Mitä tämä sivu sisältää?
Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa Ethel Léontine Gabain sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.
Ethel Léontine Gabain: luvut muutamassa rivissä
The Little Red Haired Girl on suosituin teos: 200 käyntikertaa viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana, mikä on 20% kaikista Ethel Léontine Gabain -teosten näkymistä. Seuraavina ovat Women Welders at Williams Williams, Chester ja Winter Sunshine. Taiteilijasivu (800 näyttelyä) ja teokset (1 000 näyttelyä) ovat yhteensä 1 800 näyttelyä. Kiinnostus kasvaa: käyntejä oli 50% enemmän aikavälillä Elo 2026–Syy 2026. Paras kuukausi: Hei 2026 (1 200 käyntiä). Käynnit painottuvat Neutraalit sävyt (Väripaletti) -tyyliin, jolloin sen osuus on 80% käynneistä, kun taas koko luettelon osuus on 59%.
Ethel Léontine Gabain: 9 teosta, joita ihmiset katsovat ensin
Jokaisen alla olevan teoksen on avannut todellinen vierailija ArtsDot.com-palvelussa viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana. Sija 1 on Ethel Léontine Gabain-taiteilijan vierailuun perustuva suosituin teos.
-
1
The Little Red Haired Girl
200 käyntiä · 20,0%
-
2
Women Welders at Williams Williams, Chester
100 käyntiä · 10,0%
-
3
Winter Sunshine, 1935
100 käyntiä · 10,0%
-
4
The Dancer and the Canary, 1940
100 käyntiä · 10,0%
-
5
Lilac and Tulips, 1943
100 käyntiä · 10,0%
-
6
The Airman, 1937
100 käyntiä · 10,0%
-
7
The Green Dress
100 käyntiä · 10,0%
-
8
Summer Landscape
100 käyntiä · 10,0%
-
9
Sybilla
100 käyntiä · 10,0%
Milloin ihmiset vierailevat Ethel Léontine Gabain -sivulla?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.
Tietotaulukko
| Kuukausi | Taiteilijan sivu | Teossivut |
|---|---|---|
| Lok 2025 | 0 | 0 |
| Mar 2025 | 0 | 0 |
| Jou 2025 | 0 | 0 |
| Tam 2026 | 0 | 0 |
| Hel 2026 | 0 | 0 |
| Maa 2026 | 0 | 0 |
| Huh 2026 | 0 | 0 |
| Tou 2026 | 0 | 0 |
| Kes 2026 | 0 | 100 |
| Hei 2026 | 400 | 800 |
| Elo 2026 | 100 | 100 |
| Syy 2026 | 300 | 0 |
Milloin Ethel Léontine Gabain -taiteilijan teoksia katsotaan?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.
Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.
Mitä Ethel Léontine Gabain -taiteilijan kävijät valitsevat verrattuna siihen, mitä taiteilija on luonut?
Jokainen tähtikaavio vertaa kahta asiaa. Katkoviivalla merkitty alue edustaa taiteilijan omaa tuotantoa: viisikymmentä satunnaisesti valittua teosta, järjestettynä yhden ominaisuuden mukaan. Yhtenäinen alue puolestaan kuvaa, mihin vierailut todellisuudessa kohdistuivat viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana. Jos yhtenäinen alue ulottuu katkoviivalla merkittyä aluetta pidemmälle, kyseinen teostyyppi kerää enemmän huomiota kuin sen osuus taiteilijan tuotannosta antaisi olettaa.
Tunnelma
Tunteen sävy
Valoisuus
Värikylläisyys
Väripaletti
Värin voimakkuus
Kontrasti
Väriharmonia
Tietotaulukko
| Valoisuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Tumma | 9,7% | 10,0% |
| Pehmeä varjo | 19,4% | 0,0% |
| Pehmeä valoisuus | 45,2% | 60,0% |
| Kirkas tasapaino | 25,8% | 30,0% |
| Valoisa | 0,0% | 0,0% |
| Värikylläisyys | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Vaimea | 22,6% | 20,0% |
| Hienovaraiset värit | 58,1% | 60,0% |
| Tasapainoisen pehmeä | 16,1% | 20,0% |
| Selkeä värikylläisyys | 3,2% | 0,0% |
| Voimakas väri | 0,0% | 0,0% |
| Väripaletti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Neutraalit sävyt | 59,1% | 80,0% |
| Maanläheinen | 36,4% | 20,0% |
| Tumma | 4,5% | 0,0% |
| Värin voimakkuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Monokromaattinen | 22,6% | 20,0% |
| Tasapainoinen | 64,5% | 70,0% |
| Voimakas | 12,9% | 10,0% |
| Kontrasti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Seesteinen | 6,5% | 10,0% |
| Pehmeä | 22,6% | 20,0% |
| Tasapainoinen | 22,6% | 30,0% |
| Voimakas | 19,4% | 10,0% |
| Lausunto | 29,0% | 30,0% |
| Väriharmonia | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Ristiriitainen väripaletti | 16,1% | 0,0% |
| Pehmeästi sekoitettu paletti | 12,9% | 0,0% |
| Tasapainoinen harmonia | 16,1% | 30,0% |
| Vahva väriyhtenäisyys | 38,7% | 50,0% |
| Yhtenäinen väripaletti | 16,1% | 20,0% |
Mitkä ovat Ethel Léontine Gabain suosituimmat teokset kuukausittain?
Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.
Tietotaulukko
| Teos | Lok 2025 | Mar 2025 | Jou 2025 | Tam 2026 | Hel 2026 | Maa 2026 | Huh 2026 | Tou 2026 | Kes 2026 | Hei 2026 | Elo 2026 | Syy 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Dame Mary Latchford Kingsmi… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Après midi de jeune fille | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Diana Wynyard in 'The Silen… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Auxiliary Fire Service Girl… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Bunyan Stannard First Aid… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Stripes and Lace | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Reading | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sir Alexander Fleming (1881… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Peggy Ashcroft (1907–1991),… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Women Workers in the Cantee… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Mitä kieliä Ethel Léontine Gabain -yleisö puhuu?
Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.
Tietotaulukko
| Kieli | Käynnit | Jaa |
|---|---|---|
| tanska | 100 | 50,0% |
| italia | 100 | 50,0% |
Kuinka monta päivittäistä käyntiä Ethel Léontine Gabain -sivulla on, ja miten se kehittyy seuraavan kolmen viikon aikana?
Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.
Tietotaulukko
| Päivä | Käynnit |
|---|---|
| to 24 Syy | 0 |
| pe 25 Syy | 0 |
| la 26 Syy | 0 |
| su 27 Syy | 0 |
| ma 28 Syy | 0 |
| ti 29 Syy | 0 |
| ke 30 Syy | 100 |
| to 1 Lok | 0 |
| pe 2 Lok | 0 |
| la 3 Lok | 0 |
| su 4 Lok | 0 |
| ma 5 Lok | 0 |
| ti 6 Lok | 0 |
| ke 7 Lok | 0 |
| to 8 Lok | 0 |
| pe 9 Lok | 0 |
| la 10 Lok | 0 |
| su 11 Lok | 0 |
| ma 12 Lok | 0 |
| ti 13 Lok | 0 |
| ke 14 Lok | 0 |
| to 15 Lok (ennuste) | 0 |
| pe 16 Lok (ennuste) | 0 |
| la 17 Lok (ennuste) | 0 |
| su 18 Lok (ennuste) | 0 |
| ma 19 Lok (ennuste) | 0 |
| ti 20 Lok (ennuste) | 0 |
| ke 21 Lok (ennuste) | 0 |
| to 22 Lok (ennuste) | 0 |
| pe 23 Lok (ennuste) | 0 |
| la 24 Lok (ennuste) | 0 |
| su 25 Lok (ennuste) | 0 |
| ma 26 Lok (ennuste) | 0 |
| ti 27 Lok (ennuste) | 0 |
| ke 28 Lok (ennuste) | 0 |
| to 29 Lok (ennuste) | 0 |
| pe 30 Lok (ennuste) | 0 |
| la 31 Lok (ennuste) | 0 |
| su 1 Mar (ennuste) | 0 |
| ma 2 Mar (ennuste) | 0 |
| ti 3 Mar (ennuste) | 0 |
| ke 4 Mar (ennuste) | 0 |
Mitä ihmiset kysyvät artistista Ethel Léontine Gabain
Mitä Ethel Léontine Gabain -teoksia ihmiset avaavat eniten?
- Ennen kaikkea The Little Red Haired Girl, 200 vierailulla tai 20% katselukerroista. 9 teosta on sijoitettu ylemmäs.
Kuinka suuri on Ethel Léontine Gabain yleisö ArtsDot.com-palvelussa?
- 1 800 käyntiä kahdenneksitoista kuukaudessa: 800 taiteilijan sivulla ja 1 000 teoksissa.
Mitkä Ethel Léontine Gabain teokset sopivat parhaiten kävijöiden makuun?
- Neutraalit sävyt-tunnisteella varustetut teokset (Väripaletti) muodostavat 80% käynneistä, vaikka ne ovat vain 59% kokoelmasta.