Mis see leht on?
See leht näitab, kui palju inimesi külastavad selle veebisaidi Vincent Clare lehti. Külastus tähendab seda, et üks isik avas ühe lehe. Igal alloleval graafikul on oma lühike selgitus.
Vincent Clare: numbrid mõnel readal
Apple Blossom, Pansies And A Bird's Nest With Eggs On A Mossy Bank on tänavas: viimease 12 kuu jooksul on sellel olnud 300 külastust, mis moodustab 14% kogu Vincent Clare vaatamistest. Järgnevad Greengages, Plums And Grapes ja Primroses And Bird's Nest On A Mossy Bank. Kunstniku page (artisti lehel on 300 külastust) ja teoste (teostel on 1700 külastust) koguarv on kokku 2000. Huvitavus vähenes 100% perioodil Aug 2026 kuni Sept 2026. Parim kuu: Jul 2026 (1900 külastust). Külastajad eelistavad Pehme varjund (Eelnev on parandatud tõlge: Valgusus) – seda on 67% külastustest, võrreldes 52% katalogi osaga.
Vincent Clare: 10 teost, mida inimesed esimesena vaatavad
Iga alljärgnev teos on avatud päris külastajate poolt ArtsDot.com platvormil viimadise 12 kuu jooksul. Koheks 1 on kõige külastatumam teos kunstnikult Vincent Clare.
-
1
Apple Blossom, Pansies And A Bird's Nest With Eggs On A Mossy Bank
300 külastust · 14,3%
-
2
Greengages, Plums And Grapes
200 külastust · 9,5%
-
3
Primroses And Bird's Nest On A Mossy Bank
200 külastust · 9,5%
-
4
Fruit Piece
200 külastust · 9,5%
-
5
A Still Life Of Flowers And A Bird's Nest On A Mossy
200 külastust · 9,5%
-
6
Primroses And A Bird's Nest On A Mossy Bank
100 külastust · 4,8%
-
7
Still Life With Primroses And A Bird's Nest
100 külastust · 4,8%
-
8
Lilies Of The Valley
100 külastust · 4,8%
-
9
Apple Blossom And A Bird's Nest
100 külastust · 4,8%
-
10
Spring Flowers On A Mossy Bank
100 külastust · 4,8%
Millal külastavad inimesed Vincent Clare lehte?
Iga pulg esitab ühe kuu. See näitab, kui palju kordi on antud kunstniku lehte viimase zwölf kuuga lõymes konkreetse kuuga lõymes avatud.
Andmetabel
| Kuu | Kunstniku page | Teoselehinded |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dets 2025 | 0 | 0 |
| Jaan 2026 | 0 | 0 |
| Veeb 2026 | 0 | 0 |
| Märts 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mai 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 300 | 1600 |
| Aug 2026 | 0 | 100 |
| Sept 2026 | 0 | 0 |
Millal Vincent Clare teoseid vaadatakse?
Iga pulg esindab ühte kuud. Graafik näitab ühe aasta jooksul toimunud külastuste koguarvu kõik selle kunstniku teoste lehtedele, kuu-kuul.
Mõlema graafiku kuumoodulid on esimeses tabelis, eespool.
Mida Vincent Clare külastajad eelistavad võrreldes sellega, mida kunstnik on loonud?
Iga tähekaart võrdleb kahte näitaja. Punktirektang on kunstniku enda teos: viiskümne juhuasja valitud teost, järjestatuna ühe omaduse järgi. Täisjooneline kuju näitab, kuidas külastajate tähelepanu viimase docelemne kuu jooksul tegelikult jaotunes. Kui täisjooneline kuju ulatub punktirektangist kaugemale, tähendab see, et selline teosest koosneva stiili või omaduse liik tõmbab rohkem tähelepanu, kui seda kunstniku teosel keskmiselt on.
Lütlus
Emotsionaalne toon
Eelnev on parandatud tõlge: Valgusus
Värvitoit
Väripalett
Värvi intensiivsus
Kontrast
Värviharmonia
Andmetabel
| Eelnev on parandatud tõlge: Valgusus | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Kõige tumedam | 20,0% | 9,5% |
| Pehme varjund | 52,0% | 66,7% |
| Kerge luminants | 20,0% | 14,3% |
| Valgusrikas tasakaal | 4,0% | 4,8% |
| Valgusrikas | 4,0% | 4,8% |
| Värvitoit | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Keretatud | 2,0% | 4,8% |
| Kerge värvitoon | 22,0% | 19,1% |
| Tasakaalustatud pehme | 64,0% | 71,4% |
| Selge värvitoimivus | 12,0% | 4,8% |
| Eriliselt ergitatud värv | 0,0% | 0,0% |
| Väripalett | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Maapõhine | 74,0% | 85,7% |
| Tume | 16,0% | 4,8% |
| Neutraalsed toonid | 10,0% | 9,5% |
| Värvi intensiivsus | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Monokroomne | 6,0% | 19,1% |
| Tasakaalustatud | 86,0% | 76,2% |
| Eerem ja ergas | 8,0% | 4,8% |
| Kontrast | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Rahustav | 8,0% | 0,0% |
| Õrna | 28,0% | 23,8% |
| Tasakaalustatud | 14,0% | 23,8% |
| Erilugus | 36,0% | 38,1% |
| Kõrge kontrast | 14,0% | 14,3% |
| Värviharmonia | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Rikutud värvigarmoonia | 0,0% | 0,0% |
| Õrnalt segatud palett | 12,0% | 19,1% |
| Tasakaalustatud harmoonia | 22,0% | 9,5% |
| Värvide tugev ühtsus | 60,0% | 71,4% |
| Ühtne palett | 6,0% | 0,0% |
Millised on Vincent Clare kõige populaarsemad teosed kuupõhise statistika järgi?
Iga rida esitab ühe populaarse teose. Iga pulg näitab, kui palju külastusi antud teos ühe kuu jooksul sai. Kõrgemad pulgad tähendavad sel kuul rohkem külastusi.
Andmetabel
| Teos | Okt 2025 | Nov 2025 | Dets 2025 | Jaan 2026 | Veeb 2026 | Märts 2026 | Apr 2026 | Mai 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sept 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Fruit Piece | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Grapes, Apples And Gooseber… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Still Life Of Fruit | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Plums And Grapes On A Mossy… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Still Life Of A Bird's Nest… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Primroses And Bird's Nest O… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Springtime | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Flower Piece | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Still Life With Flowers And… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Bird's Nest And A Basket… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Millistes keeles Vincent Clare publik räägib?
Iga osa esindab ühte keelt. Mida suurem on osa, seda rohkem külastajaid kasutas viimase kolmkümmend päeva jooksul veebilehte selles keeles. Kuvatakse ainult kümme enimkasutatud keelt.
Kuidas on Vincent Clare päevased külastused ja järgmised kolm nädalat?
Iga pulg esindab ühte päeva. Esimesed pulgad näitavad külastuste arvu viimaste kolme nädala jooksul. Teise värviga pulgad on meie prognoos järgmiseks kolmeks nädalaks.
Andmetabel
| Päev | Külastused |
|---|---|
| esmasp. 21 Sept | 0 |
| teisip. 22 Sept | 0 |
| kolmap. 23 Sept | 0 |
| neljap. 24 Sept | 0 |
| reede 25 Sept | 0 |
| laup. 26 Sept | 100 |
| pühap. 27 Sept | 0 |
| esmasp. 28 Sept | 0 |
| teisip. 29 Sept | 0 |
| kolmap. 30 Sept | 0 |
| neljap. 1 Okt | 0 |
| reede 2 Okt | 0 |
| laup. 3 Okt | 0 |
| pühap. 4 Okt | 0 |
| esmasp. 5 Okt | 0 |
| teisip. 6 Okt | 0 |
| kolmap. 7 Okt | 0 |
| neljap. 8 Okt | 0 |
| reede 9 Okt | 0 |
| laup. 10 Okt | 0 |
| pühap. 11 Okt | 0 |
| esmasp. 12 Okt (ennust) | 0 |
| teisip. 13 Okt (ennust) | 0 |
| kolmap. 14 Okt (ennust) | 0 |
| neljap. 15 Okt (ennust) | 0 |
| reede 16 Okt (ennust) | 0 |
| laup. 17 Okt (ennust) | 0 |
| pühap. 18 Okt (ennust) | 0 |
| esmasp. 19 Okt (ennust) | 0 |
| teisip. 20 Okt (ennust) | 0 |
| kolmap. 21 Okt (ennust) | 0 |
| neljap. 22 Okt (ennust) | 0 |
| reede 23 Okt (ennust) | 0 |
| laup. 24 Okt (ennust) | 0 |
| pühap. 25 Okt (ennust) | 0 |
| esmasp. 26 Okt (ennust) | 0 |
| teisip. 27 Okt (ennust) | 0 |
| kolmap. 28 Okt (ennust) | 0 |
| neljap. 29 Okt (ennust) | 0 |
| reede 30 Okt (ennust) | 0 |
| laup. 31 Okt (ennust) | 0 |
| pühap. 1 Nov (ennust) | 0 |
Mida inimesed Vincent Clare kohta küsivad
Millised Vincent Clare teosed inimesed kõige rohkem avavad?
- Esmalt Apple Blossom, Pansies And A Bird's Nest With Eggs On A Mossy Bank, 300 külastusega või 14% vaatamistest. Selle üle on järjestatud 10 teost.
Kui suur on Vincent Clare publik ArtsDot.com platvormil?
- 2000 külastust ka twelve kuus: 300 kunstniku lehel ja 1700 teostega.
Millised Vincent Clare teosed sobivad külastajate maitsega kõige paremini kokku?
- Tunnisteid Pehme varjund (Eelnev on parandatud tõlge: Valgusus) sisaldavad teosed moodustavad 67% külastustest, kuigi nad on kataloogist vaid 52%.