Mis see leht on?
See leht näitab, kui palju inimesi külastavad selle veebisaidi Xavier Valls lehti. Külastus tähendab seda, et üks isik avas ühe lehe. Igal alloleval graafikul on oma lühike selgitus.
Xavier Valls lühidalt
Viimadsete douze kuu jooksul oli Xavier Valls teos Untitled (664) kõige vaadelum teos platvormil ArtsDot.com: 300 vaatlemist, mis moodustab 9% artisti kõigest vaatamistest. Järgnevad Untitled (534) ja Untitled (936). Kokku oli Xavier Valls lehel 5400 külastust: 2900 kunstniku profiilile ja 2500 üksikmult teostele. Huvitav on, et tähelepanu kasvab: külastused tõusid 75% perioodil Sept 2026 kuni Okt 2026. Kõige tiirukam kuu oli Aug 2026, mil külastusi oli 1800. Kasutajad sirvivad arvutid (54%), telefonid (44%) ja seadmed (2%) abil. Külastajad eelistavad Valgusrikas tasakaal (Eelnev on parandatud tõlge: Valgusus): selliste teostega on tehtud 35% külastustest, mis moodustavad 22% kunstniku kataloogist.
10 kõige vaadeldumat Xavier Valls teost
See on 10 teost kunstnikult Xavier Valls, mida on viimase 12 kuu jooksul ArtsDot.com platvormil kõige rohkem avatud – kõige vaadeldavamad esmalt.
-
1
Untitled (664)
300 külastust · 8,8%
-
2
Untitled (534)
300 külastust · 8,8%
-
3
Untitled (936)
300 külastust · 8,8%
-
4
Untitled (453)
200 külastust · 5,9%
-
5
Untitled (136)
200 külastust · 5,9%
-
6
Untitled (238)
200 külastust · 5,9%
-
7
Untitled (284)
200 külastust · 5,9%
-
8
Untitled (819)
200 külastust · 5,9%
-
9
Untitled (522)
100 külastust · 2,9%
-
10
Untitled (899)
100 külastust · 2,9%
Kui palju inimesi külastab Xavier Valls lehte kuutas?
Iga pulg esitab ühe kuu. See näitab, kui palju kordi on antud kunstniku lehte viimase zwölf kuuga lõymes konkreetse kuuga lõymes avatud.
Vaata statistikat
| Kuu | Kunstniku page | Teoselehinded |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dets 2025 | 0 | 0 |
| Jaan 2026 | 0 | 0 |
| Veeb 2026 | 0 | 0 |
| Märts 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mai 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 100 | 1300 |
| Aug 2026 | 700 | 1100 |
| Sept 2026 | 800 | 0 |
| Okt 2026 | 1300 | 100 |
Kui tihti vaadatakse Xavier Valls teoseid?
Iga pulg esindab ühte kuud. Graafik näitab ühe aasta jooksul toimunud külastuste koguarvu kõik selle kunstniku teoste lehtedele, kuu-kuul.
Mõlema graafiku kuumoodulid on esimeses tabelis, eespool.
Milliseid teoseid Xavier Valls külastajad eelistavad?
Iga tähekaart võrdleb kahte näitaja. Punktirektang on kunstniku enda teos: viiskümne juhuasja valitud teost, järjestatuna ühe omaduse järgi. Täisjooneline kuju näitab, kuidas külastajate tähelepanu viimase docelemne kuu jooksul tegelikult jaotunes. Kui täisjooneline kuju ulatub punktirektangist kaugemale, tähendab see, et selline teosest koosneva stiili või omaduse liik tõmbab rohkem tähelepanu, kui seda kunstniku teosel keskmiselt on.
Lütlus
Emotsionaalne toon
Eelnev on parandatud tõlge: Valgusus
Värvitoit
Väripalett
Värvi intensiivsus
Kontrast
Värviharmonia
Vaata statistikat
| Eelnev on parandatud tõlge: Valgusus | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Kõige tumedam | 0,0% | 0,0% |
| Pehme varjund | 2,0% | 8,8% |
| Kerge luminants | 4,0% | 11,8% |
| Valgusrikas tasakaal | 22,0% | 35,3% |
| Valgusrikas | 72,0% | 44,1% |
| Värvitoit | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Keretatud | 38,0% | 29,4% |
| Kerge värvitoon | 36,0% | 38,2% |
| Tasakaalustatud pehme | 22,0% | 23,5% |
| Selge värvitoimivus | 4,0% | 8,8% |
| Eriliselt ergitatud värv | 0,0% | 0,0% |
| Väripalett | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Neutraalsed toonid | 73,5% | 74,2% |
| Pastelltoonid | 20,4% | 9,7% |
| Maapõhine | 4,1% | 9,7% |
| Tume | 2,0% | 6,5% |
| Värvi intensiivsus | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Monokroomne | 14,0% | 14,7% |
| Tasakaalustatud | 64,0% | 58,8% |
| Eerem ja ergas | 22,0% | 26,5% |
| Kontrast | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Rahustav | 54,0% | 47,1% |
| Õrna | 22,0% | 17,6% |
| Tasakaalustatud | 0,0% | 0,0% |
| Erilugus | 12,0% | 14,7% |
| Kõrge kontrast | 12,0% | 20,6% |
| Värviharmonia | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Rikutud värvigarmoonia | 10,0% | 17,6% |
| Õrnalt segatud palett | 10,0% | 5,9% |
| Tasakaalustatud harmoonia | 8,0% | 14,7% |
| Värvide tugev ühtsus | 54,0% | 58,8% |
| Ühtne palett | 18,0% | 2,9% |
Millised Xavier Valls teosed on kuukuuselt kõige rohkem vaadeldud?
Iga rida esitab ühe populaarse teose. Iga pulg näitab, kui palju külastusi antud teos ühe kuu jooksul sai. Kõrgemad pulgad tähendavad sel kuul rohkem külastusi.
Vaata statistikat
| Teos | Nov 2025 | Dets 2025 | Jaan 2026 | Veeb 2026 | Märts 2026 | Apr 2026 | Mai 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sept 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Untitled (534) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 0 | 0 |
| Untitled (238) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Untitled (136) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (359) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (394) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (632) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (151) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (284) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 0 | 0 |
| Untitled (453) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Untitled (927) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Milliseid seadmeid Xavier Valls külastajad kasutavad?
Igatükk esindab ühte seadmete tüüpi: telefonit, tahvelarvutit või arvutit. Mida suurem on tükk, seda rohkem külastusi on viimadise 12 kuu jooksul sellest seadmetypist pärit.
Vaata statistikat
| Seade | Külastused | Jaga |
|---|---|---|
| arvutid | 2900 | 53,7% |
| telefonid | 2400 | 44,4% |
| seadmed | 100 | 1,9% |
Millistes keeles Xavier Valls külastajad räägivad?
Iga osa esindab ühte keelt. Mida suurem on osa, seda rohkem külastajaid kasutas viimase kolmkümmend päeva jooksul veebilehte selles keeles. Kuvatakse ainult kümme enimkasutatud keelt.
Vaata statistikat
| Keel | Külastused | Jaga |
|---|---|---|
| prantsuse | 1200 | 92,3% |
| vene | 100 | 7,7% |
Kui palju külastusi saab Xavier Valls päevas ja mis on järgmine samm?
Iga pulg esindab ühte päeva. Esimesed pulgad näitavad külastuste arvu viimaste kolme nädala jooksul. Teise värviga pulgad on meie prognoos järgmiseks kolmeks nädalaks.
Vaata statistikat
| Päev | Külastused |
|---|---|
| laup. 17 Okt | 0 |
| pühap. 18 Okt | 300 |
| esmasp. 19 Okt | 0 |
| teisip. 20 Okt | 100 |
| kolmap. 21 Okt | 600 |
| neljap. 22 Okt | 100 |
| reede 23 Okt | 0 |
| laup. 24 Okt | 300 |
| pühap. 25 Okt | 0 |
| esmasp. 26 Okt | 0 |
| teisip. 27 Okt | 100 |
| kolmap. 28 Okt | 100 |
| neljap. 29 Okt | 200 |
| reede 30 Okt | 0 |
| laup. 31 Okt | 0 |
| pühap. 1 Nov | 0 |
| esmasp. 2 Nov | 0 |
| teisip. 3 Nov | 100 |
| kolmap. 4 Nov | 200 |
| neljap. 5 Nov | 100 |
| reede 6 Nov | 0 |
| laup. 7 Nov (ennust) | 0 |
| pühap. 8 Nov (ennust) | 0 |
| esmasp. 9 Nov (ennust) | 0 |
| teisip. 10 Nov (ennust) | 0 |
| kolmap. 11 Nov (ennust) | 0 |
| neljap. 12 Nov (ennust) | 0 |
| reede 13 Nov (ennust) | 0 |
| laup. 14 Nov (ennust) | 0 |
| pühap. 15 Nov (ennust) | 0 |
| esmasp. 16 Nov (ennust) | 0 |
| teisip. 17 Nov (ennust) | 0 |
| kolmap. 18 Nov (ennust) | 0 |
| neljap. 19 Nov (ennust) | 0 |
| reede 20 Nov (ennust) | 0 |
| laup. 21 Nov (ennust) | 0 |
| pühap. 22 Nov (ennust) | 0 |
| esmasp. 23 Nov (ennust) | 0 |
| teisip. 24 Nov (ennust) | 0 |
| kolmap. 25 Nov (ennust) | 0 |
| neljap. 26 Nov (ennust) | 0 |
| reede 27 Nov (ennust) | 0 |
Küsimused Xavier Valls kohta ArtsDot.com platvormil
Millised Xavier Valls teosed on kõige populaarsemad?
- Untitled (664) on kõige populaarsem teos 300 külastusega (9% kogu Xavier Valls vaatamistest). Ülemine reiting sisaldab 10 kõige rohkem vaadeldud teost.
Kui palju inimesi vaatab ArtsDot.com lehel Xavier Valls seda vaatab?
- Viimase doceze kuu jooksul sai Xavier Valls kokku 5400 külastust: 2900 kunstniku lehel ja 2500 üksikmult teosel lehel.
Millel seadmetel Xavier Valls külastajad veebilehte sirvivad?
- Enamasti arvutid (54%), telefonid (44%) ja seadmed (2%) seadmetel: 54% külastustest tuleb arvutid seadmetelt.
Milliseid teoseid Xavier Valls külastajad eelistavad?
- Nad eelistavad Valgusrikas tasakaal (Eelnev on parandatud tõlge: Valgusus): 35% külastustest, võrreldes artisti kataloogist 22% osa.