Mitä tämä sivu sisältää?
Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa Benedetta Cappa Marinetti sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.
Benedetta Cappa Marinetti: luvut muutamassa rivissä
Synthesis of Radio Communications on suosituin teos: 200 käyntikertaa viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana, mikä on 40% kaikista Benedetta Cappa Marinetti -teosten näkymistä. Seuraavina ovat Synthesis of Aerial Communications ja Totale. Taiteilijasivu (500 näyttelyä) ja teokset (500 näyttelyä) ovat yhteensä 1 000 näyttelyä. Kiinnostus laski 80% välillä Elo 2026 ja Syy 2026. Paras kuukausi: Elo 2026 (500 käyntiä). Käynnit painottuvat Pehmeä valoisuus (Valoisuus) -tyyliin, jolloin sen osuus on 80% käynneistä, kun taas koko luettelon osuus on 36%.
Benedetta Cappa Marinetti: 3 teosta, joita ihmiset katsovat ensin
Jokaisen alla olevan teoksen on avannut todellinen vierailija ArtsDot.com-palvelussa viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana. Sija 1 on Benedetta Cappa Marinetti-taiteilijan vierailuun perustuva suosituin teos.
Milloin ihmiset vierailevat Benedetta Cappa Marinetti -sivulla?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.
Tietotaulukko
| Kuukausi | Taiteilijan sivu | Teossivut |
|---|---|---|
| Lok 2025 | 0 | 0 |
| Mar 2025 | 0 | 0 |
| Jou 2025 | 0 | 0 |
| Tam 2026 | 0 | 0 |
| Hel 2026 | 0 | 0 |
| Maa 2026 | 0 | 0 |
| Huh 2026 | 0 | 0 |
| Tou 2026 | 0 | 0 |
| Kes 2026 | 0 | 0 |
| Hei 2026 | 200 | 200 |
| Elo 2026 | 200 | 300 |
| Syy 2026 | 100 | 0 |
Milloin Benedetta Cappa Marinetti -taiteilijan teoksia katsotaan?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.
Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.
Mitä Benedetta Cappa Marinetti -taiteilijan kävijät valitsevat verrattuna siihen, mitä taiteilija on luonut?
Jokainen tähtikaavio vertaa kahta asiaa. Katkoviivalla merkitty alue edustaa taiteilijan omaa tuotantoa: viisikymmentä satunnaisesti valittua teosta, järjestettynä yhden ominaisuuden mukaan. Yhtenäinen alue puolestaan kuvaa, mihin vierailut todellisuudessa kohdistuivat viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana. Jos yhtenäinen alue ulottuu katkoviivalla merkittyä aluetta pidemmälle, kyseinen teostyyppi kerää enemmän huomiota kuin sen osuus taiteilijan tuotannosta antaisi olettaa.
Tunnelma
Tunteen sävy
Valoisuus
Värikylläisyys
Väripaletti
Värin voimakkuus
Kontrasti
Väriharmonia
Tietotaulukko
| Valoisuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Tumma | 0,0% | 0,0% |
| Pehmeä varjo | 0,0% | 0,0% |
| Pehmeä valoisuus | 36,4% | 80,0% |
| Kirkas tasapaino | 27,3% | 20,0% |
| Valoisa | 36,4% | 0,0% |
| Värikylläisyys | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Vaimea | 27,3% | 0,0% |
| Hienovaraiset värit | 27,3% | 20,0% |
| Tasapainoisen pehmeä | 36,4% | 40,0% |
| Selkeä värikylläisyys | 9,1% | 40,0% |
| Voimakas väri | 0,0% | 0,0% |
| Väripaletti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Neutraalit sävyt | 60,0% | 60,0% |
| Tumma | 10,0% | 40,0% |
| Pastellisävyt | 20,0% | 0,0% |
| Monokromaattinen | 10,0% | 0,0% |
| Värin voimakkuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Monokromaattinen | 18,2% | 0,0% |
| Tasapainoinen | 45,5% | 20,0% |
| Voimakas | 36,4% | 80,0% |
| Kontrasti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Seesteinen | 63,6% | 80,0% |
| Pehmeä | 36,4% | 20,0% |
| Tasapainoinen | 0,0% | 0,0% |
| Voimakas | 0,0% | 0,0% |
| Lausunto | 0,0% | 0,0% |
| Väriharmonia | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Ristiriitainen väripaletti | 0,0% | 0,0% |
| Pehmeästi sekoitettu paletti | 0,0% | 0,0% |
| Tasapainoinen harmonia | 36,4% | 40,0% |
| Vahva väriyhtenäisyys | 45,5% | 60,0% |
| Yhtenäinen väripaletti | 18,2% | 0,0% |
Mitkä ovat Benedetta Cappa Marinetti suosituimmat teokset kuukausittain?
Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.
Tietotaulukko
| Teos | Lok 2025 | Mar 2025 | Jou 2025 | Tam 2026 | Hel 2026 | Maa 2026 | Huh 2026 | Tou 2026 | Kes 2026 | Hei 2026 | Elo 2026 | Syy 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Meeting on the Island | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Synthesis of Aerial Communi… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 0 |
| Synthesis of Overland Commu… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Synthesis of Radio Communic… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 |
| Synthesis of Marine Communi… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Totale | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Ironia | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Aeropittura | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Battaglia a 9 piani | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Spicologia di 1 Uomo | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Mitä kieliä Benedetta Cappa Marinetti -yleisö puhuu?
Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.
Tietotaulukko
| Kieli | Käynnit | Jaa |
|---|---|---|
| italia | 100 | 100,0% |
Kuinka monta päivittäistä käyntiä Benedetta Cappa Marinetti -sivulla on, ja miten se kehittyy seuraavan kolmen viikon aikana?
Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.
Tietotaulukko
| Päivä | Käynnit |
|---|---|
| pe 25 Syy | 0 |
| la 26 Syy | 0 |
| su 27 Syy | 0 |
| ma 28 Syy | 0 |
| ti 29 Syy | 0 |
| ke 30 Syy | 0 |
| to 1 Lok | 100 |
| pe 2 Lok | 0 |
| la 3 Lok | 0 |
| su 4 Lok | 0 |
| ma 5 Lok | 200 |
| ti 6 Lok | 0 |
| ke 7 Lok | 0 |
| to 8 Lok | 0 |
| pe 9 Lok | 0 |
| la 10 Lok | 0 |
| su 11 Lok | 0 |
| ma 12 Lok | 100 |
| ti 13 Lok | 0 |
| ke 14 Lok | 100 |
| to 15 Lok | 100 |
| pe 16 Lok (ennuste) | 0 |
| la 17 Lok (ennuste) | 0 |
| su 18 Lok (ennuste) | 0 |
| ma 19 Lok (ennuste) | 200 |
| ti 20 Lok (ennuste) | 0 |
| ke 21 Lok (ennuste) | 100 |
| to 22 Lok (ennuste) | 100 |
| pe 23 Lok (ennuste) | 0 |
| la 24 Lok (ennuste) | 0 |
| su 25 Lok (ennuste) | 0 |
| ma 26 Lok (ennuste) | 200 |
| ti 27 Lok (ennuste) | 0 |
| ke 28 Lok (ennuste) | 100 |
| to 29 Lok (ennuste) | 200 |
| pe 30 Lok (ennuste) | 0 |
| la 31 Lok (ennuste) | 0 |
| su 1 Mar (ennuste) | 0 |
| ma 2 Mar (ennuste) | 300 |
| ti 3 Mar (ennuste) | 0 |
| ke 4 Mar (ennuste) | 100 |
| to 5 Mar (ennuste) | 200 |
Mitä ihmiset kysyvät artistista Benedetta Cappa Marinetti
Mitä Benedetta Cappa Marinetti -teoksia ihmiset avaavat eniten?
- Ennen kaikkea Synthesis of Radio Communications, 200 vierailulla tai 40% katselukerroista. 3 teosta on sijoitettu ylemmäs.
Kuinka suuri on Benedetta Cappa Marinetti yleisö ArtsDot.com-palvelussa?
- 1 000 käyntiä kahdenneksitoista kuukaudessa: 500 taiteilijan sivulla ja 500 teoksissa.
Mitkä Benedetta Cappa Marinetti teokset sopivat parhaiten kävijöiden makuun?
- Pehmeä valoisuus-tunnisteella varustetut teokset (Valoisuus) muodostavat 80% käynneistä, vaikka ne ovat vain 36% kokoelmasta.