Mitä tämä sivu sisältää?
Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa Aurél Bernáth sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.
Aurél Bernáth pähkinänkuoressa
Viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana Road At The Lakeside oli Aurél Bernáth näyttävimmät teos ArtsDot.com-palvelussa: 300 katselukertaa, mikä vastaa 30% artistin teosten kaikista katselukerroista. Sitä seuraavat Riviera ja The Charles Bridge In Prague. Yhteensä Aurél Bernáth sai 1 100 käyntikertaa: 600 artistin sivulla ja 500 yksittäisten teosten sivuilla. Vilkkain kuukausi oli Hei 2026, jolloin vierailuja oli 500. Kävijät suosivat tyyliä Tasapainoinen (Kontrasti): 40% käynneistä kohdistui tällaisiin teoksiin, jotka muodostavat 13% taiteilijan valikoimasta.
Tarkastelluimmat 8 Aurél Bernáth -teosta
Nämä ovat ArtsDot.com-palvelussa viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana eniten avattuja Aurél Bernáth -teoksia (8 kpl), järjestettynä eniten katselluista ensin.
-
1
Road At The Lakeside
300 käyntiä · 30,0%
-
2
Riviera
100 käyntiä · 10,0%
-
3
The Charles Bridge In Prague
100 käyntiä · 10,0%
-
4
Alice And Marili On The Balcony
100 käyntiä · 10,0%
-
5
Self-portrait In A Yellow Coat
100 käyntiä · 10,0%
-
6
The Port Of Genoa
100 käyntiä · 10,0%
-
7
Morning
100 käyntiä · 10,0%
-
8
Cathedrals And Houses
100 käyntiä · 10,0%
Kuinka monta ihmistä vierailee Aurél Bernáth -sivulla kuukaudessa?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.
Katso luvut
| Kuukausi | Taiteilijan sivu | Teossivut |
|---|---|---|
| Mar 2025 | 0 | 0 |
| Jou 2025 | 0 | 0 |
| Tam 2026 | 0 | 0 |
| Hel 2026 | 0 | 0 |
| Maa 2026 | 0 | 0 |
| Huh 2026 | 0 | 0 |
| Tou 2026 | 0 | 0 |
| Kes 2026 | 0 | 0 |
| Hei 2026 | 100 | 400 |
| Elo 2026 | 100 | 0 |
| Syy 2026 | 0 | 0 |
| Lok 2026 | 400 | 100 |
Kuinka usein Aurél Bernáth -taiteilijan teoksia katsotaan?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.
Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.
Minkä tyyppisiä teoksia Aurél Bernáth vierailijat valitsevat?
Jokainen tähtikaavio vertaa kahta asiaa. Katkoviivalla merkitty alue edustaa taiteilijan omaa tuotantoa: viisikymmentä satunnaisesti valittua teosta, järjestettynä yhden ominaisuuden mukaan. Yhtenäinen alue puolestaan kuvaa, mihin vierailut todellisuudessa kohdistuivat viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana. Jos yhtenäinen alue ulottuu katkoviivalla merkittyä aluetta pidemmälle, kyseinen teostyyppi kerää enemmän huomiota kuin sen osuus taiteilijan tuotannosta antaisi olettaa.
Tunnelma
Tunteen sävy
Valoisuus
Värikylläisyys
Väripaletti
Värin voimakkuus
Kontrasti
Väriharmonia
Katso luvut
| Valoisuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Tumma | 13,0% | 10,0% |
| Pehmeä varjo | 34,8% | 50,0% |
| Pehmeä valoisuus | 26,1% | 20,0% |
| Kirkas tasapaino | 17,4% | 10,0% |
| Valoisa | 8,7% | 10,0% |
| Värikylläisyys | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Vaimea | 34,8% | 10,0% |
| Hienovaraiset värit | 30,4% | 40,0% |
| Tasapainoisen pehmeä | 21,7% | 20,0% |
| Selkeä värikylläisyys | 13,0% | 30,0% |
| Voimakas väri | 0,0% | 0,0% |
| Väripaletti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Neutraalit sävyt | 50,0% | 33,3% |
| Tumma | 33,3% | 50,0% |
| Maanläheinen | 16,7% | 16,7% |
| Värin voimakkuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Monokromaattinen | 39,1% | 10,0% |
| Tasapainoinen | 39,1% | 50,0% |
| Voimakas | 21,7% | 40,0% |
| Kontrasti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Seesteinen | 4,3% | 0,0% |
| Pehmeä | 17,4% | 20,0% |
| Tasapainoinen | 13,0% | 40,0% |
| Voimakas | 13,0% | 0,0% |
| Lausunto | 52,2% | 40,0% |
| Väriharmonia | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Ristiriitainen väripaletti | 30,4% | 30,0% |
| Pehmeästi sekoitettu paletti | 21,7% | 0,0% |
| Tasapainoinen harmonia | 8,7% | 30,0% |
| Vahva väriyhtenäisyys | 26,1% | 30,0% |
| Yhtenäinen väripaletti | 13,0% | 10,0% |
Mitä Aurél Bernáth -teoksia katsotaan eniten kuukausittain?
Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.
Katso luvut
| Teos | Mar 2025 | Jou 2025 | Tam 2026 | Hel 2026 | Maa 2026 | Huh 2026 | Tou 2026 | Kes 2026 | Hei 2026 | Elo 2026 | Syy 2026 | Lok 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Port Of Genoa | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Peasant Family | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Railway near Piešťany | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Counts And Castles | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Villages | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Venus | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Falling And Crying | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Cathedrals And Houses | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Self-portrait | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Walchensee | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Mitä kieliä Aurél Bernáthin vierailijat käyttävät?
Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.
Katso luvut
| Kieli | Käynnit | Jaa |
|---|---|---|
| hollanti | 400 | 100,0% |
Kuinka monta käyntiä Aurél Bernáth saa päivittäin ja mitä seuraavaksi?
Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.
Katso luvut
| Päivä | Käynnit |
|---|---|
| pe 16 Lok | 0 |
| la 17 Lok | 0 |
| su 18 Lok | 0 |
| ma 19 Lok | 0 |
| ti 20 Lok | 0 |
| ke 21 Lok | 0 |
| to 22 Lok | 0 |
| pe 23 Lok | 0 |
| la 24 Lok | 0 |
| su 25 Lok | 0 |
| ma 26 Lok | 200 |
| ti 27 Lok | 0 |
| ke 28 Lok | 0 |
| to 29 Lok | 0 |
| pe 30 Lok | 0 |
| la 31 Lok | 0 |
| su 1 Mar | 100 |
| ma 2 Mar | 0 |
| ti 3 Mar | 0 |
| ke 4 Mar | 0 |
| to 5 Mar | 0 |
| pe 6 Mar (ennuste) | 0 |
| la 7 Mar (ennuste) | 0 |
| su 8 Mar (ennuste) | 0 |
| ma 9 Mar (ennuste) | 100 |
| ti 10 Mar (ennuste) | 0 |
| ke 11 Mar (ennuste) | 0 |
| to 12 Mar (ennuste) | 0 |
| pe 13 Mar (ennuste) | 0 |
| la 14 Mar (ennuste) | 0 |
| su 15 Mar (ennuste) | 100 |
| ma 16 Mar (ennuste) | 100 |
| ti 17 Mar (ennuste) | 0 |
| ke 18 Mar (ennuste) | 0 |
| to 19 Mar (ennuste) | 0 |
| pe 20 Mar (ennuste) | 0 |
| la 21 Mar (ennuste) | 0 |
| su 22 Mar (ennuste) | 100 |
| ma 23 Mar (ennuste) | 100 |
| ti 24 Mar (ennuste) | 0 |
| ke 25 Mar (ennuste) | 0 |
| to 26 Mar (ennuste) | 0 |
Kysymyksiä artistista Aurél Bernáth palvelussa ArtsDot.com
Mitkä Aurél Bernáth teokset ovat suosituimpia?
- Road At The Lakeside on suosituin teos 300 vierailulla (30% kaikista Aurél Bernáth -teosten näkymistä). Yllä oleva sijoituslista sisältää 8 katsotuinta teosta.
Kuinka monta ihmistä katsoo Aurél Bernáth -taiteilijaa sivustolla ArtsDot.com?
- Viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana Aurél Bernáth sai yhteensä 1 100 käyntikertaa: 600 taiteilijan sivulla ja 500 yksittäisten teosten sivuilla.
Minkä tyyppisistä teoksista Aurél Bernáth -taiteilijan vierailijat pitävät?
- He suosivat Tasapainoinen (Kontrasti): 40% käynneistä, kun taas taiteilijan luettelosta 13%.