Umberto Boccioni populaarsus ja külastajate statistika

1882 – 1916

Mis see leht on?

See leht näitab, kui palju inimesi külastavad selle veebisaidi Umberto Boccioni lehti. Külastus tähendab seda, et üks isik avas ühe lehe. Igal alloleval graafikul on oma lühike selgitus.

Statistika läbimonatati 1. juulil 2026 — enne seda kuupäeva andmed pole saadaval.

Umberto Boccioni lühidalt

Viimadsete douze kuu jooksul oli Umberto Boccioni teos Linn tõuseb kõige vaadelum teos platvormil ArtsDot.com: 5600 vaatlemist, mis moodustab 10% artisti kõigest vaatamistest. Järgnevad Jalgpallija dinamika ja Dünamismis Vürtsik. Kokku oli Umberto Boccioni lehel 67700 külastust: 18100 kunstniku profiilile ja 49600 üksikmult teostele. Huvitav on, et tähelepanu kasvab: külastused tõusid 53% perioodil Aug 2026 kuni Sept 2026. Kõige tiirukam kuu oli Jul 2026, mil külastusi oli 38500. Inimesed loevad kunstnikust Umberto Boccioni keeles inglise (28%), itaalia (24%) ja prantsuse (12%). Külastajad tulevad peamiselt riigist Itaalia (26%), Prantsusmaa (12%) ja Ameerika Ühendriigid (12%). Kasutajad sirvivad arvutid (75%), telefonid (22%) ja seadmed (3%) abil. Külastajad eelistavad Erilugus (Kontrast): selliste teostega on tehtud 64% külastustest, mis moodustavad 32% kunstniku kataloogist.

10 kõige vaadeldumat Umberto Boccioni teost

See on 10 teost kunstnikult Umberto Boccioni, mida on viimase 12 kuu jooksul ArtsDot.com platvormil kõige rohkem avatud – kõige vaadeldavamad esmalt.

  1. Linn tõuseb 1 Linn tõuseb, 1910 5600 külastust · 9,8%
  2. Jalgpallija dinamika 2 Jalgpallija dinamika, 1913 4400 külastust · 7,7%
  3. Dünamismis Vürtsik 3 Dünamismis Vürtsik, 1913 3300 külastust · 5,8%
  4. Elastilisus 4 Elastilisus, 1912 3200 külastust · 5,6%
  5. Linna tõus 5 Linna tõus, 1910 2300 külastust · 4,0%
  6. Simultaneous Visions 6 Simultaneous Visions, 1911 2300 külastust · 4,0%
  7. Ainulaadne liikuvuse kujundus ruumis 7 Ainulaadne liikuvuse kujundus ruumis, 1913 2100 külastust · 3,7%
  8. The Laugh 8 The Laugh, 1911 1800 külastust · 3,1%
  9. Kaasaja Idooleem 9 Kaasaja Idooleem, 1911 1700 külastust · 3,0%
  10. Tre naistööd 10 Tre naistööd, 1910 1500 külastust · 2,6%

Kui palju inimesi külastab Umberto Boccioni lehte kuutas?

Iga pulg esitab ühe kuu. See näitab, kui palju kordi on antud kunstniku lehte viimase zwölf kuuga lõymes konkreetse kuuga lõymes avatud.

Vaata statistikat
KuuKunstniku pageTeoselehinded
Okt 202500
Nov 202500
Dets 202500
Jaan 202600
Veeb 202600
Märts 202600
Apr 202600
Mai 202600
Jun 2026200700
Jul 2026610032400
Aug 202655005700
Sept 2026630010800

Kui tihti vaadatakse Umberto Boccioni teoseid?

Iga pulg esindab ühte kuud. Graafik näitab ühe aasta jooksul toimunud külastuste koguarvu kõik selle kunstniku teoste lehtedele, kuu-kuul.

Mõlema graafiku kuumoodulid on esimeses tabelis, eespool.

Millised Umberto Boccioni teosed on kuukuuselt kõige rohkem vaadeldud?

Iga rida esitab ühe populaarse teose. Iga pulg näitab, kui palju külastusi antud teos ühe kuu jooksul sai. Kõrgemad pulgad tähendavad sel kuul rohkem külastusi.

Vaata statistikat
TeosOkt 2025Nov 2025Dets 2025Jaan 2026Veeb 2026Märts 2026Apr 2026Mai 2026Jun 2026Jul 2026Aug 2026Sept 2026
Tre naistööd0000000001300100100
Linn tõuseb000000000000
Linn tõuseb00000000018005002900
The Laugh00000000010000700
Elastilisus0000000005001100700
Linna tõus0000000009001001100
Dünamismis Vürtsik000000002002200400300
Meeleseisundid II - Need, k…0000000004000300
Jalgpallija dinamika0000000010021003001000
Meeleseisundid II - Need, k…000000001003000400

Milliseid seadmeid Umberto Boccioni külastajad kasutavad?

Igatükk esindab ühte seadmete tüüpi: telefonit, tahvelarvutit või arvutit. Mida suurem on tükk, seda rohkem külastusi on viimadise 12 kuu jooksul sellest seadmetypist pärit.

Vaata statistikat
SeadeKülastusedJaga
arvutid5060074,7%
telefonid1480021,9%
seadmed23003,4%

Millistes keeles Umberto Boccioni külastajad räägivad?

Iga osa esindab ühte keelt. Mida suurem on osa, seda rohkem külastajaid kasutas viimase kolmkümmend päeva jooksul veebilehte selles keeles. Kuvatakse ainult kümme enimkasutatud keelt.

Vaata statistikat
KeelKülastusedJaga
inglise210028,0%
itaalia180024,0%
prantsuse90012,0%
hispaania7009,3%
vene4005,3%
korea3004,0%
hollandi3004,0%
ungari2002,7%
ukrania2002,7%
eesti1001,3%

Kui palju külastusi saab Umberto Boccioni päevas ja mis on järgmine samm?

Iga pulg esindab ühte päeva. Esimesed pulgad näitavad külastuste arvu viimaste kolme nädala jooksul. Teise värviga pulgad on meie prognoos järgmiseks kolmeks nädalaks.

Vaata statistikat
PäevKülastused
laup. 26 Sept800
pühap. 27 Sept300
esmasp. 28 Sept1200
teisip. 29 Sept1600
kolmap. 30 Sept1700
neljap. 1 Okt1300
reede 2 Okt800
laup. 3 Okt600
pühap. 4 Okt400
esmasp. 5 Okt1300
teisip. 6 Okt1200
kolmap. 7 Okt1300
neljap. 8 Okt1300
reede 9 Okt700
laup. 10 Okt400
pühap. 11 Okt1200
esmasp. 12 Okt1800
teisip. 13 Okt1100
kolmap. 14 Okt600
neljap. 15 Okt1700
reede 16 Okt2400
laup. 17 Okt (ennust)700
pühap. 18 Okt (ennust)800
esmasp. 19 Okt (ennust)1800
teisip. 20 Okt (ennust)1600
kolmap. 21 Okt (ennust)1500
neljap. 22 Okt (ennust)1800
reede 23 Okt (ennust)1600
laup. 24 Okt (ennust)800
pühap. 25 Okt (ennust)800
esmasp. 26 Okt (ennust)1900
teisip. 27 Okt (ennust)1700
kolmap. 28 Okt (ennust)1600
neljap. 29 Okt (ennust)1900
reede 30 Okt (ennust)1700
laup. 31 Okt (ennust)800
pühap. 1 Nov (ennust)900
esmasp. 2 Nov (ennust)2000
teisip. 3 Nov (ennust)1800
kolmap. 4 Nov (ennust)1600
neljap. 5 Nov (ennust)2000
reede 6 Nov (ennust)1800

Küsimused Umberto Boccioni kohta ArtsDot.com platvormil

Millised Umberto Boccioni teosed on kõige populaarsemad?

Linn tõuseb on kõige populaarsem teos 5600 külastusega (10% kogu Umberto Boccioni vaatamistest). Ülemine reiting sisaldab 10 kõige rohkem vaadeldud teost.

Kui palju inimesi vaatab ArtsDot.com lehel Umberto Boccioni seda vaatab?

Viimase doceze kuu jooksul sai Umberto Boccioni kokku 67700 külastust: 18100 kunstniku lehel ja 49600 üksikmult teosel lehel.

Millel seadmetel Umberto Boccioni külastajad veebilehte sirvivad?

Enamasti arvutid (75%), telefonid (22%) ja seadmed (3%) seadmetel: 75% külastustest tuleb arvutid seadmetelt.

Millistes keeles inimesed Umberto Boccioni kohta lugedes kasutavad?

Kasutatud keeled on inglise (28%), itaalia (24%) ja prantsuse (12%). Enamasti kasutatakse keelt inglise, mida kasutab 28% külastajatest.

Milliseid teoseid Umberto Boccioni külastajad eelistavad?

Nad eelistavad Erilugus (Kontrast): 64% külastustest, võrreldes artisti kataloogist 32% osa.