Mis see leht on?
See leht näitab, kui palju inimesi külastavad selle veebisaidi Walter Linsley Meegan lehti. Külastus tähendab seda, et üks isik avas ühe lehe. Igal alloleval graafikul on oma lühike selgitus.
Walter Linsley Meegan: numbrid mõnel readal
Scarborough Lighthouse at Night with Full Moon on tänavas: viimease 12 kuu jooksul on sellel olnud 1100 külastust, mis moodustab 50% kogu Walter Linsley Meegan vaatamistest. Järgnevad Kirkstall Abbey, by moon light ja Kirkstall Abbey by Moonlight. Kunstniku page (artisti lehel on 1800 külastust) ja teoste (teostel on 2200 külastust) koguarv on kokku 4000. Huvitavus vähenes 71% perioodil Aug 2026 kuni Sept 2026. Parim kuu: Jul 2026 (3100 külastust). Seadme järg: arvutid (60%) ja telefonid (40%). Külastajad eelistavad Tasakaalustatud pehme (Värvitoit) – seda on 73% külastustest, võrreldes 45% katalogi osaga.
Walter Linsley Meegan: 7 teost, mida inimesed esimesena vaatavad
Iga alljärgnev teos on avatud päris külastajate poolt ArtsDot.com platvormil viimadise 12 kuu jooksul. Koheks 1 on kõige külastatumam teos kunstnikult Walter Linsley Meegan.
-
1
Scarborough Lighthouse at Night with Full Moon
1100 külastust · 50,0%
-
2
Kirkstall Abbey, by moon light, 1899
400 külastust · 18,2%
-
3
Kirkstall Abbey by Moonlight
200 külastust · 9,1%
-
4
River Scene with Bridge and Cattle
200 külastust · 9,1%
-
5
Scalby Mills near Scarborough
100 külastust · 4,5%
-
6
Street Scene at Night
100 külastust · 4,5%
-
7
Rural Scene with Two Figures and Abbey
100 külastust · 4,5%
Millal külastavad inimesed Walter Linsley Meegan lehte?
Iga pulg esitab ühe kuu. See näitab, kui palju kordi on antud kunstniku lehte viimase zwölf kuuga lõymes konkreetse kuuga lõymes avatud.
Andmetabel
| Kuu | Kunstniku page | Teoselehinded |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dets 2025 | 0 | 0 |
| Jaan 2026 | 0 | 0 |
| Veeb 2026 | 0 | 0 |
| Märts 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mai 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 1100 | 2000 |
| Aug 2026 | 600 | 100 |
| Sept 2026 | 100 | 100 |
Millal Walter Linsley Meegan teoseid vaadatakse?
Iga pulg esindab ühte kuud. Graafik näitab ühe aasta jooksul toimunud külastuste koguarvu kõik selle kunstniku teoste lehtedele, kuu-kuul.
Mõlema graafiku kuumoodulid on esimeses tabelis, eespool.
Mida Walter Linsley Meegan külastajad eelistavad võrreldes sellega, mida kunstnik on loonud?
Iga tähekaart võrdleb kahte näitaja. Punktirektang on kunstniku enda teos: viiskümne juhuasja valitud teost, järjestatuna ühe omaduse järgi. Täisjooneline kuju näitab, kuidas külastajate tähelepanu viimase docelemne kuu jooksul tegelikult jaotunes. Kui täisjooneline kuju ulatub punktirektangist kaugemale, tähendab see, et selline teosest koosneva stiili või omaduse liik tõmbab rohkem tähelepanu, kui seda kunstniku teosel keskmiselt on.
Lütlus
Emotsionaalne toon
Eelnev on parandatud tõlge: Valgusus
Värvitoit
Väripalett
Värvi intensiivsus
Kontrast
Värviharmonia
Andmetabel
| Eelnev on parandatud tõlge: Valgusus | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Kõige tumedam | 27,3% | 22,7% |
| Pehme varjund | 36,4% | 59,1% |
| Kerge luminants | 9,1% | 4,5% |
| Valgusrikas tasakaal | 27,3% | 13,6% |
| Valgusrikas | 0,0% | 0,0% |
| Värvitoit | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Keretatud | 9,1% | 0,0% |
| Kerge värvitoon | 45,5% | 27,3% |
| Tasakaalustatud pehme | 45,5% | 72,7% |
| Selge värvitoimivus | 0,0% | 0,0% |
| Eriliselt ergitatud värv | 0,0% | 0,0% |
| Värvi intensiivsus | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Monokroomne | 18,2% | 18,2% |
| Tasakaalustatud | 72,7% | 77,3% |
| Eerem ja ergas | 9,1% | 4,5% |
| Kontrast | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Rahustav | 0,0% | 0,0% |
| Õrna | 9,1% | 0,0% |
| Tasakaalustatud | 9,1% | 0,0% |
| Erilugus | 27,3% | 31,8% |
| Kõrge kontrast | 54,5% | 68,2% |
| Värviharmonia | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Rikutud värvigarmoonia | 18,2% | 9,1% |
| Õrnalt segatud palett | 18,2% | 22,7% |
| Tasakaalustatud harmoonia | 0,0% | 0,0% |
| Värvide tugev ühtsus | 63,6% | 68,2% |
| Ühtne palett | 0,0% | 0,0% |
Millised on Walter Linsley Meegan kõige populaarsemad teosed kuupõhise statistika järgi?
Iga rida esitab ühe populaarse teose. Iga pulg näitab, kui palju külastusi antud teos ühe kuu jooksul sai. Kõrgemad pulgad tähendavad sel kuul rohkem külastusi.
Andmetabel
| Teos | Okt 2025 | Nov 2025 | Dets 2025 | Jaan 2026 | Veeb 2026 | Märts 2026 | Apr 2026 | Mai 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sept 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kirkstall Abbey, by moon li… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 100 | 0 |
| Street Scene at Night | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Original Oak at Night,… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Scarborough Lighthouse at N… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1000 | 0 | 100 |
| Kirkstall Abbey by Moonlight | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| The South Bay at Night with… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Moonlit Pier, New Brighton,… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Redcote Bridge, Armley, By… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Scalby Mills near Scarborou… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Rural Scene with Two Figure… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
Millised on Walter Linsley Meegan sihtrühma seadmed?
Igatükk esindab ühte seadmete tüüpi: telefonit, tahvelarvutit või arvutit. Mida suurem on tükk, seda rohkem külastusi on viimadise 12 kuu jooksul sellest seadmetypist pärit.
Andmetabel
| Seade | Külastused | Jaga |
|---|---|---|
| arvutid | 2400 | 60,0% |
| telefonid | 1600 | 40,0% |
Millistes keeles Walter Linsley Meegan publik räägib?
Iga osa esindab ühte keelt. Mida suurem on osa, seda rohkem külastajaid kasutas viimase kolmkümmend päeva jooksul veebilehte selles keeles. Kuvatakse ainult kümme enimkasutatud keelt.
Andmetabel
| Keel | Külastused | Jaga |
|---|---|---|
| inglise | 100 | 100,0% |
Kuidas on Walter Linsley Meegan päevased külastused ja järgmised kolm nädalat?
Iga pulg esindab ühte päeva. Esimesed pulgad näitavad külastuste arvu viimaste kolme nädala jooksul. Teise värviga pulgad on meie prognoos järgmiseks kolmeks nädalaks.
Andmetabel
| Päev | Külastused |
|---|---|
| esmasp. 21 Sept | 0 |
| teisip. 22 Sept | 0 |
| kolmap. 23 Sept | 0 |
| neljap. 24 Sept | 0 |
| reede 25 Sept | 0 |
| laup. 26 Sept | 0 |
| pühap. 27 Sept | 0 |
| esmasp. 28 Sept | 0 |
| teisip. 29 Sept | 0 |
| kolmap. 30 Sept | 0 |
| neljap. 1 Okt | 100 |
| reede 2 Okt | 0 |
| laup. 3 Okt | 0 |
| pühap. 4 Okt | 0 |
| esmasp. 5 Okt | 0 |
| teisip. 6 Okt | 0 |
| kolmap. 7 Okt | 0 |
| neljap. 8 Okt | 200 |
| reede 9 Okt | 0 |
| laup. 10 Okt | 0 |
| pühap. 11 Okt | 0 |
| esmasp. 12 Okt (ennust) | 0 |
| teisip. 13 Okt (ennust) | 0 |
| kolmap. 14 Okt (ennust) | 0 |
| neljap. 15 Okt (ennust) | 300 |
| reede 16 Okt (ennust) | 0 |
| laup. 17 Okt (ennust) | 0 |
| pühap. 18 Okt (ennust) | 0 |
| esmasp. 19 Okt (ennust) | 0 |
| teisip. 20 Okt (ennust) | 0 |
| kolmap. 21 Okt (ennust) | 0 |
| neljap. 22 Okt (ennust) | 400 |
| reede 23 Okt (ennust) | 0 |
| laup. 24 Okt (ennust) | 0 |
| pühap. 25 Okt (ennust) | 0 |
| esmasp. 26 Okt (ennust) | 0 |
| teisip. 27 Okt (ennust) | 0 |
| kolmap. 28 Okt (ennust) | 0 |
| neljap. 29 Okt (ennust) | 400 |
| reede 30 Okt (ennust) | 0 |
| laup. 31 Okt (ennust) | 0 |
| pühap. 1 Nov (ennust) | 0 |
Mida inimesed Walter Linsley Meegan kohta küsivad
Millised Walter Linsley Meegan teosed inimesed kõige rohkem avavad?
- Esmalt Scarborough Lighthouse at Night with Full Moon, 1100 külastusega või 50% vaatamistest. Selle üle on järjestatud 7 teost.
Kui suur on Walter Linsley Meegan publik ArtsDot.com platvormil?
- 4000 külastust ka twelve kuus: 1800 kunstniku lehel ja 2200 teostega.
Millised seadmed toovad Walter Linsley Meegan vaatajaid?
- Publik pärineb arvutid (60%) ja telefonid (40%) seadmetest; kõige enam kasutatakse seadmet arvutid, mis moodustab 60% külastustest.
Millised Walter Linsley Meegan teosed sobivad külastajate maitsega kõige paremini kokku?
- Tunnisteid Tasakaalustatud pehme (Värvitoit) sisaldavad teosed moodustavad 73% külastustest, kuigi nad on kataloogist vaid 45%.