Mitä tämä sivu sisältää?
Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa Arthur Rothstein sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.
Arthur Rothstein: luvut muutamassa rivissä
Mountain People, Garrett County, Maryland on suosituin teos: 100 käyntikertaa viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana, mikä on 17% kaikista Arthur Rothstein -teosten näkymistä. Seuraavina ovat Skull, Badlands, South Dakota ja Clarence Tilton and Pearl Rood, Oswego County, New York, Bachelor Farmers, New York. Taiteilijasivu (400 näyttelyä) ja teokset (500 näyttelyä) ovat yhteensä 900 näyttelyä. Kiinnostus laski 100% välillä Elo 2026 ja Syy 2026. Paras kuukausi: Hei 2026 (700 käyntiä). Käynnit painottuvat Pehmeä (Kontrasti) -tyyliin, jolloin sen osuus on 50% käynneistä, kun taas koko luettelon osuus on 21%.
Arthur Rothstein: 6 teosta, joita ihmiset katsovat ensin
Jokaisen alla olevan teoksen on avannut todellinen vierailija ArtsDot.com-palvelussa viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana. Sija 1 on Arthur Rothstein-taiteilijan vierailuun perustuva suosituin teos.
-
1
Mountain People, Garrett County, Maryland, 1936
100 käyntiä · 16,7%
-
2
Skull, Badlands, South Dakota, 1936
100 käyntiä · 16,7%
-
3
Clarence Tilton and Pearl Rood, Oswego County, New York, Bachelor Farmers, New York, 1937
100 käyntiä · 16,7%
-
4
Beer Tavern, Peoria, Illinois, 1938
100 käyntiä · 16,7%
-
5
Girl at Gee, 1937
100 käyntiä · 16,7%
-
6
Copper Pit, Ruth, Nevada, 1940
100 käyntiä · 16,7%
Milloin ihmiset vierailevat Arthur Rothstein -sivulla?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.
Tietotaulukko
| Kuukausi | Taiteilijan sivu | Teossivut |
|---|---|---|
| Lok 2025 | 0 | 0 |
| Mar 2025 | 0 | 0 |
| Jou 2025 | 0 | 0 |
| Tam 2026 | 0 | 0 |
| Hel 2026 | 0 | 0 |
| Maa 2026 | 0 | 0 |
| Huh 2026 | 0 | 0 |
| Tou 2026 | 0 | 0 |
| Kes 2026 | 100 | 0 |
| Hei 2026 | 200 | 500 |
| Elo 2026 | 100 | 0 |
| Syy 2026 | 0 | 0 |
Milloin Arthur Rothstein -taiteilijan teoksia katsotaan?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.
Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.
Mitä Arthur Rothstein -taiteilijan kävijät valitsevat verrattuna siihen, mitä taiteilija on luonut?
Jokainen tähtikaavio vertaa kahta asiaa. Katkoviivalla merkitty alue edustaa taiteilijan omaa tuotantoa: viisikymmentä satunnaisesti valittua teosta, järjestettynä yhden ominaisuuden mukaan. Yhtenäinen alue puolestaan kuvaa, mihin vierailut todellisuudessa kohdistuivat viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana. Jos yhtenäinen alue ulottuu katkoviivalla merkittyä aluetta pidemmälle, kyseinen teostyyppi kerää enemmän huomiota kuin sen osuus taiteilijan tuotannosta antaisi olettaa.
Tunnelma
Tunteen sävy
Valoisuus
Värikylläisyys
Väripaletti
Värin voimakkuus
Kontrasti
Väriharmonia
Tietotaulukko
| Valoisuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Tumma | 4,2% | 16,7% |
| Pehmeä varjo | 41,7% | 33,3% |
| Pehmeä valoisuus | 29,2% | 33,3% |
| Kirkas tasapaino | 25,0% | 16,7% |
| Valoisa | 0,0% | 0,0% |
| Värikylläisyys | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Vaimea | 95,8% | 100,0% |
| Hienovaraiset värit | 4,2% | 0,0% |
| Tasapainoisen pehmeä | 0,0% | 0,0% |
| Selkeä värikylläisyys | 0,0% | 0,0% |
| Voimakas väri | 0,0% | 0,0% |
| Värin voimakkuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Monokromaattinen | 100,0% | 100,0% |
| Tasapainoinen | 0,0% | 0,0% |
| Voimakas | 0,0% | 0,0% |
| Kontrasti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Seesteinen | 4,2% | 0,0% |
| Pehmeä | 20,8% | 50,0% |
| Tasapainoinen | 12,5% | 0,0% |
| Voimakas | 25,0% | 33,3% |
| Lausunto | 37,5% | 16,7% |
| Väriharmonia | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Ristiriitainen väripaletti | 4,2% | 0,0% |
| Pehmeästi sekoitettu paletti | 4,2% | 16,7% |
| Tasapainoinen harmonia | 20,8% | 16,7% |
| Vahva väriyhtenäisyys | 4,2% | 0,0% |
| Yhtenäinen väripaletti | 66,7% | 66,7% |
Mitkä ovat Arthur Rothstein suosituimmat teokset kuukausittain?
Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.
Tietotaulukko
| Teos | Lok 2025 | Mar 2025 | Jou 2025 | Tam 2026 | Hel 2026 | Maa 2026 | Huh 2026 | Tou 2026 | Kes 2026 | Hei 2026 | Elo 2026 | Syy 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pettway family group. Gee | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Skull, Badlands, South Dako… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Inhabitants of Gees Bend, A… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Logs Coming up Conveyor int… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mrs. Dodson and One of her… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mountain People, Garrett Co… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Farmer Who will be Resettle… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Plowing at Gee | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mrs. Bailey Nicholson, Shen… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| South Dakota Drought Refuge… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Mitä kieliä Arthur Rothstein -yleisö puhuu?
Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.
Kuinka monta päivittäistä käyntiä Arthur Rothstein -sivulla on, ja miten se kehittyy seuraavan kolmen viikon aikana?
Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.
Tietotaulukko
| Päivä | Käynnit |
|---|---|
| la 26 Syy | 0 |
| su 27 Syy | 0 |
| ma 28 Syy | 0 |
| ti 29 Syy | 0 |
| ke 30 Syy | 0 |
| to 1 Lok | 0 |
| pe 2 Lok | 0 |
| la 3 Lok | 0 |
| su 4 Lok | 0 |
| ma 5 Lok | 0 |
| ti 6 Lok | 0 |
| ke 7 Lok | 0 |
| to 8 Lok | 0 |
| pe 9 Lok | 0 |
| la 10 Lok | 0 |
| su 11 Lok | 0 |
| ma 12 Lok | 0 |
| ti 13 Lok | 0 |
| ke 14 Lok | 0 |
| to 15 Lok | 0 |
| pe 16 Lok | 0 |
| la 17 Lok (ennuste) | 0 |
| su 18 Lok (ennuste) | 0 |
| ma 19 Lok (ennuste) | 0 |
| ti 20 Lok (ennuste) | 0 |
| ke 21 Lok (ennuste) | 0 |
| to 22 Lok (ennuste) | 0 |
| pe 23 Lok (ennuste) | 0 |
| la 24 Lok (ennuste) | 0 |
| su 25 Lok (ennuste) | 0 |
| ma 26 Lok (ennuste) | 0 |
| ti 27 Lok (ennuste) | 0 |
| ke 28 Lok (ennuste) | 0 |
| to 29 Lok (ennuste) | 0 |
| pe 30 Lok (ennuste) | 0 |
| la 31 Lok (ennuste) | 0 |
| su 1 Mar (ennuste) | 0 |
| ma 2 Mar (ennuste) | 0 |
| ti 3 Mar (ennuste) | 0 |
| ke 4 Mar (ennuste) | 0 |
| to 5 Mar (ennuste) | 0 |
| pe 6 Mar (ennuste) | 0 |
Mitä ihmiset kysyvät artistista Arthur Rothstein
Mitä Arthur Rothstein -teoksia ihmiset avaavat eniten?
- Ennen kaikkea Mountain People, Garrett County, Maryland, 100 vierailulla tai 17% katselukerroista. 6 teosta on sijoitettu ylemmäs.
Kuinka suuri on Arthur Rothstein yleisö ArtsDot.com-palvelussa?
- 900 käyntiä kahdenneksitoista kuukaudessa: 400 taiteilijan sivulla ja 500 teoksissa.
Mitkä Arthur Rothstein teokset sopivat parhaiten kävijöiden makuun?
- Pehmeä-tunnisteella varustetut teokset (Kontrasti) muodostavat 50% käynneistä, vaikka ne ovat vain 21% kokoelmasta.