Mis see leht on?
See leht näitab, kui palju inimesi külastavad selle veebisaidi Romain Cazes lehti. Külastus tähendab seda, et üks isik avas ühe lehe. Igal alloleval graafikul on oma lühike selgitus.
Lühiversioon kunstnikule Romain Cazes
Kasutajad avavad teost Medora rohkem kui ühtki teist Romain Cazes teost: 12 kuuga on seda vaadatud 200 korda, mis moodustab 25% kõigest vaadatud teostest. Saint de profil portant une épée ja LE COURONNEMENT DE LA VIERGE, REINE DES CIEUX täidavad auhinarõhu. Romain Cazes kogus kokku 1500 külastust, millest 700 artistileikumusel ja 800 teostega. Jul 2026 oli huipukuna 1500 külastust. Üks maitsevalik eristub: Tasakaalustatud (Kontrast) saab 25% külastustest, kuigi see moodustab vaid 12% kataloogist.
Top 6: kõige enam vaadeldavad Romain Cazes teosed
Reaalsete külastuste, mitte kataloogimärkide põhjal toimuv reiting: Romain Cazes kõige tihedamini avatud 6 teost ArtsDot.com platvormil kahe عشر kuu jooksul.
-
1
Medora
200 külastust · 25,0%
-
2
Saint de profil portant une épée
200 külastust · 25,0%
-
3
LE COURONNEMENT DE LA VIERGE, REINE DES CIEUX
100 külastust · 12,5%
-
4
Les Douze Apôtres
100 külastust · 12,5%
-
5
La Résurrection du Christ
100 külastust · 12,5%
-
6
Glorification de la Vierge
100 külastust · 12,5%
Kui populaarne on Romain Cazes leht kuup-kuup?
Iga pulg esitab ühe kuu. See näitab, kui palju kordi on antud kunstniku lehte viimase zwölf kuuga lõymes konkreetse kuuga lõymes avatud.
Näita selle graafi taga olevad numbrid
| Kuu | Kunstniku page | Teoselehinded |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dets 2025 | 0 | 0 |
| Jaan 2026 | 0 | 0 |
| Veeb 2026 | 0 | 0 |
| Märts 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mai 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 700 | 800 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sept 2026 | 0 | 0 |
| Okt 2026 | 0 | 0 |
Kui palju tähelepanu saab Romain Cazes teosed kokkuvõttes?
Iga pulg esindab ühte kuud. Graafik näitab ühe aasta jooksul toimunud külastuste koguarvu kõik selle kunstniku teoste lehtedele, kuu-kuul.
Mõlema graafiku kuumoodulid on esimeses tabelis, eespool.
Millised teoste stiilid tõmbavad Romain Cazes külastajaid ligi?
Iga tähekaart võrdleb kahte näitaja. Punktirektang on kunstniku enda teos: viiskümne juhuasja valitud teost, järjestatuna ühe omaduse järgi. Täisjooneline kuju näitab, kuidas külastajate tähelepanu viimase docelemne kuu jooksul tegelikult jaotunes. Kui täisjooneline kuju ulatub punktirektangist kaugemale, tähendab see, et selline teosest koosneva stiili või omaduse liik tõmbab rohkem tähelepanu, kui seda kunstniku teosel keskmiselt on.
Lütlus
Emotsionaalne toon
Eelnev on parandatud tõlge: Valgusus
Värvitoit
Väripalett
Värvi intensiivsus
Kontrast
Värviharmonia
Näita selle graafi taga olevad numbrid
| Eelnev on parandatud tõlge: Valgusus | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Kõige tumedam | 7,7% | 0,0% |
| Pehme varjund | 57,7% | 62,5% |
| Kerge luminants | 30,8% | 37,5% |
| Valgusrikas tasakaal | 3,9% | 0,0% |
| Valgusrikas | 0,0% | 0,0% |
| Värvitoit | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Keretatud | 0,0% | 0,0% |
| Kerge värvitoon | 57,7% | 62,5% |
| Tasakaalustatud pehme | 42,3% | 37,5% |
| Selge värvitoimivus | 0,0% | 0,0% |
| Eriliselt ergitatud värv | 0,0% | 0,0% |
| Värvi intensiivsus | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Monokroomne | 15,4% | 12,5% |
| Tasakaalustatud | 76,9% | 87,5% |
| Eerem ja ergas | 7,7% | 0,0% |
| Kontrast | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Rahustav | 3,9% | 0,0% |
| Õrna | 38,5% | 37,5% |
| Tasakaalustatud | 11,5% | 25,0% |
| Erilugus | 26,9% | 25,0% |
| Kõrge kontrast | 19,2% | 12,5% |
| Värviharmonia | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Rikutud värvigarmoonia | 7,7% | 12,5% |
| Õrnalt segatud palett | 3,9% | 0,0% |
| Tasakaalustatud harmoonia | 26,9% | 37,5% |
| Värvide tugev ühtsus | 53,8% | 50,0% |
| Ühtne palett | 7,7% | 0,0% |
Kuidas kõige populaarsemad Romain Cazes teosed aasta jooksul omavahel võrdlevad?
Iga rida esitab ühe populaarse teose. Iga pulg näitab, kui palju külastusi antud teos ühe kuu jooksul sai. Kõrgemad pulgad tähendavad sel kuul rohkem külastusi.
Näita selle graafi taga olevad numbrid
| Teos | Nov 2025 | Dets 2025 | Jaan 2026 | Veeb 2026 | Märts 2026 | Apr 2026 | Mai 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sept 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Coronation of the Virgi… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sketch for the Church of th… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sketch for the Church of la… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sketch for the Church of Sa… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sketch for the Church of Sa… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sketch for the Church of Sa… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sept Saints et saintes | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Les Quatre Saisons | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| David jouant de la harpe | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| La Présentation au temple,… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Milles keeles Romain Cazes on loetud?
Iga osa esindab ühte keelt. Mida suurem on osa, seda rohkem külastajaid kasutas viimase kolmkümmend päeva jooksul veebilehte selles keeles. Kuvatakse ainult kümme enimkasutatud keelt.
Kuidas välja näevad Romain Cazes päevased külastused ja milline on prognoos?
Iga pulg esindab ühte päeva. Esimesed pulgad näitavad külastuste arvu viimaste kolme nädala jooksul. Teise värviga pulgad on meie prognoos järgmiseks kolmeks nädalaks.
Näita selle graafi taga olevad numbrid
| Päev | Külastused |
|---|---|
| pühap. 11 Okt | 0 |
| esmasp. 12 Okt | 0 |
| teisip. 13 Okt | 0 |
| kolmap. 14 Okt | 0 |
| neljap. 15 Okt | 0 |
| reede 16 Okt | 0 |
| laup. 17 Okt | 0 |
| pühap. 18 Okt | 0 |
| esmasp. 19 Okt | 0 |
| teisip. 20 Okt | 0 |
| kolmap. 21 Okt | 0 |
| neljap. 22 Okt | 0 |
| reede 23 Okt | 0 |
| laup. 24 Okt | 0 |
| pühap. 25 Okt | 0 |
| esmasp. 26 Okt | 0 |
| teisip. 27 Okt | 0 |
| kolmap. 28 Okt | 0 |
| neljap. 29 Okt | 0 |
| reede 30 Okt | 0 |
| laup. 31 Okt | 0 |
| pühap. 1 Nov (ennust) | 0 |
| esmasp. 2 Nov (ennust) | 0 |
| teisip. 3 Nov (ennust) | 0 |
| kolmap. 4 Nov (ennust) | 0 |
| neljap. 5 Nov (ennust) | 0 |
| reede 6 Nov (ennust) | 0 |
| laup. 7 Nov (ennust) | 0 |
| pühap. 8 Nov (ennust) | 0 |
| esmasp. 9 Nov (ennust) | 0 |
| teisip. 10 Nov (ennust) | 0 |
| kolmap. 11 Nov (ennust) | 0 |
| neljap. 12 Nov (ennust) | 0 |
| reede 13 Nov (ennust) | 0 |
| laup. 14 Nov (ennust) | 0 |
| pühap. 15 Nov (ennust) | 0 |
| esmasp. 16 Nov (ennust) | 0 |
| teisip. 17 Nov (ennust) | 0 |
| kolmap. 18 Nov (ennust) | 0 |
| neljap. 19 Nov (ennust) | 0 |
| reede 20 Nov (ennust) | 0 |
| laup. 21 Nov (ennust) | 0 |
Romain Cazes: kiired vastused
Mis on kõige vaadeldav teos kunstnikult Romain Cazes?
- See on Medora: 200 külastust, mis moodustab 25% Romain Cazes vaatamistest. Ülemine nimekiri ulatub kuni numbrini 6.
Kui palju külastusi Romain Cazes saab?
- 1500 viimase zwölf kuu jooksul, millest 700 kunstniku lehel ja 800 üksikteosel.
Kas on olemas Romain Cazes teoseni tüüpi, mida inimesed eelistavad?
- Jah, Tasakaalustatud (Kontrast): 25% külastustest kogu kataloogi 12% kohta.