Willem De Kooning Külastajate statistika ja enim vaadeldud teosed

1904 – 1997

Mis see leht on?

See leht näitab, kui palju inimesi külastavad selle veebisaidi Willem De Kooning lehti. Külastus tähendab seda, et üks isik avas ühe lehe. Igal alloleval graafikul on oma lühike selgitus.

Statistika läbimonatati 1. juulil 2026 — enne seda kuupäeva andmed pole saadaval.

Lühiversioon kunstnikule Willem De Kooning

Kasutajad avavad teost Naiste I rohkem kui ühtki teist Willem De Kooning teost: 12 kuuga on seda vaadatud 11800 korda, mis moodustab 37% kõigest vaadatud teostest. Kaevamine ja Woman V, 1952-53 (oil ^ charcoal on canvas) täidavad auhinarõhu. Willem De Kooning kogus kokku 38700 külastust, millest 21000 artistileikumusel ja 17700 teostega. Trend on kergelt languslik: Sept 2026 oli 12% vähem külastusi kui Aug 2026. Jul 2026 oli huipukuna 16100 külastust. Saiti on külastatud inglise (25%), prantsuse (17%) ja itaalia (12%) keeles. Publik on jagunenud Prantsusmaa (27%), Itaalia (10%) ja Belgia (6%) riiki. Külastused jaotuna seadmetele arvutid (60%), telefonid (35%) ja seadmed (4%). Üks maitsevalik eristub: Tume (Väripalett) saab 55% külastustest, kuigi see moodustab vaid 11% kataloogist.

Top 10: kõige enam vaadeldavad Willem De Kooning teosed

Reaalsete külastuste, mitte kataloogimärkide põhjal toimuv reiting: Willem De Kooning kõige tihedamini avatud 10 teost ArtsDot.com platvormil kahe عشر kuu jooksul.

  1. Naiste I 1 Naiste I, 1952 11800 külastust · 37,0%
  2. Kaevamine 2 Kaevamine, 1950 1900 külastust · 6,0%
  3. Woman V, 1952-53 (oil ^ charcoal on canvas) 3 Woman V, 1952-53 (oil ^ charcoal on canvas), 1953 1000 külastust · 3,1%
  4. Marilyn Monroe 4 Marilyn Monroe, 1954 1000 külastust · 3,1%
  5. Women Singing II 5 Women Singing II, 1966 900 külastust · 2,8%
  6. Door to the River 6 Door to the River, 1960 800 külastust · 2,5%
  7. Puun Neapolis 7 Puun Neapolis 700 külastust · 2,2%
  8. Abstraction 8 Abstraction, 1950 700 külastust · 2,2%
  9. Seated Woman 9 Seated Woman, 1940 600 külastust · 1,9%
  10. Saturday Night 10 Saturday Night, 1956 600 külastust · 1,9%

Kui populaarne on Willem De Kooning leht kuup-kuup?

Iga pulg esitab ühe kuu. See näitab, kui palju kordi on antud kunstniku lehte viimase zwölf kuuga lõymes konkreetse kuuga lõymes avatud.

Näita selle graafi taga olevad numbrid
KuuKunstniku pageTeoselehinded
Okt 202500
Nov 202500
Dets 202500
Jaan 202600
Veeb 202600
Märts 202600
Apr 202600
Mai 202600
Jun 2026100700
Jul 202679008200
Aug 202645007100
Sept 202685001700

Kui palju tähelepanu saab Willem De Kooning teosed kokkuvõttes?

Iga pulg esindab ühte kuud. Graafik näitab ühe aasta jooksul toimunud külastuste koguarvu kõik selle kunstniku teoste lehtedele, kuu-kuul.

Mõlema graafiku kuumoodulid on esimeses tabelis, eespool.

Kuidas kõige populaarsemad Willem De Kooning teosed aasta jooksul omavahel võrdlevad?

Iga rida esitab ühe populaarse teose. Iga pulg näitab, kui palju külastusi antud teos ühe kuu jooksul sai. Kõrgemad pulgad tähendavad sel kuul rohkem külastusi.

Näita selle graafi taga olevad numbrid
TeosOkt 2025Nov 2025Dets 2025Jaan 2026Veeb 2026Märts 2026Apr 2026Mai 2026Jun 2026Jul 2026Aug 2026Sept 2026
Naiste I00000000018004200300
The Wave00000000010000
Asheville000000000000
Woman V, 1952-53 (oil ^ cha…0000000002005000
Maal0000000010001000
Still Life000000000000
Puun Neapolis00000000040000
Külastus Tate galeriis0000000001000100
Asheville000000000000
Marilyn Monroe0000000002007000

Telefonid, tabletid või arvutid: kuidas Willem De Kooning vaadeldakse?

Igatükk esindab ühte seadmete tüüpi: telefonit, tahvelarvutit või arvutit. Mida suurem on tükk, seda rohkem külastusi on viimadise 12 kuu jooksul sellest seadmetypist pärit.

Näita selle graafi taga olevad numbrid
SeadeKülastusedJaga
arvutid2330060,2%
telefonid1370035,4%
seadmed17004,4%

Milles keeles Willem De Kooning on loetud?

Iga osa esindab ühte keelt. Mida suurem on osa, seda rohkem külastajaid kasutas viimase kolmkümmend päeva jooksul veebilehte selles keeles. Kuvatakse ainult kümme enimkasutatud keelt.

Näita selle graafi taga olevad numbrid
KeelKülastusedJaga
inglise270024,8%
prantsuse180016,5%
itaalia130011,9%
hispaania7006,4%
gruusia7006,4%
jaapani5004,6%
vene5004,6%
korea4003,7%
hollandi4003,7%
ukrania4003,7%

Kuidas välja näevad Willem De Kooning päevased külastused ja milline on prognoos?

Iga pulg esindab ühte päeva. Esimesed pulgad näitavad külastuste arvu viimaste kolme nädala jooksul. Teise värviga pulgad on meie prognoos järgmiseks kolmeks nädalaks.

Näita selle graafi taga olevad numbrid
PäevKülastused
neljap. 1 Okt1100
reede 2 Okt1300
laup. 3 Okt1400
pühap. 4 Okt700
esmasp. 5 Okt500
teisip. 6 Okt2600
kolmap. 7 Okt1000
neljap. 8 Okt1200
reede 9 Okt900
laup. 10 Okt1100
pühap. 11 Okt1000
esmasp. 12 Okt1000
teisip. 13 Okt900
kolmap. 14 Okt1000
neljap. 15 Okt1700
reede 16 Okt1100
laup. 17 Okt1400
pühap. 18 Okt1000
esmasp. 19 Okt700
teisip. 20 Okt1000
kolmap. 21 Okt800
neljap. 22 Okt (ennust)1300
reede 23 Okt (ennust)1000
laup. 24 Okt (ennust)1200
pühap. 25 Okt (ennust)800
esmasp. 26 Okt (ennust)700
teisip. 27 Okt (ennust)1400
kolmap. 28 Okt (ennust)900
neljap. 29 Okt (ennust)1200
reede 30 Okt (ennust)1000
laup. 31 Okt (ennust)1200
pühap. 1 Nov (ennust)800
esmasp. 2 Nov (ennust)700
teisip. 3 Nov (ennust)1300
kolmap. 4 Nov (ennust)800
neljap. 5 Nov (ennust)1100
reede 6 Nov (ennust)900
laup. 7 Nov (ennust)1100
pühap. 8 Nov (ennust)800
esmasp. 9 Nov (ennust)600
teisip. 10 Nov (ennust)1300
kolmap. 11 Nov (ennust)800

Willem De Kooning: kiired vastused

Mis on kõige vaadeldav teos kunstnikult Willem De Kooning?

See on Naiste I: 11800 külastust, mis moodustab 37% Willem De Kooning vaatamistest. Ülemine nimekiri ulatub kuni numbrini 10.

Kui palju külastusi Willem De Kooning saab?

38700 viimase zwölf kuu jooksul, millest 21000 kunstniku lehel ja 17700 üksikteosel.

Kas inimesed vaatavad Willem De Kooning telefonis või arvutis?

Mõlemad: külastuste jaotus on arvutid (60%), telefonid (35%) ja seadmed (4%); juhtav on arvutid osaga 60%.

Kas inimesed loevad Willem De Kooning kohta mitmes keeles?

Jah: inglise (25%), prantsuse (17%) ja itaalia (12%). Kõige enamuse moodustab inglise osalusel 25%.

Kas on olemas Willem De Kooning teoseni tüüpi, mida inimesed eelistavad?

Jah, Tume (Väripalett): 55% külastustest kogu kataloogi 11% kohta.