Adriaen Brouwer Kävijätilastot ja katsotuimmat teokset

1605 – 1638

Mitä tämä sivu sisältää?

Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa Adriaen Brouwer sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.

Tilastot nollattiin 1. heinäkuuta 2026 — tietoja ei ole saatavilla ennen tätä päivämäärää.

Lyhyt versio artistille Adriaen Brouwer

Feeling on Adriaen Brouwer -taiteilijan suosituin teos: 500 näyttelykäyntiä kahdenneksitoista kuukauden aikana, eli 11% kaikista katseluista. The Smokers ja In the Tavern täydentävät palkintopallin. Adriaen Brouwer keräsi yhteensä 5 200 käyntiä, joista 1 000 taiteilijan sivulla ja 4 200 teoksilla. Trendi on nouseva: Syy 2026 oli 83% enemmän käyntejä kuin Elo 2026. Huippukuukausi oli Hei 2026, jolloin vierailuja oli 3 500. Käynnit jakautuneet laitteiden tietokoneet (90%) ja puhelimet (10%) välillä. Yksi maku erottuu joukosta: Melankolinen (Tunteen sävy) saa 32% käynneistä, vaikka se on vain 7% koko luettelosta.

Top 10: Adriaen Brouwer teokset, joita katsotaan eniten

Sijoitus todellisten käyntien, ei katalogipisteiden perusteella: Adriaen Brouwer -taiteilijan 10 teosta on avattu useimmin ArtsDot.com -palvelussa kahdennesvuoden aikana.

  1. Feeling 1 Feeling, 1635 500 käyntiä · 10,6%
  2. The Smokers 2 The Smokers, 1638 500 käyntiä · 10,6%
  3. In the Tavern 3 In the Tavern 400 käyntiä · 8,5%
  4. Brawling Peasants 4 Brawling Peasants 300 käyntiä · 6,4%
  5. Twilight Landscape 5 Twilight Landscape, 1633 300 käyntiä · 6,4%
  6. Peasants playing cards in a tavern 6 Peasants playing cards in a tavern, 1635 200 käyntiä · 4,3%
  7. Farmers Fight Party 7 Farmers Fight Party 200 käyntiä · 4,3%
  8. Moonlit landscape 8 Moonlit landscape, 1636 200 käyntiä · 4,3%
  9. Avarice 9 Avarice 200 käyntiä · 4,3%
  10. Interior of a Tavern 10 Interior of a Tavern, 1630 100 käyntiä · 2,1%

Kuinka suosittu Adriaen Brouwer -sivu on kuukaudesta toiseen?

Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.

Näytä tämän kaavion luvut
KuukausiTaiteilijan sivuTeossivut
Lok 202500
Mar 202500
Jou 202500
Tam 202600
Hel 202600
Maa 202600
Huh 202600
Tou 202600
Kes 202600
Hei 20268002 700
Elo 20260600
Syy 2026200900

Kuinka paljon Adriaen Brouwer teokset saavat yhteensä huomiota?

Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.

Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.

Miten suosituimmat Adriaen Brouwer -teokset vertautuvat toisiinsa vuoden aikana?

Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.

Näytä tämän kaavion luvut
TeosLok 2025Mar 2025Jou 2025Tam 2026Hel 2026Maa 2026Huh 2026Tou 2026Kes 2026Hei 2026Elo 2026Syy 2026
Twilight Landscape0000000002000100
In the Tavern0000000001000300
Brawling Peasants0000000001001000
Smoking Men000000000000
In the Tavern000000000000
Interior of a Smoking Room00000000010000
The Back Operation00000000000100
The Smokers0000000003000100
Interior of a Tavern00000000001000
Peasants Smoking and Drinki…00000000001000

Puhelimet, tabletit tai tietokoneet: miten Adriaen Brouwer on nähty?

Jokainen lohko edustaa tiettyä laitetyyppiä: puhelinta, tablettia tai tietokonetta. Mitä suurempi lohko on, sitä enemmän kyseisestä laitteesta on tullut käyntejä viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana.

Näytä tämän kaavion luvut
LaiteKäynnitJaa
tietokoneet4 70090,4%
puhelimet5009,6%

Millä kielillä Adriaen Brouwer on luettu?

Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.

Näytä tämän kaavion luvut
KieliKäynnitJaa
tšekki10033,3%
saksa10033,3%
englanti10033,3%

Miltä Adriaen Brouwer päivittäiset vierailut näyttävät ja mikä on ennuste?

Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.

Näytä tämän kaavion luvut
PäiväKäynnit
la 3 Lok100
su 4 Lok0
ma 5 Lok0
ti 6 Lok0
ke 7 Lok0
to 8 Lok0
pe 9 Lok0
la 10 Lok100
su 11 Lok0
ma 12 Lok100
ti 13 Lok100
ke 14 Lok200
to 15 Lok0
pe 16 Lok100
la 17 Lok100
su 18 Lok0
ma 19 Lok0
ti 20 Lok100
ke 21 Lok100
to 22 Lok200
pe 23 Lok200
la 24 Lok (ennuste)200
su 25 Lok (ennuste)0
ma 26 Lok (ennuste)100
ti 27 Lok (ennuste)100
ke 28 Lok (ennuste)200
to 29 Lok (ennuste)100
pe 30 Lok (ennuste)200
la 31 Lok (ennuste)300
su 1 Mar (ennuste)0
ma 2 Mar (ennuste)100
ti 3 Mar (ennuste)200
ke 4 Mar (ennuste)300
to 5 Mar (ennuste)200
pe 6 Mar (ennuste)300
la 7 Mar (ennuste)300
su 8 Mar (ennuste)0
ma 9 Mar (ennuste)100
ti 10 Mar (ennuste)200
ke 11 Mar (ennuste)300
to 12 Mar (ennuste)200
pe 13 Mar (ennuste)300

Adriaen Brouwer: nopeita vastauksia

Mikä on Adriaen Brouwer -taiteilijan katsotuin teos?

Se on Feeling: 500 vierailua, mikä on 11% Adriaen Brouwer -taiteilijan kokonaisnäyttömistä. Yllä oleva lista ulottuu sijoille 10.

Kuinka monta käyntiä Adriaen Brouwer saa?

5 200 viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana, joista 1 000 taiteilijan sivulla ja 4 200 yksittäisissä teoksissa.

Katsovatko ihmiset Adriaen Brouwer -teoksia puhelimella vai tietokoneella?

Molemmat: käynnit jakautuvat laitteisiin tietokoneet (90%) ja puhelimet (10%); kärjessä on tietokoneet osuudella 90%.

Onko Adriaen Brouwer -taiteilijalla jokin teostyyppi, jota ihmiset suosivat?

Kyllä, Melankolinen (Tunteen sävy): 32% vierailuista vastaa 7% osuutta luettelosta.