Mitä tämä sivu sisältää?
Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa François Flameng sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.
François Flameng: luvut muutamassa rivissä
L'offensive De L'yser on suosituin teos: 500 käyntikertaa viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana, mikä on 15% kaikista François Flameng -teosten näkymistä. Seuraavina ovat Assedio Di Sebastopoli - ja Poststation Im Kaukasus. Taiteilijasivu (600 näyttelyä) ja teokset (2 200 näyttelyä) ovat yhteensä 2 800 näyttelyä. Kiinnostus kasvaa: käyntejä oli 100% enemmän aikavälillä Elo 2026–Syy 2026. Paras kuukausi: Hei 2026 (2 400 käyntiä). Käynnit painottuvat Maanläheinen (Väripaletti) -tyyliin, jolloin sen osuus on 77% käynneistä, kun taas koko luettelon osuus on 51%.
François Flameng: 10 teosta, joita ihmiset katsovat ensin
Jokaisen alla olevan teoksen on avannut todellinen vierailija ArtsDot.com-palvelussa viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana. Sija 1 on François Flameng-taiteilijan vierailuun perustuva suosituin teos.
-
1
L'offensive De L'yser
500 käyntiä · 15,2%
-
2
Assedio Di Sebastopoli -
500 käyntiä · 15,2%
-
3
Poststation Im Kaukasus
300 käyntiä · 9,1%
-
4
A Studiy Of An Caucasian Men -
200 käyntiä · 6,1%
-
5
Marked Day
200 käyntiä · 6,1%
-
6
The Return From The Hunt
200 käyntiä · 6,1%
-
7
The Victory Procession, in front of the Arc de Triomphe, July 14, 1919, 1923
100 käyntiä · 3,0%
-
8
Cossack Horsemen
100 käyntiä · 3,0%
-
9
The Attack
100 käyntiä · 3,0%
-
10
Portrait Of Mrs. D
100 käyntiä · 3,0%
Milloin ihmiset vierailevat François Flameng -sivulla?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.
Tietotaulukko
| Kuukausi | Taiteilijan sivu | Teossivut |
|---|---|---|
| Lok 2025 | 0 | 0 |
| Mar 2025 | 0 | 0 |
| Jou 2025 | 0 | 0 |
| Tam 2026 | 0 | 0 |
| Hel 2026 | 0 | 0 |
| Maa 2026 | 0 | 0 |
| Huh 2026 | 0 | 0 |
| Tou 2026 | 0 | 0 |
| Kes 2026 | 0 | 100 |
| Hei 2026 | 500 | 1 900 |
| Elo 2026 | 100 | 0 |
| Syy 2026 | 0 | 200 |
Milloin François Flameng -taiteilijan teoksia katsotaan?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.
Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.
Mitä François Flameng -taiteilijan kävijät valitsevat verrattuna siihen, mitä taiteilija on luonut?
Jokainen tähtikaavio vertaa kahta asiaa. Katkoviivalla merkitty alue edustaa taiteilijan omaa tuotantoa: viisikymmentä satunnaisesti valittua teosta, järjestettynä yhden ominaisuuden mukaan. Yhtenäinen alue puolestaan kuvaa, mihin vierailut todellisuudessa kohdistuivat viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana. Jos yhtenäinen alue ulottuu katkoviivalla merkittyä aluetta pidemmälle, kyseinen teostyyppi kerää enemmän huomiota kuin sen osuus taiteilijan tuotannosta antaisi olettaa.
Tunnelma
Tunteen sävy
Valoisuus
Värikylläisyys
Väripaletti
Värin voimakkuus
Kontrasti
Väriharmonia
Tietotaulukko
| Valoisuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Tumma | 4,0% | 9,1% |
| Pehmeä varjo | 36,0% | 51,5% |
| Pehmeä valoisuus | 32,0% | 33,3% |
| Kirkas tasapaino | 24,0% | 3,0% |
| Valoisa | 4,0% | 3,0% |
| Värikylläisyys | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Vaimea | 36,0% | 33,3% |
| Hienovaraiset värit | 36,0% | 48,5% |
| Tasapainoisen pehmeä | 18,0% | 12,1% |
| Selkeä värikylläisyys | 10,0% | 6,1% |
| Voimakas väri | 0,0% | 0,0% |
| Väripaletti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Maanläheinen | 51,1% | 76,9% |
| Neutraalit sävyt | 37,8% | 15,4% |
| Tumma | 11,1% | 7,7% |
| Värin voimakkuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Monokromaattinen | 36,0% | 36,4% |
| Tasapainoinen | 54,0% | 57,6% |
| Voimakas | 10,0% | 6,1% |
| Kontrasti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Seesteinen | 2,0% | 0,0% |
| Pehmeä | 26,0% | 36,4% |
| Tasapainoinen | 20,0% | 15,2% |
| Voimakas | 28,0% | 27,3% |
| Lausunto | 24,0% | 21,2% |
| Väriharmonia | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Ristiriitainen väripaletti | 12,0% | 36,4% |
| Pehmeästi sekoitettu paletti | 10,0% | 0,0% |
| Tasapainoinen harmonia | 12,0% | 12,1% |
| Vahva väriyhtenäisyys | 48,0% | 39,4% |
| Yhtenäinen väripaletti | 18,0% | 12,1% |
Mitkä ovat François Flameng suosituimmat teokset kuukausittain?
Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.
Tietotaulukko
| Teos | Lok 2025 | Mar 2025 | Jou 2025 | Tam 2026 | Hel 2026 | Maa 2026 | Huh 2026 | Tou 2026 | Kes 2026 | Hei 2026 | Elo 2026 | Syy 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Victory Procession, in… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Napoleon After The Battle O… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Cossack Horsemen | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Poststation Im Kaukasus | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Portrait Of Mrs. D | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Kirghyz Horseman With A Red… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Riverside Camp | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mily Portrait Of A Boy And… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of princess z n yu… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Fragment Of Panorama Of Mos… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Mitä kieliä François Flameng -yleisö puhuu?
Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.
Kuinka monta päivittäistä käyntiä François Flameng -sivulla on, ja miten se kehittyy seuraavan kolmen viikon aikana?
Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.
Tietotaulukko
| Päivä | Käynnit |
|---|---|
| ma 21 Syy | 0 |
| ti 22 Syy | 0 |
| ke 23 Syy | 0 |
| to 24 Syy | 0 |
| pe 25 Syy | 0 |
| la 26 Syy | 0 |
| su 27 Syy | 0 |
| ma 28 Syy | 0 |
| ti 29 Syy | 0 |
| ke 30 Syy | 0 |
| to 1 Lok | 0 |
| pe 2 Lok | 0 |
| la 3 Lok | 0 |
| su 4 Lok | 0 |
| ma 5 Lok | 0 |
| ti 6 Lok | 0 |
| ke 7 Lok | 0 |
| to 8 Lok | 0 |
| pe 9 Lok | 0 |
| la 10 Lok | 100 |
| su 11 Lok | 0 |
| ma 12 Lok (ennuste) | 0 |
| ti 13 Lok (ennuste) | 0 |
| ke 14 Lok (ennuste) | 0 |
| to 15 Lok (ennuste) | 0 |
| pe 16 Lok (ennuste) | 0 |
| la 17 Lok (ennuste) | 100 |
| su 18 Lok (ennuste) | 0 |
| ma 19 Lok (ennuste) | 0 |
| ti 20 Lok (ennuste) | 0 |
| ke 21 Lok (ennuste) | 0 |
| to 22 Lok (ennuste) | 0 |
| pe 23 Lok (ennuste) | 0 |
| la 24 Lok (ennuste) | 200 |
| su 25 Lok (ennuste) | 0 |
| ma 26 Lok (ennuste) | 0 |
| ti 27 Lok (ennuste) | 0 |
| ke 28 Lok (ennuste) | 0 |
| to 29 Lok (ennuste) | 0 |
| pe 30 Lok (ennuste) | 0 |
| la 31 Lok (ennuste) | 200 |
| su 1 Mar (ennuste) | 0 |
Mitä ihmiset kysyvät artistista François Flameng
Mitä François Flameng -teoksia ihmiset avaavat eniten?
- Ennen kaikkea L'offensive De L'yser, 500 vierailulla tai 15% katselukerroista. 10 teosta on sijoitettu ylemmäs.
Kuinka suuri on François Flameng yleisö ArtsDot.com-palvelussa?
- 2 800 käyntiä kahdenneksitoista kuukaudessa: 600 taiteilijan sivulla ja 2 200 teoksissa.
Mitkä François Flameng teokset sopivat parhaiten kävijöiden makuun?
- Maanläheinen-tunnisteella varustetut teokset (Väripaletti) muodostavat 77% käynneistä, vaikka ne ovat vain 51% kokoelmasta.