Mitä tämä sivu sisältää?
Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa Francis E Chardon sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.
Francis E Chardon: luvut muutamassa rivissä
Denham Lock on suosituin teos: 200 käyntikertaa viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana, mikä on 17% kaikista Francis E Chardon -teosten näkymistä. Seuraavina ovat An Old Lady Reading ja Street in Capri. Taiteilijasivu (200 näyttelyä) ja teokset (1 100 näyttelyä) ovat yhteensä 1 300 näyttelyä. Paras kuukausi: Hei 2026 (1 200 käyntiä). Käynnit painottuvat Pehmeä valoisuus (Valoisuus) -tyyliin, jolloin sen osuus on 50% käynneistä, kun taas koko luettelon osuus on 33%.
Francis E Chardon: 10 teosta, joita ihmiset katsovat ensin
Jokaisen alla olevan teoksen on avannut todellinen vierailija ArtsDot.com-palvelussa viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana. Sija 1 on Francis E Chardon-taiteilijan vierailuun perustuva suosituin teos.
-
1
Denham Lock
200 käyntiä · 16,7%
-
2
An Old Lady Reading
100 käyntiä · 8,3%
-
3
Street in Capri, 1893
100 käyntiä · 8,3%
-
4
Nottingham Castle
100 käyntiä · 8,3%
-
5
Lakeside Scene (thought to be Chilion, Lake Geneva)
100 käyntiä · 8,3%
-
6
Moonlight
100 käyntiä · 8,3%
-
7
Madonna and Child
100 käyntiä · 8,3%
-
8
Gate Entrance to a Lake
100 käyntiä · 8,3%
-
9
Madonna and Child
100 käyntiä · 8,3%
-
10
Naples
100 käyntiä · 8,3%
Milloin ihmiset vierailevat Francis E Chardon -sivulla?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.
Tietotaulukko
| Kuukausi | Taiteilijan sivu | Teossivut |
|---|---|---|
| Mar 2025 | 0 | 0 |
| Jou 2025 | 0 | 0 |
| Tam 2026 | 0 | 0 |
| Hel 2026 | 0 | 0 |
| Maa 2026 | 0 | 0 |
| Huh 2026 | 0 | 0 |
| Tou 2026 | 0 | 0 |
| Kes 2026 | 0 | 0 |
| Hei 2026 | 100 | 1 100 |
| Elo 2026 | 100 | 0 |
| Syy 2026 | 0 | 0 |
| Lok 2026 | 0 | 0 |
Milloin Francis E Chardon -taiteilijan teoksia katsotaan?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.
Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.
Mitä Francis E Chardon -taiteilijan kävijät valitsevat verrattuna siihen, mitä taiteilija on luonut?
Jokainen tähtikaavio vertaa kahta asiaa. Katkoviivalla merkitty alue edustaa taiteilijan omaa tuotantoa: viisikymmentä satunnaisesti valittua teosta, järjestettynä yhden ominaisuuden mukaan. Yhtenäinen alue puolestaan kuvaa, mihin vierailut todellisuudessa kohdistuivat viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana. Jos yhtenäinen alue ulottuu katkoviivalla merkittyä aluetta pidemmälle, kyseinen teostyyppi kerää enemmän huomiota kuin sen osuus taiteilijan tuotannosta antaisi olettaa.
Tunnelma
Tunteen sävy
Valoisuus
Värikylläisyys
Väripaletti
Värin voimakkuus
Kontrasti
Väriharmonia
Tietotaulukko
| Valoisuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Tumma | 23,8% | 25,0% |
| Pehmeä varjo | 28,6% | 16,7% |
| Pehmeä valoisuus | 33,3% | 50,0% |
| Kirkas tasapaino | 14,3% | 8,3% |
| Valoisa | 0,0% | 0,0% |
| Värikylläisyys | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Vaimea | 33,3% | 25,0% |
| Hienovaraiset värit | 38,1% | 41,7% |
| Tasapainoisen pehmeä | 28,6% | 33,3% |
| Selkeä värikylläisyys | 0,0% | 0,0% |
| Voimakas väri | 0,0% | 0,0% |
| Väripaletti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Maanläheinen | 62,5% | 63,6% |
| Neutraalit sävyt | 31,2% | 27,3% |
| Monokromaattinen | 6,2% | 9,1% |
| Värin voimakkuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Monokromaattinen | 42,9% | 33,3% |
| Tasapainoinen | 52,4% | 58,3% |
| Voimakas | 4,8% | 8,3% |
| Kontrasti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Seesteinen | 19,1% | 16,7% |
| Pehmeä | 23,8% | 16,7% |
| Tasapainoinen | 4,8% | 8,3% |
| Voimakas | 19,1% | 25,0% |
| Lausunto | 33,3% | 33,3% |
| Väriharmonia | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Ristiriitainen väripaletti | 9,5% | 0,0% |
| Pehmeästi sekoitettu paletti | 4,8% | 0,0% |
| Tasapainoinen harmonia | 14,3% | 8,3% |
| Vahva väriyhtenäisyys | 52,4% | 66,7% |
| Yhtenäinen väripaletti | 19,1% | 25,0% |
Mitkä ovat Francis E Chardon suosituimmat teokset kuukausittain?
Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.
Tietotaulukko
| Teos | Mar 2025 | Jou 2025 | Tam 2026 | Hel 2026 | Maa 2026 | Huh 2026 | Tou 2026 | Kes 2026 | Hei 2026 | Elo 2026 | Syy 2026 | Lok 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Street in Capri | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Mountains, Conwy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Moonlight | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Lakeside Scene | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Naples | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Madonna and Child | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| On the Road to Capri | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Gate Entrance to a Lake | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Madonna and Child | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Mountains, Conwy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Mitä kieliä Francis E Chardon -yleisö puhuu?
Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.
Kuinka monta päivittäistä käyntiä Francis E Chardon -sivulla on, ja miten se kehittyy seuraavan kolmen viikon aikana?
Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.
Tietotaulukko
| Päivä | Käynnit |
|---|---|
| la 17 Lok | 0 |
| su 18 Lok | 0 |
| ma 19 Lok | 0 |
| ti 20 Lok | 0 |
| ke 21 Lok | 0 |
| to 22 Lok | 0 |
| pe 23 Lok | 0 |
| la 24 Lok | 0 |
| su 25 Lok | 0 |
| ma 26 Lok | 0 |
| ti 27 Lok | 0 |
| ke 28 Lok | 0 |
| to 29 Lok | 0 |
| pe 30 Lok | 0 |
| la 31 Lok | 0 |
| su 1 Mar | 0 |
| ma 2 Mar | 0 |
| ti 3 Mar | 0 |
| ke 4 Mar | 0 |
| to 5 Mar | 0 |
| pe 6 Mar | 0 |
| la 7 Mar (ennuste) | 0 |
| su 8 Mar (ennuste) | 0 |
| ma 9 Mar (ennuste) | 0 |
| ti 10 Mar (ennuste) | 0 |
| ke 11 Mar (ennuste) | 0 |
| to 12 Mar (ennuste) | 0 |
| pe 13 Mar (ennuste) | 0 |
| la 14 Mar (ennuste) | 0 |
| su 15 Mar (ennuste) | 0 |
| ma 16 Mar (ennuste) | 0 |
| ti 17 Mar (ennuste) | 0 |
| ke 18 Mar (ennuste) | 0 |
| to 19 Mar (ennuste) | 0 |
| pe 20 Mar (ennuste) | 0 |
| la 21 Mar (ennuste) | 0 |
| su 22 Mar (ennuste) | 0 |
| ma 23 Mar (ennuste) | 0 |
| ti 24 Mar (ennuste) | 0 |
| ke 25 Mar (ennuste) | 0 |
| to 26 Mar (ennuste) | 0 |
| pe 27 Mar (ennuste) | 0 |
Mitä ihmiset kysyvät artistista Francis E Chardon
Mitä Francis E Chardon -teoksia ihmiset avaavat eniten?
- Ennen kaikkea Denham Lock, 200 vierailulla tai 17% katselukerroista. 10 teosta on sijoitettu ylemmäs.
Kuinka suuri on Francis E Chardon yleisö ArtsDot.com-palvelussa?
- 1 300 käyntiä kahdenneksitoista kuukaudessa: 200 taiteilijan sivulla ja 1 100 teoksissa.
Mitkä Francis E Chardon teokset sopivat parhaiten kävijöiden makuun?
- Pehmeä valoisuus-tunnisteella varustetut teokset (Valoisuus) muodostavat 50% käynneistä, vaikka ne ovat vain 33% kokoelmasta.