Mitä tämä sivu sisältää?
Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa Francesco Antonio Zimbalo sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.
Francesco Antonio Zimbalo pähkinänkuoressa
Viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana Chapel of Saint Francis of Paola in the Basilica of Santa Croce - detail oli Francesco Antonio Zimbalo näyttävimmät teos ArtsDot.com-palvelussa: 100 katselukertaa, mikä vastaa 33% artistin teosten kaikista katselukerroista. Sitä seuraavat Chapel of Saint Francis of Paola in the Basilica of Santa Croce - detail ja Chapel of Saint Francis of Paola in the Basilica of Santa Croce - detail. Yhteensä Francesco Antonio Zimbalo sai 700 käyntikertaa: 500 artistin sivulla ja 200 yksittäisten teosten sivuilla. Vilkkain kuukausi oli Hei 2026, jolloin vierailuja oli 600. Kävijät suosivat tyyliä Seesteinen (Kontrasti): 67% käynneistä kohdistui tällaisiin teoksiin, jotka muodostavat 18% taiteilijan valikoimasta.
Tarkastelluimmat 3 Francesco Antonio Zimbalo -teosta
Nämä ovat ArtsDot.com-palvelussa viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana eniten avattuja Francesco Antonio Zimbalo -teoksia (3 kpl), järjestettynä eniten katselluista ensin.
-
1
Chapel of Saint Francis of Paola in the Basilica of Santa Croce - detail, 1615
100 käyntiä · 33,3%
-
2
Chapel of Saint Francis of Paola in the Basilica of Santa Croce - detail, 1615
100 käyntiä · 33,3%
-
3
Chapel of Saint Francis of Paola in the Basilica of Santa Croce - detail, 1615
100 käyntiä · 33,3%
Kuinka monta ihmistä vierailee Francesco Antonio Zimbalo -sivulla kuukaudessa?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.
Katso luvut
| Kuukausi | Taiteilijan sivu | Teossivut |
|---|---|---|
| Lok 2025 | 0 | 0 |
| Mar 2025 | 0 | 0 |
| Jou 2025 | 0 | 0 |
| Tam 2026 | 0 | 0 |
| Hel 2026 | 0 | 0 |
| Maa 2026 | 0 | 0 |
| Huh 2026 | 0 | 0 |
| Tou 2026 | 0 | 0 |
| Kes 2026 | 0 | 0 |
| Hei 2026 | 400 | 200 |
| Elo 2026 | 0 | 0 |
| Syy 2026 | 100 | 0 |
Kuinka usein Francesco Antonio Zimbalo -taiteilijan teoksia katsotaan?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.
Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.
Minkä tyyppisiä teoksia Francesco Antonio Zimbalo vierailijat valitsevat?
Jokainen tähtikaavio vertaa kahta asiaa. Katkoviivalla merkitty alue edustaa taiteilijan omaa tuotantoa: viisikymmentä satunnaisesti valittua teosta, järjestettynä yhden ominaisuuden mukaan. Yhtenäinen alue puolestaan kuvaa, mihin vierailut todellisuudessa kohdistuivat viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana. Jos yhtenäinen alue ulottuu katkoviivalla merkittyä aluetta pidemmälle, kyseinen teostyyppi kerää enemmän huomiota kuin sen osuus taiteilijan tuotannosta antaisi olettaa.
Tunnelma
Tunteen sävy
Valoisuus
Värikylläisyys
Väripaletti
Värin voimakkuus
Kontrasti
Väriharmonia
Katso luvut
| Valoisuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Tumma | 0,0% | 0,0% |
| Pehmeä varjo | 0,0% | 0,0% |
| Pehmeä valoisuus | 0,0% | 0,0% |
| Kirkas tasapaino | 45,5% | 33,3% |
| Valoisa | 54,5% | 66,7% |
| Värikylläisyys | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Vaimea | 36,4% | 66,7% |
| Hienovaraiset värit | 45,5% | 0,0% |
| Tasapainoisen pehmeä | 18,2% | 33,3% |
| Selkeä värikylläisyys | 0,0% | 0,0% |
| Voimakas väri | 0,0% | 0,0% |
| Värin voimakkuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Monokromaattinen | 18,2% | 33,3% |
| Tasapainoinen | 63,6% | 33,3% |
| Voimakas | 18,2% | 33,3% |
| Kontrasti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Seesteinen | 18,2% | 66,7% |
| Pehmeä | 45,5% | 0,0% |
| Tasapainoinen | 27,3% | 33,3% |
| Voimakas | 9,1% | 0,0% |
| Lausunto | 0,0% | 0,0% |
| Väriharmonia | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Ristiriitainen väripaletti | 0,0% | 0,0% |
| Pehmeästi sekoitettu paletti | 0,0% | 0,0% |
| Tasapainoinen harmonia | 0,0% | 0,0% |
| Vahva väriyhtenäisyys | 9,1% | 0,0% |
| Yhtenäinen väripaletti | 90,9% | 100,0% |
Mitä Francesco Antonio Zimbalo -teoksia katsotaan eniten kuukausittain?
Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.
Katso luvut
| Teos | Lok 2025 | Mar 2025 | Jou 2025 | Tam 2026 | Hel 2026 | Maa 2026 | Huh 2026 | Tou 2026 | Kes 2026 | Hei 2026 | Elo 2026 | Syy 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Chapel of Saint Francis of… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Chapel of Saint Francis of… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Chapel of Saint Francis of… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Chapel of Saint Francis of… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Chapel of Saint Francis of… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Chapel of Saint Francis of… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Chapel of Saint Francis of… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Chapel of Saint Francis of… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Chapel of Saint Francis of… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Chapel of Saint Francis of… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Mitä kieliä Francesco Antonio Zimbaloin vierailijat käyttävät?
Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.
Katso luvut
| Kieli | Käynnit | Jaa |
|---|---|---|
| espanja | 100 | 100,0% |
Kuinka monta käyntiä Francesco Antonio Zimbalo saa päivittäin ja mitä seuraavaksi?
Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.
Katso luvut
| Päivä | Käynnit |
|---|---|
| ma 21 Syy | 0 |
| ti 22 Syy | 0 |
| ke 23 Syy | 0 |
| to 24 Syy | 0 |
| pe 25 Syy | 0 |
| la 26 Syy | 0 |
| su 27 Syy | 0 |
| ma 28 Syy | 0 |
| ti 29 Syy | 0 |
| ke 30 Syy | 0 |
| to 1 Lok | 0 |
| pe 2 Lok | 0 |
| la 3 Lok | 0 |
| su 4 Lok | 0 |
| ma 5 Lok | 0 |
| ti 6 Lok | 0 |
| ke 7 Lok | 0 |
| to 8 Lok | 0 |
| pe 9 Lok | 0 |
| la 10 Lok | 0 |
| su 11 Lok | 0 |
| ma 12 Lok (ennuste) | 0 |
| ti 13 Lok (ennuste) | 0 |
| ke 14 Lok (ennuste) | 0 |
| to 15 Lok (ennuste) | 0 |
| pe 16 Lok (ennuste) | 0 |
| la 17 Lok (ennuste) | 0 |
| su 18 Lok (ennuste) | 0 |
| ma 19 Lok (ennuste) | 0 |
| ti 20 Lok (ennuste) | 0 |
| ke 21 Lok (ennuste) | 0 |
| to 22 Lok (ennuste) | 0 |
| pe 23 Lok (ennuste) | 0 |
| la 24 Lok (ennuste) | 0 |
| su 25 Lok (ennuste) | 0 |
| ma 26 Lok (ennuste) | 0 |
| ti 27 Lok (ennuste) | 0 |
| ke 28 Lok (ennuste) | 0 |
| to 29 Lok (ennuste) | 0 |
| pe 30 Lok (ennuste) | 0 |
| la 31 Lok (ennuste) | 0 |
| su 1 Mar (ennuste) | 0 |
Kysymyksiä artistista Francesco Antonio Zimbalo palvelussa ArtsDot.com
Mitkä Francesco Antonio Zimbalo teokset ovat suosituimpia?
- Chapel of Saint Francis of Paola in the Basilica of Santa Croce - detail on suosituin teos 100 vierailulla (33% kaikista Francesco Antonio Zimbalo -teosten näkymistä). Yllä oleva sijoituslista sisältää 3 katsotuinta teosta.
Kuinka monta ihmistä katsoo Francesco Antonio Zimbalo -taiteilijaa sivustolla ArtsDot.com?
- Viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana Francesco Antonio Zimbalo sai yhteensä 700 käyntikertaa: 500 taiteilijan sivulla ja 200 yksittäisten teosten sivuilla.
Minkä tyyppisistä teoksista Francesco Antonio Zimbalo -taiteilijan vierailijat pitävät?
- He suosivat Seesteinen (Kontrasti): 67% käynneistä, kun taas taiteilijan luettelosta 18%.