Fernando Cueto Amorsolo Yleisö ja suosio palvelussa ArtsDot.com

1892 – 1972

Mitä tämä sivu sisältää?

Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa Fernando Cueto Amorsolo sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.

Tilastot nollattiin 1. heinäkuuta 2026 — tietoja ei ole saatavilla ennen tätä päivämäärää.

Fernando Cueto Amorsolo: luvut muutamassa rivissä

Harvesting on suosituin teos: 600 käyntikertaa viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana, mikä on 24% kaikista Fernando Cueto Amorsolo -teosten näkymistä. Seuraavina ovat Landscape ja Village Gathering. Taiteilijasivu (500 näyttelyä) ja teokset (1 900 näyttelyä) ovat yhteensä 2 400 näyttelyä. Kiinnostus laski 100% välillä Elo 2026 ja Syy 2026. Paras kuukausi: Hei 2026 (1 600 käyntiä). Käynnit painottuvat Pehmeä (Kontrasti) -tyyliin, jolloin sen osuus on 96% käynneistä, kun taas koko luettelon osuus on 71%.

Fernando Cueto Amorsolo: 6 teosta, joita ihmiset katsovat ensin

Jokaisen alla olevan teoksen on avannut todellinen vierailija ArtsDot.com-palvelussa viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana. Sija 1 on Fernando Cueto Amorsolo-taiteilijan vierailuun perustuva suosituin teos.

  1. Harvesting 1 Harvesting 600 käyntiä · 24,0%
  2. Landscape 2 Landscape 600 käyntiä · 24,0%
  3. Village Gathering 3 Village Gathering 500 käyntiä · 20,0%
  4. Washing By The River 4 Washing By The River 400 käyntiä · 16,0%
  5. Village Landscape 5 Village Landscape 300 käyntiä · 12,0%
  6. Sabong (Cockfighting) 6 Sabong (Cockfighting) 100 käyntiä · 4,0%

Milloin ihmiset vierailevat Fernando Cueto Amorsolo -sivulla?

Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.

Tietotaulukko
KuukausiTaiteilijan sivuTeossivut
Lok 202500
Mar 202500
Jou 202500
Tam 202600
Hel 202600
Maa 202600
Huh 202600
Tou 202600
Kes 202600
Hei 20263001 300
Elo 2026200600
Syy 202600

Milloin Fernando Cueto Amorsolo -taiteilijan teoksia katsotaan?

Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.

Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.

Mitkä ovat Fernando Cueto Amorsolo suosituimmat teokset kuukausittain?

Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.

Tietotaulukko
TeosLok 2025Mar 2025Jou 2025Tam 2026Hel 2026Maa 2026Huh 2026Tou 2026Kes 2026Hei 2026Elo 2026Syy 2026
Village Gathering0000000001003000
Sabong (Cockfighting)00000000010000
Harvesting0000000004002000
Washing By The River00000000030000
Landscape00000000040000
Bathing by the River000000000000
Village Landscape00000000001000

Mitä kieliä Fernando Cueto Amorsolo -yleisö puhuu?

Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.

Kuinka monta päivittäistä käyntiä Fernando Cueto Amorsolo -sivulla on, ja miten se kehittyy seuraavan kolmen viikon aikana?

Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.

Tietotaulukko
PäiväKäynnit
ma 28 Syy0
ti 29 Syy0
ke 30 Syy0
to 1 Lok0
pe 2 Lok0
la 3 Lok0
su 4 Lok700
ma 5 Lok0
ti 6 Lok0
ke 7 Lok0
to 8 Lok0
pe 9 Lok0
la 10 Lok0
su 11 Lok0
ma 12 Lok100
ti 13 Lok0
ke 14 Lok100
to 15 Lok0
pe 16 Lok100
la 17 Lok0
su 18 Lok0
ma 19 Lok (ennuste)0
ti 20 Lok (ennuste)0
ke 21 Lok (ennuste)0
to 22 Lok (ennuste)0
pe 23 Lok (ennuste)0
la 24 Lok (ennuste)0
su 25 Lok (ennuste)100
ma 26 Lok (ennuste)0
ti 27 Lok (ennuste)0
ke 28 Lok (ennuste)0
to 29 Lok (ennuste)0
pe 30 Lok (ennuste)0
la 31 Lok (ennuste)0
su 1 Mar (ennuste)0
ma 2 Mar (ennuste)0
ti 3 Mar (ennuste)0
ke 4 Mar (ennuste)0
to 5 Mar (ennuste)0
pe 6 Mar (ennuste)0
la 7 Mar (ennuste)0
su 8 Mar (ennuste)0

Mitä ihmiset kysyvät artistista Fernando Cueto Amorsolo

Mitä Fernando Cueto Amorsolo -teoksia ihmiset avaavat eniten?

Ennen kaikkea Harvesting, 600 vierailulla tai 24% katselukerroista. 6 teosta on sijoitettu ylemmäs.

Kuinka suuri on Fernando Cueto Amorsolo yleisö ArtsDot.com-palvelussa?

2 400 käyntiä kahdenneksitoista kuukaudessa: 500 taiteilijan sivulla ja 1 900 teoksissa.

Mitkä Fernando Cueto Amorsolo teokset sopivat parhaiten kävijöiden makuun?

Pehmeä-tunnisteella varustetut teokset (Kontrasti) muodostavat 96% käynneistä, vaikka ne ovat vain 71% kokoelmasta.