Mitä tämä sivu sisältää?
Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa Emmeline Deane sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.
Emmeline Deane: luvut muutamassa rivissä
Mountain Torrent, Haute Savoie, France on suosituin teos: 200 käyntikertaa viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana, mikä on 18% kaikista Emmeline Deane -teosten näkymistä. Seuraavina ovat Mary Agnes Smyth Pigott (1856–1947) ja London Charwoman. Taiteilijasivu (500 näyttelyä) ja teokset (1 000 näyttelyä) ovat yhteensä 1 500 näyttelyä. Kiinnostus laski 40% välillä Syy 2026 ja Lok 2026. Paras kuukausi: Hei 2026 (500 käyntiä). Käynnit painottuvat Vaimea (Värikylläisyys) -tyyliin, jolloin sen osuus on 64% käynneistä, kun taas koko luettelon osuus on 36%.
Emmeline Deane: 7 teosta, joita ihmiset katsovat ensin
Jokaisen alla olevan teoksen on avannut todellinen vierailija ArtsDot.com-palvelussa viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana. Sija 1 on Emmeline Deane-taiteilijan vierailuun perustuva suosituin teos.
-
1
Mountain Torrent, Haute Savoie, France, 1924
200 käyntiä · 18,2%
-
2
Mary Agnes Smyth Pigott (1856–1947), 1893
200 käyntiä · 18,2%
-
3
London Charwoman, 1931
200 käyntiä · 18,2%
-
4
Anna Bilinska (1857–1893), 1884
200 käyntiä · 18,2%
-
5
Sir Edmund Harry Elton (1846–1920), 8th Bt, Forming an Elton Ware Pot, 1891
100 käyntiä · 9,1%
-
6
John Newman, 1889
100 käyntiä · 9,1%
-
7
Mary Agnes Smyth Pigott, 1893
100 käyntiä · 9,1%
Milloin ihmiset vierailevat Emmeline Deane -sivulla?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.
Tietotaulukko
| Kuukausi | Taiteilijan sivu | Teossivut |
|---|---|---|
| Mar 2025 | 0 | 0 |
| Jou 2025 | 0 | 0 |
| Tam 2026 | 0 | 0 |
| Hel 2026 | 0 | 0 |
| Maa 2026 | 0 | 0 |
| Huh 2026 | 0 | 0 |
| Tou 2026 | 0 | 0 |
| Kes 2026 | 0 | 100 |
| Hei 2026 | 200 | 300 |
| Elo 2026 | 100 | 0 |
| Syy 2026 | 200 | 300 |
| Lok 2026 | 0 | 300 |
Milloin Emmeline Deane -taiteilijan teoksia katsotaan?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.
Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.
Mitä Emmeline Deane -taiteilijan kävijät valitsevat verrattuna siihen, mitä taiteilija on luonut?
Jokainen tähtikaavio vertaa kahta asiaa. Katkoviivalla merkitty alue edustaa taiteilijan omaa tuotantoa: viisikymmentä satunnaisesti valittua teosta, järjestettynä yhden ominaisuuden mukaan. Yhtenäinen alue puolestaan kuvaa, mihin vierailut todellisuudessa kohdistuivat viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana. Jos yhtenäinen alue ulottuu katkoviivalla merkittyä aluetta pidemmälle, kyseinen teostyyppi kerää enemmän huomiota kuin sen osuus taiteilijan tuotannosta antaisi olettaa.
Tunnelma
Tunteen sävy
Valoisuus
Värikylläisyys
Väripaletti
Värin voimakkuus
Kontrasti
Väriharmonia
Tietotaulukko
| Valoisuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Tumma | 42,9% | 63,6% |
| Pehmeä varjo | 28,6% | 27,3% |
| Pehmeä valoisuus | 28,6% | 9,1% |
| Kirkas tasapaino | 0,0% | 0,0% |
| Valoisa | 0,0% | 0,0% |
| Värikylläisyys | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Vaimea | 35,7% | 63,6% |
| Hienovaraiset värit | 42,9% | 18,2% |
| Tasapainoisen pehmeä | 21,4% | 18,2% |
| Selkeä värikylläisyys | 0,0% | 0,0% |
| Voimakas väri | 0,0% | 0,0% |
| Värin voimakkuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Monokromaattinen | 42,9% | 63,6% |
| Tasapainoinen | 50,0% | 27,3% |
| Voimakas | 7,1% | 9,1% |
| Kontrasti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Seesteinen | 21,4% | 36,4% |
| Pehmeä | 35,7% | 27,3% |
| Tasapainoinen | 7,1% | 0,0% |
| Voimakas | 14,3% | 18,2% |
| Lausunto | 21,4% | 18,2% |
| Väriharmonia | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Ristiriitainen väripaletti | 14,3% | 18,2% |
| Pehmeästi sekoitettu paletti | 0,0% | 0,0% |
| Tasapainoinen harmonia | 21,4% | 27,3% |
| Vahva väriyhtenäisyys | 50,0% | 36,4% |
| Yhtenäinen väripaletti | 14,3% | 18,2% |
Mitkä ovat Emmeline Deane suosituimmat teokset kuukausittain?
Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.
Tietotaulukko
| Teos | Mar 2025 | Jou 2025 | Tam 2026 | Hel 2026 | Maa 2026 | Huh 2026 | Tou 2026 | Kes 2026 | Hei 2026 | Elo 2026 | Syy 2026 | Lok 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Anna Bilinska (1857–1893) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 |
| London Charwoman | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 |
| Cecil Hugh Smyth Pigott (18… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sir Edmund Harry Elton (184… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| John Newman | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mary Agnes Smyth Pigott | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Mary Agnes Smyth Pigott (18… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Mountain Torrent, Haute Sav… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Garden at Rezzolla, Pug… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mountain Torrent, Haute Sav… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
Mitä kieliä Emmeline Deane -yleisö puhuu?
Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.
Kuinka monta päivittäistä käyntiä Emmeline Deane -sivulla on, ja miten se kehittyy seuraavan kolmen viikon aikana?
Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.
Tietotaulukko
| Päivä | Käynnit |
|---|---|
| su 18 Lok | 0 |
| ma 19 Lok | 0 |
| ti 20 Lok | 0 |
| ke 21 Lok | 0 |
| to 22 Lok | 0 |
| pe 23 Lok | 0 |
| la 24 Lok | 0 |
| su 25 Lok | 0 |
| ma 26 Lok | 0 |
| ti 27 Lok | 0 |
| ke 28 Lok | 0 |
| to 29 Lok | 0 |
| pe 30 Lok | 0 |
| la 31 Lok | 0 |
| su 1 Mar | 0 |
| ma 2 Mar | 0 |
| ti 3 Mar | 0 |
| ke 4 Mar | 0 |
| to 5 Mar | 0 |
| pe 6 Mar | 0 |
| la 7 Mar | 0 |
| su 8 Mar (ennuste) | 0 |
| ma 9 Mar (ennuste) | 0 |
| ti 10 Mar (ennuste) | 0 |
| ke 11 Mar (ennuste) | 0 |
| to 12 Mar (ennuste) | 0 |
| pe 13 Mar (ennuste) | 0 |
| la 14 Mar (ennuste) | 0 |
| su 15 Mar (ennuste) | 0 |
| ma 16 Mar (ennuste) | 0 |
| ti 17 Mar (ennuste) | 0 |
| ke 18 Mar (ennuste) | 0 |
| to 19 Mar (ennuste) | 0 |
| pe 20 Mar (ennuste) | 0 |
| la 21 Mar (ennuste) | 0 |
| su 22 Mar (ennuste) | 0 |
| ma 23 Mar (ennuste) | 0 |
| ti 24 Mar (ennuste) | 0 |
| ke 25 Mar (ennuste) | 0 |
| to 26 Mar (ennuste) | 0 |
| pe 27 Mar (ennuste) | 0 |
| la 28 Mar (ennuste) | 0 |
Mitä ihmiset kysyvät artistista Emmeline Deane
Mitä Emmeline Deane -teoksia ihmiset avaavat eniten?
- Ennen kaikkea Mountain Torrent, Haute Savoie, France, 200 vierailulla tai 18% katselukerroista. 7 teosta on sijoitettu ylemmäs.
Kuinka suuri on Emmeline Deane yleisö ArtsDot.com-palvelussa?
- 1 500 käyntiä kahdenneksitoista kuukaudessa: 500 taiteilijan sivulla ja 1 000 teoksissa.
Mitkä Emmeline Deane teokset sopivat parhaiten kävijöiden makuun?
- Vaimea-tunnisteella varustetut teokset (Värikylläisyys) muodostavat 64% käynneistä, vaikka ne ovat vain 36% kokoelmasta.