Mitä tämä sivu sisältää?
Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa Dez Quarréll sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.
Lyhyt versio artistille Dez Quarréll
Edric Still Rides on Dez Quarréll -taiteilijan suosituin teos: 200 näyttelykäyntiä kahdenneksitoista kuukauden aikana, eli 25% kaikista katseluista. The Old Man Becomes Young ja The Snake Sheds Its Skin täydentävät palkintopallin. Dez Quarréll keräsi yhteensä 1 300 käyntiä, joista 800 taiteilijan sivulla ja 500 teoksilla. Trendi on nouseva: Lok 2026 oli 150% enemmän käyntejä kuin Syy 2026. Huippukuukausi oli Hei 2026, jolloin vierailuja oli 500. Yksi maku erottuu joukosta: Tumma (Valoisuus) saa 62% käynneistä, vaikka se on vain 29% koko luettelosta.
Top 6: Dez Quarréll teokset, joita katsotaan eniten
Sijoitus todellisten käyntien, ei katalogipisteiden perusteella: Dez Quarréll -taiteilijan 6 teosta on avattu useimmin ArtsDot.com -palvelussa kahdennesvuoden aikana.
Kuinka suosittu Dez Quarréll -sivu on kuukaudesta toiseen?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.
Näytä tämän kaavion luvut
| Kuukausi | Taiteilijan sivu | Teossivut |
|---|---|---|
| Mar 2025 | 0 | 0 |
| Jou 2025 | 0 | 0 |
| Tam 2026 | 0 | 0 |
| Hel 2026 | 0 | 0 |
| Maa 2026 | 0 | 0 |
| Huh 2026 | 0 | 0 |
| Tou 2026 | 0 | 0 |
| Kes 2026 | 0 | 0 |
| Hei 2026 | 100 | 400 |
| Elo 2026 | 100 | 0 |
| Syy 2026 | 100 | 100 |
| Lok 2026 | 500 | 0 |
Kuinka paljon Dez Quarréll teokset saavat yhteensä huomiota?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.
Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.
Minkä tyyliset teokset houkuttelevat Dez Quarréll -taiteilijan vierailijoita?
Jokainen tähtikaavio vertaa kahta asiaa. Katkoviivalla merkitty alue edustaa taiteilijan omaa tuotantoa: viisikymmentä satunnaisesti valittua teosta, järjestettynä yhden ominaisuuden mukaan. Yhtenäinen alue puolestaan kuvaa, mihin vierailut todellisuudessa kohdistuivat viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana. Jos yhtenäinen alue ulottuu katkoviivalla merkittyä aluetta pidemmälle, kyseinen teostyyppi kerää enemmän huomiota kuin sen osuus taiteilijan tuotannosta antaisi olettaa.
Tunnelma
Tunteen sävy
Valoisuus
Värikylläisyys
Väripaletti
Värin voimakkuus
Kontrasti
Väriharmonia
Näytä tämän kaavion luvut
| Valoisuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Tumma | 29,4% | 62,5% |
| Pehmeä varjo | 32,4% | 25,0% |
| Pehmeä valoisuus | 23,5% | 12,5% |
| Kirkas tasapaino | 14,7% | 0,0% |
| Valoisa | 0,0% | 0,0% |
| Värikylläisyys | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Vaimea | 8,8% | 0,0% |
| Hienovaraiset värit | 20,6% | 25,0% |
| Tasapainoisen pehmeä | 26,5% | 37,5% |
| Selkeä värikylläisyys | 44,1% | 37,5% |
| Voimakas väri | 0,0% | 0,0% |
| Väripaletti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Tumma | 69,6% | 100,0% |
| Neutraalit sävyt | 21,7% | 0,0% |
| Maanläheinen | 8,7% | 0,0% |
| Värin voimakkuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Monokromaattinen | 14,7% | 25,0% |
| Tasapainoinen | 50,0% | 37,5% |
| Voimakas | 35,3% | 37,5% |
| Kontrasti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Seesteinen | 2,9% | 0,0% |
| Pehmeä | 29,4% | 50,0% |
| Tasapainoinen | 8,8% | 0,0% |
| Voimakas | 26,5% | 50,0% |
| Lausunto | 32,4% | 0,0% |
| Väriharmonia | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Ristiriitainen väripaletti | 41,2% | 25,0% |
| Pehmeästi sekoitettu paletti | 11,8% | 0,0% |
| Tasapainoinen harmonia | 17,6% | 37,5% |
| Vahva väriyhtenäisyys | 26,5% | 37,5% |
| Yhtenäinen väripaletti | 2,9% | 0,0% |
Miten suosituimmat Dez Quarréll -teokset vertautuvat toisiinsa vuoden aikana?
Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.
Näytä tämän kaavion luvut
| Teos | Mar 2025 | Jou 2025 | Tam 2026 | Hel 2026 | Maa 2026 | Huh 2026 | Tou 2026 | Kes 2026 | Hei 2026 | Elo 2026 | Syy 2026 | Lok 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Talk No More | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Into the Impenetrable Forest | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Loyalist Cow | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Snake Sheds Its Skin | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Jatayu's Noble Fight | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Divine Weapons | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Celestial Food | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Message | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Final Arrow | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nala's Causeway | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Millä kielillä Dez Quarréll on luettu?
Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.
Näytä tämän kaavion luvut
| Kieli | Käynnit | Jaa |
|---|---|---|
| englanti | 400 | 80,0% |
| tšekki | 100 | 20,0% |
Miltä Dez Quarréll päivittäiset vierailut näyttävät ja mikä on ennuste?
Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.
Näytä tämän kaavion luvut
| Päivä | Käynnit |
|---|---|
| to 15 Lok | 0 |
| pe 16 Lok | 0 |
| la 17 Lok | 0 |
| su 18 Lok | 0 |
| ma 19 Lok | 0 |
| ti 20 Lok | 0 |
| ke 21 Lok | 0 |
| to 22 Lok | 0 |
| pe 23 Lok | 0 |
| la 24 Lok | 0 |
| su 25 Lok | 0 |
| ma 26 Lok | 100 |
| ti 27 Lok | 0 |
| ke 28 Lok | 0 |
| to 29 Lok | 600 |
| pe 30 Lok | 0 |
| la 31 Lok | 0 |
| su 1 Mar | 0 |
| ma 2 Mar | 0 |
| ti 3 Mar | 0 |
| ke 4 Mar | 0 |
| to 5 Mar (ennuste) | 700 |
| pe 6 Mar (ennuste) | 0 |
| la 7 Mar (ennuste) | 0 |
| su 8 Mar (ennuste) | 0 |
| ma 9 Mar (ennuste) | 100 |
| ti 10 Mar (ennuste) | 0 |
| ke 11 Mar (ennuste) | 0 |
| to 12 Mar (ennuste) | 900 |
| pe 13 Mar (ennuste) | 0 |
| la 14 Mar (ennuste) | 0 |
| su 15 Mar (ennuste) | 0 |
| ma 16 Mar (ennuste) | 200 |
| ti 17 Mar (ennuste) | 0 |
| ke 18 Mar (ennuste) | 0 |
| to 19 Mar (ennuste) | 1 100 |
| pe 20 Mar (ennuste) | 0 |
| la 21 Mar (ennuste) | 0 |
| su 22 Mar (ennuste) | 0 |
| ma 23 Mar (ennuste) | 200 |
| ti 24 Mar (ennuste) | 0 |
| ke 25 Mar (ennuste) | 0 |
Dez Quarréll: nopeita vastauksia
Mikä on Dez Quarréll -taiteilijan katsotuin teos?
- Se on Edric Still Rides: 200 vierailua, mikä on 25% Dez Quarréll -taiteilijan kokonaisnäyttömistä. Yllä oleva lista ulottuu sijoille 6.
Kuinka monta käyntiä Dez Quarréll saa?
- 1 300 viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana, joista 800 taiteilijan sivulla ja 500 yksittäisissä teoksissa.
Onko Dez Quarréll -taiteilijalla jokin teostyyppi, jota ihmiset suosivat?
- Kyllä, Tumma (Valoisuus): 62% vierailuista vastaa 29% osuutta luettelosta.