Mitä tämä sivu sisältää?
Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa Ernest Herbert Whydale sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.
Ernest Herbert Whydale: luvut muutamassa rivissä
Spitfire over Bassingbourn on suosituin teos: 400 käyntikertaa viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana, mikä on 29% kaikista Ernest Herbert Whydale -teosten näkymistä. Seuraavina ovat Arthur Whydale ja The Homecoming Fund. Taiteilijasivu (100 näyttelyä) ja teokset (1 300 näyttelyä) ovat yhteensä 1 400 näyttelyä. Paras kuukausi: Hei 2026 (1 100 käyntiä). Käynnit painottuvat Vaimea (Värikylläisyys) -tyyliin, jolloin sen osuus on 43% käynneistä, kun taas koko luettelon osuus on 13%.
Ernest Herbert Whydale: 10 teosta, joita ihmiset katsovat ensin
Jokaisen alla olevan teoksen on avannut todellinen vierailija ArtsDot.com-palvelussa viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana. Sija 1 on Ernest Herbert Whydale-taiteilijan vierailuun perustuva suosituin teos.
-
1
Spitfire over Bassingbourn, 1942
400 käyntiä · 28,6%
-
2
Arthur Whydale
200 käyntiä · 14,3%
-
3
The Homecoming Fund, 1945
100 käyntiä · 7,1%
-
4
Nash and Rowley Saleyard, Royston
100 käyntiä · 7,1%
-
5
Royston Church
100 käyntiä · 7,1%
-
6
Going Home
100 käyntiä · 7,1%
-
7
Ploughing on Sandy Heath
100 käyntiä · 7,1%
-
8
Back Street, Royston
100 käyntiä · 7,1%
-
9
Lady in a Feathered Hat
100 käyntiä · 7,1%
-
10
'The Plough Inn', Royston
100 käyntiä · 7,1%
Milloin ihmiset vierailevat Ernest Herbert Whydale -sivulla?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.
Tietotaulukko
| Kuukausi | Taiteilijan sivu | Teossivut |
|---|---|---|
| Lok 2025 | 0 | 0 |
| Mar 2025 | 0 | 0 |
| Jou 2025 | 0 | 0 |
| Tam 2026 | 0 | 0 |
| Hel 2026 | 0 | 0 |
| Maa 2026 | 0 | 0 |
| Huh 2026 | 0 | 0 |
| Tou 2026 | 0 | 0 |
| Kes 2026 | 0 | 0 |
| Hei 2026 | 100 | 1 000 |
| Elo 2026 | 0 | 0 |
| Syy 2026 | 0 | 300 |
Milloin Ernest Herbert Whydale -taiteilijan teoksia katsotaan?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.
Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.
Mitä Ernest Herbert Whydale -taiteilijan kävijät valitsevat verrattuna siihen, mitä taiteilija on luonut?
Jokainen tähtikaavio vertaa kahta asiaa. Katkoviivalla merkitty alue edustaa taiteilijan omaa tuotantoa: viisikymmentä satunnaisesti valittua teosta, järjestettynä yhden ominaisuuden mukaan. Yhtenäinen alue puolestaan kuvaa, mihin vierailut todellisuudessa kohdistuivat viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana. Jos yhtenäinen alue ulottuu katkoviivalla merkittyä aluetta pidemmälle, kyseinen teostyyppi kerää enemmän huomiota kuin sen osuus taiteilijan tuotannosta antaisi olettaa.
Tunnelma
Tunteen sävy
Valoisuus
Värikylläisyys
Väripaletti
Värin voimakkuus
Kontrasti
Väriharmonia
Tietotaulukko
| Valoisuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Tumma | 0,0% | 0,0% |
| Pehmeä varjo | 17,4% | 21,4% |
| Pehmeä valoisuus | 43,5% | 28,6% |
| Kirkas tasapaino | 39,1% | 50,0% |
| Valoisa | 0,0% | 0,0% |
| Värikylläisyys | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Vaimea | 13,0% | 42,9% |
| Hienovaraiset värit | 21,7% | 21,4% |
| Tasapainoisen pehmeä | 52,2% | 35,7% |
| Selkeä värikylläisyys | 13,0% | 0,0% |
| Voimakas väri | 0,0% | 0,0% |
| Väripaletti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Neutraalit sävyt | 61,1% | 69,2% |
| Maanläheinen | 33,3% | 30,8% |
| Tumma | 5,6% | 0,0% |
| Värin voimakkuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Monokromaattinen | 8,7% | 28,6% |
| Tasapainoinen | 52,2% | 57,1% |
| Voimakas | 39,1% | 14,3% |
| Kontrasti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Seesteinen | 0,0% | 0,0% |
| Pehmeä | 21,7% | 7,1% |
| Tasapainoinen | 8,7% | 28,6% |
| Voimakas | 39,1% | 42,9% |
| Lausunto | 30,4% | 21,4% |
| Väriharmonia | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Ristiriitainen väripaletti | 13,0% | 28,6% |
| Pehmeästi sekoitettu paletti | 13,0% | 21,4% |
| Tasapainoinen harmonia | 4,3% | 0,0% |
| Vahva väriyhtenäisyys | 52,2% | 42,9% |
| Yhtenäinen väripaletti | 17,4% | 7,1% |
Mitkä ovat Ernest Herbert Whydale suosituimmat teokset kuukausittain?
Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.
Tietotaulukko
| Teos | Lok 2025 | Mar 2025 | Jou 2025 | Tam 2026 | Hel 2026 | Maa 2026 | Huh 2026 | Tou 2026 | Kes 2026 | Hei 2026 | Elo 2026 | Syy 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Arthur Whydale | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Mrs Grundy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Horse Dealers | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Homecoming Fund | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Royston Church | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| 'The Crown Inn', Royston | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Evening Stepper Point, Corn… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Going Home | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Sheen Mill, Melbourn | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| An October Morning | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Mitä kieliä Ernest Herbert Whydale -yleisö puhuu?
Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.
Kuinka monta päivittäistä käyntiä Ernest Herbert Whydale -sivulla on, ja miten se kehittyy seuraavan kolmen viikon aikana?
Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.
Tietotaulukko
| Päivä | Käynnit |
|---|---|
| ti 22 Syy | 0 |
| ke 23 Syy | 0 |
| to 24 Syy | 0 |
| pe 25 Syy | 0 |
| la 26 Syy | 100 |
| su 27 Syy | 0 |
| ma 28 Syy | 0 |
| ti 29 Syy | 0 |
| ke 30 Syy | 0 |
| to 1 Lok | 0 |
| pe 2 Lok | 0 |
| la 3 Lok | 0 |
| su 4 Lok | 0 |
| ma 5 Lok | 0 |
| ti 6 Lok | 0 |
| ke 7 Lok | 0 |
| to 8 Lok | 0 |
| pe 9 Lok | 0 |
| la 10 Lok | 0 |
| su 11 Lok | 0 |
| ma 12 Lok | 0 |
| ti 13 Lok (ennuste) | 0 |
| ke 14 Lok (ennuste) | 0 |
| to 15 Lok (ennuste) | 0 |
| pe 16 Lok (ennuste) | 0 |
| la 17 Lok (ennuste) | 0 |
| su 18 Lok (ennuste) | 0 |
| ma 19 Lok (ennuste) | 0 |
| ti 20 Lok (ennuste) | 0 |
| ke 21 Lok (ennuste) | 0 |
| to 22 Lok (ennuste) | 0 |
| pe 23 Lok (ennuste) | 0 |
| la 24 Lok (ennuste) | 0 |
| su 25 Lok (ennuste) | 0 |
| ma 26 Lok (ennuste) | 0 |
| ti 27 Lok (ennuste) | 0 |
| ke 28 Lok (ennuste) | 0 |
| to 29 Lok (ennuste) | 0 |
| pe 30 Lok (ennuste) | 0 |
| la 31 Lok (ennuste) | 0 |
| su 1 Mar (ennuste) | 0 |
| ma 2 Mar (ennuste) | 0 |
Mitä ihmiset kysyvät artistista Ernest Herbert Whydale
Mitä Ernest Herbert Whydale -teoksia ihmiset avaavat eniten?
- Ennen kaikkea Spitfire over Bassingbourn, 400 vierailulla tai 29% katselukerroista. 10 teosta on sijoitettu ylemmäs.
Kuinka suuri on Ernest Herbert Whydale yleisö ArtsDot.com-palvelussa?
- 1 400 käyntiä kahdenneksitoista kuukaudessa: 100 taiteilijan sivulla ja 1 300 teoksissa.
Mitkä Ernest Herbert Whydale teokset sopivat parhaiten kävijöiden makuun?
- Vaimea-tunnisteella varustetut teokset (Värikylläisyys) muodostavat 43% käynneistä, vaikka ne ovat vain 13% kokoelmasta.