Childe Hassam Yleisö ja suosio palvelussa ArtsDot.com

1859 – 1935

Mitä tämä sivu sisältää?

Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa Childe Hassam sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.

Tilastot nollattiin 1. heinäkuuta 2026 — tietoja ei ole saatavilla ennen tätä päivämäärää.

Childe Hassam: luvut muutamassa rivissä

Couch on the Porch, Cos Cob on suosituin teos: 2 100 käyntikertaa viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana, mikä on 3% kaikista Childe Hassam -teosten näkymistä. Seuraavina ovat Celia thaxter's Garden, Isles of Shoals, Maine ja Mrs. Hassam in the Garden. Taiteilijasivu (3 500 näyttelyä) ja teokset (63 300 näyttelyä) ovat yhteensä 66 800 näyttelyä. Kiinnostus laski 45% välillä Elo 2026 ja Syy 2026. Paras kuukausi: Hei 2026 (53 600 käyntiä). Laitteittain: tietokoneet (97%), puhelimet (3%) ja tabletit (0%). Käynnit painottuvat Pohtiva (Tunteen sävy) -tyyliin, jolloin sen osuus on 18% käynneistä, kun taas koko luettelon osuus on 7%.

Childe Hassam: 10 teosta, joita ihmiset katsovat ensin

Jokaisen alla olevan teoksen on avannut todellinen vierailija ArtsDot.com-palvelussa viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana. Sija 1 on Childe Hassam-taiteilijan vierailuun perustuva suosituin teos.

  1. Couch on the Porch, Cos Cob 1 Couch on the Porch, Cos Cob, 1914 2 100 käyntiä · 3,1%
  2. Celia thaxter's Garden, Isles of Shoals, Maine 2 Celia thaxter's Garden, Isles of Shoals, Maine, 1890 1 500 käyntiä · 2,2%
  3. Mrs. Hassam in the Garden 3 Mrs. Hassam in the Garden, 1896 1 500 käyntiä · 2,2%
  4. Auringonlasku Merellä 4 Auringonlasku Merellä, 1911 1 400 käyntiä · 2,0%
  5. Mount Vernon Street, Boston 5 Mount Vernon Street, Boston, 1890 1 400 käyntiä · 2,0%
  6. Vesiyläpuutarha 6 Vesiyläpuutarha, 1909 900 käyntiä · 1,3%
  7. Lady in the Park (also known as In the Garden) 7 Lady in the Park (also known as In the Garden), 1897 600 käyntiä · 0,9%
  8. Street in Pont Aven - Evening 8 Street in Pont Aven - Evening, 1897 600 käyntiä · 0,9%
  9. Reflections (Kitty Hughes) 9 Reflections (Kitty Hughes), 1917 500 käyntiä · 0,7%
  10. Tuileries Gardens 10 Tuileries Gardens, 1897 500 käyntiä · 0,7%

Milloin ihmiset vierailevat Childe Hassam -sivulla?

Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.

Tietotaulukko
KuukausiTaiteilijan sivuTeossivut
Lok 202500
Mar 202500
Jou 202500
Tam 202600
Hel 202600
Maa 202600
Huh 202600
Tou 202600
Kes 20263001 300
Hei 20261 90051 700
Elo 20266006 900
Syy 20267003 400

Milloin Childe Hassam -taiteilijan teoksia katsotaan?

Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.

Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.

Mitkä ovat Childe Hassam suosituimmat teokset kuukausittain?

Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.

Tietotaulukko
TeosLok 2025Mar 2025Jou 2025Tam 2026Hel 2026Maa 2026Huh 2026Tou 2026Kes 2026Hei 2026Elo 2026Syy 2026
Auringonlasku Merellä0000000005000500
Celia thaxter's Garden, Isl…000000000800300200
end of the trolley line, oa…00000000001000
Mount Vernon Street, Boston00000000000800
Outskirts of East Gloucester00000000001000
Woman Sellillng Flowers0000000001001000
Gloucester Harbor00000000010000
Winter Nightfall in the City00000000003000
The Quai St. Michel00000000020000
Street Scene, Montmartre000000000000

Mitä laitteita Childe Hassam -yleisö käyttää?

Jokainen lohko edustaa tiettyä laitetyyppiä: puhelinta, tablettia tai tietokonetta. Mitä suurempi lohko on, sitä enemmän kyseisestä laitteesta on tullut käyntejä viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana.

Tietotaulukko
LaiteKäynnitJaa
tietokoneet64 70096,9%
puhelimet1 9002,8%
tabletit2000,3%

Mitä kieliä Childe Hassam -yleisö puhuu?

Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.

Tietotaulukko
KieliKäynnitJaa
englanti40036,4%
saksa30027,3%
espanja20018,2%
ranska1009,1%
venäjä1009,1%

Kuinka monta päivittäistä käyntiä Childe Hassam -sivulla on, ja miten se kehittyy seuraavan kolmen viikon aikana?

Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.

Tietotaulukko
PäiväKäynnit
ma 5 Lok200
ti 6 Lok0
ke 7 Lok200
to 8 Lok200
pe 9 Lok300
la 10 Lok100
su 11 Lok700
ma 12 Lok200
ti 13 Lok200
ke 14 Lok300
to 15 Lok300
pe 16 Lok600
la 17 Lok1 000
su 18 Lok100
ma 19 Lok600
ti 20 Lok500
ke 21 Lok700
to 22 Lok400
pe 23 Lok800
la 24 Lok400
su 25 Lok500
ma 26 Lok (ennuste)600
ti 27 Lok (ennuste)400
ke 28 Lok (ennuste)700
to 29 Lok (ennuste)500
pe 30 Lok (ennuste)1 000
la 31 Lok (ennuste)900
su 1 Mar (ennuste)800
ma 2 Mar (ennuste)700
ti 3 Mar (ennuste)500
ke 4 Mar (ennuste)800
to 5 Mar (ennuste)600
pe 6 Mar (ennuste)1 200
la 7 Mar (ennuste)1 000
su 8 Mar (ennuste)900
ma 9 Mar (ennuste)800
ti 10 Mar (ennuste)500
ke 11 Mar (ennuste)900
to 12 Mar (ennuste)700
pe 13 Mar (ennuste)1 300
la 14 Mar (ennuste)1 100
su 15 Mar (ennuste)1 000

Mitä ihmiset kysyvät artistista Childe Hassam

Mitä Childe Hassam -teoksia ihmiset avaavat eniten?

Ennen kaikkea Couch on the Porch, Cos Cob, 2 100 vierailulla tai 3% katselukerroista. 10 teosta on sijoitettu ylemmäs.

Kuinka suuri on Childe Hassam yleisö ArtsDot.com-palvelussa?

66 800 käyntiä kahdenneksitoista kuukaudessa: 3 500 taiteilijan sivulla ja 63 300 teoksissa.

Mitä laitteita Childe Hassam -yleisö käyttää?

Yleisö on peräisin laitteista tietokoneet (97%), puhelimet (3%) ja tabletit (0%); tietokoneet muodostaa 97% käynneistä.

Mitkä Childe Hassam teokset sopivat parhaiten kävijöiden makuun?

Pohtiva-tunnisteella varustetut teokset (Tunteen sävy) muodostavat 18% käynneistä, vaikka ne ovat vain 7% kokoelmasta.