Mitä tämä sivu sisältää?
Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa Anthonie Waldorp sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.
Lyhyt versio artistille Anthonie Waldorp
A Canal Near The Hague on Anthonie Waldorp -taiteilijan suosituin teos: 200 näyttelykäyntiä kahdenneksitoista kuukauden aikana, eli 22% kaikista katseluista. The capture of den breuil by the dutch protestants ja Activities On A River täydentävät palkintopallin. Anthonie Waldorp keräsi yhteensä 1 200 käyntiä, joista 300 taiteilijan sivulla ja 900 teoksilla. Huippukuukausi oli Hei 2026, jolloin vierailuja oli 1 100. Yksi maku erottuu joukosta: Tasapainoisen pehmeä (Värikylläisyys) saa 56% käynneistä, vaikka se on vain 24% koko luettelosta.
Top 7: Anthonie Waldorp teokset, joita katsotaan eniten
Sijoitus todellisten käyntien, ei katalogipisteiden perusteella: Anthonie Waldorp -taiteilijan 7 teosta on avattu useimmin ArtsDot.com -palvelussa kahdennesvuoden aikana.
-
1
A Canal Near The Hague
200 käyntiä · 22,2%
-
2
The capture of den breuil by the dutch protestants
200 käyntiä · 22,2%
-
3
Activities On A River
100 käyntiä · 11,1%
-
4
A busy shipping lane
100 käyntiä · 11,1%
-
5
At The Gateway
100 käyntiä · 11,1%
-
6
Sailing vessels on choppy water, a town in the distance
100 käyntiä · 11,1%
-
7
A river landscape with barges at full sail and townsfolk in the foreground
100 käyntiä · 11,1%
Kuinka suosittu Anthonie Waldorp -sivu on kuukaudesta toiseen?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.
Näytä tämän kaavion luvut
| Kuukausi | Taiteilijan sivu | Teossivut |
|---|---|---|
| Lok 2025 | 0 | 0 |
| Mar 2025 | 0 | 0 |
| Jou 2025 | 0 | 0 |
| Tam 2026 | 0 | 0 |
| Hel 2026 | 0 | 0 |
| Maa 2026 | 0 | 0 |
| Huh 2026 | 0 | 0 |
| Tou 2026 | 0 | 0 |
| Kes 2026 | 0 | 100 |
| Hei 2026 | 300 | 800 |
| Elo 2026 | 0 | 0 |
| Syy 2026 | 0 | 0 |
Kuinka paljon Anthonie Waldorp teokset saavat yhteensä huomiota?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.
Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.
Minkä tyyliset teokset houkuttelevat Anthonie Waldorp -taiteilijan vierailijoita?
Jokainen tähtikaavio vertaa kahta asiaa. Katkoviivalla merkitty alue edustaa taiteilijan omaa tuotantoa: viisikymmentä satunnaisesti valittua teosta, järjestettynä yhden ominaisuuden mukaan. Yhtenäinen alue puolestaan kuvaa, mihin vierailut todellisuudessa kohdistuivat viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana. Jos yhtenäinen alue ulottuu katkoviivalla merkittyä aluetta pidemmälle, kyseinen teostyyppi kerää enemmän huomiota kuin sen osuus taiteilijan tuotannosta antaisi olettaa.
Tunnelma
Tunteen sävy
Valoisuus
Värikylläisyys
Väripaletti
Värin voimakkuus
Kontrasti
Väriharmonia
Näytä tämän kaavion luvut
| Valoisuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Tumma | 8,1% | 11,1% |
| Pehmeä varjo | 16,2% | 11,1% |
| Pehmeä valoisuus | 48,6% | 55,6% |
| Kirkas tasapaino | 18,9% | 22,2% |
| Valoisa | 8,1% | 0,0% |
| Värikylläisyys | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Vaimea | 48,6% | 33,3% |
| Hienovaraiset värit | 21,6% | 0,0% |
| Tasapainoisen pehmeä | 24,3% | 55,6% |
| Selkeä värikylläisyys | 5,4% | 11,1% |
| Voimakas väri | 0,0% | 0,0% |
| Väripaletti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Neutraalit sävyt | 48,1% | 37,5% |
| Maanläheinen | 33,3% | 50,0% |
| Tumma | 11,1% | 0,0% |
| Pastellisävyt | 7,4% | 12,5% |
| Värin voimakkuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Monokromaattinen | 54,0% | 33,3% |
| Tasapainoinen | 27,0% | 55,6% |
| Voimakas | 18,9% | 11,1% |
| Kontrasti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Seesteinen | 8,1% | 11,1% |
| Pehmeä | 8,1% | 0,0% |
| Tasapainoinen | 16,2% | 0,0% |
| Voimakas | 21,6% | 22,2% |
| Lausunto | 46,0% | 66,7% |
| Väriharmonia | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Ristiriitainen väripaletti | 18,9% | 22,2% |
| Pehmeästi sekoitettu paletti | 2,7% | 0,0% |
| Tasapainoinen harmonia | 2,7% | 0,0% |
| Vahva väriyhtenäisyys | 32,4% | 44,4% |
| Yhtenäinen väripaletti | 43,2% | 33,3% |
Miten suosituimmat Anthonie Waldorp -teokset vertautuvat toisiinsa vuoden aikana?
Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.
Näytä tämän kaavion luvut
| Teos | Lok 2025 | Mar 2025 | Jou 2025 | Tam 2026 | Hel 2026 | Maa 2026 | Huh 2026 | Tou 2026 | Kes 2026 | Hei 2026 | Elo 2026 | Syy 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Portrait of Nuijen | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Church in Delft | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Interior of a church in Alk… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mill with sight of Delft | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Seascape with Ships | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Merwede River with the… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Marine: Arrival of High-Ran… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Sunlit Countryard With Fi… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Daily activities in a fishe… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sailing vessels on choppy w… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
Millä kielillä Anthonie Waldorp on luettu?
Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.
Miltä Anthonie Waldorp päivittäiset vierailut näyttävät ja mikä on ennuste?
Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.
Näytä tämän kaavion luvut
| Päivä | Käynnit |
|---|---|
| la 26 Syy | 0 |
| su 27 Syy | 0 |
| ma 28 Syy | 0 |
| ti 29 Syy | 0 |
| ke 30 Syy | 0 |
| to 1 Lok | 0 |
| pe 2 Lok | 0 |
| la 3 Lok | 0 |
| su 4 Lok | 0 |
| ma 5 Lok | 0 |
| ti 6 Lok | 0 |
| ke 7 Lok | 0 |
| to 8 Lok | 0 |
| pe 9 Lok | 0 |
| la 10 Lok | 0 |
| su 11 Lok | 0 |
| ma 12 Lok | 0 |
| ti 13 Lok | 0 |
| ke 14 Lok | 0 |
| to 15 Lok | 0 |
| pe 16 Lok | 0 |
| la 17 Lok (ennuste) | 0 |
| su 18 Lok (ennuste) | 0 |
| ma 19 Lok (ennuste) | 0 |
| ti 20 Lok (ennuste) | 0 |
| ke 21 Lok (ennuste) | 0 |
| to 22 Lok (ennuste) | 0 |
| pe 23 Lok (ennuste) | 0 |
| la 24 Lok (ennuste) | 0 |
| su 25 Lok (ennuste) | 0 |
| ma 26 Lok (ennuste) | 0 |
| ti 27 Lok (ennuste) | 0 |
| ke 28 Lok (ennuste) | 0 |
| to 29 Lok (ennuste) | 0 |
| pe 30 Lok (ennuste) | 0 |
| la 31 Lok (ennuste) | 0 |
| su 1 Mar (ennuste) | 0 |
| ma 2 Mar (ennuste) | 0 |
| ti 3 Mar (ennuste) | 0 |
| ke 4 Mar (ennuste) | 0 |
| to 5 Mar (ennuste) | 0 |
| pe 6 Mar (ennuste) | 0 |
Anthonie Waldorp: nopeita vastauksia
Mikä on Anthonie Waldorp -taiteilijan katsotuin teos?
- Se on A Canal Near The Hague: 200 vierailua, mikä on 22% Anthonie Waldorp -taiteilijan kokonaisnäyttömistä. Yllä oleva lista ulottuu sijoille 7.
Kuinka monta käyntiä Anthonie Waldorp saa?
- 1 200 viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana, joista 300 taiteilijan sivulla ja 900 yksittäisissä teoksissa.
Onko Anthonie Waldorp -taiteilijalla jokin teostyyppi, jota ihmiset suosivat?
- Kyllä, Tasapainoisen pehmeä (Värikylläisyys): 56% vierailuista vastaa 24% osuutta luettelosta.