Rosa Bonheur Külastajate statistika ja enim vaadeldud teosed

1822 – 1899

Mis see leht on?

See leht näitab, kui palju inimesi külastavad selle veebisaidi Rosa Bonheur lehti. Külastus tähendab seda, et üks isik avas ühe lehe. Igal alloleval graafikul on oma lühike selgitus.

Statistika läbimonatati 1. juulil 2026 — enne seda kuupäeva andmed pole saadaval.

Lühiversioon kunstnikule Rosa Bonheur

Kasutajad avavad teost The Horse Fair rohkem kui ühtki teist Rosa Bonheur teost: 12 kuuga on seda vaadatud 900 korda, mis moodustab 12% kõigest vaadatud teostest. Sheet of Studies for ''The Horse Fair'' ja Head of a Donkey täidavad auhinarõhu. Rosa Bonheur kogus kokku 9500 külastust, millest 3700 artistileikumusel ja 5800 teostega. Trend on kasvav: Sept 2026 oli 1367% rohkem külastusi kui Aug 2026. Jul 2026 oli huipukuna 4600 külastust. Külastused jaotuna seadmetele arvutid (56%), telefonid (38%) ja seadmed (6%). Üks maitsevalik eristub: Rahustav (Emotsionaalne toon) saab 56% külastustest, kuigi see moodustab vaid 33% kataloogist.

Top 10: kõige enam vaadeldavad Rosa Bonheur teosed

Reaalsete külastuste, mitte kataloogimärkide põhjal toimuv reiting: Rosa Bonheur kõige tihedamini avatud 10 teost ArtsDot.com platvormil kahe عشر kuu jooksul.

  1. The Horse Fair 1 The Horse Fair, 1852 900 külastust · 12,3%
  2. Sheet of Studies for ''The Horse Fair'' 2 Sheet of Studies for ''The Horse Fair'' 900 külastust · 12,3%
  3. Head of a Donkey 3 Head of a Donkey 600 külastust · 8,2%
  4. The Horse Fair 4 The Horse Fair, 1853 400 külastust · 5,5%
  5. Plowing in the Nivernais 5 Plowing in the Nivernais, 1849 400 külastust · 5,5%
  6. Lion in a Mountainous Landscape 6 Lion in a Mountainous Landscape, 1880 300 külastust · 4,1%
  7. A Limier Briquet Hound 7 A Limier Briquet Hound, 1880 300 külastust · 4,1%
  8. Study for ''The Horse Fair'' 8 Study for ''The Horse Fair'' 300 külastust · 4,1%
  9. Ploughing in the Nivernais - Rosa Bonheur 9 Ploughing in the Nivernais - Rosa Bonheur, 2026 300 külastust · 4,1%
  10. Weaning the Calves 10 Weaning the Calves, 1879 200 külastust · 2,7%

Kui populaarne on Rosa Bonheur leht kuup-kuup?

Iga pulg esitab ühe kuu. See näitab, kui palju kordi on antud kunstniku lehte viimase zwölf kuuga lõymes konkreetse kuuga lõymes avatud.

Näita selle graafi taga olevad numbrid
KuuKunstniku pageTeoselehinded
Okt 202500
Nov 202500
Dets 202500
Jaan 202600
Veeb 202600
Märts 202600
Apr 202600
Mai 202600
Jun 2026100100
Jul 20268003800
Aug 2026100200
Sept 202627001700

Kui palju tähelepanu saab Rosa Bonheur teosed kokkuvõttes?

Iga pulg esindab ühte kuud. Graafik näitab ühe aasta jooksul toimunud külastuste koguarvu kõik selle kunstniku teoste lehtedele, kuu-kuul.

Mõlema graafiku kuumoodulid on esimeses tabelis, eespool.

Kuidas kõige populaarsemad Rosa Bonheur teosed aasta jooksul omavahel võrdlevad?

Iga rida esitab ühe populaarse teose. Iga pulg näitab, kui palju külastusi antud teos ühe kuu jooksul sai. Kõrgemad pulgad tähendavad sel kuul rohkem külastusi.

Näita selle graafi taga olevad numbrid
TeosOkt 2025Nov 2025Dets 2025Jaan 2026Veeb 2026Märts 2026Apr 2026Mai 2026Jun 2026Jul 2026Aug 2026Sept 2026
The Horse Fair0000000003000400
The Horse Fair0000000003000100
Weaning the Calves0000000001000100
Plowing in the Nivernais00000000000300
Going to Market000000000000
A Limier Briquet Hound0000000000100200
Highland Raid00000000000100
Cattle at Rest on a Hillsid…000000000000
The Horse Fair (study)000000000000
Sheep by the Sea000000000000

Telefonid, tabletid või arvutid: kuidas Rosa Bonheur vaadeldakse?

Igatükk esindab ühte seadmete tüüpi: telefonit, tahvelarvutit või arvutit. Mida suurem on tükk, seda rohkem külastusi on viimadise 12 kuu jooksul sellest seadmetypist pärit.

Näita selle graafi taga olevad numbrid
SeadeKülastusedJaga
arvutid530055,8%
telefonid360037,9%
seadmed6006,3%

Milles keeles Rosa Bonheur on loetud?

Iga osa esindab ühte keelt. Mida suurem on osa, seda rohkem külastajaid kasutas viimase kolmkümmend päeva jooksul veebilehte selles keeles. Kuvatakse ainult kümme enimkasutatud keelt.

Näita selle graafi taga olevad numbrid
KeelKülastusedJaga
saksa120046,2%
prantsuse60023,1%
inglise2007,7%
hispaania2007,7%
rootsi2007,7%
itaalia1003,8%
slovaki1003,8%

Kuidas välja näevad Rosa Bonheur päevased külastused ja milline on prognoos?

Iga pulg esindab ühte päeva. Esimesed pulgad näitavad külastuste arvu viimaste kolme nädala jooksul. Teise värviga pulgad on meie prognoos järgmiseks kolmeks nädalaks.

Näita selle graafi taga olevad numbrid
PäevKülastused
kolmap. 30 Sept100
neljap. 1 Okt400
reede 2 Okt0
laup. 3 Okt300
pühap. 4 Okt600
esmasp. 5 Okt100
teisip. 6 Okt200
kolmap. 7 Okt100
neljap. 8 Okt200
reede 9 Okt300
laup. 10 Okt1000
pühap. 11 Okt100
esmasp. 12 Okt100
teisip. 13 Okt400
kolmap. 14 Okt400
neljap. 15 Okt300
reede 16 Okt200
laup. 17 Okt100
pühap. 18 Okt0
esmasp. 19 Okt100
teisip. 20 Okt200
kolmap. 21 Okt (ennust)100
neljap. 22 Okt (ennust)200
reede 23 Okt (ennust)100
laup. 24 Okt (ennust)300
pühap. 25 Okt (ennust)200
esmasp. 26 Okt (ennust)100
teisip. 27 Okt (ennust)200
kolmap. 28 Okt (ennust)100
neljap. 29 Okt (ennust)200
reede 30 Okt (ennust)100
laup. 31 Okt (ennust)300
pühap. 1 Nov (ennust)100
esmasp. 2 Nov (ennust)100
teisip. 3 Nov (ennust)200
kolmap. 4 Nov (ennust)100
neljap. 5 Nov (ennust)100
reede 6 Nov (ennust)100
laup. 7 Nov (ennust)200
pühap. 8 Nov (ennust)100
esmasp. 9 Nov (ennust)0
teisip. 10 Nov (ennust)100

Rosa Bonheur: kiired vastused

Mis on kõige vaadeldav teos kunstnikult Rosa Bonheur?

See on The Horse Fair: 900 külastust, mis moodustab 12% Rosa Bonheur vaatamistest. Ülemine nimekiri ulatub kuni numbrini 10.

Kui palju külastusi Rosa Bonheur saab?

9500 viimase zwölf kuu jooksul, millest 3700 kunstniku lehel ja 5800 üksikteosel.

Kas inimesed vaatavad Rosa Bonheur telefonis või arvutis?

Mõlemad: külastuste jaotus on arvutid (56%), telefonid (38%) ja seadmed (6%); juhtav on arvutid osaga 56%.

Kas on olemas Rosa Bonheur teoseni tüüpi, mida inimesed eelistavad?

Jah, Rahustav (Emotsionaalne toon): 56% külastustest kogu kataloogi 33% kohta.