Mitä tämä sivu sisältää?
Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa Alfred Wierusz-Kowalski sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.
Lyhyt versio artistille Alfred Wierusz-Kowalski
Ulans Stop on Alfred Wierusz-Kowalski -taiteilijan suosituin teos: 300 näyttelykäyntiä kahdenneksitoista kuukauden aikana, eli 21% kaikista katseluista. Wolf hunt ja Der gutsherr täydentävät palkintopallin. Alfred Wierusz-Kowalski keräsi yhteensä 1 500 käyntiä, joista 200 taiteilijan sivulla ja 1 300 teoksilla. Huippukuukausi oli Hei 2026, jolloin vierailuja oli 1 300. Yksi maku erottuu joukosta: Tasapainoisen pehmeä (Värikylläisyys) saa 57% käynneistä, vaikka se on vain 18% koko luettelosta.
Top 9: Alfred Wierusz-Kowalski teokset, joita katsotaan eniten
Sijoitus todellisten käyntien, ei katalogipisteiden perusteella: Alfred Wierusz-Kowalski -taiteilijan 9 teosta on avattu useimmin ArtsDot.com -palvelussa kahdennesvuoden aikana.
-
1
Ulans Stop
300 käyntiä · 21,4%
-
2
Wolf hunt
200 käyntiä · 14,3%
-
3
Der gutsherr
200 käyntiä · 14,3%
-
4
Caucasian Scouts
200 käyntiä · 14,3%
-
5
A Mare and her Foal in a Landscape
100 käyntiä · 7,1%
-
6
Meeting The Train
100 käyntiä · 7,1%
-
7
Cossacks Returning Home In The Snow
100 käyntiä · 7,1%
-
8
This One Attacked Wolves
100 käyntiä · 7,1%
-
9
The Autumn Ride -
100 käyntiä · 7,1%
Kuinka suosittu Alfred Wierusz-Kowalski -sivu on kuukaudesta toiseen?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.
Näytä tämän kaavion luvut
| Kuukausi | Taiteilijan sivu | Teossivut |
|---|---|---|
| Lok 2025 | 0 | 0 |
| Mar 2025 | 0 | 0 |
| Jou 2025 | 0 | 0 |
| Tam 2026 | 0 | 0 |
| Hel 2026 | 0 | 0 |
| Maa 2026 | 0 | 0 |
| Huh 2026 | 0 | 0 |
| Tou 2026 | 0 | 0 |
| Kes 2026 | 0 | 0 |
| Hei 2026 | 200 | 1 100 |
| Elo 2026 | 0 | 100 |
| Syy 2026 | 0 | 100 |
Kuinka paljon Alfred Wierusz-Kowalski teokset saavat yhteensä huomiota?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.
Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.
Minkä tyyliset teokset houkuttelevat Alfred Wierusz-Kowalski -taiteilijan vierailijoita?
Jokainen tähtikaavio vertaa kahta asiaa. Katkoviivalla merkitty alue edustaa taiteilijan omaa tuotantoa: viisikymmentä satunnaisesti valittua teosta, järjestettynä yhden ominaisuuden mukaan. Yhtenäinen alue puolestaan kuvaa, mihin vierailut todellisuudessa kohdistuivat viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana. Jos yhtenäinen alue ulottuu katkoviivalla merkittyä aluetta pidemmälle, kyseinen teostyyppi kerää enemmän huomiota kuin sen osuus taiteilijan tuotannosta antaisi olettaa.
Tunnelma
Tunteen sävy
Valoisuus
Värikylläisyys
Väripaletti
Värin voimakkuus
Kontrasti
Väriharmonia
Näytä tämän kaavion luvut
| Valoisuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Tumma | 4,5% | 0,0% |
| Pehmeä varjo | 18,2% | 28,6% |
| Pehmeä valoisuus | 36,4% | 35,7% |
| Kirkas tasapaino | 36,4% | 35,7% |
| Valoisa | 4,5% | 0,0% |
| Värikylläisyys | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Vaimea | 50,0% | 28,6% |
| Hienovaraiset värit | 22,7% | 0,0% |
| Tasapainoisen pehmeä | 18,2% | 57,1% |
| Selkeä värikylläisyys | 9,1% | 14,3% |
| Voimakas väri | 0,0% | 0,0% |
| Väripaletti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Neutraalit sävyt | 58,8% | 33,3% |
| Maanläheinen | 29,4% | 50,0% |
| Tumma | 11,8% | 16,7% |
| Värin voimakkuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Monokromaattinen | 27,3% | 7,1% |
| Tasapainoinen | 54,5% | 50,0% |
| Voimakas | 18,2% | 42,9% |
| Kontrasti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Seesteinen | 0,0% | 0,0% |
| Pehmeä | 0,0% | 0,0% |
| Tasapainoinen | 9,1% | 0,0% |
| Voimakas | 31,8% | 50,0% |
| Lausunto | 59,1% | 50,0% |
| Väriharmonia | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Ristiriitainen väripaletti | 4,5% | 0,0% |
| Pehmeästi sekoitettu paletti | 18,2% | 7,1% |
| Tasapainoinen harmonia | 13,6% | 7,1% |
| Vahva väriyhtenäisyys | 36,4% | 35,7% |
| Yhtenäinen väripaletti | 27,3% | 50,0% |
Miten suosituimmat Alfred Wierusz-Kowalski -teokset vertautuvat toisiinsa vuoden aikana?
Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.
Näytä tämän kaavion luvut
| Teos | Lok 2025 | Mar 2025 | Jou 2025 | Tam 2026 | Hel 2026 | Maa 2026 | Huh 2026 | Tou 2026 | Kes 2026 | Hei 2026 | Elo 2026 | Syy 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Wolf | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Wolf hunt | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 100 |
| Der gutsherr | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Free and Alone | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| In Front Of The Meshhed | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Circassians Patrol | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Over The Fence | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A journey in winter | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Meeting The Train | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Caucasian Scouts | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
Millä kielillä Alfred Wierusz-Kowalski on luettu?
Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.
Miltä Alfred Wierusz-Kowalski päivittäiset vierailut näyttävät ja mikä on ennuste?
Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.
Näytä tämän kaavion luvut
| Päivä | Käynnit |
|---|---|
| ma 21 Syy | 0 |
| ti 22 Syy | 0 |
| ke 23 Syy | 0 |
| to 24 Syy | 0 |
| pe 25 Syy | 0 |
| la 26 Syy | 0 |
| su 27 Syy | 0 |
| ma 28 Syy | 0 |
| ti 29 Syy | 0 |
| ke 30 Syy | 0 |
| to 1 Lok | 0 |
| pe 2 Lok | 0 |
| la 3 Lok | 0 |
| su 4 Lok | 0 |
| ma 5 Lok | 0 |
| ti 6 Lok | 0 |
| ke 7 Lok | 0 |
| to 8 Lok | 0 |
| pe 9 Lok | 0 |
| la 10 Lok | 0 |
| su 11 Lok | 0 |
| ma 12 Lok (ennuste) | 0 |
| ti 13 Lok (ennuste) | 0 |
| ke 14 Lok (ennuste) | 0 |
| to 15 Lok (ennuste) | 0 |
| pe 16 Lok (ennuste) | 0 |
| la 17 Lok (ennuste) | 0 |
| su 18 Lok (ennuste) | 0 |
| ma 19 Lok (ennuste) | 0 |
| ti 20 Lok (ennuste) | 0 |
| ke 21 Lok (ennuste) | 0 |
| to 22 Lok (ennuste) | 0 |
| pe 23 Lok (ennuste) | 0 |
| la 24 Lok (ennuste) | 0 |
| su 25 Lok (ennuste) | 0 |
| ma 26 Lok (ennuste) | 0 |
| ti 27 Lok (ennuste) | 0 |
| ke 28 Lok (ennuste) | 0 |
| to 29 Lok (ennuste) | 0 |
| pe 30 Lok (ennuste) | 0 |
| la 31 Lok (ennuste) | 0 |
| su 1 Mar (ennuste) | 0 |
Alfred Wierusz-Kowalski: nopeita vastauksia
Mikä on Alfred Wierusz-Kowalski -taiteilijan katsotuin teos?
- Se on Ulans Stop: 300 vierailua, mikä on 21% Alfred Wierusz-Kowalski -taiteilijan kokonaisnäyttömistä. Yllä oleva lista ulottuu sijoille 9.
Kuinka monta käyntiä Alfred Wierusz-Kowalski saa?
- 1 500 viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana, joista 200 taiteilijan sivulla ja 1 300 yksittäisissä teoksissa.
Onko Alfred Wierusz-Kowalski -taiteilijalla jokin teostyyppi, jota ihmiset suosivat?
- Kyllä, Tasapainoisen pehmeä (Värikylläisyys): 57% vierailuista vastaa 18% osuutta luettelosta.