puhelimet (20%) ja tabletit (1%); kärjessä on tietokoneet osuudella 79%.

Onko František Kupka -taiteilijalla jokin teostyyppi, jota ihmiset suosivat?

Kyllä, Eteerinen (Tunnelma): 32% vierailuista vastaa 10% osuutta luettelosta.