Mitä tämä sivu sisältää?
Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa Claude Muncaster sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.
Claude Muncaster pähkinänkuoressa
Viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana Sussex Landscape oli Claude Muncaster näyttävimmät teos ArtsDot.com-palvelussa: 200 katselukertaa, mikä vastaa 33% artistin teosten kaikista katselukerroista. Sitä seuraavat A Sou'wester over the Downs ja Halifax (Bowling Dyke). Yhteensä Claude Muncaster sai 900 käyntikertaa: 300 artistin sivulla ja 600 yksittäisten teosten sivuilla. Vilkkain kuukausi oli Hei 2026, jolloin vierailuja oli 500. Kävijät suosivat tyyliä Pehmeä valoisuus (Valoisuus): 67% käynneistä kohdistui tällaisiin teoksiin, jotka muodostavat 43% taiteilijan valikoimasta.
Tarkastelluimmat 5 Claude Muncaster -teosta
Nämä ovat ArtsDot.com-palvelussa viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana eniten avattuja Claude Muncaster -teoksia (5 kpl), järjestettynä eniten katselluista ensin.
Kuinka monta ihmistä vierailee Claude Muncaster -sivulla kuukaudessa?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.
Katso luvut
| Kuukausi | Taiteilijan sivu | Teossivut |
|---|---|---|
| Mar 2025 | 0 | 0 |
| Jou 2025 | 0 | 0 |
| Tam 2026 | 0 | 0 |
| Hel 2026 | 0 | 0 |
| Maa 2026 | 0 | 0 |
| Huh 2026 | 0 | 0 |
| Tou 2026 | 0 | 0 |
| Kes 2026 | 0 | 0 |
| Hei 2026 | 100 | 400 |
| Elo 2026 | 100 | 100 |
| Syy 2026 | 0 | 100 |
| Lok 2026 | 100 | 0 |
Kuinka usein Claude Muncaster -taiteilijan teoksia katsotaan?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.
Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.
Minkä tyyppisiä teoksia Claude Muncaster vierailijat valitsevat?
Jokainen tähtikaavio vertaa kahta asiaa. Katkoviivalla merkitty alue edustaa taiteilijan omaa tuotantoa: viisikymmentä satunnaisesti valittua teosta, järjestettynä yhden ominaisuuden mukaan. Yhtenäinen alue puolestaan kuvaa, mihin vierailut todellisuudessa kohdistuivat viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana. Jos yhtenäinen alue ulottuu katkoviivalla merkittyä aluetta pidemmälle, kyseinen teostyyppi kerää enemmän huomiota kuin sen osuus taiteilijan tuotannosta antaisi olettaa.
Tunnelma
Tunteen sävy
Valoisuus
Värikylläisyys
Väripaletti
Värin voimakkuus
Kontrasti
Väriharmonia
Katso luvut
| Valoisuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Tumma | 7,1% | 0,0% |
| Pehmeä varjo | 28,6% | 0,0% |
| Pehmeä valoisuus | 42,9% | 66,7% |
| Kirkas tasapaino | 21,4% | 33,3% |
| Valoisa | 0,0% | 0,0% |
| Värikylläisyys | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Vaimea | 28,6% | 33,3% |
| Hienovaraiset värit | 42,9% | 33,3% |
| Tasapainoisen pehmeä | 28,6% | 33,3% |
| Selkeä värikylläisyys | 0,0% | 0,0% |
| Voimakas väri | 0,0% | 0,0% |
| Värin voimakkuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Monokromaattinen | 21,4% | 16,7% |
| Tasapainoinen | 78,6% | 83,3% |
| Voimakas | 0,0% | 0,0% |
| Kontrasti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Seesteinen | 7,1% | 0,0% |
| Pehmeä | 14,3% | 33,3% |
| Tasapainoinen | 21,4% | 0,0% |
| Voimakas | 21,4% | 16,7% |
| Lausunto | 35,7% | 50,0% |
| Väriharmonia | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Ristiriitainen väripaletti | 7,1% | 0,0% |
| Pehmeästi sekoitettu paletti | 35,7% | 50,0% |
| Tasapainoinen harmonia | 14,3% | 16,7% |
| Vahva väriyhtenäisyys | 35,7% | 33,3% |
| Yhtenäinen väripaletti | 7,1% | 0,0% |
Mitä Claude Muncaster -teoksia katsotaan eniten kuukausittain?
Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.
Katso luvut
| Teos | Mar 2025 | Jou 2025 | Tam 2026 | Hel 2026 | Maa 2026 | Huh 2026 | Tou 2026 | Kes 2026 | Hei 2026 | Elo 2026 | Syy 2026 | Lok 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Halifax (Bowling Dyke) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Tramp Steamer | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Getting the Fish in Winter… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sussex Landscape | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 0 |
| Shipyard at Palma in Majorca | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Sou'wester over the Downs | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| March Morning, Newby Bridge… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Floods at Stopham | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Winter's Morning, Cartmel P… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| August Morning in Sussex | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
Mitä kieliä Claude Muncasterin vierailijat käyttävät?
Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.
Katso luvut
| Kieli | Käynnit | Jaa |
|---|---|---|
| tšekki | 200 | 100,0% |
Kuinka monta käyntiä Claude Muncaster saa päivittäin ja mitä seuraavaksi?
Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.
Katso luvut
| Päivä | Käynnit |
|---|---|
| pe 16 Lok | 0 |
| la 17 Lok | 0 |
| su 18 Lok | 0 |
| ma 19 Lok | 0 |
| ti 20 Lok | 0 |
| ke 21 Lok | 0 |
| to 22 Lok | 0 |
| pe 23 Lok | 0 |
| la 24 Lok | 100 |
| su 25 Lok | 0 |
| ma 26 Lok | 0 |
| ti 27 Lok | 0 |
| ke 28 Lok | 0 |
| to 29 Lok | 0 |
| pe 30 Lok | 0 |
| la 31 Lok | 0 |
| su 1 Mar | 100 |
| ma 2 Mar | 0 |
| ti 3 Mar | 0 |
| ke 4 Mar | 0 |
| to 5 Mar | 0 |
| pe 6 Mar (ennuste) | 0 |
| la 7 Mar (ennuste) | 100 |
| su 8 Mar (ennuste) | 100 |
| ma 9 Mar (ennuste) | 0 |
| ti 10 Mar (ennuste) | 0 |
| ke 11 Mar (ennuste) | 0 |
| to 12 Mar (ennuste) | 0 |
| pe 13 Mar (ennuste) | 0 |
| la 14 Mar (ennuste) | 100 |
| su 15 Mar (ennuste) | 100 |
| ma 16 Mar (ennuste) | 0 |
| ti 17 Mar (ennuste) | 0 |
| ke 18 Mar (ennuste) | 0 |
| to 19 Mar (ennuste) | 0 |
| pe 20 Mar (ennuste) | 0 |
| la 21 Mar (ennuste) | 100 |
| su 22 Mar (ennuste) | 100 |
| ma 23 Mar (ennuste) | 0 |
| ti 24 Mar (ennuste) | 0 |
| ke 25 Mar (ennuste) | 0 |
| to 26 Mar (ennuste) | 0 |
Kysymyksiä artistista Claude Muncaster palvelussa ArtsDot.com
Mitkä Claude Muncaster teokset ovat suosituimpia?
- Sussex Landscape on suosituin teos 200 vierailulla (33% kaikista Claude Muncaster -teosten näkymistä). Yllä oleva sijoituslista sisältää 5 katsotuinta teosta.
Kuinka monta ihmistä katsoo Claude Muncaster -taiteilijaa sivustolla ArtsDot.com?
- Viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana Claude Muncaster sai yhteensä 900 käyntikertaa: 300 taiteilijan sivulla ja 600 yksittäisten teosten sivuilla.
Minkä tyyppisistä teoksista Claude Muncaster -taiteilijan vierailijat pitävät?
- He suosivat Pehmeä valoisuus (Valoisuus): 67% käynneistä, kun taas taiteilijan luettelosta 43%.