Mitä tämä sivu sisältää?
Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa Charles Parrocel sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.
Lyhyt versio artistille Charles Parrocel
COMBAT DE CAVALERIE on Charles Parrocel -taiteilijan suosituin teos: 100 näyttelykäyntiä kahdenneksitoista kuukauden aikana, eli 50% kaikista katseluista. BATAILLE DE LAWFELD.2 JUILLET 1747 täydentävät palkintopallin. Charles Parrocel keräsi yhteensä 900 käyntiä, joista 700 taiteilijan sivulla ja 200 teoksilla. Huippukuukausi oli Hei 2026, jolloin vierailuja oli 800. Yksi maku erottuu joukosta: Pehmeästi sekoitettu paletti (Väriharmonia) saa 50% käynneistä, vaikka se on vain 6% koko luettelosta.
Top 2: Charles Parrocel teokset, joita katsotaan eniten
Sijoitus todellisten käyntien, ei katalogipisteiden perusteella: Charles Parrocel -taiteilijan 2 teosta on avattu useimmin ArtsDot.com -palvelussa kahdennesvuoden aikana.
Kuinka suosittu Charles Parrocel -sivu on kuukaudesta toiseen?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.
Näytä tämän kaavion luvut
| Kuukausi | Taiteilijan sivu | Teossivut |
|---|---|---|
| Mar 2025 | 0 | 0 |
| Jou 2025 | 0 | 0 |
| Tam 2026 | 0 | 0 |
| Hel 2026 | 0 | 0 |
| Maa 2026 | 0 | 0 |
| Huh 2026 | 0 | 0 |
| Tou 2026 | 0 | 0 |
| Kes 2026 | 0 | 0 |
| Hei 2026 | 600 | 200 |
| Elo 2026 | 100 | 0 |
| Syy 2026 | 0 | 0 |
| Lok 2026 | 0 | 0 |
Kuinka paljon Charles Parrocel teokset saavat yhteensä huomiota?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.
Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.
Minkä tyyliset teokset houkuttelevat Charles Parrocel -taiteilijan vierailijoita?
Jokainen tähtikaavio vertaa kahta asiaa. Katkoviivalla merkitty alue edustaa taiteilijan omaa tuotantoa: viisikymmentä satunnaisesti valittua teosta, järjestettynä yhden ominaisuuden mukaan. Yhtenäinen alue puolestaan kuvaa, mihin vierailut todellisuudessa kohdistuivat viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana. Jos yhtenäinen alue ulottuu katkoviivalla merkittyä aluetta pidemmälle, kyseinen teostyyppi kerää enemmän huomiota kuin sen osuus taiteilijan tuotannosta antaisi olettaa.
Tunnelma
Tunteen sävy
Valoisuus
Värikylläisyys
Väripaletti
Värin voimakkuus
Kontrasti
Väriharmonia
Näytä tämän kaavion luvut
| Valoisuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Tumma | 5,9% | 0,0% |
| Pehmeä varjo | 41,2% | 50,0% |
| Pehmeä valoisuus | 47,1% | 50,0% |
| Kirkas tasapaino | 5,9% | 0,0% |
| Valoisa | 0,0% | 0,0% |
| Värikylläisyys | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Vaimea | 17,6% | 0,0% |
| Hienovaraiset värit | 47,1% | 50,0% |
| Tasapainoisen pehmeä | 35,3% | 50,0% |
| Selkeä värikylläisyys | 0,0% | 0,0% |
| Voimakas väri | 0,0% | 0,0% |
| Värin voimakkuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Monokromaattinen | 29,4% | 50,0% |
| Tasapainoinen | 52,9% | 0,0% |
| Voimakas | 17,6% | 50,0% |
| Kontrasti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Seesteinen | 0,0% | 0,0% |
| Pehmeä | 5,9% | 0,0% |
| Tasapainoinen | 23,5% | 50,0% |
| Voimakas | 23,5% | 0,0% |
| Lausunto | 47,1% | 50,0% |
| Väriharmonia | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Ristiriitainen väripaletti | 5,9% | 0,0% |
| Pehmeästi sekoitettu paletti | 5,9% | 50,0% |
| Tasapainoinen harmonia | 0,0% | 0,0% |
| Vahva väriyhtenäisyys | 58,8% | 0,0% |
| Yhtenäinen väripaletti | 29,4% | 50,0% |
Miten suosituimmat Charles Parrocel -teokset vertautuvat toisiinsa vuoden aikana?
Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.
Näytä tämän kaavion luvut
| Teos | Mar 2025 | Jou 2025 | Tam 2026 | Hel 2026 | Maa 2026 | Huh 2026 | Tou 2026 | Kes 2026 | Hei 2026 | Elo 2026 | Syy 2026 | Lok 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Portrait of a Horseman | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of a Horseman | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Elephant Hunt (Sketch) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Man on Horseback | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Charles, Prince de Nassau | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Chasse au taureau sauvage.… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Elephant hunt | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| HALTE DE GRENADIERS A CHEVA… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Turkish Ambassador Mehe… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Battle (sketch). Siege of… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Millä kielillä Charles Parrocel on luettu?
Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.
Miltä Charles Parrocel päivittäiset vierailut näyttävät ja mikä on ennuste?
Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.
Näytä tämän kaavion luvut
| Päivä | Käynnit |
|---|---|
| pe 16 Lok | 0 |
| la 17 Lok | 0 |
| su 18 Lok | 0 |
| ma 19 Lok | 0 |
| ti 20 Lok | 0 |
| ke 21 Lok | 0 |
| to 22 Lok | 0 |
| pe 23 Lok | 0 |
| la 24 Lok | 0 |
| su 25 Lok | 0 |
| ma 26 Lok | 0 |
| ti 27 Lok | 0 |
| ke 28 Lok | 0 |
| to 29 Lok | 0 |
| pe 30 Lok | 0 |
| la 31 Lok | 0 |
| su 1 Mar | 0 |
| ma 2 Mar | 0 |
| ti 3 Mar | 0 |
| ke 4 Mar | 0 |
| to 5 Mar | 0 |
| pe 6 Mar (ennuste) | 0 |
| la 7 Mar (ennuste) | 0 |
| su 8 Mar (ennuste) | 0 |
| ma 9 Mar (ennuste) | 0 |
| ti 10 Mar (ennuste) | 0 |
| ke 11 Mar (ennuste) | 0 |
| to 12 Mar (ennuste) | 0 |
| pe 13 Mar (ennuste) | 0 |
| la 14 Mar (ennuste) | 0 |
| su 15 Mar (ennuste) | 0 |
| ma 16 Mar (ennuste) | 0 |
| ti 17 Mar (ennuste) | 0 |
| ke 18 Mar (ennuste) | 0 |
| to 19 Mar (ennuste) | 0 |
| pe 20 Mar (ennuste) | 0 |
| la 21 Mar (ennuste) | 0 |
| su 22 Mar (ennuste) | 0 |
| ma 23 Mar (ennuste) | 0 |
| ti 24 Mar (ennuste) | 0 |
| ke 25 Mar (ennuste) | 0 |
| to 26 Mar (ennuste) | 0 |
Charles Parrocel: nopeita vastauksia
Mikä on Charles Parrocel -taiteilijan katsotuin teos?
- Se on COMBAT DE CAVALERIE: 100 vierailua, mikä on 50% Charles Parrocel -taiteilijan kokonaisnäyttömistä. Yllä oleva lista ulottuu sijoille 2.
Kuinka monta käyntiä Charles Parrocel saa?
- 900 viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana, joista 700 taiteilijan sivulla ja 200 yksittäisissä teoksissa.
Onko Charles Parrocel -taiteilijalla jokin teostyyppi, jota ihmiset suosivat?
- Kyllä, Pehmeästi sekoitettu paletti (Väriharmonia): 50% vierailuista vastaa 6% osuutta luettelosta.