Mitä tämä sivu sisältää?
Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa Andrea Benetti sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.
Andrea Benetti: luvut muutamassa rivissä
Radio Waves, Oil And Acrylic On Bas-relief In Plaster On Canvas (80 x 60 CM) (2009) on suosituin teos: 100 käyntikertaa viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana, mikä on 12% kaikista Andrea Benetti -teosten näkymistä. Seuraavina ovat Grecale, , Oil And Oxides On Bas-relief In Plaster On Canvas (70 x 70 CM) (2021) ja My Universe, , Oil, Henna And Acrylic On Bas-relief In Plaster On Canvas (50 x 80 CM) (2009). Taiteilijasivu (0 näyttelyä) ja teokset (800 näyttelyä) ovat yhteensä 800 näyttelyä. Kiinnostus laski 100% välillä Elo 2026 ja Syy 2026. Paras kuukausi: Hei 2026 (700 käyntiä). Käynnit painottuvat Hienovaraiset värit (Värikylläisyys) -tyyliin, jolloin sen osuus on 50% käynneistä, kun taas koko luettelon osuus on 35%.
Andrea Benetti: 8 teosta, joita ihmiset katsovat ensin
Jokaisen alla olevan teoksen on avannut todellinen vierailija ArtsDot.com-palvelussa viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana. Sija 1 on Andrea Benetti-taiteilijan vierailuun perustuva suosituin teos.
-
1
Radio Waves, Oil And Acrylic On Bas-relief In Plaster On Canvas (80 x 60 CM) (2009)
100 käyntiä · 12,5%
-
2
Grecale, , Oil And Oxides On Bas-relief In Plaster On Canvas (70 x 70 CM) (2021)
100 käyntiä · 12,5%
-
3
My Universe, , Oil, Henna And Acrylic On Bas-relief In Plaster On Canvas (50 x 80 CM) (2009)
100 käyntiä · 12,5%
-
4
Rebirth, Oil, Cacao And Oxides On Bas-relief In Plaster On Canvas (70 x 50 CM) (2022)
100 käyntiä · 12,5%
-
5
Rediscovered Love, , Oil And Henna On Bas-relief In Plaster On Canvas (70 x 50 CM) (2015)
100 käyntiä · 12,5%
-
6
Abstract Chemistry, Oil And Oxides On Bas-relief In Plaster On Canvas (70 x 50 CM) (2020)
100 käyntiä · 12,5%
-
7
The Angel, , Oil, Cacao And Oxides On Bas-relief In Plaster On Canvas (60 x 100 CM) (2022)
100 käyntiä · 12,5%
-
8
Cameo, Oil And Oxides On Bas-relief In Plaster On Canvas (70 x 50 CM) (2020)
100 käyntiä · 12,5%
Milloin ihmiset vierailevat Andrea Benetti -sivulla?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.
Tietotaulukko
| Kuukausi | Taiteilijan sivu | Teossivut |
|---|---|---|
| Lok 2025 | 0 | 0 |
| Mar 2025 | 0 | 0 |
| Jou 2025 | 0 | 0 |
| Tam 2026 | 0 | 0 |
| Hel 2026 | 0 | 0 |
| Maa 2026 | 0 | 0 |
| Huh 2026 | 0 | 0 |
| Tou 2026 | 0 | 0 |
| Kes 2026 | 0 | 0 |
| Hei 2026 | 0 | 700 |
| Elo 2026 | 0 | 100 |
| Syy 2026 | 0 | 0 |
Milloin Andrea Benetti -taiteilijan teoksia katsotaan?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.
Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.
Mitä Andrea Benetti -taiteilijan kävijät valitsevat verrattuna siihen, mitä taiteilija on luonut?
Jokainen tähtikaavio vertaa kahta asiaa. Katkoviivalla merkitty alue edustaa taiteilijan omaa tuotantoa: viisikymmentä satunnaisesti valittua teosta, järjestettynä yhden ominaisuuden mukaan. Yhtenäinen alue puolestaan kuvaa, mihin vierailut todellisuudessa kohdistuivat viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana. Jos yhtenäinen alue ulottuu katkoviivalla merkittyä aluetta pidemmälle, kyseinen teostyyppi kerää enemmän huomiota kuin sen osuus taiteilijan tuotannosta antaisi olettaa.
Tunnelma
Tunteen sävy
Valoisuus
Värikylläisyys
Väripaletti
Värin voimakkuus
Kontrasti
Väriharmonia
Tietotaulukko
| Valoisuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Tumma | 0,0% | 0,0% |
| Pehmeä varjo | 0,0% | 0,0% |
| Pehmeä valoisuus | 15,0% | 12,5% |
| Kirkas tasapaino | 80,0% | 75,0% |
| Valoisa | 5,0% | 12,5% |
| Värikylläisyys | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Vaimea | 60,0% | 50,0% |
| Hienovaraiset värit | 35,0% | 50,0% |
| Tasapainoisen pehmeä | 5,0% | 0,0% |
| Selkeä värikylläisyys | 0,0% | 0,0% |
| Voimakas väri | 0,0% | 0,0% |
| Värin voimakkuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Monokromaattinen | 30,0% | 25,0% |
| Tasapainoinen | 70,0% | 75,0% |
| Voimakas | 0,0% | 0,0% |
| Kontrasti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Seesteinen | 0,0% | 0,0% |
| Pehmeä | 5,0% | 12,5% |
| Tasapainoinen | 10,0% | 12,5% |
| Voimakas | 65,0% | 50,0% |
| Lausunto | 20,0% | 25,0% |
| Väriharmonia | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Ristiriitainen väripaletti | 40,0% | 37,5% |
| Pehmeästi sekoitettu paletti | 30,0% | 25,0% |
| Tasapainoinen harmonia | 25,0% | 37,5% |
| Vahva väriyhtenäisyys | 5,0% | 0,0% |
| Yhtenäinen väripaletti | 0,0% | 0,0% |
Mitkä ovat Andrea Benetti suosituimmat teokset kuukausittain?
Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.
Tietotaulukko
| Teos | Lok 2025 | Mar 2025 | Jou 2025 | Tam 2026 | Hel 2026 | Maa 2026 | Huh 2026 | Tou 2026 | Kes 2026 | Hei 2026 | Elo 2026 | Syy 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Radio Waves, Oil And Acryli… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Routes, Oil And Acrylic On… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Reptile, , Oil And Kark… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Middle Ages, , Oil, Coffee… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Door Of Desires, , Oil… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Cameo, Oil And Oxides On Ba… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Planets, Oil And Cacao On B… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Rebirth, Oil, Cacao And Oxi… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Synapses, Oil And Oxides On… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Cinema, , Oil And Oxides On… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Mitä kieliä Andrea Benetti -yleisö puhuu?
Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.
Kuinka monta päivittäistä käyntiä Andrea Benetti -sivulla on, ja miten se kehittyy seuraavan kolmen viikon aikana?
Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.
Tietotaulukko
| Päivä | Käynnit |
|---|---|
| to 24 Syy | 0 |
| pe 25 Syy | 0 |
| la 26 Syy | 0 |
| su 27 Syy | 0 |
| ma 28 Syy | 0 |
| ti 29 Syy | 0 |
| ke 30 Syy | 0 |
| to 1 Lok | 0 |
| pe 2 Lok | 0 |
| la 3 Lok | 0 |
| su 4 Lok | 0 |
| ma 5 Lok | 0 |
| ti 6 Lok | 0 |
| ke 7 Lok | 0 |
| to 8 Lok | 0 |
| pe 9 Lok | 0 |
| la 10 Lok | 0 |
| su 11 Lok | 0 |
| ma 12 Lok | 0 |
| ti 13 Lok | 0 |
| ke 14 Lok | 0 |
| to 15 Lok (ennuste) | 0 |
| pe 16 Lok (ennuste) | 0 |
| la 17 Lok (ennuste) | 0 |
| su 18 Lok (ennuste) | 0 |
| ma 19 Lok (ennuste) | 0 |
| ti 20 Lok (ennuste) | 0 |
| ke 21 Lok (ennuste) | 0 |
| to 22 Lok (ennuste) | 0 |
| pe 23 Lok (ennuste) | 0 |
| la 24 Lok (ennuste) | 0 |
| su 25 Lok (ennuste) | 0 |
| ma 26 Lok (ennuste) | 0 |
| ti 27 Lok (ennuste) | 0 |
| ke 28 Lok (ennuste) | 0 |
| to 29 Lok (ennuste) | 0 |
| pe 30 Lok (ennuste) | 0 |
| la 31 Lok (ennuste) | 0 |
| su 1 Mar (ennuste) | 0 |
| ma 2 Mar (ennuste) | 0 |
| ti 3 Mar (ennuste) | 0 |
| ke 4 Mar (ennuste) | 0 |
Mitä ihmiset kysyvät artistista Andrea Benetti
Mitä Andrea Benetti -teoksia ihmiset avaavat eniten?
- Ennen kaikkea Radio Waves, Oil And Acrylic On Bas-relief In Plaster On Canvas (80 x 60 CM) (2009), 100 vierailulla tai 12% katselukerroista. 8 teosta on sijoitettu ylemmäs.
Kuinka suuri on Andrea Benetti yleisö ArtsDot.com-palvelussa?
- 800 käyntiä kahdenneksitoista kuukaudessa: 0 taiteilijan sivulla ja 800 teoksissa.
Mitkä Andrea Benetti teokset sopivat parhaiten kävijöiden makuun?
- Hienovaraiset värit-tunnisteella varustetut teokset (Värikylläisyys) muodostavat 50% käynneistä, vaikka ne ovat vain 35% kokoelmasta.