Lajos Kassák — 3D-virtuaalimuseo
Kävele virtuaaligalleriassa, joka on täytetty Lajos Kassák teoksilla, joita on yhteensä 11.
- Landscape II – taideprintti – taiteilija Lajos Kassák
- Child's Dream – taideprintti – taiteilija Lajos Kassák
- Still Life III, Lajos Kassák
- Remembrance of One Place, Lajos Kassák
- Landscape III
- Male Head, Lajos Kassák
- Head of a Boy
- Composition
- Composition – taideprintti – taiteilija Lajos Kassák
- Candles – taideprintti – taiteilija Lajos Kassák
- Still Life – taideprintti – taiteilija Lajos Kassák
Lajos Kassák
3D-virtuaalimuseo
⚠
Museon lataaminen epäonnistui



