Mitä tämä sivu sisältää?
Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa Francesco Mochi sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.
Lyhyt versio artistille Francesco Mochi
St Martha on Francesco Mochi -taiteilijan suosituin teos: 300 näyttelykäyntiä kahdenneksitoista kuukauden aikana, eli 16% kaikista katseluista. Snowy landscape ja Portrait_children_landscape_hi täydentävät palkintopallin. Francesco Mochi keräsi yhteensä 2 400 käyntiä, joista 700 taiteilijan sivulla ja 1 700 teoksilla. Trendi on nouseva: Syy 2026 oli 200% enemmän käyntejä kuin Elo 2026. Huippukuukausi oli Hei 2026, jolloin vierailuja oli 2 000. Yksi maku erottuu joukosta: Lausunto (Kontrasti) saa 79% käynneistä, vaikka se on vain 65% koko luettelosta.
Top 10: Francesco Mochi teokset, joita katsotaan eniten
Sijoitus todellisten käyntien, ei katalogipisteiden perusteella: Francesco Mochi -taiteilijan 10 teosta on avattu useimmin ArtsDot.com -palvelussa kahdennesvuoden aikana.
-
1
St Martha, 1609
300 käyntiä · 15,8%
-
2
Snowy landscape
300 käyntiä · 15,8%
-
3
Portrait_children_landscape_hi
200 käyntiä · 10,5%
-
4
Equestrian Statue of Alessandro Farnese, 1620
100 käyntiä · 5,3%
-
5
Equestrian Statue of Alessandro Farnese, 1620
100 käyntiä · 5,3%
-
6
Equestrian Statue of Alessandro Farnese (detail), 1620
100 käyntiä · 5,3%
-
7
St Veronica, 1629
100 käyntiä · 5,3%
-
8
Virgin Annunciate, 1608
100 käyntiä · 5,3%
-
9
Winter landscape in the Apennines with ruined temple,
100 käyntiä · 5,3%
-
10
Winter landscape
100 käyntiä · 5,3%
Kuinka suosittu Francesco Mochi -sivu on kuukaudesta toiseen?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.
Näytä tämän kaavion luvut
| Kuukausi | Taiteilijan sivu | Teossivut |
|---|---|---|
| Lok 2025 | 0 | 0 |
| Mar 2025 | 0 | 0 |
| Jou 2025 | 0 | 0 |
| Tam 2026 | 0 | 0 |
| Hel 2026 | 0 | 0 |
| Maa 2026 | 0 | 0 |
| Huh 2026 | 0 | 0 |
| Tou 2026 | 0 | 0 |
| Kes 2026 | 0 | 0 |
| Hei 2026 | 600 | 1 400 |
| Elo 2026 | 100 | 0 |
| Syy 2026 | 0 | 300 |
Kuinka paljon Francesco Mochi teokset saavat yhteensä huomiota?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.
Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.
Minkä tyyliset teokset houkuttelevat Francesco Mochi -taiteilijan vierailijoita?
Jokainen tähtikaavio vertaa kahta asiaa. Katkoviivalla merkitty alue edustaa taiteilijan omaa tuotantoa: viisikymmentä satunnaisesti valittua teosta, järjestettynä yhden ominaisuuden mukaan. Yhtenäinen alue puolestaan kuvaa, mihin vierailut todellisuudessa kohdistuivat viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana. Jos yhtenäinen alue ulottuu katkoviivalla merkittyä aluetta pidemmälle, kyseinen teostyyppi kerää enemmän huomiota kuin sen osuus taiteilijan tuotannosta antaisi olettaa.
Tunnelma
Tunteen sävy
Valoisuus
Värikylläisyys
Väripaletti
Värin voimakkuus
Kontrasti
Väriharmonia
Näytä tämän kaavion luvut
| Valoisuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Tumma | 17,6% | 26,3% |
| Pehmeä varjo | 20,6% | 26,3% |
| Pehmeä valoisuus | 50,0% | 31,6% |
| Kirkas tasapaino | 5,9% | 15,8% |
| Valoisa | 5,9% | 0,0% |
| Värikylläisyys | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Vaimea | 82,3% | 79,0% |
| Hienovaraiset värit | 14,7% | 21,1% |
| Tasapainoisen pehmeä | 2,9% | 0,0% |
| Selkeä värikylläisyys | 0,0% | 0,0% |
| Voimakas väri | 0,0% | 0,0% |
| Värin voimakkuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Monokromaattinen | 79,4% | 79,0% |
| Tasapainoinen | 20,6% | 21,1% |
| Voimakas | 0,0% | 0,0% |
| Kontrasti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Seesteinen | 5,9% | 0,0% |
| Pehmeä | 2,9% | 5,3% |
| Tasapainoinen | 14,7% | 10,5% |
| Voimakas | 11,8% | 5,3% |
| Lausunto | 64,7% | 79,0% |
| Väriharmonia | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Ristiriitainen väripaletti | 14,7% | 21,1% |
| Pehmeästi sekoitettu paletti | 5,9% | 10,5% |
| Tasapainoinen harmonia | 2,9% | 5,3% |
| Vahva väriyhtenäisyys | 52,9% | 52,6% |
| Yhtenäinen väripaletti | 23,5% | 10,5% |
Miten suosituimmat Francesco Mochi -teokset vertautuvat toisiinsa vuoden aikana?
Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.
Näytä tämän kaavion luvut
| Teos | Lok 2025 | Mar 2025 | Jou 2025 | Tam 2026 | Hel 2026 | Maa 2026 | Huh 2026 | Tou 2026 | Kes 2026 | Hei 2026 | Elo 2026 | Syy 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| St Veronica | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Bust of a Youth (Saint John… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Equestrian Statue of Alessa… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| St Martha | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 |
| Equestrian Statue of Alessa… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Equestrian Statue of Alessa… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Equestrian Statue of Alessa… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait lady dormer family… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Winter Landscape with a Pas… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait man aii86813 hi | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Millä kielillä Francesco Mochi on luettu?
Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.
Näytä tämän kaavion luvut
| Kieli | Käynnit | Jaa |
|---|---|---|
| japani | 100 | 50,0% |
| Chinese | 100 | 50,0% |
Miltä Francesco Mochi päivittäiset vierailut näyttävät ja mikä on ennuste?
Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.
Näytä tämän kaavion luvut
| Päivä | Käynnit |
|---|---|
| ti 22 Syy | 0 |
| ke 23 Syy | 0 |
| to 24 Syy | 0 |
| pe 25 Syy | 0 |
| la 26 Syy | 0 |
| su 27 Syy | 0 |
| ma 28 Syy | 0 |
| ti 29 Syy | 0 |
| ke 30 Syy | 0 |
| to 1 Lok | 0 |
| pe 2 Lok | 0 |
| la 3 Lok | 100 |
| su 4 Lok | 0 |
| ma 5 Lok | 100 |
| ti 6 Lok | 100 |
| ke 7 Lok | 0 |
| to 8 Lok | 0 |
| pe 9 Lok | 0 |
| la 10 Lok | 100 |
| su 11 Lok | 0 |
| ma 12 Lok | 0 |
| ti 13 Lok (ennuste) | 100 |
| ke 14 Lok (ennuste) | 0 |
| to 15 Lok (ennuste) | 0 |
| pe 16 Lok (ennuste) | 0 |
| la 17 Lok (ennuste) | 100 |
| su 18 Lok (ennuste) | 0 |
| ma 19 Lok (ennuste) | 100 |
| ti 20 Lok (ennuste) | 100 |
| ke 21 Lok (ennuste) | 0 |
| to 22 Lok (ennuste) | 0 |
| pe 23 Lok (ennuste) | 0 |
| la 24 Lok (ennuste) | 200 |
| su 25 Lok (ennuste) | 0 |
| ma 26 Lok (ennuste) | 100 |
| ti 27 Lok (ennuste) | 100 |
| ke 28 Lok (ennuste) | 0 |
| to 29 Lok (ennuste) | 0 |
| pe 30 Lok (ennuste) | 0 |
| la 31 Lok (ennuste) | 200 |
| su 1 Mar (ennuste) | 0 |
| ma 2 Mar (ennuste) | 100 |
Francesco Mochi: nopeita vastauksia
Mikä on Francesco Mochi -taiteilijan katsotuin teos?
- Se on St Martha: 300 vierailua, mikä on 16% Francesco Mochi -taiteilijan kokonaisnäyttömistä. Yllä oleva lista ulottuu sijoille 10.
Kuinka monta käyntiä Francesco Mochi saa?
- 2 400 viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana, joista 700 taiteilijan sivulla ja 1 700 yksittäisissä teoksissa.
Onko Francesco Mochi -taiteilijalla jokin teostyyppi, jota ihmiset suosivat?
- Kyllä, Lausunto (Kontrasti): 79% vierailuista vastaa 65% osuutta luettelosta.