Mitä tämä sivu sisältää?
Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa Eugène Carrière sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.
Lyhyt versio artistille Eugène Carrière
Louis Henri Devillez dans son atelier on Eugène Carrière -taiteilijan suosituin teos: 300 näyttelykäyntiä kahdenneksitoista kuukauden aikana, eli 7% kaikista katseluista. Head of a Woman ja Nelly Carrière täydentävät palkintopallin. Eugène Carrière keräsi yhteensä 5 800 käyntiä, joista 1 800 taiteilijan sivulla ja 4 000 teoksilla. Trendi on nouseva: Syy 2026 oli 225% enemmän käyntejä kuin Elo 2026. Huippukuukausi oli Hei 2026, jolloin vierailuja oli 4 000. Käynnit jakautuneet laitteiden tietokoneet (83%), puhelimet (14%) ja tabletit (3%) välillä. Yksi maku erottuu joukosta: Vaimea (Värikylläisyys) saa 33% käynneistä, vaikka se on vain 20% koko luettelosta.
Top 10: Eugène Carrière teokset, joita katsotaan eniten
Sijoitus todellisten käyntien, ei katalogipisteiden perusteella: Eugène Carrière -taiteilijan 10 teosta on avattu useimmin ArtsDot.com -palvelussa kahdennesvuoden aikana.
-
1
Louis Henri Devillez dans son atelier
300 käyntiä · 6,7%
-
2
Head of a Woman, 1900
200 käyntiä · 4,4%
-
3
Nelly Carrière, 1903
200 käyntiä · 4,4%
-
4
L'enfant à la soupière
200 käyntiä · 4,4%
-
5
Marguerite Carrière
200 käyntiä · 4,4%
-
6
Maternité à l'homme en noir
200 käyntiä · 4,4%
-
7
Mother and Child reading
200 käyntiä · 4,4%
-
8
Portrait de femme
200 käyntiä · 4,4%
-
9
PAYSAGE AVEC LAC
200 käyntiä · 4,4%
-
10
Portrait of Pablo Casals, 1903
100 käyntiä · 2,2%
Kuinka suosittu Eugène Carrière -sivu on kuukaudesta toiseen?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.
Näytä tämän kaavion luvut
| Kuukausi | Taiteilijan sivu | Teossivut |
|---|---|---|
| Lok 2025 | 0 | 0 |
| Mar 2025 | 0 | 0 |
| Jou 2025 | 0 | 0 |
| Tam 2026 | 0 | 0 |
| Hel 2026 | 0 | 0 |
| Maa 2026 | 0 | 0 |
| Huh 2026 | 0 | 0 |
| Tou 2026 | 0 | 0 |
| Kes 2026 | 100 | 0 |
| Hei 2026 | 700 | 3 300 |
| Elo 2026 | 0 | 400 |
| Syy 2026 | 1 000 | 300 |
Kuinka paljon Eugène Carrière teokset saavat yhteensä huomiota?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.
Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.
Minkä tyyliset teokset houkuttelevat Eugène Carrière -taiteilijan vierailijoita?
Jokainen tähtikaavio vertaa kahta asiaa. Katkoviivalla merkitty alue edustaa taiteilijan omaa tuotantoa: viisikymmentä satunnaisesti valittua teosta, järjestettynä yhden ominaisuuden mukaan. Yhtenäinen alue puolestaan kuvaa, mihin vierailut todellisuudessa kohdistuivat viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana. Jos yhtenäinen alue ulottuu katkoviivalla merkittyä aluetta pidemmälle, kyseinen teostyyppi kerää enemmän huomiota kuin sen osuus taiteilijan tuotannosta antaisi olettaa.
Tunnelma
Tunteen sävy
Valoisuus
Värikylläisyys
Väripaletti
Värin voimakkuus
Kontrasti
Väriharmonia
Näytä tämän kaavion luvut
| Valoisuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Tumma | 38,0% | 51,1% |
| Pehmeä varjo | 36,0% | 28,9% |
| Pehmeä valoisuus | 24,0% | 17,8% |
| Kirkas tasapaino | 0,0% | 2,2% |
| Valoisa | 2,0% | 0,0% |
| Värikylläisyys | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Vaimea | 20,0% | 33,3% |
| Hienovaraiset värit | 28,0% | 33,3% |
| Tasapainoisen pehmeä | 28,0% | 20,0% |
| Selkeä värikylläisyys | 22,0% | 11,1% |
| Voimakas väri | 2,0% | 2,2% |
| Väripaletti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Maanläheinen | 61,9% | 67,5% |
| Tumma | 26,2% | 20,0% |
| Monokromaattinen | 7,1% | 10,0% |
| Neutraalit sävyt | 4,8% | 2,5% |
| Värin voimakkuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Monokromaattinen | 34,0% | 42,2% |
| Tasapainoinen | 46,0% | 42,2% |
| Voimakas | 20,0% | 15,6% |
| Kontrasti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Seesteinen | 48,0% | 40,0% |
| Pehmeä | 22,0% | 33,3% |
| Tasapainoinen | 18,0% | 13,3% |
| Voimakas | 4,0% | 11,1% |
| Lausunto | 8,0% | 2,2% |
| Väriharmonia | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Ristiriitainen väripaletti | 0,0% | 6,7% |
| Pehmeästi sekoitettu paletti | 2,0% | 0,0% |
| Tasapainoinen harmonia | 2,0% | 0,0% |
| Vahva väriyhtenäisyys | 14,0% | 11,1% |
| Yhtenäinen väripaletti | 82,0% | 82,2% |
Miten suosituimmat Eugène Carrière -teokset vertautuvat toisiinsa vuoden aikana?
Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.
Näytä tämän kaavion luvut
| Teos | Lok 2025 | Mar 2025 | Jou 2025 | Tam 2026 | Hel 2026 | Maa 2026 | Huh 2026 | Tou 2026 | Kes 2026 | Hei 2026 | Elo 2026 | Syy 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Portrait of Pablo Casals | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The First Communion | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Child at Table | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Meditation | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Pianist | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Maternity | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| L'enfant à la soupière | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Portrait of His Daughter, L… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Self-Portrait | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Arsène Carriere | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
Puhelimet, tabletit tai tietokoneet: miten Eugène Carrière on nähty?
Jokainen lohko edustaa tiettyä laitetyyppiä: puhelinta, tablettia tai tietokonetta. Mitä suurempi lohko on, sitä enemmän kyseisestä laitteesta on tullut käyntejä viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana.
Näytä tämän kaavion luvut
| Laite | Käynnit | Jaa |
|---|---|---|
| tietokoneet | 4 800 | 82,8% |
| puhelimet | 800 | 13,8% |
| tabletit | 200 | 3,4% |
Millä kielillä Eugène Carrière on luettu?
Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.
Näytä tämän kaavion luvut
| Kieli | Käynnit | Jaa |
|---|---|---|
| venäjä | 500 | 62,5% |
| bulgaria | 100 | 12,5% |
| englanti | 100 | 12,5% |
| puola | 100 | 12,5% |
Miltä Eugène Carrière päivittäiset vierailut näyttävät ja mikä on ennuste?
Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.
Näytä tämän kaavion luvut
| Päivä | Käynnit |
|---|---|
| to 24 Syy | 200 |
| pe 25 Syy | 0 |
| la 26 Syy | 0 |
| su 27 Syy | 200 |
| ma 28 Syy | 200 |
| ti 29 Syy | 0 |
| ke 30 Syy | 0 |
| to 1 Lok | 0 |
| pe 2 Lok | 0 |
| la 3 Lok | 100 |
| su 4 Lok | 200 |
| ma 5 Lok | 0 |
| ti 6 Lok | 0 |
| ke 7 Lok | 0 |
| to 8 Lok | 0 |
| pe 9 Lok | 100 |
| la 10 Lok | 300 |
| su 11 Lok | 0 |
| ma 12 Lok | 0 |
| ti 13 Lok | 0 |
| ke 14 Lok | 0 |
| to 15 Lok (ennuste) | 0 |
| pe 16 Lok (ennuste) | 0 |
| la 17 Lok (ennuste) | 100 |
| su 18 Lok (ennuste) | 100 |
| ma 19 Lok (ennuste) | 0 |
| ti 20 Lok (ennuste) | 0 |
| ke 21 Lok (ennuste) | 0 |
| to 22 Lok (ennuste) | 0 |
| pe 23 Lok (ennuste) | 0 |
| la 24 Lok (ennuste) | 100 |
| su 25 Lok (ennuste) | 100 |
| ma 26 Lok (ennuste) | 0 |
| ti 27 Lok (ennuste) | 0 |
| ke 28 Lok (ennuste) | 0 |
| to 29 Lok (ennuste) | 0 |
| pe 30 Lok (ennuste) | 0 |
| la 31 Lok (ennuste) | 100 |
| su 1 Mar (ennuste) | 100 |
| ma 2 Mar (ennuste) | 0 |
| ti 3 Mar (ennuste) | 0 |
| ke 4 Mar (ennuste) | 0 |
Eugène Carrière: nopeita vastauksia
Mikä on Eugène Carrière -taiteilijan katsotuin teos?
- Se on Louis Henri Devillez dans son atelier: 300 vierailua, mikä on 7% Eugène Carrière -taiteilijan kokonaisnäyttömistä. Yllä oleva lista ulottuu sijoille 10.
Kuinka monta käyntiä Eugène Carrière saa?
- 5 800 viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana, joista 1 800 taiteilijan sivulla ja 4 000 yksittäisissä teoksissa.
Katsovatko ihmiset Eugène Carrière -teoksia puhelimella vai tietokoneella?
- Molemmat: käynnit jakautuvat laitteisiin tietokoneet (83%), puhelimet (14%) ja tabletit (3%); kärjessä on tietokoneet osuudella 83%.
Onko Eugène Carrière -taiteilijalla jokin teostyyppi, jota ihmiset suosivat?
- Kyllä, Vaimea (Värikylläisyys): 33% vierailuista vastaa 20% osuutta luettelosta.