Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa Charles André van Loo sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.
!
Tilastot nollattiin 1. heinäkuuta 2026 — tietoja ei ole saatavilla ennen tätä päivämäärää.
Charles André van Loo pähkinänkuoressa
Viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana ENEE PORTANT ANCHISE oli Charles André van Loo näyttävimmät teos ArtsDot.com-palvelussa: 1 100 katselukertaa, mikä vastaa 8% artistin teosten kaikista katselukerroista. Sitä seuraavat Jerusalem Delivered Tancredi Fighting Clorinda ja Mademoiselle Clairon Médea tutkimuksena. Yhteensä Charles André van Loo sai 14 900 käyntikertaa: 3 600 artistin sivulla ja 11 300 yksittäisten teosten sivuilla. Kiinnostus kasvaa: käynnit nousivat 256% välillä Syy 2026–Lok 2026. Vilkkain kuukausi oli Hei 2026, jolloin vierailuja oli 7 900. Ihmiset selaavat tietokoneet (77%), puhelimet (15%) ja tabletit (8%). Kävijät suosivat tyyliä Elegantti (Tunnelma): 56% käynneistä kohdistui tällaisiin teoksiin, jotka muodostavat 11% taiteilijan valikoimasta.
Tarkastelluimmat 10 Charles André van Loo -teosta
Nämä ovat ArtsDot.com-palvelussa viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana eniten avattuja Charles André van Loo -teoksia (10 kpl), järjestettynä eniten katselluista ensin.
Kuinka monta ihmistä vierailee Charles André van Loo -sivulla kuukaudessa?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.
Katso luvut
Kuukausi
Taiteilijan sivu
Teossivut
Mar 2025
0
0
Jou 2025
0
0
Tam 2026
0
0
Hel 2026
0
0
Maa 2026
0
0
Huh 2026
0
0
Tou 2026
0
0
Kes 2026
100
300
Hei 2026
1 200
6 700
Elo 2026
1 100
1 400
Syy 2026
300
600
Lok 2026
900
2 300
Kuinka usein Charles André van Loo -taiteilijan teoksia katsotaan?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.
Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.
Minkä tyyppisiä teoksia Charles André van Loo vierailijat valitsevat?
Jokainen tähtikaavio vertaa kahta asiaa. Katkoviivalla merkitty alue edustaa taiteilijan omaa tuotantoa: viisikymmentä satunnaisesti valittua teosta, järjestettynä yhden ominaisuuden mukaan. Yhtenäinen alue puolestaan kuvaa, mihin vierailut todellisuudessa kohdistuivat viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana. Jos yhtenäinen alue ulottuu katkoviivalla merkittyä aluetta pidemmälle, kyseinen teostyyppi kerää enemmän huomiota kuin sen osuus taiteilijan tuotannosta antaisi olettaa.
Tunnelma
Tunteen sävy
Valoisuus
Värikylläisyys
Väripaletti
Värin voimakkuus
Kontrasti
Väriharmonia
Katso luvut
Tunnelma
Tunnelma
Taiteilijan teokset
Käynnit
Elegantti
11,1%
56,2%
Dramaattinen
27,8%
24,7%
Ylellinen
11,1%
7,9%
Leikkisä
16,7%
4,5%
Romanttinen
5,6%
4,5%
Eteerinen
16,7%
0,0%
Mystinen
5,6%
1,1%
Klassinen
0,0%
1,1%
Tunteen sävy
Tunteen sävy
Taiteilijan teokset
Käynnit
Romanttinen
5,6%
37,1%
Dramaattinen
16,7%
28,1%
Melankolinen
11,1%
9,0%
Hengellinen
27,8%
4,5%
Leikkisä
16,7%
4,5%
Rauhallinen
5,6%
4,5%
Nostalginen
5,6%
3,4%
Pohtiva
0,0%
4,5%
Valoisuus
Valoisuus
Taiteilijan teokset
Käynnit
Tumma
22,0%
35,6%
Pehmeä varjo
28,0%
27,4%
Pehmeä valoisuus
36,0%
29,4%
Kirkas tasapaino
8,0%
5,5%
Valoisa
6,0%
2,1%
Värikylläisyys
Värikylläisyys
Taiteilijan teokset
Käynnit
Vaimea
12,0%
12,3%
Hienovaraiset värit
48,0%
50,0%
Tasapainoisen pehmeä
34,0%
31,5%
Selkeä värikylläisyys
6,0%
6,2%
Voimakas väri
0,0%
0,0%
Väripaletti
Väripaletti
Taiteilijan teokset
Käynnit
Maanläheinen
73,3%
82,5%
Neutraalit sävyt
13,3%
10,2%
Tumma
4,4%
5,8%
Monokromaattinen
4,4%
0,7%
Pastellisävyt
4,4%
0,7%
Värin voimakkuus
Värin voimakkuus
Taiteilijan teokset
Käynnit
Monokromaattinen
20,0%
39,0%
Tasapainoinen
66,0%
53,4%
Voimakas
14,0%
7,5%
Kontrasti
Kontrasti
Taiteilijan teokset
Käynnit
Seesteinen
28,0%
16,4%
Pehmeä
8,0%
11,6%
Tasapainoinen
14,0%
21,2%
Voimakas
20,0%
14,4%
Lausunto
30,0%
36,3%
Väriharmonia
Väriharmonia
Taiteilijan teokset
Käynnit
Ristiriitainen väripaletti
10,0%
10,3%
Pehmeästi sekoitettu paletti
6,0%
8,9%
Tasapainoinen harmonia
14,0%
12,3%
Vahva väriyhtenäisyys
34,0%
47,3%
Yhtenäinen väripaletti
36,0%
21,2%
Mitä Charles André van Loo -teoksia katsotaan eniten kuukausittain?
Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.
Katso luvut
Teos
Mar 2025
Jou 2025
Tam 2026
Hel 2026
Maa 2026
Huh 2026
Tou 2026
Kes 2026
Hei 2026
Elo 2026
Syy 2026
Lok 2026
Spanish Concert (Spanish Сo…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
Aeneas Carrying Anchises
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
200
200
Perseus and Andromeda
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
100
The sultana
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Jerusalem Delivered Tancred…
0
0
0
0
0
0
0
0
700
0
0
100
Portrait of Marie Leszczyns…
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
0
A Vestal. Woman portrayed a…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Mademoiselle Clairon as Med…
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
0
100
A Pasha Having His Mistress…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
Painting
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Mitä laitteita Charles André van Loo -taiteilijan vierailijat käyttävät?
Jokainen lohko edustaa tiettyä laitetyyppiä: puhelinta, tablettia tai tietokonetta. Mitä suurempi lohko on, sitä enemmän kyseisestä laitteesta on tullut käyntejä viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana.
Katso luvut
Laite
Käynnit
Jaa
tietokoneet
11 500
77,2%
puhelimet
2 200
14,8%
tabletit
1 200
8,1%
Mitä kieliä Charles André van Looin vierailijat käyttävät?
Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.
Katso luvut
Kieli
Käynnit
Jaa
ranska
300
42,9%
englanti
100
14,3%
italia
100
14,3%
korea
100
14,3%
venäjä
100
14,3%
Kuinka monta käyntiä Charles André van Loo saa päivittäin ja mitä seuraavaksi?
Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.
Katso luvut
Päivä
Käynnit
to 15 Lok
100
pe 16 Lok
100
la 17 Lok
0
su 18 Lok
0
ma 19 Lok
100
ti 20 Lok
0
ke 21 Lok
300
to 22 Lok
0
pe 23 Lok
500
la 24 Lok
100
su 25 Lok
200
ma 26 Lok
100
ti 27 Lok
1 300
ke 28 Lok
0
to 29 Lok
400
pe 30 Lok
0
la 31 Lok
0
su 1 Mar
0
ma 2 Mar
0
ti 3 Mar
100
ke 4 Mar
100
to 5 Mar (ennuste)
100
pe 6 Mar (ennuste)
100
la 7 Mar (ennuste)
0
su 8 Mar (ennuste)
0
ma 9 Mar (ennuste)
0
ti 10 Mar (ennuste)
200
ke 11 Mar (ennuste)
100
to 12 Mar (ennuste)
100
pe 13 Mar (ennuste)
100
la 14 Mar (ennuste)
0
su 15 Mar (ennuste)
0
ma 16 Mar (ennuste)
0
ti 17 Mar (ennuste)
200
ke 18 Mar (ennuste)
100
to 19 Mar (ennuste)
100
pe 20 Mar (ennuste)
100
la 21 Mar (ennuste)
0
su 22 Mar (ennuste)
0
ma 23 Mar (ennuste)
0
ti 24 Mar (ennuste)
200
ke 25 Mar (ennuste)
100
Kysymyksiä artistista Charles André van Loo palvelussa ArtsDot.com
Mitkä Charles André van Loo teokset ovat suosituimpia?
ENEE PORTANT ANCHISE on suosituin teos 1 100 vierailulla (8% kaikista Charles André van Loo -teosten näkymistä). Yllä oleva sijoituslista sisältää 10 katsotuinta teosta.
Kuinka monta ihmistä katsoo Charles André van Loo -taiteilijaa sivustolla ArtsDot.com?
Viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana Charles André van Loo sai yhteensä 14 900 käyntikertaa: 3 600 taiteilijan sivulla ja 11 300 yksittäisten teosten sivuilla.
Millä laitteilla Charles André van Loo -taiteilijan vierailijat selaavat?
Pääasiassa laitteella tietokoneet (77%), puhelimet (15%) ja tabletit (8%): 77% vierailuista tulee laitteesta tietokoneet.
Minkä tyyppisistä teoksista Charles André van Loo -taiteilijan vierailijat pitävät?
He suosivat Elegantti (Tunnelma): 56% käynneistä, kun taas taiteilijan luettelosta 11%.