Mitä tämä sivu sisältää?
Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa Floris Arntzenius sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.
Lyhyt versio artistille Floris Arntzenius
floris market sun on Floris Arntzenius -taiteilijan suosituin teos: 300 näyttelykäyntiä kahdenneksitoista kuukauden aikana, eli 11% kaikista katseluista. The Daughter Of Breitenstein ja Scala täydentävät palkintopallin. Floris Arntzenius keräsi yhteensä 3 100 käyntiä, joista 500 taiteilijan sivulla ja 2 600 teoksilla. Huippukuukausi oli Hei 2026, jolloin vierailuja oli 2 100. Käynnit jakautuneet laitteiden tietokoneet (90%) ja puhelimet (10%) välillä. Yksi maku erottuu joukosta: Hienovaraiset värit (Värikylläisyys) saa 70% käynneistä, vaikka se on vain 58% koko luettelosta.
Top 10: Floris Arntzenius teokset, joita katsotaan eniten
Sijoitus todellisten käyntien, ei katalogipisteiden perusteella: Floris Arntzenius -taiteilijan 10 teosta on avattu useimmin ArtsDot.com -palvelussa kahdennesvuoden aikana.
-
1
floris market sun
300 käyntiä · 11,1%
-
2
The Daughter Of Breitenstein
200 käyntiä · 7,4%
-
3
Scala
200 käyntiä · 7,4%
-
4
The Fair
200 käyntiä · 7,4%
-
5
Playing
200 käyntiä · 7,4%
-
6
Prinsevinkenpark
200 käyntiä · 7,4%
-
7
Repair Works
200 käyntiä · 7,4%
-
8
Floris Spiegelstraat in Amsterdam Sun
100 käyntiä · 3,7%
-
9
Mauritshuis In Den Haag
100 käyntiä · 3,7%
-
10
Floris East indian cherry in pot Sun
100 käyntiä · 3,7%
Kuinka suosittu Floris Arntzenius -sivu on kuukaudesta toiseen?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.
Näytä tämän kaavion luvut
| Kuukausi | Taiteilijan sivu | Teossivut |
|---|---|---|
| Mar 2025 | 0 | 0 |
| Jou 2025 | 0 | 0 |
| Tam 2026 | 0 | 0 |
| Hel 2026 | 0 | 0 |
| Maa 2026 | 0 | 0 |
| Huh 2026 | 0 | 0 |
| Tou 2026 | 0 | 0 |
| Kes 2026 | 0 | 200 |
| Hei 2026 | 200 | 1 900 |
| Elo 2026 | 100 | 300 |
| Syy 2026 | 100 | 100 |
| Lok 2026 | 100 | 100 |
Kuinka paljon Floris Arntzenius teokset saavat yhteensä huomiota?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.
Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.
Minkä tyyliset teokset houkuttelevat Floris Arntzenius -taiteilijan vierailijoita?
Jokainen tähtikaavio vertaa kahta asiaa. Katkoviivalla merkitty alue edustaa taiteilijan omaa tuotantoa: viisikymmentä satunnaisesti valittua teosta, järjestettynä yhden ominaisuuden mukaan. Yhtenäinen alue puolestaan kuvaa, mihin vierailut todellisuudessa kohdistuivat viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana. Jos yhtenäinen alue ulottuu katkoviivalla merkittyä aluetta pidemmälle, kyseinen teostyyppi kerää enemmän huomiota kuin sen osuus taiteilijan tuotannosta antaisi olettaa.
Tunnelma
Tunteen sävy
Valoisuus
Värikylläisyys
Väripaletti
Värin voimakkuus
Kontrasti
Väriharmonia
Näytä tämän kaavion luvut
| Valoisuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Tumma | 20,0% | 25,9% |
| Pehmeä varjo | 24,0% | 29,6% |
| Pehmeä valoisuus | 32,0% | 37,0% |
| Kirkas tasapaino | 22,0% | 7,4% |
| Valoisa | 2,0% | 0,0% |
| Värikylläisyys | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Vaimea | 34,0% | 11,1% |
| Hienovaraiset värit | 58,0% | 70,4% |
| Tasapainoisen pehmeä | 8,0% | 18,5% |
| Selkeä värikylläisyys | 0,0% | 0,0% |
| Voimakas väri | 0,0% | 0,0% |
| Värin voimakkuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Monokromaattinen | 36,0% | 29,6% |
| Tasapainoinen | 64,0% | 70,4% |
| Voimakas | 0,0% | 0,0% |
| Kontrasti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Seesteinen | 0,0% | 0,0% |
| Pehmeä | 8,0% | 7,4% |
| Tasapainoinen | 6,0% | 0,0% |
| Voimakas | 16,0% | 14,8% |
| Lausunto | 70,0% | 77,8% |
| Väriharmonia | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Ristiriitainen väripaletti | 10,0% | 7,4% |
| Pehmeästi sekoitettu paletti | 12,0% | 14,8% |
| Tasapainoinen harmonia | 8,0% | 0,0% |
| Vahva väriyhtenäisyys | 50,0% | 55,6% |
| Yhtenäinen väripaletti | 20,0% | 22,2% |
Miten suosituimmat Floris Arntzenius -teokset vertautuvat toisiinsa vuoden aikana?
Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.
Näytä tämän kaavion luvut
| Teos | Mar 2025 | Jou 2025 | Tam 2026 | Hel 2026 | Maa 2026 | Huh 2026 | Tou 2026 | Kes 2026 | Hei 2026 | Elo 2026 | Syy 2026 | Lok 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Landscape | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Landscape | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Scheveningen Beach | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Seascape near Scheveningen | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Liesje is Painting | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of Gerard Wildeboe… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of Frederik Pijper… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Huurrijtuigen- Carriages In… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| floris horse and carriage s… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| floris exposition in pulchr… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Puhelimet, tabletit tai tietokoneet: miten Floris Arntzenius on nähty?
Jokainen lohko edustaa tiettyä laitetyyppiä: puhelinta, tablettia tai tietokonetta. Mitä suurempi lohko on, sitä enemmän kyseisestä laitteesta on tullut käyntejä viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana.
Näytä tämän kaavion luvut
| Laite | Käynnit | Jaa |
|---|---|---|
| tietokoneet | 2 800 | 90,3% |
| puhelimet | 300 | 9,7% |
Millä kielillä Floris Arntzenius on luettu?
Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.
Näytä tämän kaavion luvut
| Kieli | Käynnit | Jaa |
|---|---|---|
| saksa | 100 | 50,0% |
| ruotsi | 100 | 50,0% |
Miltä Floris Arntzenius päivittäiset vierailut näyttävät ja mikä on ennuste?
Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.
Näytä tämän kaavion luvut
| Päivä | Käynnit |
|---|---|
| la 17 Lok | 0 |
| su 18 Lok | 0 |
| ma 19 Lok | 0 |
| ti 20 Lok | 0 |
| ke 21 Lok | 0 |
| to 22 Lok | 0 |
| pe 23 Lok | 0 |
| la 24 Lok | 0 |
| su 25 Lok | 0 |
| ma 26 Lok | 0 |
| ti 27 Lok | 0 |
| ke 28 Lok | 100 |
| to 29 Lok | 0 |
| pe 30 Lok | 0 |
| la 31 Lok | 0 |
| su 1 Mar | 0 |
| ma 2 Mar | 0 |
| ti 3 Mar | 0 |
| ke 4 Mar | 0 |
| to 5 Mar | 0 |
| pe 6 Mar | 100 |
| la 7 Mar (ennuste) | 0 |
| su 8 Mar (ennuste) | 0 |
| ma 9 Mar (ennuste) | 0 |
| ti 10 Mar (ennuste) | 0 |
| ke 11 Mar (ennuste) | 100 |
| to 12 Mar (ennuste) | 0 |
| pe 13 Mar (ennuste) | 100 |
| la 14 Mar (ennuste) | 0 |
| su 15 Mar (ennuste) | 0 |
| ma 16 Mar (ennuste) | 0 |
| ti 17 Mar (ennuste) | 0 |
| ke 18 Mar (ennuste) | 100 |
| to 19 Mar (ennuste) | 0 |
| pe 20 Mar (ennuste) | 100 |
| la 21 Mar (ennuste) | 0 |
| su 22 Mar (ennuste) | 0 |
| ma 23 Mar (ennuste) | 0 |
| ti 24 Mar (ennuste) | 0 |
| ke 25 Mar (ennuste) | 100 |
| to 26 Mar (ennuste) | 0 |
| pe 27 Mar (ennuste) | 100 |
Floris Arntzenius: nopeita vastauksia
Mikä on Floris Arntzenius -taiteilijan katsotuin teos?
- Se on floris market sun: 300 vierailua, mikä on 11% Floris Arntzenius -taiteilijan kokonaisnäyttömistä. Yllä oleva lista ulottuu sijoille 10.
Kuinka monta käyntiä Floris Arntzenius saa?
- 3 100 viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana, joista 500 taiteilijan sivulla ja 2 600 yksittäisissä teoksissa.
Katsovatko ihmiset Floris Arntzenius -teoksia puhelimella vai tietokoneella?
- Molemmat: käynnit jakautuvat laitteisiin tietokoneet (90%) ja puhelimet (10%); kärjessä on tietokoneet osuudella 90%.
Onko Floris Arntzenius -taiteilijalla jokin teostyyppi, jota ihmiset suosivat?
- Kyllä, Hienovaraiset värit (Värikylläisyys): 70% vierailuista vastaa 58% osuutta luettelosta.