Mitä tämä sivu sisältää?
Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa Daniel Garber sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.
Daniel Garber pähkinänkuoressa
Viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana Springtime In The Village oli Daniel Garber näyttävimmät teos ArtsDot.com-palvelussa: 1 300 katselukertaa, mikä vastaa 26% artistin teosten kaikista katselukerroista. Sitä seuraavat A Wooded Watershed ja South Room - Green Street. Yhteensä Daniel Garber sai 3 600 käyntikertaa: 1 100 artistin sivulla ja 2 500 yksittäisten teosten sivuilla. Kiinnostus kasvaa: käynnit nousivat 62% välillä Syy 2026–Lok 2026. Vilkkain kuukausi oli Hei 2026, jolloin vierailuja oli 1 400. Ihmiset selaavat puhelimet (56%), tietokoneet (36%) ja tabletit (8%). Kävijät suosivat tyyliä Voimakas (Kontrasti): 46% käynneistä kohdistui tällaisiin teoksiin, jotka muodostavat 14% taiteilijan valikoimasta.
Tarkastelluimmat 10 Daniel Garber -teosta
Nämä ovat ArtsDot.com-palvelussa viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana eniten avattuja Daniel Garber -teoksia (10 kpl), järjestettynä eniten katselluista ensin.
-
1
Springtime In The Village
1 300 käyntiä · 26,0%
-
2
A Wooded Watershed
900 käyntiä · 18,0%
-
3
South Room - Green Street, 1920
700 käyntiä · 14,0%
-
4
New Hope
300 käyntiä · 6,0%
-
5
Dry Deason -
200 käyntiä · 4,0%
-
6
Yonder Hill
200 käyntiä · 4,0%
-
7
Reading -
200 käyntiä · 4,0%
-
8
Pear Tree
200 käyntiä · 4,0%
-
9
Springtime Byrum
200 käyntiä · 4,0%
-
10
Lone Tree, 1943
100 käyntiä · 2,0%
Kuinka monta ihmistä vierailee Daniel Garber -sivulla kuukaudessa?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.
Katso luvut
| Kuukausi | Taiteilijan sivu | Teossivut |
|---|---|---|
| Mar 2025 | 0 | 0 |
| Jou 2025 | 0 | 0 |
| Tam 2026 | 0 | 0 |
| Hel 2026 | 0 | 0 |
| Maa 2026 | 0 | 0 |
| Huh 2026 | 0 | 0 |
| Tou 2026 | 0 | 0 |
| Kes 2026 | 0 | 0 |
| Hei 2026 | 200 | 1 200 |
| Elo 2026 | 0 | 100 |
| Syy 2026 | 200 | 600 |
| Lok 2026 | 700 | 600 |
Kuinka usein Daniel Garber -taiteilijan teoksia katsotaan?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.
Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.
Minkä tyyppisiä teoksia Daniel Garber vierailijat valitsevat?
Jokainen tähtikaavio vertaa kahta asiaa. Katkoviivalla merkitty alue edustaa taiteilijan omaa tuotantoa: viisikymmentä satunnaisesti valittua teosta, järjestettynä yhden ominaisuuden mukaan. Yhtenäinen alue puolestaan kuvaa, mihin vierailut todellisuudessa kohdistuivat viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana. Jos yhtenäinen alue ulottuu katkoviivalla merkittyä aluetta pidemmälle, kyseinen teostyyppi kerää enemmän huomiota kuin sen osuus taiteilijan tuotannosta antaisi olettaa.
Tunnelma
Tunteen sävy
Valoisuus
Värikylläisyys
Väripaletti
Värin voimakkuus
Kontrasti
Väriharmonia
Katso luvut
| Valoisuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Tumma | 10,0% | 2,0% |
| Pehmeä varjo | 24,0% | 20,0% |
| Pehmeä valoisuus | 48,0% | 50,0% |
| Kirkas tasapaino | 18,0% | 28,0% |
| Valoisa | 0,0% | 0,0% |
| Värikylläisyys | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Vaimea | 4,0% | 20,0% |
| Hienovaraiset värit | 40,0% | 50,0% |
| Tasapainoisen pehmeä | 42,0% | 22,0% |
| Selkeä värikylläisyys | 14,0% | 8,0% |
| Voimakas väri | 0,0% | 0,0% |
| Väripaletti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Maanläheinen | 45,5% | 55,6% |
| Neutraalit sävyt | 36,4% | 33,3% |
| Tumma | 15,2% | 8,9% |
| Monokromaattinen | 0,0% | 2,2% |
| Luonnonläheinen | 3,0% | 0,0% |
| Värin voimakkuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Monokromaattinen | 10,0% | 20,0% |
| Tasapainoinen | 68,0% | 66,0% |
| Voimakas | 22,0% | 14,0% |
| Kontrasti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Seesteinen | 18,0% | 8,0% |
| Pehmeä | 32,0% | 12,0% |
| Tasapainoinen | 18,0% | 10,0% |
| Voimakas | 14,0% | 46,0% |
| Lausunto | 18,0% | 24,0% |
| Väriharmonia | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Ristiriitainen väripaletti | 26,0% | 34,0% |
| Pehmeästi sekoitettu paletti | 8,0% | 6,0% |
| Tasapainoinen harmonia | 14,0% | 22,0% |
| Vahva väriyhtenäisyys | 40,0% | 36,0% |
| Yhtenäinen väripaletti | 12,0% | 2,0% |
Mitä Daniel Garber -teoksia katsotaan eniten kuukausittain?
Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.
Katso luvut
| Teos | Mar 2025 | Jou 2025 | Tam 2026 | Hel 2026 | Maa 2026 | Huh 2026 | Tou 2026 | Kes 2026 | Hei 2026 | Elo 2026 | Syy 2026 | Lok 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Springtime In The Village | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 600 | 100 |
| South Room - Green Street | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 |
| Tanis Garber | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| William Langson Lathrop | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Lone Tree | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Fisherman's Hut | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Letter | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Springtime Byrum | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| New Hope | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 0 |
| Old Man And The Pipe | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Mitä laitteita Daniel Garber -taiteilijan vierailijat käyttävät?
Jokainen lohko edustaa tiettyä laitetyyppiä: puhelinta, tablettia tai tietokonetta. Mitä suurempi lohko on, sitä enemmän kyseisestä laitteesta on tullut käyntejä viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana.
Katso luvut
| Laite | Käynnit | Jaa |
|---|---|---|
| puhelimet | 2 000 | 55,6% |
| tietokoneet | 1 300 | 36,1% |
| tabletit | 300 | 8,3% |
Mitä kieliä Daniel Garberin vierailijat käyttävät?
Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.
Katso luvut
| Kieli | Käynnit | Jaa |
|---|---|---|
| englanti | 500 | 55,6% |
| ranska | 300 | 33,3% |
| Chinese | 100 | 11,1% |
Kuinka monta käyntiä Daniel Garber saa päivittäin ja mitä seuraavaksi?
Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.
Katso luvut
| Päivä | Käynnit |
|---|---|
| ke 14 Lok | 500 |
| to 15 Lok | 0 |
| pe 16 Lok | 100 |
| la 17 Lok | 0 |
| su 18 Lok | 0 |
| ma 19 Lok | 0 |
| ti 20 Lok | 0 |
| ke 21 Lok | 0 |
| to 22 Lok | 100 |
| pe 23 Lok | 0 |
| la 24 Lok | 0 |
| su 25 Lok | 100 |
| ma 26 Lok | 700 |
| ti 27 Lok | 0 |
| ke 28 Lok | 200 |
| to 29 Lok | 0 |
| pe 30 Lok | 100 |
| la 31 Lok | 100 |
| su 1 Mar | 100 |
| ma 2 Mar | 100 |
| ti 3 Mar | 0 |
| ke 4 Mar (ennuste) | 200 |
| to 5 Mar (ennuste) | 0 |
| pe 6 Mar (ennuste) | 100 |
| la 7 Mar (ennuste) | 0 |
| su 8 Mar (ennuste) | 100 |
| ma 9 Mar (ennuste) | 200 |
| ti 10 Mar (ennuste) | 0 |
| ke 11 Mar (ennuste) | 200 |
| to 12 Mar (ennuste) | 0 |
| pe 13 Mar (ennuste) | 100 |
| la 14 Mar (ennuste) | 0 |
| su 15 Mar (ennuste) | 100 |
| ma 16 Mar (ennuste) | 200 |
| ti 17 Mar (ennuste) | 0 |
| ke 18 Mar (ennuste) | 200 |
| to 19 Mar (ennuste) | 0 |
| pe 20 Mar (ennuste) | 100 |
| la 21 Mar (ennuste) | 0 |
| su 22 Mar (ennuste) | 100 |
| ma 23 Mar (ennuste) | 200 |
| ti 24 Mar (ennuste) | 0 |
Kysymyksiä artistista Daniel Garber palvelussa ArtsDot.com
Mitkä Daniel Garber teokset ovat suosituimpia?
- Springtime In The Village on suosituin teos 1 300 vierailulla (26% kaikista Daniel Garber -teosten näkymistä). Yllä oleva sijoituslista sisältää 10 katsotuinta teosta.
Kuinka monta ihmistä katsoo Daniel Garber -taiteilijaa sivustolla ArtsDot.com?
- Viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana Daniel Garber sai yhteensä 3 600 käyntikertaa: 1 100 taiteilijan sivulla ja 2 500 yksittäisten teosten sivuilla.
Millä laitteilla Daniel Garber -taiteilijan vierailijat selaavat?
- Pääasiassa laitteella puhelimet (56%), tietokoneet (36%) ja tabletit (8%): 56% vierailuista tulee laitteesta puhelimet.
Minkä tyyppisistä teoksista Daniel Garber -taiteilijan vierailijat pitävät?
- He suosivat Voimakas (Kontrasti): 46% käynneistä, kun taas taiteilijan luettelosta 14%.