Mitä tämä sivu sisältää?
Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa Ambroise Louis Garneray sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.
Ambroise Louis Garneray pähkinänkuoressa
Viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana COMBAT NAVAL oli Ambroise Louis Garneray näyttävimmät teos ArtsDot.com-palvelussa: 600 katselukertaa, mikä vastaa 14% artistin teosten kaikista katselukerroista. Sitä seuraavat Pirate Ship ja Confiance Kent Fight. Yhteensä Ambroise Louis Garneray sai 5 700 käyntikertaa: 2 200 artistin sivulla ja 3 500 yksittäisten teosten sivuilla. Kiinnostus kasvaa: käynnit nousivat 200% välillä Elo 2026–Syy 2026. Vilkkain kuukausi oli Hei 2026, jolloin vierailuja oli 4 100. Ihmiset selaavat tietokoneet (81%) ja puhelimet (19%). Kävijät suosivat tyyliä Tasapainoinen (Värin voimakkuus): 70% käynneistä kohdistui tällaisiin teoksiin, jotka muodostavat 42% taiteilijan valikoimasta.
Tarkastelluimmat 10 Ambroise Louis Garneray -teosta
Nämä ovat ArtsDot.com-palvelussa viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana eniten avattuja Ambroise Louis Garneray -teoksia (10 kpl), järjestettynä eniten katselluista ensin.
-
1
COMBAT NAVAL
600 käyntiä · 13,6%
-
2
Pirate Ship
600 käyntiä · 13,6%
-
3
Confiance Kent Fight
500 käyntiä · 11,4%
-
4
Peche De La Baleine
500 käyntiä · 11,4%
-
5
Naval Battle Of Navarino
300 käyntiä · 6,8%
-
6
La pêche à la morue
200 käyntiä · 4,5%
-
7
The Taking Of The 'kent' By Robert Surcouf In The Gulf Of Bengal, 7th October, 1800
200 käyntiä · 4,5%
-
8
Naval Battle Of Augusta
200 käyntiä · 4,5%
-
9
Episode of the Battle of Navarino, 20th October
200 käyntiä · 4,5%
-
10
Attacking a 'Right' Whale and Cutting In
200 käyntiä · 4,5%
Kuinka monta ihmistä vierailee Ambroise Louis Garneray -sivulla kuukaudessa?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.
Katso luvut
| Kuukausi | Taiteilijan sivu | Teossivut |
|---|---|---|
| Lok 2025 | 0 | 0 |
| Mar 2025 | 0 | 0 |
| Jou 2025 | 0 | 0 |
| Tam 2026 | 0 | 0 |
| Hel 2026 | 0 | 0 |
| Maa 2026 | 0 | 0 |
| Huh 2026 | 0 | 0 |
| Tou 2026 | 0 | 0 |
| Kes 2026 | 0 | 0 |
| Hei 2026 | 1 300 | 2 800 |
| Elo 2026 | 200 | 200 |
| Syy 2026 | 700 | 500 |
Kuinka usein Ambroise Louis Garneray -taiteilijan teoksia katsotaan?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.
Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.
Minkä tyyppisiä teoksia Ambroise Louis Garneray vierailijat valitsevat?
Jokainen tähtikaavio vertaa kahta asiaa. Katkoviivalla merkitty alue edustaa taiteilijan omaa tuotantoa: viisikymmentä satunnaisesti valittua teosta, järjestettynä yhden ominaisuuden mukaan. Yhtenäinen alue puolestaan kuvaa, mihin vierailut todellisuudessa kohdistuivat viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana. Jos yhtenäinen alue ulottuu katkoviivalla merkittyä aluetta pidemmälle, kyseinen teostyyppi kerää enemmän huomiota kuin sen osuus taiteilijan tuotannosta antaisi olettaa.
Tunnelma
Tunteen sävy
Valoisuus
Värikylläisyys
Väripaletti
Värin voimakkuus
Kontrasti
Väriharmonia
Katso luvut
| Valoisuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Tumma | 10,0% | 4,5% |
| Pehmeä varjo | 14,0% | 9,1% |
| Pehmeä valoisuus | 34,0% | 31,8% |
| Kirkas tasapaino | 30,0% | 43,2% |
| Valoisa | 12,0% | 11,4% |
| Värikylläisyys | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Vaimea | 52,0% | 29,5% |
| Hienovaraiset värit | 24,0% | 36,4% |
| Tasapainoisen pehmeä | 18,0% | 34,1% |
| Selkeä värikylläisyys | 6,0% | 0,0% |
| Voimakas väri | 0,0% | 0,0% |
| Väripaletti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Neutraalit sävyt | 44,2% | 60,0% |
| Maanläheinen | 44,2% | 40,0% |
| Tumma | 4,7% | 0,0% |
| Pastellisävyt | 4,7% | 0,0% |
| Luonnonläheinen | 2,3% | 0,0% |
| Värin voimakkuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Monokromaattinen | 46,0% | 15,9% |
| Tasapainoinen | 42,0% | 70,5% |
| Voimakas | 12,0% | 13,6% |
| Kontrasti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Seesteinen | 6,0% | 4,5% |
| Pehmeä | 18,0% | 4,5% |
| Tasapainoinen | 12,0% | 2,3% |
| Voimakas | 20,0% | 36,4% |
| Lausunto | 44,0% | 52,3% |
| Väriharmonia | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Ristiriitainen väripaletti | 32,0% | 27,3% |
| Pehmeästi sekoitettu paletti | 8,0% | 11,4% |
| Tasapainoinen harmonia | 14,0% | 4,5% |
| Vahva väriyhtenäisyys | 30,0% | 22,7% |
| Yhtenäinen väripaletti | 16,0% | 34,1% |
Mitä Ambroise Louis Garneray -teoksia katsotaan eniten kuukausittain?
Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.
Katso luvut
| Teos | Lok 2025 | Mar 2025 | Jou 2025 | Tam 2026 | Hel 2026 | Maa 2026 | Huh 2026 | Tou 2026 | Kes 2026 | Hei 2026 | Elo 2026 | Syy 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bataille navale nocturne, P… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| La pêche à la morue | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Turet, Cutter Of The St… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Episode of the Battle of Na… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Combat naval devant Agosta… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Confiance Kent Fight | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 500 | 0 | 0 |
| Shad Fishing | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Cherbourg Took The Roule Mo… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Napoleon elbe | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Jean de Bethencourt , Norma… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Mitä laitteita Ambroise Louis Garneray -taiteilijan vierailijat käyttävät?
Jokainen lohko edustaa tiettyä laitetyyppiä: puhelinta, tablettia tai tietokonetta. Mitä suurempi lohko on, sitä enemmän kyseisestä laitteesta on tullut käyntejä viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana.
Katso luvut
| Laite | Käynnit | Jaa |
|---|---|---|
| tietokoneet | 4 600 | 80,7% |
| puhelimet | 1 100 | 19,3% |
Mitä kieliä Ambroise Louis Garnerayin vierailijat käyttävät?
Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.
Katso luvut
| Kieli | Käynnit | Jaa |
|---|---|---|
| ranska | 400 | 44,4% |
| espanja | 200 | 22,2% |
| korea | 200 | 22,2% |
| englanti | 100 | 11,1% |
Kuinka monta käyntiä Ambroise Louis Garneray saa päivittäin ja mitä seuraavaksi?
Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.
Katso luvut
| Päivä | Käynnit |
|---|---|
| la 26 Syy | 0 |
| su 27 Syy | 200 |
| ma 28 Syy | 0 |
| ti 29 Syy | 0 |
| ke 30 Syy | 0 |
| to 1 Lok | 0 |
| pe 2 Lok | 0 |
| la 3 Lok | 0 |
| su 4 Lok | 100 |
| ma 5 Lok | 100 |
| ti 6 Lok | 0 |
| ke 7 Lok | 0 |
| to 8 Lok | 200 |
| pe 9 Lok | 100 |
| la 10 Lok | 100 |
| su 11 Lok | 0 |
| ma 12 Lok | 200 |
| ti 13 Lok | 0 |
| ke 14 Lok | 0 |
| to 15 Lok | 0 |
| pe 16 Lok | 0 |
| la 17 Lok (ennuste) | 0 |
| su 18 Lok (ennuste) | 100 |
| ma 19 Lok (ennuste) | 100 |
| ti 20 Lok (ennuste) | 0 |
| ke 21 Lok (ennuste) | 0 |
| to 22 Lok (ennuste) | 100 |
| pe 23 Lok (ennuste) | 0 |
| la 24 Lok (ennuste) | 0 |
| su 25 Lok (ennuste) | 100 |
| ma 26 Lok (ennuste) | 100 |
| ti 27 Lok (ennuste) | 0 |
| ke 28 Lok (ennuste) | 0 |
| to 29 Lok (ennuste) | 100 |
| pe 30 Lok (ennuste) | 0 |
| la 31 Lok (ennuste) | 0 |
| su 1 Mar (ennuste) | 100 |
| ma 2 Mar (ennuste) | 100 |
| ti 3 Mar (ennuste) | 0 |
| ke 4 Mar (ennuste) | 0 |
| to 5 Mar (ennuste) | 100 |
| pe 6 Mar (ennuste) | 0 |
Kysymyksiä artistista Ambroise Louis Garneray palvelussa ArtsDot.com
Mitkä Ambroise Louis Garneray teokset ovat suosituimpia?
- COMBAT NAVAL on suosituin teos 600 vierailulla (14% kaikista Ambroise Louis Garneray -teosten näkymistä). Yllä oleva sijoituslista sisältää 10 katsotuinta teosta.
Kuinka monta ihmistä katsoo Ambroise Louis Garneray -taiteilijaa sivustolla ArtsDot.com?
- Viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana Ambroise Louis Garneray sai yhteensä 5 700 käyntikertaa: 2 200 taiteilijan sivulla ja 3 500 yksittäisten teosten sivuilla.
Millä laitteilla Ambroise Louis Garneray -taiteilijan vierailijat selaavat?
- Pääasiassa laitteella tietokoneet (81%) ja puhelimet (19%): 81% vierailuista tulee laitteesta tietokoneet.
Minkä tyyppisistä teoksista Ambroise Louis Garneray -taiteilijan vierailijat pitävät?
- He suosivat Tasapainoinen (Värin voimakkuus): 70% käynneistä, kun taas taiteilijan luettelosta 42%.