Mitä tämä sivu sisältää?
Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa Francisco Pacheco sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.
Francisco Pacheco: luvut muutamassa rivissä
Food of angels on suosituin teos: 100 käyntikertaa viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana, mikä on 25% kaikista Francisco Pacheco -teosten näkymistä. Seuraavina ovat The immaculate conception ja The last judgment. Taiteilijasivu (400 näyttelyä) ja teokset (400 näyttelyä) ovat yhteensä 800 näyttelyä. Paras kuukausi: Hei 2026 (700 käyntiä). Käynnit painottuvat Vahva väriyhtenäisyys (Väriharmonia) -tyyliin, jolloin sen osuus on 50% käynneistä, kun taas koko luettelon osuus on 30%.
Francisco Pacheco: 4 teosta, joita ihmiset katsovat ensin
Jokaisen alla olevan teoksen on avannut todellinen vierailija ArtsDot.com-palvelussa viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana. Sija 1 on Francisco Pacheco-taiteilijan vierailuun perustuva suosituin teos.
Milloin ihmiset vierailevat Francisco Pacheco -sivulla?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.
Tietotaulukko
| Kuukausi | Taiteilijan sivu | Teossivut |
|---|---|---|
| Lok 2025 | 0 | 0 |
| Mar 2025 | 0 | 0 |
| Jou 2025 | 0 | 0 |
| Tam 2026 | 0 | 0 |
| Hel 2026 | 0 | 0 |
| Maa 2026 | 0 | 0 |
| Huh 2026 | 0 | 0 |
| Tou 2026 | 0 | 0 |
| Kes 2026 | 0 | 0 |
| Hei 2026 | 300 | 400 |
| Elo 2026 | 0 | 0 |
| Syy 2026 | 100 | 0 |
Milloin Francisco Pacheco -taiteilijan teoksia katsotaan?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.
Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.
Mitä Francisco Pacheco -taiteilijan kävijät valitsevat verrattuna siihen, mitä taiteilija on luonut?
Jokainen tähtikaavio vertaa kahta asiaa. Katkoviivalla merkitty alue edustaa taiteilijan omaa tuotantoa: viisikymmentä satunnaisesti valittua teosta, järjestettynä yhden ominaisuuden mukaan. Yhtenäinen alue puolestaan kuvaa, mihin vierailut todellisuudessa kohdistuivat viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana. Jos yhtenäinen alue ulottuu katkoviivalla merkittyä aluetta pidemmälle, kyseinen teostyyppi kerää enemmän huomiota kuin sen osuus taiteilijan tuotannosta antaisi olettaa.
Tunnelma
Tunteen sävy
Valoisuus
Värikylläisyys
Väripaletti
Värin voimakkuus
Kontrasti
Väriharmonia
Tietotaulukko
| Valoisuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Tumma | 60,0% | 50,0% |
| Pehmeä varjo | 10,0% | 25,0% |
| Pehmeä valoisuus | 10,0% | 0,0% |
| Kirkas tasapaino | 0,0% | 0,0% |
| Valoisa | 20,0% | 25,0% |
| Värikylläisyys | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Vaimea | 50,0% | 50,0% |
| Hienovaraiset värit | 40,0% | 50,0% |
| Tasapainoisen pehmeä | 10,0% | 0,0% |
| Selkeä värikylläisyys | 0,0% | 0,0% |
| Voimakas väri | 0,0% | 0,0% |
| Värin voimakkuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Monokromaattinen | 80,0% | 100,0% |
| Tasapainoinen | 10,0% | 0,0% |
| Voimakas | 10,0% | 0,0% |
| Kontrasti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Seesteinen | 20,0% | 0,0% |
| Pehmeä | 30,0% | 25,0% |
| Tasapainoinen | 10,0% | 25,0% |
| Voimakas | 20,0% | 25,0% |
| Lausunto | 20,0% | 25,0% |
| Väriharmonia | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Ristiriitainen väripaletti | 10,0% | 0,0% |
| Pehmeästi sekoitettu paletti | 10,0% | 0,0% |
| Tasapainoinen harmonia | 10,0% | 25,0% |
| Vahva väriyhtenäisyys | 30,0% | 50,0% |
| Yhtenäinen väripaletti | 40,0% | 25,0% |
Mitkä ovat Francisco Pacheco suosituimmat teokset kuukausittain?
Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.
Tietotaulukko
| Teos | Lok 2025 | Mar 2025 | Jou 2025 | Tam 2026 | Hel 2026 | Maa 2026 | Huh 2026 | Tou 2026 | Kes 2026 | Hei 2026 | Elo 2026 | Syy 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Mystic Marriage of St. Agnes | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The dream of Saint Joseph | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The immaculate conception | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| San Joaquin and Santa Ana | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Food of angels | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The last judgment | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Capture of Seville by Ferdi… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Description book of real Po… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Study For The Ceiling Of Th… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Pedro de Campaña (Pieter Ke… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
Mitä kieliä Francisco Pacheco -yleisö puhuu?
Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.
Tietotaulukko
| Kieli | Käynnit | Jaa |
|---|---|---|
| saksa | 100 | 100,0% |
Kuinka monta päivittäistä käyntiä Francisco Pacheco -sivulla on, ja miten se kehittyy seuraavan kolmen viikon aikana?
Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.
Tietotaulukko
| Päivä | Käynnit |
|---|---|
| ti 22 Syy | 0 |
| ke 23 Syy | 0 |
| to 24 Syy | 0 |
| pe 25 Syy | 0 |
| la 26 Syy | 0 |
| su 27 Syy | 0 |
| ma 28 Syy | 0 |
| ti 29 Syy | 0 |
| ke 30 Syy | 0 |
| to 1 Lok | 0 |
| pe 2 Lok | 0 |
| la 3 Lok | 0 |
| su 4 Lok | 0 |
| ma 5 Lok | 0 |
| ti 6 Lok | 0 |
| ke 7 Lok | 0 |
| to 8 Lok | 100 |
| pe 9 Lok | 0 |
| la 10 Lok | 0 |
| su 11 Lok | 0 |
| ma 12 Lok | 0 |
| ti 13 Lok (ennuste) | 0 |
| ke 14 Lok (ennuste) | 0 |
| to 15 Lok (ennuste) | 100 |
| pe 16 Lok (ennuste) | 0 |
| la 17 Lok (ennuste) | 0 |
| su 18 Lok (ennuste) | 0 |
| ma 19 Lok (ennuste) | 0 |
| ti 20 Lok (ennuste) | 0 |
| ke 21 Lok (ennuste) | 0 |
| to 22 Lok (ennuste) | 200 |
| pe 23 Lok (ennuste) | 0 |
| la 24 Lok (ennuste) | 0 |
| su 25 Lok (ennuste) | 0 |
| ma 26 Lok (ennuste) | 0 |
| ti 27 Lok (ennuste) | 0 |
| ke 28 Lok (ennuste) | 0 |
| to 29 Lok (ennuste) | 200 |
| pe 30 Lok (ennuste) | 0 |
| la 31 Lok (ennuste) | 0 |
| su 1 Mar (ennuste) | 0 |
| ma 2 Mar (ennuste) | 0 |
Mitä ihmiset kysyvät artistista Francisco Pacheco
Mitä Francisco Pacheco -teoksia ihmiset avaavat eniten?
- Ennen kaikkea Food of angels, 100 vierailulla tai 25% katselukerroista. 4 teosta on sijoitettu ylemmäs.
Kuinka suuri on Francisco Pacheco yleisö ArtsDot.com-palvelussa?
- 800 käyntiä kahdenneksitoista kuukaudessa: 400 taiteilijan sivulla ja 400 teoksissa.
Mitkä Francisco Pacheco teokset sopivat parhaiten kävijöiden makuun?
- Vahva väriyhtenäisyys-tunnisteella varustetut teokset (Väriharmonia) muodostavat 50% käynneistä, vaikka ne ovat vain 30% kokoelmasta.