Mitä tämä sivu sisältää?
Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa Carl Laubin sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.
Carl Laubin pähkinänkuoressa
Viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana National Trust Grottesca (Garden Buildings of the Trust) oli Carl Laubin näyttävimmät teos ArtsDot.com-palvelussa: 500 katselukertaa, mikä vastaa 46% artistin teosten kaikista katselukerroista. Sitä seuraavat Henbury Hall, Cheshire ja A View from Candlemaker Row towards the Museum of Scotland. Yhteensä Carl Laubin sai 1 100 käyntikertaa: 600 artistin sivulla ja 500 yksittäisten teosten sivuilla. Kiinnostus laski hieman: käynnit vähentyivät 33% välillä Elo 2026–Syy 2026. Vilkkain kuukausi oli Hei 2026, jolloin vierailuja oli 500. Kävijät suosivat tyyliä Pehmeä varjo (Valoisuus): 45% käynneistä kohdistui tällaisiin teoksiin, jotka muodostavat 17% taiteilijan valikoimasta.
Tarkastelluimmat 6 Carl Laubin -teosta
Nämä ovat ArtsDot.com-palvelussa viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana eniten avattuja Carl Laubin -teoksia (6 kpl), järjestettynä eniten katselluista ensin.
-
1
National Trust Grottesca (Garden Buildings of the Trust), 1994
500 käyntiä · 45,5%
-
2
Henbury Hall, Cheshire, 2006
200 käyntiä · 18,2%
-
3
A View from Candlemaker Row towards the Museum of Scotland, 1997
100 käyntiä · 9,1%
-
4
Capriccio of Buildings Belonging to the National Trust, 1995
100 käyntiä · 9,1%
-
5
Canary Wharf, London, 1991
100 käyntiä · 9,1%
-
6
View from Richmond Hill, Surrey
100 käyntiä · 9,1%
Kuinka monta ihmistä vierailee Carl Laubin -sivulla kuukaudessa?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.
Katso luvut
| Kuukausi | Taiteilijan sivu | Teossivut |
|---|---|---|
| Lok 2025 | 0 | 0 |
| Mar 2025 | 0 | 0 |
| Jou 2025 | 0 | 0 |
| Tam 2026 | 0 | 0 |
| Hel 2026 | 0 | 0 |
| Maa 2026 | 0 | 0 |
| Huh 2026 | 0 | 0 |
| Tou 2026 | 0 | 0 |
| Kes 2026 | 0 | 100 |
| Hei 2026 | 300 | 200 |
| Elo 2026 | 100 | 200 |
| Syy 2026 | 200 | 0 |
Kuinka usein Carl Laubin -taiteilijan teoksia katsotaan?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.
Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.
Minkä tyyppisiä teoksia Carl Laubin vierailijat valitsevat?
Jokainen tähtikaavio vertaa kahta asiaa. Katkoviivalla merkitty alue edustaa taiteilijan omaa tuotantoa: viisikymmentä satunnaisesti valittua teosta, järjestettynä yhden ominaisuuden mukaan. Yhtenäinen alue puolestaan kuvaa, mihin vierailut todellisuudessa kohdistuivat viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana. Jos yhtenäinen alue ulottuu katkoviivalla merkittyä aluetta pidemmälle, kyseinen teostyyppi kerää enemmän huomiota kuin sen osuus taiteilijan tuotannosta antaisi olettaa.
Tunnelma
Tunteen sävy
Valoisuus
Värikylläisyys
Väripaletti
Värin voimakkuus
Kontrasti
Väriharmonia
Katso luvut
| Valoisuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Tumma | 0,0% | 0,0% |
| Pehmeä varjo | 16,7% | 45,5% |
| Pehmeä valoisuus | 66,7% | 45,5% |
| Kirkas tasapaino | 16,7% | 9,1% |
| Valoisa | 0,0% | 0,0% |
| Värikylläisyys | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Vaimea | 16,7% | 9,1% |
| Hienovaraiset värit | 33,3% | 18,2% |
| Tasapainoisen pehmeä | 50,0% | 72,7% |
| Selkeä värikylläisyys | 0,0% | 0,0% |
| Voimakas väri | 0,0% | 0,0% |
| Värin voimakkuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Monokromaattinen | 16,7% | 9,1% |
| Tasapainoinen | 83,3% | 90,9% |
| Voimakas | 0,0% | 0,0% |
| Kontrasti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Seesteinen | 0,0% | 0,0% |
| Pehmeä | 16,7% | 18,2% |
| Tasapainoinen | 0,0% | 0,0% |
| Voimakas | 16,7% | 9,1% |
| Lausunto | 66,7% | 72,7% |
| Väriharmonia | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Ristiriitainen väripaletti | 16,7% | 9,1% |
| Pehmeästi sekoitettu paletti | 33,3% | 18,2% |
| Tasapainoinen harmonia | 50,0% | 72,7% |
| Vahva väriyhtenäisyys | 0,0% | 0,0% |
| Yhtenäinen väripaletti | 0,0% | 0,0% |
Mitä Carl Laubin -teoksia katsotaan eniten kuukausittain?
Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.
Katso luvut
| Teos | Lok 2025 | Mar 2025 | Jou 2025 | Tam 2026 | Hel 2026 | Maa 2026 | Huh 2026 | Tou 2026 | Kes 2026 | Hei 2026 | Elo 2026 | Syy 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| National Trust Grottesca (G… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 |
| A View from Candlemaker Row… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| View from Richmond Hill, Su… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Capriccio of Buildings Belo… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Henbury Hall, Cheshire | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Canary Wharf, London | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
Mitä kieliä Carl Laubinin vierailijat käyttävät?
Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.
Katso luvut
| Kieli | Käynnit | Jaa |
|---|---|---|
| bulgaria | 100 | 100,0% |
Kuinka monta käyntiä Carl Laubin saa päivittäin ja mitä seuraavaksi?
Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.
Katso luvut
| Päivä | Käynnit |
|---|---|
| la 26 Syy | 0 |
| su 27 Syy | 0 |
| ma 28 Syy | 0 |
| ti 29 Syy | 0 |
| ke 30 Syy | 0 |
| to 1 Lok | 0 |
| pe 2 Lok | 0 |
| la 3 Lok | 0 |
| su 4 Lok | 0 |
| ma 5 Lok | 0 |
| ti 6 Lok | 200 |
| ke 7 Lok | 0 |
| to 8 Lok | 0 |
| pe 9 Lok | 0 |
| la 10 Lok | 0 |
| su 11 Lok | 0 |
| ma 12 Lok | 0 |
| ti 13 Lok | 0 |
| ke 14 Lok | 0 |
| to 15 Lok | 0 |
| pe 16 Lok | 0 |
| la 17 Lok (ennuste) | 0 |
| su 18 Lok (ennuste) | 0 |
| ma 19 Lok (ennuste) | 0 |
| ti 20 Lok (ennuste) | 0 |
| ke 21 Lok (ennuste) | 0 |
| to 22 Lok (ennuste) | 0 |
| pe 23 Lok (ennuste) | 0 |
| la 24 Lok (ennuste) | 0 |
| su 25 Lok (ennuste) | 0 |
| ma 26 Lok (ennuste) | 0 |
| ti 27 Lok (ennuste) | 0 |
| ke 28 Lok (ennuste) | 0 |
| to 29 Lok (ennuste) | 0 |
| pe 30 Lok (ennuste) | 0 |
| la 31 Lok (ennuste) | 0 |
| su 1 Mar (ennuste) | 0 |
| ma 2 Mar (ennuste) | 0 |
| ti 3 Mar (ennuste) | 0 |
| ke 4 Mar (ennuste) | 0 |
| to 5 Mar (ennuste) | 0 |
| pe 6 Mar (ennuste) | 0 |
Kysymyksiä artistista Carl Laubin palvelussa ArtsDot.com
Mitkä Carl Laubin teokset ovat suosituimpia?
- National Trust Grottesca (Garden Buildings of the Trust) on suosituin teos 500 vierailulla (46% kaikista Carl Laubin -teosten näkymistä). Yllä oleva sijoituslista sisältää 6 katsotuinta teosta.
Kuinka monta ihmistä katsoo Carl Laubin -taiteilijaa sivustolla ArtsDot.com?
- Viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana Carl Laubin sai yhteensä 1 100 käyntikertaa: 600 taiteilijan sivulla ja 500 yksittäisten teosten sivuilla.
Minkä tyyppisistä teoksista Carl Laubin -taiteilijan vierailijat pitävät?
- He suosivat Pehmeä varjo (Valoisuus): 45% käynneistä, kun taas taiteilijan luettelosta 17%.